Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pszczółka1234

Dobry ginekolog we Wrocławiu

Polecane posty

Gość gość
Ja właśnie szukam jakiegoś ginekologa. Jestem studentką,to będzie moja pierwsza wizyta. Skłaniam się ku wizycie prywatnej (czytałam,że to większy konfort psychiczny). Zastanawiam się nad dr Świdrakiem i dr Tylko oraz nad jakąś kobietą. Co byście radziły dziewczyny? Wizyty nie mogę odkładać w nieskończoność, nie wiem czy zdecydować się na wizytę u mężczyzny czy kobiety, czy wizyta prywatna jest lepsza od wizyty na kasę chorych. Jakie są Wasze doświadczenia z pierwszą wizytą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma wizyta prywatna do większego komfortu psychicznego? Nie rozumiem? Bo ja zawsze myślałam, ze komfort psychiczny pacjentki zależy od nastawienia lekarza... ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam, na innych forach,że lekarz jest bardziej czuły, "ludzki" i poświęca pacjentce więcej uwagi. To nie są moje opinie, ja nie mam żadnego doświadczenia w tej kwestii, szukam jedynie dobrego specjalisty żeby udać się na pierwszą wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chcecie dobrego ginekologa, który specjalizuje się prowadzeniu ciąży i usg to ja mogę polecić Michalika - przyjmuje blisko górki Słowiańskiej, na Jedności Narodowej - dokładnie tutaj: http://ginekolog-michalik.pl/lokalizacja/ Ja byłam bardzo zadowolona z jego usług, szczegolnie z usg 3d - bo nie spodziewalam się, że to jest takie wzruszające… ale być może to jakieś hormony z powodu ciąży mi się uruchomiły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaplinka
A jakiś ginekolog który przyjmuje blisko centrum? Możecie kogoś polecić? Też mi zależy właśnie na prowadzeniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaplinka
Dzięki za namiary! Z tych lekarzy jak przeglądam do właśnie doktora Kwokę kojarzę już z innych opinii dziewczyn. Nawet w pracy któraś koleżanka też mi o nim ostatnio wspominała, że jest taki bardzo rzetelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Madziula z Wrocławia
widzę że w tej ginemedice przyjmuje prywatnie też pani dr Pytel z brochowa - szczerze polecam tą babeczkę, była u mnie przy porodzie i wsparcie z jej strony było naprawdę ogromne, zresztą tak jak całego personelu szpitala (może poza gburowatym panem doktorem na izbie przyjęć ale nie może być przecież idealnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitka25
Dobry? A czemu nie najlepszy? :) Najlepszych znajdziecie w http://proclinic.pl . Można by rzecz do wyboru do koloru. Panie, które krępują się lekarzy ginekologów znajdą tutaj Panie doktor. Wszyscy są wyjątkowymi specjalistami, posiadającymi naprawdę ciepłe podejście do pacjenta. Plus można załatwić z nimi każdą sprawę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Annę Szwabowicz przyjmuje w BG Clinic na Wagonowej jest miła ,bardzo empatyczna bardzo profesjonalnie prowadziła moją ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poulette
Od siebie dorzucę Magdalenę Miś-Michałek do puli polecanych ginekologów we Wrocławiu. Ze względu na kiepskie zdrowie mam niestety spore rozeznanie w lekarzach i odwiedziłam wielu specjalistów. Do Miś-Michałek trafiłam z problemami endokrynologicznymi i tak sprawnie sobie ze wszystkim poradziła, że zostałam u niej i chodzę do niej na zwykłe regularne wizyty kontrolne mimo, że muszę dojeżdżać spory kawałek na bulwar Ikara. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika44
Kobiety raczej polecić nie będę w stanie, ponieważ kiedyś chodziłam do jednej Pani ale zdecydowanie nikomu bym jej nie poleciła... Jeśli chodzi o płeć męską to na pewno Pan Michał Witkowski, który widać, że jest lekarzem z powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam dr szpyrko przyjmuje na domeyki wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja polecam tez doktora szpyrko jest bardzo dobrym specjalista miłym grzecznym lekazem zawsze z dobra djagnoza rozpoznaniem a co najwazniejsze dla kobiety to ze bada bardzo delikatnie nie znam takiego drugiego polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×