Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość scalii
lilaaa epsonka, doskonale cie rozumiem, bo mam te same objawy i tez sie boje. miałam już 3 okresy, niedługo będzie 4, a ja pomimo tego nadal sie obawiam, normalnie wmówiłam to sobie, chociaz nawet nie uprawiałam seksu (NIGDY) tylko petting, wiec szanse zajścia w ciążę były znikome.. i nie umiem o tym nie myśleć, nie wiem już co mam robić, żeby wybić ta myśl z głowy. Jak tak samo mam "mam nadzieje ze kiedyś ten koszmar wreszcie sie skończy" ja tez mam przesto muszę sie leczyć u psychologa. dla mnie najlepszym dniem w miesiącu jest jak okres dostałam a tu jeszcze parę dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkakcb
mamy przynajmniej nauczke ;/ (tyle, ze w chwili uniesienia sie o takich rzeczach typu zabezpieczenie nie mysli), szkoda, ze tylko takim kosztem...ja tylko mam nadzieje, ze moje wzdecia to od watrobska albo nerwow bo narazie dzidziusia nie planuje :( echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak wy chcecie zrozumienia? Skoro probowali juz wam pomoc, piszac np o wizycie u psychologa, a wy co?? W chuju to macie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym same zobaczcie w jakim temacie sie wypowiadacie CIĄŻA UROJONA, wymyślona, czyli do cholery jej nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
wiesz to nie jest takie proste to nie mija z dnia na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
ja robiłam mase testów w 8 tygodniu robiłam usg dopochwowe mam miesiączki skąpe ale mam a mimo tego nachodzą te złe myśli i są silniejsze odemnie wiec nie nasmiewaj sie zeby to było takie proste to przestałabym juz dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
a działa to tak napisałam komus o usg które wykonałam a ten ktos ze to zawczesnie ze te 8 tygodni po stosunku to zawczesnie i nuic nie widac i wystarczyło a potem ze w ciązy sa miesiaczki i to całkiem juz mnie dobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scalii
Jak sie naczytałam na forach na temat tym podobnych że w ciąży wolno mieć okres ( moja koleżanka miała do 5 miesiąca, moja mama do 3 z siostrą, wczoraj czytałam że jedna babka miała do 6 to sie normalnie załamałam).Bo ja sie tak panicznie boję bo muszę szkołę skoczyć bo mam klasę maturalną nie pracuje (rodzice mnie utrzymując wiem żałosne) na ślub bym nawet nie miała bo mój dopiero znowu zaczął studiować, najgorsze jest to że dopiero sie znamy 9 miesięcy (mało tez wiem) a do tego nie uprawiam z nim seksu tylko petting a teraz bardzo uważam i on też( chodzi mi że coś mogło się stać około 3 miesiące temu przy tym pettingu ( wiem poniosę jak coś konsekwencje i on też, to znaczy przyspieszony ślub bo planowany jest za parę lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: Ja tak samo Pocieszę Cię, ponieważ jak ja byłam w ciąży, to jak mi się okres spóźniał, to zrobiłam test, i wyszły dwie kreseczki, więc zaraz na drugi dzień miałam robione badanie z moczu w szpitalu, żeby się upewnić- ciąża na 100 %. Następnego dnia poszłam do lekarza, zrobił mi usg dopochwowe i od razu było widać zarodek !!!! A to był 6 tydzień. Więc w 8 tygodniu myślę, że było by widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
dzieki ze mnie pocieszyłas bo skoro miałas robione usg 6 tygodni od ostatniej miesiaczki wiec ja juz moge sie uspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
powiem tak miesiaczke miałam 2 czerwca gumka pękła 14 czerwca po 17 godzinach wziełam escapelle a 12 sierpnia robiłam to usg dopochwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do scalii Jeżeli nie uprawiałaś sexu, to zajście w ciążę jest bardzo, bardzo mało prawdopodobne. W brew pozorom w ciążę nie jest tak łatwo zajść. Ja o dzidziusia starałam się ponad rok. A podczas ciąży nie można mieć okresu, ponieważ nie ma się jajeczkowania. Mogą wystąpić tylko lekkie krwawienia ;) Więc głowa do góry. Przestań o tym myśleć, to wszystko wróci do normy. Organizm kobiety, to wielka zagadka. Jak bardzo chciałam być w ciąży, to wystarczyło, że jeden dzień mi się okres spóźniał, a ja już czułam, że coś się tam we mnie rozwija... a tu pech, za pare dni okres i wszystko mijało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze gdzieś wcześniej czytałam, coś o ruchach w brzuchu. Ja pierwsze ruchy dziecka czułam gdzieś pod koniec piątego miesiąca. A ruchy, to mogą być po prostu ruchy w jelitach ( na które wcześniej nie zwracało się uwagi). Albo po prostu nerwobóle... im więcej myślicie, tym więcej będzie sie ruszać... psychika Głowy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jeśli Wam to w jakiś sposób pomoże, to moge wam napisać jakie miałam objawy. Zaczęłam podejrzewać, że mogę być w ciąży, gdy oczywiście okres zaczął się spóźniać, strasznie senna byłam, częściej oddawałam mocz i piersi zrobiły mi się bardzo nabrzmiałe i bardzo wrażliwe na dotyk. Więcej objawów pojawiło się później... ale to już wiedziałam że jestem w ciąży. Poranne mdłości, gdzieś około 2, 3 miesiąc, ale to takie, że wstawałam rano i nie wiedziałam, czy najpierw siku zrobić, czy najpierw zwymiotować (oczywiście odruch wymiotny, ale samą śliną, bo przecież nie zdążyłam nic zjeść). Wymiotowałam też po rosole i kotletach schabowych ( nie wiem dlaczego). Senność cały czas, około 5 miesiąca zaczęły mi puchnąć palce (musiałam wszystkjie pierścionki pościągać) a nogi miałam tak spuchnięte, że kozaczków nie mogłam zapiąć. A co było najciekawsze to od około 6 miesiąc miałam strasznie czerwony nos !!! (jakbym cały tydzień piła :):) ) Lekarz się tylko śmiał z tego nosa i powiedział, że gdzieś dziecko musi mi uciskać- zaraz po porodzie wrócił do normy . Tyle, jeżeli coś jeszcze chcecie wiedzieć to piszcie, służę radą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
dzieki sliczne wiec wychodzi na to ze ja jak robiłam to usg to mineło własnie 10 tygodni od ostatniej miesiaczki a 8 tygodni od bum wiec nie ma siły z tego co piszesz lekarz napewno widziałaby dzidziusia juz a ta osoba co mnie nastraszyła chyba zawiele nie wiedziała na ten temat jeszcze raz bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz musiałby być niekompetentny, albo ślepy. A z tego co mi wiadomo to ciążę liczy się od ostatniej miesiączki, a nie od poczęcia. Chyba tak, bo pamiętam, że miałam nieregularne miesiączki i lekarz nie był wstanie określić w którym tygodniu jestem, więc sugerował się wielkością zarodka i był to 6 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an.dżi
Milena24nt Dzięki bardzo. Ja już powoli zaczynam wychodzić z tej obsesji ale mimo to nadal czasami nachodzą mnie durne myśli. Tak z ciekawości: w którym miesiącu pojawił Ci się brzuszek? I jak odczuwałaś ruchy dziecka? Mocno kopie? Czy to w jakiś sposób boli? Sory za, być może, głupie pytania, ale nigdy nie byłam w ciąży i jestem ciekawa jak się odczuwa obecność dzidziusia. A skoro już mamy 'mamę' na forum to trochę Cię pomęczę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bac sie niepotrzebnie..
Ja chyba tez wmowilam sobie ciąze. Okresy mam nieregularne ok 22-27 dni. przewaznie (24) Nie uprawialam jeszcze pelnego stosunku. Ostatni okres miałam 10 października. 31 października, chłopak wlozyl mi penisa(przez bokserki;/ ) do pochwy, i poruszal sie tak jak przy stosunku moze minute.Do wytrysku nie doszlo. Ale ja sie strasznie martwie. Okres powinnam dostac z 2 dni temu..choc jeszcze czekam bo mam nieregularne. Moje objawy to czeste oddawanie moczu,ale zazywam urosept. drugim objawem sa bolace piersi tak jak przed okresem. i To tyle. ale tak bardzo sie boje... Po jakim czasie mozna miec objawy ciazowe od zaplodnenia? Czy jest mozliwe ze 5 dni po "Stosunku" mozna miec juz objawy ciazowe? i Czy preejakulat moze zaplodnic. i ostatnie pytanie jesli okres mialam 10 pazdziernika a moj cykl to 22-27 dni to kiedy mogly byc dni plodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bac sie nie potrzebnie
A co z tym czestym oddawaniem moczu:( sikac mi sie chce ale oddaje male ilosci moczu.lecz czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do an.dżi Pierwsze ruchy są takie bardzo dziwne, nawet nie idzie tego opisać, ale ja na to mówiłam, że tak jakby mi jakieś bąbelki po brzuchu przeszły, natomiast później odczuwa się je rzeczywiście jakby coś od środka kopało i widać te kopniaki na brzuchu (widać, ze coś się rusza). Kopniaki nie bolą, może pod koniec jak dzidzia ma już mało miejsca, to mnie akurat bardzo żebra bolały, a pod sam koniec jak to jest to nie wiem, bo urodziłam na początku 36 tygodnia. Brzuch może boleć, gdyż macica się powiększa, ale to nie od kopniaków, no chyba, że dzidzia tak leży, że ci kopie w jakieś organy ;) Całe życie miałam manię wciągania brzucha, więc brzuszek było widać od razu, gdyż wciągnąć za bardzo go się nie dało. Ale na początku to nie był taki typowy brzuch ciążowy, tylko jakbym się za dużo najadła. A ten ciążowy brzuszek pojawił się może w 5 lub 6 miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an.dżi
Milena24nt Dzięki. Ja też mam manie wciągania brzucha ;) Gdybym była w ciąży (chociaż wszystkie racjonalne argumenty temu przeczą) byłby to koniec 5 miesiąca a brzuch w ogóle mi się nie powiększył. Mimo to jakiś taki lekki niepokój we mnie pozostał- byłoby to dziecko mojego byłego, ostatniego faceta na ziemi, którego dziecko chciałabym urodzić. Martwią mnie bardziej skąpe i krótsze miesiączki ale w zasadzie tylko ostatnie dwie bo wcześniej do głowy by mi nie przyszło, że mogę być w ciąży. Ehhh co z człowiekiem robią fora internetowe i autosugestia... Te moje bóle brzucha mają charakter taki bardziej kłujący- coś jakby skurcze mięśni i to naprawdę boli. Ale oczywiście moja chora wyobraźnia od razu mówi, że to napewno dzieciaczek się rusza :/ Jeszcze dwa tygodnie i łaskawie przyjmie mnie gin (po dwóch miesiącach oczekiwań), wtedy wszystko się wyjaśni. W każdym razie dziękuje Milena24nt i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
ja tez bym siejuz uspokoiła ale mnie nie dają spokoju te ruchy w brzuchu dosłownie cos mi sie tam rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
staram sie byc spokojna i cały czas wybijam sobie z głowy tę ciąze jak tylko mogę pozatym 27 pazdziernika miałam okres a od wczoraj zauwazyłam śluz płodny wiec nie mogę być w ciązy bo to swiadczy o zblizającej sie owolucji a w ciązy przeciez chyba nie ma takiego śluzu białkopodobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam jak to jest z tym śluzem. Pamiętam tylko, że upławy miałam dość spore, bo ciągle wkładki nosiłam, ale jakie były, to szczerze- nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaaa
Fajnie ze jestes i nam podpowiadasz i udzielasz rad, a nie krytykujesz :) bardzo cenie takie osoby i mysle ze moge podziekowac w imieniu wszystkich dziewczyn za te cieple slowa :) Tak wiec jesli ( w moim przypadku ) nie uprawialam seksu, tylko petting i to raczej w dni nieplodne, i dostalam 3 okresy i to raczej takie normalne 5dniowe, to nie ma szans zebym byla w ciazy ? bo ostatnio pobolewa mnie pachwina, a czytalam ze to jeden z objawow. i to mnie martwi :/ zaznaczam, ze nie bola mnie piersi i nie mam wiekszych - tylko przed okresem tak jak zwykle. Mozesz powiedziec jak to jest z tymi piersiami ? tzn od kiedy mialas i przez ile czasu ? Cala ciaze sa takie bolesne i wrazliwe piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego miałabym krytykować, przecież zanim zaszłam w ciążę, to wszystko znałam tylko z teorii, no może miałam troszkę ułatwione, bo mam siostrę, która ma trójkę dzieci i zawsze mogłam się spytać ;) Kurczę tak sobie myślę, że jak byłam młodsza, to oczywiście też panicznie bałam się ciąży... nawet nieraz wydawało mi się, że w niej jestem, ale w dniu w którym dostawałam miesiączkę, to jakoś tak wszystko mijało... nigdzie się nie zagłębiałam że można mieć okres w ciąży- i może lepiej ;) ;) Ale wtedy nie było takiego dostępu do internetu ;) !! A jeśli chodzi o te piersi, to przez całą ciążę były obolałe i bardzo wrażliwe, a później to nawet białe sutki mi się zrobiły, wyglądało tak jakby było można to wydusić (jak pryszcza), ale siostra mi mówiła, że mam nie wyduszać, bo może mleko polecieć ;) Nawet specjalnie ich dotknąć nie było można, jak zakładałam stanik to odczuwałam dyskomfort, tak bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no ja predzej pisalam, pewnie wszystkie to czytalyscie. ja wlasnie mam takie dziwne jakby ruchy czy cos z takim odglosem burczenia i nerwobole. ale chyba to nie ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esponka W Twoim przypadku, ciąża jest niemożliwa !!! W ciąży w brzuchu burczało mi tylko jak byłam głodna, ale przed ciążą też mi burczało w takim przypadku ;) Ruchy w brzuchu to są ruchy w jelitach albo nerwobóle, już pisałam iż im bardziej będziecie myśleć, że jesteście w ciąży ( w przypadku, gdy nie jesteście), to tym bardziej będzie wam się coś ruszać ;) Esponka- jesteś młoda- ciesz się życiem, zamiast się niepotrzebnie zamartwiać ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×