Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Gość gośćgergtgtegr
Witam. Mam 22 lata w Listopadzie robiłam cytologię ...Pod koniec Grudnia dostałam telefon z przychodni,że mam się jak najszybciej stawić u mojego gin. ponieważ moje wyniki nie są za dobre....więc w skrócie tak : CIN1 L-SIL HPV obraz Patologiczny. Od razu dostałam skierowanie na wycinki...Pojechałam do szpitala, do poleconego mi lekarza ....zrobił mi jeszcze jedną cytologię i zarejestrował mnie do siebie do kliniki ginekologiczno-onkologicznej dopiero pod koniec Stycznia....wtedy zrobi mi wycinki i inne konieczne badania....Boję się,jestem po jednym poronieniu a chciałabym mieć dzieci...czy ktoś miał takie wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haniusiaaaa odezwij się proszę Też mam hpv16 mrna chcę porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15.11.2016 mialam robionom cytologie nistet leprzego wynik niemoge am sie spodziewac jak 1 bo Robie wyniki Regularnie A wczoraj odebralam znowu wyniki a tu szok 3d-3 jest empfehlen wir szoku brak miesiaczki 7 miesiecy - hormony kontrolowalam wszystko okay czy ma Tennis wynik wplyw braku miesiaczki Moze mit kostOS wytlumaczy :(((((( Nogi mi sie ugiely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulecz cykl hydrorotacji
Grupa 3 jest dobrym poczatkiem na zrozumienie calego sedna ukladu rozrodczego. Dzis nie mozna zbadac za pomoca rentgena czy rak zaatakowal drogi plciowe,ale z pewnoscia kazda stawka nie budzi podziwu gdy mozna jeszcze starac sie o potomstwo. Obce zrownanie z organami prowadzacymi do homokulminacji endropresji w napieciu miesiaczkowym budzi cialo do samokontroli, ale wiele akcji konczy sie dezaprobata metody budzacej niechec do wyszukiwania rozwiazan stosunku dla przyjecia pozycji. Zapamietajcie, ze zwiazek homoseksualny to obcy i inny temat. Odpycha na dwa spojrzenia,bo nie chce sie czuc, czego sie nie czujez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wykonywałyście badanie cytologiczne u http://histamed.pl/. Czeka mnie to po raz pierwszy i jestem zdenerwowana, bo nie wiem czego się spodziewać? I jak z wynikami? Samemu można je odczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy i gdzie zrobić pierwszą cytologię? Mam 30 lat i chciałabym regularnie wykonywać to badanie. Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie? Mieszkam w Gliwicach. Na tę chwilę mam na oku www.histamed.pl, ale może wy coś polecicie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zdecyduj się na wizyte u dobrego specjalisty. Moze w http://godulahope.pl/ go znajdziecie. skorzystaj z uslug i dowiedz sie w jakim stanie jest Twoje zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.znanylekarz.pl/warszawa poecam, jeden z najlepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jankesiwa
Witam. Dwa lata temu bylam.u dwoch lekarzy jeden staly do ktorego chodzilam w obu ciazach a drugi przypadkowy. Poszlam z problemem obfitych i flugich miesiaczek. Staly nie stwierdzil nic i kazala mirene zalozyc oczywiscie odmowilam. Przypadkowy nie odp jednoznacznie ale podejrzewal jajnik endometrialny no i na tym koniec wiecej nie poszlam. Poszlam tydzien temu do polecan go lekarza . Moim.problemem sa obfite miesiaczki wrecz ze skrzepami niczym surowa watrobka , potem dwa sni przerwy i znowu przed t ydzien dwa plamienia brudzenia oraz bol w prawym boku. Lekarz wykonal cytologie zrobil usg i dal skierowanie na szpital na histeroskopie za dwa dni z zaznaczeniem na skierowaniu - R. Histeroskopie mialam.wykonana i czekam na wynik hist-pat za trzy tyg. Dodam ze na usg lekarz nie widzial zadnego polipa czy miesniaka. I juz mam strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam cytologie w gabinecie ginekologicznym http://www.euro-klinika.pl - na szczescie nic mi nie jest ale plusem byl fakt, że naprawde czuulam sie komfortowo podczas badania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czekaj z wynikami! Idz od razu do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, z wynikami badan od razu trzeba isc do lekarza. ja cytologie robilam w https://www.plusmedic.pl/ - wyniki byly w porzadku, na nastepne badanie mam przyjsc za rok. To wazne zeby regularnie sie badac - dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spray
Hej. Jakoś tak miesiąc temu mnie coś tknęło i dosłownie z ulicy weszłam do przychodni zapisać się na cytologię . Nie czekałam długo, może 5 dni na pobranie. Po dwóch tygodniach telefon, że mam się stawić u lekarza. Cytologia Asc us z podejrzeniem hpv. Podobno mam jakiś ciężki stan zapalny. Przy cytologii lekarka powiedziała, że nie widzi nic podejrzanego, że jestem zdrowa jak koń, a tu taki numer. Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania34
Dnia 10.06.2005 o 14:37, Madzik55 napisał:

z cytologią to tak: 1 oznacza zdrowe komórki 2 to niegroźne zapalenie które należy leczyć 3 podejrzenie nowotworu 4 komórki rakowe Myslę że przy wynikach 3 i 4 należy zrobić jak najszybiej badania i nie wolno tego lekceważyć. Trzymam kciuki aby to niebyło nic poważnego.

Nie prawda. Moja mama miała grupę 4 i okazało się że to nadżerka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Laura

Ja ostatnio miałam i żyje nie byłam lata u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×