Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pszczółka1234

Dobry ginekolog we Wrocławiu

Polecane posty

Gość dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co dalej
DR,Gerber kolo Dworca Pkp nie polecam,jest niedelikatny,chamski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam Kotkowską jest bardzo dobra, ale chodzę do Zabielskiej tez z przychodni corfamed bo ona wiecej tłumaczy co się dzieje, a ja lubie znac szczegóły. Jedna i druga bardzo delikatnie bada obie robią dokladne badania przy kazdej wizycie. Wizyta kosztuje 40 zl w niej sa wliczone koszty badania, recept, usg dopochwowego. Cytologia jest robiona za doplata cos kolo 10 zl o ile dobrze poamietam. POlecam ta przychodnie i obie lekarki, ja dlugo szukalam dobrego gin. a tam juz chodze od lat. To prawda ze w przychodni sa kolejki i rejestrowac sie trzeba co najmniej tydzien wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtarzam: w Corfamedzie wizyta obecnie 60 zł, w tym USG, plus 20 zł cytologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje
Po przeczytaniu waszych wypowiedzi byłam dzis w corfomedzie. Super atmosfera i co najwazniejsze okazlo się ,że dobrze, że przyszłam, bo mój lekarz dotychczasowy to pomyłka. źle mnie leczył. Polecam Corfomed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje --> proszę i na zdrowie :). Naprawdę warto tam chodzić. Mnie mój lekarz uratował i wcale nie chodzi o ginekologię - był jedynym, który nie zlekceważył poważnej choroby z zupełnie innej dziedziny medycyny, od lat mnie prowadzi i gdyby nie on, nie wiem, co byłoby dzisiaj ze mną. A w sumie do kogo trafiłaś, jeśli mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaga
Ja ide pierwszy raz do Corfamedu we wtorek mam nadzieje ze będe zadowolona, poprzednich 2ginekologów u których byłam to pomyłka, mężczyźni ale napewno nie delikatni teraz też ide do mężczyzny ale mam nadzieje ze będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana jestem
dziewczynki a możecie mi polecic takiego lekarza (najlepiej kobietę, bo do gina faceta juz w życiu nie pójdę) który nie wyśmieje mnie szyderczo, że w wieku 24 lat jestem dziewicą. Przytrafiło mi się to 2 lata temu i teraz mam taki uraz, że choc wiem że musze iść bo mam problemy, to panicznie się boję, a to nie moja wina, że zycie układa mi się tak a nie inaczej... choć mieszkam 120 km od Wrocławia to jestem gotowa przyjeżdżać i płacic dużo za wizytę, byleby tylko w końcu nikt mnie nie wyśmiał...proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się dzieje
do jakiego ty debila chodziłas??/to czy masz dziewictwo czy nie i czy zyjesz tak a nie inaczej to powinno gówno obchodzic ginekologa! no co za cham! on ma ci pomóc i wyleczyć a nie ubliżac czy wyśmiewać bo jesteś porządną dziewczyną...idź może do tej babki co dziewczyny wyżej opisują...chociaz nie wiemy jak reaguje na dziewice...ja nie pomogę bo nie jestem z Wr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieliczka
to ja też się wybiorę do corfamedu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana jestem
a możecie podać namiary na ten Corfamed, albo napiszczie chociaż gdzie go szukac we Wrocławiu, dobrze? A możecie którąś panią polecić bardziej? czy ktoś miał takie doświadczenie jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r77tyt77
Corfamed ul. Kluczborska 37 tel. 071 321 73 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skołowana --> różnie bywa, ja pierwszy raz trafiłam na kobietę (w Vicie) i nigdy już do kobiety nie pójdę, taka koszmarna była. A w Corfamedzie jestem siódmy rok i jestem bardzo zadowolona. Nie chodziłam do pań, natomiast mogę polecić dra Bielickiego - zarówno z powodu kompetencji, podejścia do pacjentek, jak i delikatności przy badaniu (a w mojej chorobie to nie lada sztuka :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaga
No to wróciłam z Corfamedu jestem bardzo bardzo zadowolona!!!!!!! chodź byłam dwa razy już u mężczyzny którzy byli nie mili i nie delikatni postanowiłam zaryzykować i iść ostatni raz też do faceta. Jestem pod wrazenie ta wizyta była naprawde przyjemna lekarz konkretny, kompetentny i bardzo sympatyczny. skołowana jestem - nie przejmuj się ja tez mam 24 lata i tez "dziewica" i lekarz nawet nie zareagował a poprzedni u którego byłam to powiedział ze jestem już starą pierworódką. Polecam Corfamed!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDGSGBXB
JESTEM NIE PELNOLETNIA I NIE CHCE ZEBY RODZICE MOI SIE DOWIEDZIELI O MOIM PIERWSZYM RAZIE ZABILI BY MNIE ZNAM ICH I AMBICJE CO DO MNIE UPRAWIALAM STOSUNEK BEZ ZABBESPIECZEN NIGDY BYM NIE POMYSLALA ZE ZZROBIE TAKA GLUPOTE ALE TO WSZYSTKO STALO SIE TAK SZYBKO CHCIALABYM ABYSCIE DORADZILY MI GINEKOLOGA U KTOREGO MOGE ZROBIC BADANIA CZY EJSTEM W CIAZY CZY NIE 100 PROCENTOWE ALE ZEBY NIE POWIADOMIL RODZICOW BO MNIE WYZYCA Z DOMU NAPRAWDE...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam dr Sozańskiego przyjmuje przy ul. Żeromskiego 60/6a Cena wizyty bardzo przystępna-szczególnie jesli powie sie ze jest sie studentką:) Pan doktor jest przemiły i bardzo kompetentny---można z nim przedyskutować każdy problem i uzyskać wyczerpującą odpowiedz na każede pytanie---samo badanie BEZBOLESNE!!! Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDGSGBXB --> Tobie też polecam Corfamed, ręczę za dyskrecję lekarza :) Prada51 --> a co to, dr Sozański obniżył loty? Bo już 7 lat temu brał od mojej koleżanki 100 zł za wizytę i kazał zjawiać się co trzy tygodnie, bo niby ma takie straszne mięśniaki, że trzeba tak często sprawdzać i w ogóle to koniecznie operacja (najlepiej prywatnie). Koleżanka zwiała, razem zresztą trafiłyśmy do Corfamedu i okazało się, że mięśniak wcale niestraszny, bierze hormony, bardzo jej się poprawiło. Ot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wim co działo sie 7 lat temu...wiem co jest teraz---Bez zarzutu! I jestem pewna-to nie tylko moja opinia- diagnozy doktora sa trafne i dobrze leczy. Ale oczywiscie kazdy ma prawo wyboru lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semira
Dzewczyny, polecicie mi dobrego ginekologa, ktory robil wam operacje laoaroskopowa? Albo w ogole jakies zabiegi np. wyluskanie polipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusia98
Poradnia towarzystwa rozwoju rodziny ul.Podwale no i najważniejsze dr.Wieszczek tel.713421413 zaczełam chodzić do tego lekarza od początku i pózniej jak był noe obecny to chodziłam do innych ale zawsze wracam do tego.Nie krępuje sie jak innych a wizyta 5 zł dodatkowo zachęca;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acca
hej a czy moze mi ktos powiedziec o p .gin.agnieszce pajtasz bardzo bym prosila o odp dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nigdy nie byłam w corfamedzie, a duzo dobrego czytałam o dr Bielickim nie wiem jek mam umówić sie u niego na wizytę?? po prostu dzwonie i mówie ze chce do niego?? prosze pomózcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana21--> właśnie tak :). Dzwonisz, mówisz, że chcesz się do niego umówić, ustalasz termin, godzinę (masz do wyboru, w zależności od dnia) - i załatwione. Powodzenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada lololo
a czy jest jakaś młoda pani ginekolog która jest b, miła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .czekając na.
bywam we wrocławiu, ale tam (niestety) nie mieszkam. pewnego razu nadarzyła się konieczność odwiedzenia ginekologa i to natychmiast (grzybica pochwy). moja siostra, mieszkająca we wro., poleciła mi przychodnię VITA, na Oławskiej. Koszt wizyty 45 zł, nie miałam legitymacji ubezpieczeniowej, a bez problemu można wejść bez opłat, o każdej porze dnia. lekarze to starsi ludzie, bardzo, bardzo sympatyczni. ja trafiłam na starszego pana, dobrze po 70-tce. powiedział mi, że gdybym się u niego leczyła to wyleczyłby mi nadżerkę, że nie poleca wypalania i tym podobnych metod. grzybica zniknęła szybko, pan był bardzo miły i spokojny. zaznaczam, że bardzo, ale to bardzo nie lubię facetów ginekologów, po prostu uważam, że nikt tak nie zrozumie kobiety w tych sprawach, jak druga kobieta. nie pamiętam niestety nazwiska, ale ci lekarze tam się zmieniają. moja siostra tam chodzi, trafia do różnych, ale zawsze są uprzejmi, mili i można z nimi porozmawiać o tym, co ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polo
Powiedzcie mi dokładny adres na Podwale do dr.Witczaka (czy akos tak). A on moze przyjmuje w godzinach ok. 15:00- 17:00????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polo
Sorki. Chodzi o Wieszczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusia98
Dr.Wieszczek Niepamietam dokładnie adresu ale to jest przy bramie konsulatu Niemiec w piątki przyjmuje od godz 14 do ostatniego pacjenta.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×