Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

MAŁA, jeśli teraz jesteś zdrowa, to wydaje mi się, że masz takie \"szanse\" zachorować, jak kobieta która nigdy nie chorowała. Tak myślę, ale diabli wiedzą... Nie pamiętam, czy miałaś teraz testy na HPV ? Jeśli nie masz wirusa (może organizm go zwalczył już po tym jak \"narobił szkód\" w Twoim organizmie, to nie zachorujesz. Nie ma HPV - nie ma raka ! A w ogóle po co teraz znów się zamartwiasz ? Ty chyba lubisz mieć problemy... MAŁA, ciesz się zdrówkiem i dobrymi wynikami a nie myśl co by było gdyby... Po prostu kontroluj się i rób cytologię ! Jakby Cię było na to stać finansowo to ja Ci radzę, rób nawet \"podwójnie\" - u dwóch różnych lekarzy ! Wiem co mówię - ja ufałam swojemu i obudziłam się z ręką w nocniku... No i na pewno częściej niż co rok - tak dla pewności. Bądź dobrej myśli - TO SE NE WRATI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulka dzięki :) Dlaczego my kobiety mamy tak przewalone ? Mam tyle kolezanek które nie chodzą do gina po kilka lat a jedna to nie była 10 lat i ona najbardziej zemnie się smieje , ze ja tylko ganiam co chwila i chorób sobie szukam .... Ile jest dziewczyn które nie mają pojęcia o CIN-ach ASCUS-ach , HPV , konizacjach i tych wszystkich innych okresleniach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, juz jestem, bylismy na spacerze z malym i na lodach :) milo spedzilismy czas, wieczorem lodzka Manufaktura jest naprawde piekna. No niestety, kobiety sa dziwne. Iskierka nie martw sie, ludzie glupoty gadaja, ja to taka jestem, ze jakbym wiedziala, to bym opitolila zdrowo takie kolezanki. :P Bez sensu, ze obecnie w 2008 roku malo kto wie o regularnej cytologii,. hmm moze wie, ale nic sobie nie robi z tego. a HPV to wogole. mi sie cos o uszy obilo,ale nie tak dokladnie, teraz za to wiem naprawde sporo.. miedzy innymi dzieki wam! Mala, nie smutaj sie, regularne badania to podstawa, a ty na pewno o siebie dbasz :) olac dziwne kolezanki, ktore sie gowno znaja ( przepraaszam za dosadnosc). Mam nadzieje,ze nie bedzie tak,ze ktoras z tyych Madralinskich Pan pojdzie i sie dowie czegos naprawde zlego.. :( jutro wolne, takze odpoczniemy sobie :) w nd chrzciny, widzialam taka ksiazeczke- pamietnik Niemowlaka :D moze sie skusze, mam czas jeszcze w sb ostatecznie ;) buzi - buzi ;) hehehe. 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu bylam ostatnia, a dzis pierwsza :D witam w pochmurny dzien,w Lodzi burza i leje, a feee 🌻 niech na mordkach pojawi sie wam usmiech :) No, to co drogie panie- 3 dni lenienia sie? :P hiihih. Ppgoda jest łózkowa, jak ja to mowie ;) pewnie slodko śpiochacie w łozkach :D ps. ja oczywiscie zabieram do pisania pracy :D ps2. Iskierka, wysle ci mailem swoj adres, to mi wyslij troche zioła :D hiihi. buziaaaam was :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Cześć dziewczyny co tak cienko dziś? :-) Ja już kawusię spijam. U mnie troszkę tylko kropi ale powietrze jest przyjemnie świeże po wczorajszym upale to ulga. Pogoda łóżkowa ale ja mam tyle zaplanowane, że nie wiem czy się wyrobię. Właśnie piszczy mi poczta dotarł adres annie :-) wyślę Ci nasionka i będziesz miała iskierkowy kącik :-) mam nadzieję, że będą rosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
Czesc dziewczyny - co jest jakos cichutko annie co słonce :) nic do mnie zednego mailika? (: buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisze prace mgr, bo i tak nie mam innych zajec do obiadu ;) czekam na nasionka Iskierka, bedzie iskierkowy kacik w ogrodzie, mam nadzieje,ze urosna ładnie :) Betka- w koncu jestes, buzka :* Zobacz, jakie specjały w czoraj robiłam mniam ;) pusto, pusto, wszyscy spia :D hehehe 🌻 dla was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam!Dzwoniłam właśnie do gina i po 8-mio miesięcznym stresie z 3 mam upragnioną D W Ó J K Ę ! ! ! Więc dziewczyny mój cin 1 się cofnął.S U P E R!!! Teraz możemy działać!!!i synka robić:) no albo 2 córcię jak synek nie wyjdzie:D WIĘC DZIEWCZYNY WSZYSTKIM WAM ŻYCZĘ TEGO SAMEGO! aaaa i nie opuszczam was,będę czytać codziennie co notujecie bo wciągłyście mnie:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Anetka super wiadomosc :) cieszem sie bardzo, 🌻 mam nadzieje,ze starania o dzieciatko wyjda dobrze! jak widac,same pozytywne rzeczy dzieja sie na forum:) i dobre, same dobre wiadomosci ciesza, dodaja skrzydel i wiary,ze u nas tez bedzie dobrze. Anetka powiedz, co mialas robione? mialas wogole jakies zabiegi ( czytalam, ale chyba mam juz nadmiar info, co kto i jak :P ). Mam nadzieje, ze wyniki Eishy i Anyi tez beda dobre :D i potem tez moje :) buziak wielki dla Anetki, cieszem sie kochana nasza :) forum- obowiazkowo- wiadomo,ze wciaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie ja nie miałam nic robione tzn.w grudniu cytologia 3-poszłam do gina chciał odrazu brać wycinki bez żadnej kolposkopi i powiedział że jak się cin 1 potwierdzi to konizacja.Ale ja wynalazłam w necie właśnie Madeja-zrobił mi kolposkopie która wykazała malutkie zbielenie ale kazał się nie przejmować a cytologia w lutym wyszła znowu 3-cin1.Kazał przyjść do kontroli za 3 miesiące-gdyż powiedział że z cin1 nic się nie robi bo w 80 % znika samo.Więc ja zrobiłam posiew bo mnie Bożenka swędziała i wyszły grzyby.Poszłam do niego z wynikiem i dał mi glubolki,tabletki i maści na to dziadostwo.Po 2 miesiącach zrobiłam powtórny posiew który wyszedł ok.I w poniedziałek byłam u niego na kolposkopi która potwierdziła że tego zbielenia już nie ma.Zrobił cytologię i dziś miałam wynik i wyszła 2 grupa.Czyli w moim przypadku miałam to cin od grzybków.Bo gnębiły mnie już 6 lat i co się wyleczyłam to znów atakowały.Więc zrobiły mi silny stan zapalny i ten stan przeistoczył się w cin1 KTÓRY ZNIKŁ SAM PO WYLECZENIU GRZYBÓW:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Kurde anette wiesz... Ja mialam zawsze 2 z cytologii w grudniu wyszlo III B CIN 1 pobrano mi wycinki ktore potwierdzily to samo potem konizacja wykazala ze byla dysplazja ogniskowa czyli bardzo mala (jedno mikroskopijne ognisko dyslazji) ale mnie tez swedziala Bozenka wiec moze i ja mialam jakies grzybki...? na grzybki nikt mi posiewu nie zrobil... cholera wiec moze w ogole niepotrzebne to bylo.. teraz po wakacjach zrobie cytologie i test na HPV ciekawe co wyjdzie... Lece juz sprzatac Buziam Was :-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Anetka, jak jest tyle postow, to mozna zagina,co, kto i jak ;) ja tez miewalam czesto stany zapalne, moze to tez dlatego cytologia tak wyszla, ;) a powiedz mialas napisane w wyniku cytologii cechy infekcji HPV czy nie? :> ciekawa jestem. Mam nadzieje,ze mi wyjda dobrze badania, juz bym chciala miec to za soba, bo strasznie sie niecierpliwie.. :( czasme mam dola, i boje sie,ze wyjdzie cos zle.. ale potem jestem dobrej mysli,zwlaszcza jak siedze na forum z wami.. buziam was :* Anetka ciesze sie,ze u ciebie wszystko dobrze. dobrze wiedziec, ze CIN1 moze sie sam cofnac, jesli sa drobne zmiany. Trzeba o siebie dbac,to podstawa ! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 łączka z kwiatow do lezenia dla kazdej :D hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie miałam napisane w 1 cytologi liczne koilocyty i cin1 spowodowane hpv:) i Madej po kolposkopi powiedział ze on tam hpv nie widzi,a niektórzy cytolodzy mylą koilocyty z innymi podobnymi do siebie badziewami:(Więc coś tam widzieli podobnego i napisali hpv którego nie mam:) Także tylko Madej kazał mi zrobić posiew gdyż powiedział że to podstawa leczenia.Bez posiewu możesz mieć np.chlamydię czy inne dziadostwo a lekarze leczą coś innego.Widzisz ja leczyłam się 5 lat u lekarza który wydawał mi się idealny i cała ciąze mnie prowadził i ok ale jak poszłam do Madeja do wychodziły błędy.Tamten ginekolog nigdy mi nie wspomniał o posiewie i leczył na oko-tzn.ja miałam grzyby bo swędziało mnie przez 6 lat a on mnie leczył gynalginem który na grzyby nie jest i tylko mi zaleczał te grzyby które za chwilę znów wracały.A poza tym nigdyz nie leczył mojego męża i co ja się zaleczyłam niby to znów byłam zarażona.Więc posiew podstawa!!!bo wiesz co masz w sobie!Ja nigdy nie wiedziałam że takie coś można zrobić a tam wszystko masz idealnie opisane jak ci coś wyjdzie i na co te bakterie są wrażliwe. TAKŻE DZIEWCZYNY "JAK NARAZIE " MOJA WALKA Z GRZYBEM I Z CINEM SIĘ SKONCZYŁA.Oby tak dalej:) I dziewczyny róbcie posiewy!!!Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, ja juz przerobilam rozne dowcipne tabletki ;) a moze posiew by pokazal o co chodzi, zeby Bozenka nie swedziala co jakis czas ;) stosowalam gynalgin, jakies betadine, macmirror komplex, jakies wogole jeszcze inne tabsy :| mialam wrazenie,ze prawie wszystkie juz znam ;) No ale zapalenie mijajalo,a potem wracalo za jakis czas znowu. ;) Ostatnio mnie moja gin wkurzyla, bo pow.ze chyba mam nadzerke, ostatnio jak bylam, to powiedzialam jej. ze cos sugerowala, a ona ze jej sie wydawalo, bo uplawy byly, slepa małpa :O Lekarze niektorzy to naprawde sa dretwi, posiew pokaze wszystkie bakterie i oczywiscie ulatwi leczenie. Chyba czasem pacjentki sa bardziej zorientowane od lekarzy ;) dzieki Anetka za opisanei dokladnie :) :* buziaaam cie 🌻 idem pisac dalej:) po 14 do Misia jade, a potem to pewnie jakos czas sie zorganizuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ANETKO GRATULUJĘ! Też miałam straszne upławy więc dostałam od razu skierowanie na posiew. Nic mnie nigdy nie swędziało ale upławy były całkiem spore. Posiew wyszedł ok. Więc to pewnie od nadżerki. A dziś mam takie typowe plamienie po tabletkach, takie brązowe... :-O Ale dziś dzień, nic się nie chce, tylko iść spać 💤 😴 BUZIAM WAS 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantazja, skad emotki bierzesz, ja tez chce :P a ja robie sobie maseczke teraz :D w Lodzi juz sloneczko ❤️ takze bedzie moze ladny dzien :* buziam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś malo tych buziek ;) hehe 🌻 powinny byc kolorowe :D milego dnia kochane, ja spadam niedlugo, wpadne moze pozniej ;) moze sie cos tu rozkreci. buzi- buzi 👄 łączka wymiata 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 chociaz kolorowo jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abbie
hej dziewczyny... ja mam dola totalnego,czekam jeszcze miesiac na to badanie i boje sie ze do tego czasu moge zwariowac...zrobilam sie zlosliwa i upierdliwa...kazdy mowi bedzie ok a ja sama sie cholernie boje... czy wskazane jest moze branie jakis lekow na uspokojenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo drogie panie,tak byc nie moze, od 14 zadnego wpisu. powiedzcie jak tam pogoda u was, w Lodzi koszmar, padalo, grzmialo mocno,wrr. ja nie cierpie burzy,a te sa wrecz tropikalne, lepiej siedziec w domu ;) buziam was na dobranoc 🌻 mam nadzieje,ze u was wszystko dobrze! do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Dziewczyny czy po konizacji może być jakieś plamienie znowu w połowie cyklu? :-( martwię się bo własnie zauważyłam smużkę krwi. Konizację miałam 17.06 to już się chyba zagoiło.. Czy to normalne? prosze napiszcie bo znów wpadnę w panikę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
kurde wszyscy śpią a ja wpadam w panikę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko ja niestety ci nie pomogę bo konizacji nie miałam i niewiem czy może taki byc przypadek:(:(:( Annie ogladam właśnie na tvn 24 skutki nawałnicy:(boże jestem przerażona tym wszystkim -tragedia:(Wszędzie woda,drzewa połamane,domy wyrwane,2 osoby zginęły:(-oj nie ciekawie u was:( Odezwij się Aniu!!!Może w twojej części nie było aż tak tragicznie:( B U Z I A M W S Z Y S T K I E D Z I O P K I 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje :P zlego diabli nie biora :P hihi, ale niezle bylo :O wody mii sie nalalo przez oklno troche. a Mroczkowi piwnice znowu zalalo :O byla jedna burza ok 18 do 21, a potem od 4 rano do 6 :O W tvn tez wiedzialam co sie dzialo, porazka, a ta tr aba :O burza poszla na Wawe, mam nadzieje,ze Lolo napisz co sie dzialo w stolicy ;) ide do sklpeu zaraz, poki nie pada :> buziii Iskierka, tez sie nie orietnuje :( buuu. napisz do BASI :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio nie , drogie panie, prawie 12, a od rana nikogo nie ma! nieladnie kochane, nieladnie. :P ja dzis ide na 12.30 do fryzjera, a potem odwiedza mnie tata, takze bede miec zajecie ;) ze tak powiem. Zycze wam udanego dnia i duzo sloneczka, a jak bedzie malo, to chociaz malo deszczu i burzy ;) 🌻 dla kazdej i buzianie oczywiscie :D ps. Eisha jak pojechala do mamy, to ja wcielo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadaje ze stolicy :) padalo, grzmialo i wiało do jakiejsc 2 w nocy.powiem Wam, ze stracha troche miałam, nawet telewizji przez troche nie bylo, ale dałam rade :) buziam Was, burzowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IKSIERKO, nie mam pojęcia czy po konizacji może być krwawienie, ale ja chyba miałam. To było 4 lata temu i dobrze nie pamietam, ale zdaje mi się, że trochę krwawiłam przez parę dni, z tym, że to nie było po żadnej przerwie tylko od razu po konizacji iles tam dni, a jak już przestałam krwawić to nie wracało (dobrze nie pamietam ale myslę, że gdyby było coś niepokojącego to bym pamiętała). A teraz po wycinkach nie krwawiłam wcale, od momentu wyciagnięcia bandaża czysta podpaska. Ale chyba bym spytała lekarza ! Jeżeli jesteś pewna, że nie jest to okres to dla spokoju idź do lekarza, może tak na wszelki wypadek... Myślę, że mniej niepokojące byłoby gdybyś krwawiła bezpośrednio po konizacji, nawet przez dłuższy czas, ale nie po przerwie... A może po prostu takie krwawienie przed okresem ? Ja tak czasem mam, lekkie krwawienie, parę godzin przerwy i potem okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Nie Basiu do okresu jeszcze 2 tygodnie. Wczoraj pojawiła się tylko kropelka, ale ja już jestem przewrażliwiona. Za 2 tygodnie po okresie pójdę i tak na badanie kontrolne i cytologię więc spytam. Nic więcej nie dzieje się więc chyba zaczekam. Zastanawiam się nad tym posiewem co anette zrobiła może zażyczę sobie też takie a co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki - buziam wszystkie :D przede wszystkim - wielkie gratulacje dla Małej i Anetki ;) a ja jestem w domku - wróciłam od miśka i mi źle bo znowu nie będziemy się widzieć jakiś czas a ja ciągle za nim tęsknię :( ech... co za los... jeszcze póltora tygodnia urlopu przede mną -muszę coś pokombinować żeby z nudów nie paść :) no i żeby w chałupce nie gnić :) w poniedziałek wyniki - boję sie jak diabli - na pewno Was poinformuję co i jak a 22.08 wizyta u gina z wynikami - i wszystko w obrębie urlopu - ale wczasowo :P buziam Was wszystkie jeszcze raz ;) aaaaaaaaaaa no i witam nowe forumowiczki - im nas więcej tym lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja......
hej dziewczyny mam 20 lat i biore od nie calego roku tabletki anty czy powinnam juz zrobic cytologie?? czy moze jestem za mloda prosze doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×