Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pszczółka1234

Dobry ginekolog we Wrocławiu

Polecane posty

Gość olaaaaaaaaa
A co powiecie na temat pani dr Pajtasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudolf5
hej dziewczyny,jestem w ciazy i chcialabym pojsc do jakiegos dobrego lekarza bo wczesniej mialam problemy z donoszeniem,ale mieszkam we wrocku od niedawna i nie wiem gdzie sie wybrac.wolalabym na kase chorych.czytam,ze niezli sa lekarze na Podwalu,jak ten dr.Wieszczek??polecacie?czy duze tam kolejki?mieszkam na krzykach,moze blizej jest inny dobry?wole faceta..dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazeno
ja bylam w ciazy i chodzilam do Wieszczka (swoja droga tez na Kzrykach mieszkalam i blizej nie bylo nic..) placisz 5 zl za wizyte (to taka sumboliczna kwota..) i pkartycznie musisz sie umowic tydzien wczesniej (przynajmniej tak bylo rok temu..) sam Wieszczek jest ok, ale musisz go troche zmolestowac zeby Ci dal skierowanie na badania albo cos.. poza tym jest konkretny i rzeczowy.. choc jak ma zly humor bo cos nie tak wyszlo to jest wredny.. ale mi sie to raz zdarzylo (maz przyjechal 400km z pracy zeby zobaczyc pierwszy raz na usg serducho maluszka a ten stwierdzil ze nie umawialismy sie na usg i mialam ostatnio wiec wyprosil meza i zrobil mi zwykle badanie ginekologiczne...) poza tym jest spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuo.kot
ja od lat chodze do dr Swidraka i naprawde jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma.maja
o ja tez o Swidraku same dobre slowa slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łona
Zupełnie nie wiem, dlaczego nikt jeszcze nie polecił dr Radosława Bloka. Uwierzcie mi, że mam przejścia z niejednym doktorkiem/panią doktor i po tym, gdy trafiłam do dr Bloka, naprawdę poczułam się bezpiecznie, kierowana i leczona przez prawdziwego fachowca. Niegdyś byłam pacjentką ojca pana dr, który był wybitnym lekarzem, niestety już nie żyje. Naturalnym dla mnie było przejście do syna - dr Radosława. Z początku byłam bardzo krytycznie i sceptycznie nastawiona. Dziś już nie mam żadnych wątpliwości, że dorównuje ojcu i śmiało polecam go innym znajomym kobietom. Z tego, co wiem żadna po wizycie u niego nie wraca do poprzedniego lekarza. Jest taktowny, bardzo kompetentny, ma wielką intuicję, nie robi niczego wbrew woli pacjentki, pilnuje regularnych badań. Ja chodzę prywatnie - do gabinetu na Karola Miarki. Wiem, że pan dr pracuje na Klinikach, być może przyjmuje gdzieś na NFZ. W cenę wizyty (100zł wiec standard) wliczone jest USG. Kazdy problem można z dr przedyskutować i otrzymać wyczerpujące wyjaśnienia. Zresztą poszukajcie opinii na znanylekarz.pl. Nie ja jedna się zachwycam:) Życzę zdrowia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinass
Ja dojezdzalam do Wroclawia do dr Swidraka, mysle ze dobre opinie na jego temat nie sa przesadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokssa.a
oczywiscie ze nie są, to jest mój lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzionaa
Apropos dra Bloka. Ja osobiście, jak wiele innych Pań, też byłam nim zachwycona. Młody, sympatyczny, delikatnie bada, wydawał się skrupulatny... Wszystko jednak do czasu. Okazuje się jednak, że to jeden z tych lekarzy, którzy są dobrzy dopóki nie pojawią się problemy. Przez niego o mały włos nie straciłam dziecka :( Niestety w pewnych sytuacjach liczą się przede wszystkim kompetencje i umiejętność szybkiej analizy i podejmowania decyzji a nie fakt czy lekarz robi dobre wrażenie. Stanowczo odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewafoleks
ja się z kolei na doktorze Świdraku nie zawiodłam mimo paru trudniejszych sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcv.mab
Jak mieszkałam we Wrocławiu to też często chodziłam do dr Świdraka i faktycznie jest do bardzo dobry fachowiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkuany
ja tez chodziłam do dr Świdraka jak rok temu mieszkałam we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkkkka
u Dra Świdraka prowadziłam juz dwie ciąże i wszystko poszło wspaniale, tak wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martarzebiecka
REWELACYJNY LEKARZ! Z pełną odpowiedzialnością POLECAM! Pan doktor prowadzi moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona z jego profesjonalizmu, cierpliwości i podejścia do pacjenta. Kiedy poczułam dyskomfort i okazało się, że pojawiła się jakaś bakteria w pochwie - wystarczył jeden telefon z informacją, co wyszło w posiewie, na drugi dzień zgłosiłam się po receptę i problem z głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annazewzgorza
całkowicie zgadzam się z postem powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njjan
leczyłam się niego w zeszłym roku z dość trudnego przypadku, bardzo pozytywnie wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atycatyw
Mam super lekarza, jest bardzo dobrym specjalistą i dobrym człowiekiem.Polecam ! Miałam wielu lekarzy, ale przy tym pozostanę. Jest nim dr. Świdrak. Naprawdę wart polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandxca
dr Świdrak - rewelacyjny lekarz i człowiek. Pomimo ciąży z problemami wspominam ten okres bardzo dobrze głównie dzięki niemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warzenkka
Też polecam dr ŚWidraka, tym bardziej ze jest jedynym lekarzem, który nie zostawił mnie z trudnym przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczekmarchewkowo bananowy
co wy z tym świdrakiem rekama jakaś czy co ? przecież to wcale nie jest dobry gin , jest bucowaty i wizyta pacjentki jest dla niego baardzo uciążliwa byłam u niego 2 razy i zmieniłam na normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykkk
może miał taki dzień, jak dla mnie to on jest bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angrzelska
On ma tak dobre opinie bo bardzo dużo kobiec (z całek Polski) prowadzi u niego trudne przypadki ciąży, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaryjanna
A jest w tym dobry? Tzn jakoś wyjątkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu to świetny ginekolog - najlepszy we Wro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno do niego sie przyjezdza jak jest problem z ciążą, że generalnie nie odpuszcza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako ginekolog też jest świetny, koleżanka do niego chodzi i jest bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzę do niego od 3 lat, bardzo dobry gin, w porządku gość poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy jest drogi? Bo jeśli dobry to pewnie też drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmukkkka
Według mnie ceny ma standardowe - faktycznei dobry, porządny, profesjonalny ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest bardzo dobry ginekolog, lekarz naprawdę pełen dobrego sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×