Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

taa, ciekawe skad:P heheheh 🌻 Ja juz sobie pisze 19 strone mojego rozdzialu :) i czas jakos leci. Mroczek ma dzis wpasc, jedziemy na zakupy jakies,a potem mecz Wisly Krakow bedziemy ogladac :D I dzien zleci ;) dobrze,ze jutro juz weekend , bo piatek wolny,:) Jakie macie plany kochane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abbie
witam... Mala,dziekuje Ci za te informacje,bede czytac od 44 str Twoja historie,ciesze sie ze Ci sie udalo,mam nadzieje ze ze mna bedzie tak samo.Chociaz narazie jest mi ciezko i swira dostaje,nie moge sobie miejsca znalesc... pozdrowionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbie, nie denerwuj sie, musi byc dobrze, domyslamy sie,co przezywasz.. ale damy rade- wspolnie! dobrze,ze juz zbadane i bedzie leczone:) a ile masz latek?:) buziam cie, 🌻 na lepszy humorek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abbie
Wycinkow jeszcze nie mialam,wczoraj dopiero pobrano mi po raz drugi cytologie zeby sprawdzic czy nie bylo pomylki.Ale podczas pobierania krwawilam i lekarz powiedzial ze jest przewlekly stan zapalny szyjki i raczej chyba niema pomylki.17 wrzesnia bede miala konizacje chirurgiczna,moj lekarz uwaza ze to najlepsza metoda pobrania tych wycinkow...Mam 37 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbie - koniecznie poczytaj moje posty , bo ja juz nie chcę tego opisywac i wracac do tego nawet w myslach , ja od wczoraj jestem ZDROWA :):):):) (a miałam komórki nowotworowe ). Mam amputowaną całą szyjkę ,ale dalej niema zmian muszę kontrolowac to co pozostało. Będzie dobrze napewno tylko mysl pozytywnie (ha ha ha ale jestem mądra po fakcie , ja ani przez chwilę nie myslałam pozytywnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez krwawiłam , przy kazdym badaniu zawsze byłam badana kolposkopem (to było konieczne poniewaz od 3 lat choruję na endometrioze i lekarz chciał widziec dokładnie kazde nowe ognisko endometrialne) no ale to juz inna bajka Ciebie to nie dotyczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abbie
Dziekuje Wam dziewczyny za te wszystkie wyrazy otuchy,dzieki Wam mysle pozytywniej... Mala ja mam jeszcze do Ciebie pytanko...czy mialas jakies niepokojace objawy zanim Ci powiedzieli ze masz grupe 4.Moj lekarz powiedzial ze jest to rak przedinwazyjny...Jak bylo z Toba?Ile to wszystko trwalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nia miałam absolutnie zadnych objawów od 4 lat lat chodziłam regularnie do gine i robiłam cytologę w tamtym roku wyszła mi III miałam powtórzyc badanie po 3 miesiącach powtórzyłam i ponownie wyszła III gr, wtedy dostałam leki (albothyl) i po leczeniu kolejna cytologia wyszła ok czyli II ... od tamtej pory minął rok więc przyszła pora na kolejną cytologię i wtedy juz była IV . A potem juz było błyskawicznie wycinki 2 tygodnie czekania na wynik który wykazał komórki nowotworowe , potem czekałam 3 tygodnie na operację a po operacji znowu czekanie na wynik , który dostałam wczoraj LINIA CęCIA CZYSTA , czyli koniec ! Wszystko trwało 2 miesiące ! Rak przedinawzyjny jest w 100% wyleczalny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abbie
Dziekuje Ci bardzo za te slowa... Ja tak jak pisalam przez w szystkie lata mialam 1 i dzieki Bogu ze tu w Niemczech trafilam do ginekologa...Niewiem ale w Polsce pewnie nadal wychodzilaby mi 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski gdzie jestescie dzisiaj :D jakis strajk jednodniowy zarządziłyscie ??????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na zakupach a teraz kolacja, rybka wedzona mniaaam :D a potem mecz:) czuje sie lepiej 🌻 ale mi sie podoba ten kwiatuszek. buziam was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abby- zajrzyj na strone www.kwiatkobiecosci.pl tam masz rozne informacje :) a przede wszystkim Mala jest kumata tu u nas. Mala jak dobrze widziec cie w dobrym humorze, niech ci juz zawsze towarzyszy :D nie ma to jak wpisy pozytywne, :* buzi buzi. Naprawde nie mowilas nikomu? :( nie wiem, czy sama bym tez tak zrobila, czy nie.. ale grunt,ze jest dobrze, ciesze sie bardzo :*** no i tak to czas zlecial , jutro czw. a potem weeeekenddddddd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ladne :) hihi, Mala szaleje :D kurde, jadlam rybe i meczy mnie osc w gardle,co robic, chleb nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o raju, ale walczylam z ta oscia :(az zwymiotowalam, przykleiła mi sie do migdalka :O zenada. Idym na mecz, do juterka laseczki :* oj Eisha, opuszczasz sie,ze nas nie odwiedzasz :D hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam pecha, wstalam o 7 zeby pisac prace, i napisalam 2 strony. Łzawily mi oczy, bylo mi niedobrze bolala glowa, dzien do dupy i spedzony na lezeniu. Wieczorem osc wrrr. 13 -tego wszystkoooo zdarzyc sie moze :( :P idem spac. oby jutro byl lepszy dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze 1 sie wpisuje dzisiaj,a ostatnia wczoraj bylam. Komunikuje,ze mam sie lepiej :) No,a poza tym co, nic ciekawego :P czekam,az wstaniecie spioszki i cos tam napiszecie :P buziam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Witam dziewczynki 🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻 Loloinka dziękuję za zdjecia :-) a myślałam, że może zła jesteś o coś, że nie przysyłasz :-) fajna laska z Ciebie 👄 MAŁA jak dobrze widzieć Cię w dobrym humorze :classic_cool: tak trzymaj i NIGDY WIĘCEJ ŻADNYCH CINÓW !!!!!!!! Wczoraj odebrałam córcię z obozu. Schudła bidulka ale szczęśliwa wróciła :-) i przywiozła staruszkom "Złoty bażant" i drinka Sobieski :D kurde i sprzedali jej !!! Właśnie Was przeczytałam co od wczoraj pisałyście i wypiłam kawkę a teraz polecę na zakupy, ale potem zajrzę. To forum faktycznie jest bardzo potrzebne i jakieś zaczarowane jest... kto tu zajrzy to już potem stale wraca.. Basiu ostatnio mało zaglądasz i na gg Cię nie widzę... co z Tobą? Jaki masz kolor Budlei? może bysmy wymieniły się nasionami jeśli masz inny kolor, moja jest fioletowa. Mam też nasiona Czarnuszki (piękny kwiat to ten "błękitny anioł" tak go nazwałam) Godecji, Onętki, ślazówki letniej i dziwaczka. Mogę Ci dać. A może jest tu jeszcze jakaś zapalona ogrodniczka? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eisha, kochana to bedzie 29.. ale listopada :D hehehe. Masz racje, tez odczuwam taka misje, zeby komus pomoc, sprawic, ze moze zbada sie i bedzie czas na leczenie. Dopoki czlowieka cos nie dotknie, to inaczej to postrzega. A badania sa wazne. dobrze,ze w tv juz sa jakies reklamy. Ale fakt, kobiety sie boja.. mysla,ze pewnie nic im nie jest, albo boja sie swiadomosci, ze wlansie cos maja, a nie chca wiedziec co to... Buziam cie Eisha :D jasne, namawiaj kolezanki, wogole to wydaje mi sie,ze jak ktos jest u gina to lekarz powinien robic cytologie koniecznie! Pani Ewa z fundacji napisala mi,ze najgorzej trafic do kobiet, ktore wlasnie nie chodza wogole do lekarza, bo wydaje im sie,ze nic im nie jest... buziam was :* juz jestem na 21 stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Mój ogród jest też zaczarowany :-) daje mi spokój i siłę... tu ładuję akumulatory :D Lecę już papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Eisha - dziwaczek nie porusza się. To dziwna roślina, która na jednej łodydze ma kwiaty w różnych kolorach i one otwierają się tylko wieczorem lub w pochmurny dzień ale jest piękna :-) podobno ma kwiaty fluorescencyjne, które świecą w nocy. Tak ją reklamują ale ja tego nie potwierdzam. Za to naprawdę jest to piękna roslinka. Mam dużo nasion i mogę wysłać pocztą jeśli któraś zechce. No już naprawdę lecę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×