Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość gość
no nie da się bo nie ma jak! Zastanów się sama! Nie masz pewności jak było a chciałabyś żeby inni ocenili sytuację której sama dobrze nie umiesz ocenić. Nie wiesz kiedy masz dni płodne a chcesz żeby powiedzieć czy to ciąża. To nie jest możliwe. Skoro sama się wkręcasz to zrób po prostu test i się uspokoisz a na forum nie szukaj wróżek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos tu mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to ze do momentu w ktorym miesiączka była zaplanowana na ten termin późniejszy byłam przekonana ze są to dni nieplodne, ale gdy przyszła wcześniej wtedy okazało się ze były plodne. Nie wiem, moje cykle są nieregularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, kupiłam test. Teraz tylko odwazyc się to zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynik negatywny! Czyli teraz czekamy na następna miesiączkę i znów tescik, żeby być pewnym. Nie wiem w sumie dlaczego tu pisze, może sama do siebie. Ale jest mi lepiej bo nikomu o tym nie mówiłam, tu mogę się wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz widzę że ty nikomu ani niczemu nie wierzysz! Test negatywny no ale ciaża pewnie jest. Pojawi się okres no nie no przecież tak jest w ciąży więc zrobię kolejny test. Po teście znów trzeba będzie wmawiać sobie objawy ciaży. Weź się nie zbliżaj do faceta na więcej niz 2 metry bo wykończysz siebie innych swoimi psychozami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze masz racje, wmawiam sobie duzo rzeczy, ale naprawde boje się, nie powinnam, a się boje.. może test wykonałam zbyt wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. 5 sierpnia 2017 doszło do stosunku, chłopak nawet nie doszedł we mnie, ale ześwirowałam i wzięłam ellaone jakieś 3 dni po tej sytuacji. zaczęłam mieć objawy typu mdłości, ból piersi.. Zrobiłam 4 testy ciążowe( nie od razu po sobie, jeden nawet 3 miesiące po stosunku,bo tak przewrażliwiona byłam). Miałam od tego czasu 5 okresów, jednak każdy coraz mniej obfity od siebie. I w końcu 25 listopada poszłam do ginegologa, który powiedział, ze nie jestem w ciąży. Jednak ja ciągle o tym myślę, mam paranoję. Czy ginekolog mogł nie wykryć ciąży w takim czasie? Czy tabletka może mieć aż taki wpływ na moje okresy po 5 miesiacach? Nie martwiłabym sie, ale okresy są tak skąpe, że mogłabym nosić wkładkę, zamiast podpaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ci lekarz o okresie powiedział? Może to zaburzenia hormonalne? Tabletka rozwaliła twoją równowagę hormonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc27
Gdy wspomniałam lekarz zaśmiał się tylko,że wiekszość kobiet narzeka na zbyt obfite okresy i że nie mam sie czym martwić. Byłam za bardzo ucieszona, że to nie ciąża, wiec go nie przycisnelam bardziej i teraz żaluje. Jednak troche przesadziłam z tymi okresami, sa mniej skąpe niż zwykle, ale np 1 dzień jest obfity, a reszta słabe krwawienie. Mam nadzieję, że tylko sobie wmawiam. Nie wiem czy powinnam iśc do innego lekarza i spytać go o te okresy, czy przeczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawiałam petting z chłopakiem prawdopodobnie w dni płodne. Nie doszło do bezpośredniego kontaktu naszych narządów płciowych. Na palcach chlopaka napewno nie było spermy, aczkolwiek nie wiem czy nie odrobina prejaukulatu. Miesięczka spóźnia mi się 2 dni. Zrobiłam test dzisiaj czyli w drugim dniu spodziewanej (10 dni od zdarzenia) i wyszedł negatywny. Czy jest szansa że jestem w ciąży mimo to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×