Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bumpy

ZNOWU BĘDĘ MAMĄ!!!

Polecane posty

Gość bumpy

Dzisiaj znalazłam na teście drugą kreseczkę..... taką troszkę niesmiałą.... I może się mylę, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu że pod moim sercem kwitnie cud... cud życia... drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRATULACJE
Z całego serduszka Gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
dziękuje Wam, kochane jesteście. ale chyba nie wytrzymam i zrobie dzis drugi test bo co prawda miesiączki nie dostaje, ale "wydzielina " jakas taka dziwna... moze test był "trafiony"...? nie wiem juz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej kreseczki tez prawie nie bylo widac ,nikt nie widzial tylko ja:) zycze ci powodzonka caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej drugiej kreseczki też prawie nie było widać i wydzieline też miałam, a mimo to byłam w ciąży. Gratuluję i pamiętaj dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
A JEDNAk BEDE MAMA!!! pozdrawiam wszystkie mamuśki serdecznie i odzywajcie sie która ma termin na lipiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollka
Jak miło słyszeć take nowiny. Od razu się cieplej przy serduchu robi. Serdeczne gratulacje. Pozdrawienia dla ciebie i tej małej kruszynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancyk
ja robilam 2 testy i pokazaly mi negatywny wynik ale ja czulam ze jestem w ciazy tak bardzo jej pragnelam no i bylam lekarz mi potwierdzil. Takze dziewczyny nie ufajcie w 100% testom.Bumpy gratuluje ci dbaj o siebie i dzidzie pod serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollka
Jak miło słyszeć take nowiny. Od razu się cieplej przy serduchu robi. Serdeczne gratulacje. Pozdrawienia dla ciebie i tej małej kruszynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollka
Jak miło słyszeć take nowiny. Od razu się cieplej przy serduchu robi. Serdeczne gratulacje. Pozdrawienia dla ciebie i tej małej kruszynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollka
Jak miło słyszeć take nowiny. Od razu się cieplej przy serduchu robi. Serdeczne gratulacje. Pozdrawienia dla ciebie i tej małej kruszynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
a dzisiaj zaczęłam delikatnie plamić... czy to może byc po luteinie (dopochwowej)??? bo niepokoję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
plamienia ustały na szczęście. Do doktora idę dopiero 17.11 (na 2 wizytę) i mam nadzieję, że wtedy pokaże mi już moje maleństwo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziam
Ja też będę mamą:))Jakieś dwa tygodnie temu okazało sie że jestem w ciąży...Szczęście to było ogromne...Jak najszybciej zgłosiłam się na wizytę u lekarza, który potwierdził moje szczęście ...Niestety dwa dni temu zaczęły sie u mnie plamienia...Szalałam z rozpaczy, więc jak najszybciej zgłosiłam się na izbę przyjęć w szpitalu...Tam przesympatyczna pani doktor zrobiła mi USG i okazało sie że mam pod sercem dwa cudowne maleńkie 9 -cio milimetrowe dzieciątka...Moje kochane słodkie maleństwa...Obecnie biorę Dupfaston i mimo że nadal mam delikatne plamienia żyję nadzieją że moim dzieciątkom nic nie będzie...Modlę się za nie...i czekam na następną wizytę i potwierdzenie że wszystko jest oki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
Do Madziam! Gratulacje!!! Z całego serca pozdrawiam Ciebie i Dzieciaczki. Na pewno będzie wszystko dobrze. Ja tez tak muszę myśleć. Dbajcie o siebie. Ja tez biore duphaston i luteine. Wiec mam nadzieję że wszystko sie unormuje. To fajnie że jest ktoś kto bedzie miał termin porodu podobnie jak ja. Jak chcesz to łap mnie na tlenie .:) Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem
Ja jestem juz w 16-tym tygodniu ciazy i nadal biore duphaston i kaprogest. Ale czuje sie juz dobrze i mam nadzieje ze wszystko bedzie OK. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartinka30
Serdecznie z całego serca współczuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiucha
wczoraj rano zrobiłam test i pokazały sie dwie kreseczki.Bardzo się ucieszyłam i dzisiaj zrobiłam drugi raz i wyszło to samo.Jestem bardzo szczęśliwa.Dziewczyny po jakim czasie mogę iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiucha
Ostatnio miałam 10 października,obliczyłam ,że to 3 tydzien.Chcę iść w piątek do ginekologa.Czy to nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli lekarz ma usg dopochwowe to wykaze ci ciaze w 4-5 tygodniu a jezeli nie ma to lepiej poczekac z wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajny topik! Ja właśnie \"podejrzewam poważnie\" że jestem w ciąży, z moich obliczeń wynika że to piąty tydzień. Dzisiaj idę do ginekologa to Wam napisze i albo będę płakać z radości, albo z żalu. Bardzo chcę mieć już dzidziusia! A jak się okaże że jest on już u mnie w środku, to dziewczny: Błagam, nie opuszczajcie mnie! Bądźcie tutaj! W kupie raźniej! Ja nic na ten temat jeszcze nie wiem, pewnie będę Was potrzebować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×