Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość jolcia1965
lepiej to skonsultuj z lekarzem ginekologiem możesz tez miec zaburzenia hormonalne ale musi zadecydować o tym lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
ja juz troche sie wyleczylam chyba z tych obsesji...ostatni okres dostalam predzej, 27 dnia cyklu, dzis jest 27 i okresu nie ma. ale poczekam do niedzieli bo zwykle mialam co 31 dni, tylko co raz predzej. jesli dostane okres to bedzie juz 5 :)lekko pobolewaja mnie piersi i podbrzusze i jest wieksze wiec mam nadzieje ze niedlugo dostane... moja kolezanka ma wiekszy problem bo 5.10 uprawiala stosunek bez zabezpieczenia, ostatnio okres miala 12 i teraz powinna tez tak dostac... mowila ze chlopak skonczyl w srodku. okres jej sie spoznia i sie teraz boi...mogla postapic odpowiedzialniej i sie zabezpieczyc...ale jak myslicie, jest ryzyko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
wlasnie kolezanka do mnie dzwonila, dostala okres. ta to ma szczescie a nigdy sie nie zabezpiecza. 3 dni jej sie spoznila. ona takie ekstremalne sytuacje a ja panikuje nie odbywajac niggdy stosunku :) wiec czekam dalej na okres. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzy
Mam pytanko, przeczytałam sporo postów w tym temacie ale chciałabym uzyskać konkretną informację: Czy jest możliwe żeby po zajściu w ciąże nadal pojawiał się okres o normalnej obfitości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
widzisz to jest bardzo trudne pytanie wiekszosc tu sadzi ze mogą wystepowac tylko plamienia a le sa i takie kobiety które sadza ze miały normalny obfity okres wiec trudno jest uzyskac odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
z tego co wyczytałam na jakims forum ginekologicznym to krwawienie w ciązy przypadające w terminie spodziewanej miesiaczki wygladające podobnie do niej moze wystapic tylko u wieloródek, czyli kobiet które juz rodziły albo kobiet które maja za soba poronienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzy
Dziękuje bardzo za odpowiedź :) Trochę mnie pocieszyłyście bo być może to zbieg okoliczności ale teoretycznie gdybym była w ciąży to byłby 10 tydzień i akurat ostatnimi czasy mam mdłości po jedzeniu i taki brzuch jakby wzdęty i bolący przy nacisku. I chociaż od tamtego czasu miałam 2 całkiem normalne okresy a prawdopodobieństwo zajścia w ciąże było naprawdę znikome (mimo wszystko zawsze jakieś jest) to jednak taka myśl się pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
a ja wlasnie czytalam ze te co predzej rodzily to krwawienie nie wystepuje. ale pewnie zle przeczytalam albo czegos nie doczytalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no a ja mam nadzieje ze ten okres dostane .....oby, bo 19 coraz blizej a zbyt wiele oznak okresu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
epsonka to co napisałam jestem na 100% pewna ze tak własnie sie wypowiadała jedna osoba na forum ginekologicznym. A co ty tak wyczekujesz tego okresu??? Wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no to juz by byl 5 :D wiec raczej nie ciazowy :) poczekam spokojnie do 19.10 bo wtedy mija 31 dni, choc ostatnio dostalam 27 dnia. ale musze byc cierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzy
Właśnie epsonka, dokładnie nie wiem jaka jest Twoja sytuacja ale z tego co wyczytałam to odnoszę wrażenie, że nie ma możliwości żebyś była w ciąży.. Więc czym się przejmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
ja juz sama nie wiem czym. teraz to pewnie tylko tym ze moge nie dostac okresu. i niczym wiecej. coraz bardziej wierze ze to byly moje urojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzy
Na pewno są, nie zamartwiaj się, skoro to już 5 okres to na prawdę nie masz się czym przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
ja tez miałam juz 5 i dałam sie na spokój mimo ze sa mniej obfite i krótsze o dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
dostalam dzis okres, na poczatku prawie nic nie bylo ale teraz juz jest troszke wiecej tej krwi i troszke jakby sluzu ale sie tym nie bede przejmowac. to juz 5 mieisaczka wiec chyba moge spac calkowicie spokojnie. tez mam krotsze i mniej obfite...ale dzis brzuch boli nawet mocno. ale sie z tego ciesze bo zawsze bolal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
A mam jeszcze pytanie: czy jesli kiedys miesiaczki mialam obfite i 7 dniowe a teraz mniej obfite i 5 dniowe to normalne? to moze sie tak zmienic po pewnym czasie? coraz bardziej wierze ze to nie ciaza. w koncu 5 miesiaczka. inna. ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
ale czy taka zmiana moze nastapic po 3 latach od pierwszej miesiaczki?bo ja slyszalam ze wlasnie po takim czasie juz nie powinno sie nic rozregulowywac. teraz czytalam ze te"okresy" w ciazy to do 3 miesiaca gdzies. ja mam 5 wiec powinno byc dobrze. tylko troche slabiutki...ale wanzne ze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
Epsonka ja kiedys miałam miesiaczki 8 dni a od roku 5 dni i koniec. Przecierz jak bys była w ciązy to byłby 5 miesiac. Miałabys brzuch. Mysle ze juz dawno powinnas przestac o tym myslec i analizowac czy leci ci bardziej, czy ze sluzem. Po co to wszystko? daj juz spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
dawno juz pisałas ze dajesz sobie spokój i co?! Ja mam miesiaczke od ponad 10 lat i cały ten czas nie wyglada ona identycznie. Organizm to nie maszyna i wpływ na niego ma bardzo wiele czynników. i nie czytaj juz tyle w tym necie bo potem sie tym przejmujesz zupełnie niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
dobrze, dziekuje. brzuszek jest ale zawsze mialam. jest miekki wiec to dobrze.a z objawow to mam tylko slinotok ale jak o tym mysle :) wiec sobie wmawiam i te burczenia ale to pewnie zwiazane z trawieniem. dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
hej dziewczyny dawno mnie tu nie bylo ;-) u mnie zaczynalby sie teoretycznie juz 19 tydzien wiec chyba nie bo brzuch mi nie urosl ;-) a do tego bylam 5 razy u giin i chyba z 10 testow i 3 badania krwi miesiaczka jest to juz piata czasami bardzo obfita a czasami skapa ale jest wiem ze niektore braly mniue juz za wariatke ale same rozumiecie....trudna sprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
kiszona co oznaczaja te buźki????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
a mnie znów biora jakies schizy na nowo znów mi tak strasznie ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
ja mam ten okres slabszy 5 dniowy ale mysle ze to nic zlego... nie martwcie sie wszystkojest na pewno w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiuniiapl
witam Was:). Mam pewien problem i mam nadzieje, ze pomozecie mi. No wiec tak, zaczne od poczatku. Ostatni raz z chlopakiem bylam w lipcu, nie pamietam dokladnie ktorego. Zabezpieczalismy sie tylko prezerwatywa. I podczas stosunku zsunela nam sie ale tylko do polowy. Po czym od razu zostala zmieniona. Okres spoznil mi sie kilka dni. Wpadlam w taka panike, plakalam po nocach i martwilam sie caly czas. Pozniej dostalam w kazdym miesiacu okres, byly spoznione. W sierpniu zrobilam chyba z 3 testy no i wychodzily negatywne. Caly czas boje sie. Wydaje mi sie ze jestem w ciazy. To mnie dreczy calymi dniami i nocami. Sprawdzam brzuch czy jest twardy i czy moge go wciagnac. Jak mnie cos zaboli w brzuchu to od razu sobie mysle ze "to to" ... :( strasznie sie dalej boje. Wydaje mi sie ze brzuch zaczyna mi rosnac tam od dolu. Pomozcie mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
wiesz, ja mam podobnie z tym brzuchem. wlasciwie identycznie. ale mnie kazdy zapewnial ze to nie ciaza wiec pewnie tak jest w Twoim przypadku. postaraj sie zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
u mnie tez wszystkiego dobrego jest zamiast lepiej coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
ja jestem swiadoma ze u mnie zajscie w ciaze bylo niemozliwe. ale ciagle dziwi mnie ta miesiaczka i wiecej sliny w ustach, moze to tez przez to ze mysle o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×