Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Hej! Witam wszystkich. Czas jakiś taki \"słaby\" na siedzienie przed kompem..., ciepło słoneczko świeci, a jak pada deszcz, to syncio okupant nie chce zejść z krzesełka przed ekranem... :) U mnie ok. powoli do przodu - w pracy bez zmian, chociaż szykuje się coś nowego... poczekamy, zobaczymy. Fajnie Graffiku, ze samopoczucie u Ciebie super :), tylko ten cholerny holesterol.....🌻 Monisiu?🌻 Pozdrówka dla Ciotki W🌻 Junko trzymaj się i nie daj się! 🌻 Szczególne pozdrownienia dla Meno🌻 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć cioteczki! Trochę dawno mnie tu nie było (nie tylko mnie). U mnie prygotowania do ślubu w pełnym pędzie. Załatwiałam kredyt (tu potrzebne sa straaaszne pieniądze-jak na moje możliwości, najskromniej licząc-30 osób na weselu- ok.8tys. zł). Sukienka wybrana się szyje, (wypożyczenie w salonie tyle, co uszycie na miare-potem sprzedamy), obrączki zamówione, buty kupione, zamówienia z allegro własnie przyszły-trzeba w poniedziałek odebrać z poczty.Jak widzicie, nie miałam głowy do plotkowania na necie-jak siadałam wieczorem to na chwilę sprawdzić poczte i pograc 30 min. Moja dieta daje rezultaty-zapiełam żakiet, co było niemozliwe 3 tyg. temu(brakowało 5 cm). Polecam-napewno spadną wam brzuszki i odtrujecie organizm na wiosnę. Taki post jarzynowy ok. 1 tygodnia jest wskazany dla wszystkich-grubych i chudych-oczyszczenie. Zeby schudnąc, trzeba go stosowac ok.6 tyg. lub dłuzej.Ale warto. Potem raz na m-c stosowac przez 1 tydzień. Cieszę się , ze wszystkie jesteście zdrowe. A nauka- uczymy się do końca życia. Mature można zdawać za rok. Zyczę wszystkim dużo optymizmu (sobie też) - i do następnego razu. Pa, pa, pa. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć cioteczki! Trochę dawno mnie tu nie było (nie tylko mnie). U mnie prygotowania do ślubu w pełnym pędzie. Załatwiałam kredyt (tu potrzebne sa straaaszne pieniądze-jak na moje możliwości, najskromniej licząc-30 osób na weselu- ok.8tys. zł). Sukienka wybrana się szyje, (wypożyczenie w salonie tyle, co uszycie na miare-potem sprzedamy), obrączki zamówione, buty kupione, zamówienia z allegro własnie przyszły-trzeba w poniedziałek odebrać z poczty.Jak widzicie, nie miałam głowy do plotkowania na necie-jak siadałam wieczorem to na chwilę sprawdzić poczte i pograc 30 min. Moja dieta daje rezultaty-zapiełam żakiet, co było niemozliwe 3 tyg. temu(brakowało 5 cm). Polecam-napewno spadną wam brzuszki i odtrujecie organizm na wiosnę. Taki post jarzynowy ok. 1 tygodnia jest wskazany dla wszystkich-grubych i chudych-oczyszczenie. Zeby schudnąc, trzeba go stosowac ok.6 tyg. lub dłuzej.Ale warto. Potem raz na m-c stosowac przez 1 tydzień. Cieszę się , ze wszystkie jesteście zdrowe. A nauka- uczymy się do końca życia. Mature można zdawać za rok. Zyczę wszystkim dużo optymizmu (sobie też) - i do następnego razu. Pa, pa, pa. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zapracowane kobietki :) wiosna prawie letnia, duużo pracy, a moze urlopy? Ciotko W. trzymaj się podczas tej harówki.... kiedy ślub? Reszcie dużo słońca i wspaniałego humoru. Piszcie coś, bo później ciężko znaleźć w kafeterii - jakoś nie działa wyszukiwarka - nie wiem czy Wam też? papapapapapapapapapa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( MAJU ... dla chcącego nic trudnego :P:P witam Wszystkie kobitki 🖐️ myślę ,że jakieś totalne lenistwo Nas ogarnęło ,i mało się udzielamy ! u mnie wszystko OK . za dwa tygodnie idę na ślub chsześniaka mojego męża ... znowu potańcuję sobie :) bardzo lubie wesela tylko muszę coś zrobić z moim brzusiem :Pale w tym wieku już nie chce się cofnąć !!!:(.. troszkę się podrasuje i będzie dobrze :) na wakacje nie mam narazie planów ,ale jak córka mi obstawi wczasy to pojadę z Julką :P gdzieś ? pozdrawiam Was i trzymajcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej :) Graff, Fajnie, że sobie popląsasz :) ja niestety nie mam takiej miłej perspektywy.... ale sama sobie potańczę w domciu, a co! Bo żal mi się zrobiło. Ja na mój brzusio ćwiczę pilatesa, ale efekty na razie zerowe :( (dopiero trzy razy). Trzymajcie się cieplutko kobietki. U mnie leje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam:) a u mnie nie leje :P choć wieje :) teraz wyszło słoneczko i jest cieplunio:) Majka ! widzisz? sama musisz sobie potańczyć :) ale to dobrze jak codziennie się tańczy 15 min.to tak jakbyś ćwiczyła,wtedy ruch ma całe ciało:).. powiedz mi jakie te ćwiczenia wykonujesz? bo ja sie też przymierzam tylko nie mam z kim:( Jutro mam nagranie do \"rozmów w toku\" :) pozdrawiam Was Majki Junki Monisie CiotkiW itd...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj, nie chce mi się wyłazić na wiatr, nie chce.... Ale mus! Jedna dobra rzecz w tej pracy [oprócz forsy ;), he he] to że nie łaże w jednych spodniach czy spódnicy, pranych na okrągło. Nawet chce mi się dobrać jakis wisiorek czy broszkę (mam taką jedną, ceramiczna z wymalowana buzią dziewczęcia, wypisz-wymaluj Ania Mucha!). Za to w domu - istne prostibulum czyli sifff. No! Teraz będę pisać częściej 😘 i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️😘 dziewczynki :) Monisiu to dobrze,że masz motywacje co do ubierania sie inaczej niz po domowemu:) wiem jak to jest ,jak sie siedzi w domu to caly czas chodzi sie w dresach a nie daj boże w szlafroku :P a w domku samo sie zrobi !! nic sie nie przejmuj ,na sprzątanie zawsze czas sie znajdzie :P ,,, sama przyjemność w wyrwaniu sie :) NO utro mamy czas zajęty przyjazdem Ojca Św.... wprowadzili zakaz sprzedaży alkocholu tak jakby ludzie nie kupili wcześniej ! kto chce pić to i tak zorganizuje sobie piwko :P Dziś miałam nagranie do \"rozmów w toku\" bedzie za ok.2-tygodni hiha ale jestem rozrywana :P... ale coś przynajmniej sie dzieje i jakaś rozrywka :) gdzie reszta??? posyłam buziaczki i do nastepnego wpisu :) 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane Pyszczki :) Graff, rzeczywiście.... nie nudzisz się kochana! Skrobnij kiedy konkretnie!!!! Ja ćwiczę pilates - sama- chociaż bardzo namiętnie starają się mi przeszkadzać koty i piesio - na wyścigi podkładają się na karimatę na której ćwiczę hihi...acha, a z moim Miłym truchtamy sobie - już może piąty raz wczoraj... Monisiu, ja zawsze kiedy jestem na urlopie to robię takie szlafrokowe dni... okropne na dłuższą metę :) także - niech żyje praca! Cioteczko W. - jak przygotowania do ślubu?😘 Junko???? co u Ciebie 😘 Meno 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka\"{😘 witajcie :) właśnie dostałam od córki na dzień Matki ... masażystę :P;P ale frajda, to jest taki delfin na prąd i ma taką końcówkę drgająca i na ciele takie fajne ciarki hihih... niezła sprawa, będzie trochę radochy :D JUNKA gdzie jesteś?? CIOTKO W...? to narazie uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WSZYSTKIE Panie :) Graff... nono, to się teraz wymasujesz hihi Teraz zmykam dalej sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju :) masuje się codziennie ,nie wiem czy da to jakieś efekty ? ale duzo w tym masażu przyjemnosci :) głowa nie przestaje mnie boleć ,pogoda pod psem :(..ma być tak jeszcze do końca tygodnia Junka !!! co jest? Monisiu :) CiotkoW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka hejka ha wiecie ze was nie bylo? znaczy topicu nie moglam kilka dni znalezc jak wpisywalam temat wyskakiwal blad ID a teraz Graff napisal smsika wiec sobie wskoczyl;am i oooooooo jestescie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..Graffiku chyba klopoty mi sie nawet skonczyly\' zycie codzienne co najwyzej babcia dalej na saksach i zaczelam kurs ciagle za malo mi czasu hahaha na kompa prawie wcale nie siadam no co prawda bylam trzy dni w gorach to byla rozrywka na szarsoc codzienna i chetnie bym uciekla tam spowrotem;-) poza tym normal dzieciaki (sym konczy gimnazjum) nadrabiaja zaleglosci caloroczne HA a czas ucieka strasznie szybko amlo go mam dla siebie samej jakby no co prawda maj wita do mojego serca choc.... a tak spokojnie i na luzie ;-) pozdrwoka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha nawet moje kolezanki niewiele mnie widza... a tutaj prosze weselicho sie szykuje rany jakiego ja mam stracha zeby mi dzieko ktore cos za wczesnie nie splatalo;( ale musze byc dobrej mysli\';-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Junko :) jak postraszyć to zaraz się wszystkie znajdujecie :P właśnie weselisko sie szykuje u ciotki:)... ale będzie miała roboty i myślenic\" ... to jest przeżycie bo wiem to :) .... a u mnie nic ciekawego . zimno nuda i nic w portwelu:( ja w sobote ide na wesele do chrześniaka męża .. troszkę sobie poskaczę :) i podjem ciasta weselnego.. takie ciasto jest tylko na weselach :) Junka obowiązkowo po niedzieli idziemy na lody do Wenzla :)... jak sobie pojem na weselu to lody mi nie zaszkodzą :P buziaczki i do zobaczenia:)😘 RESZTA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejhej fajnie, że się odzywacie! Ja jakoś dryfuję :( Kupiłam sobie dziś kolejnego Poirota (Zerwane zaręczyny), to obejrzę wieczorem i może strzelę przy okazji \"sławnej kuropatwy\" z lodem. Zaczy sie \"Famous Grouse\", hi hi. Moze mi się humorek naprawi... 😘 dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Monisiu ! a cóż to jest ...\"kuropatwa z lodem\"?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Monisiu :P ale dlaczego kuropatwa ?? :) ja dzis zakupiłam kilka ciuszków na słoneczne dni :( ale czy będą te słoneczne dni??? kurka kiedy to nastąpi?? buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P ale ze mnie gapa :( ale jakoś nie słyszałam tej nazwy odnośnie % :) i nie skojarzyłam :) buziak dla ciebie :) właśnie ide się kąpciać ,bo ćwiczyłam z folią na brzuszku i cała jestem mokruteńka :) ech co się nie robi dla wyglądu:P... ale wcześniej bylam z córą na lodach :P hih buziaczki i miłych snów :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Słońca!!! Świećcie chociaż Wy na topiku, bo zimno na dworze brrrr... Graff, ja też wybierałam się na zakupy do ciuszka, kupić jakieś letnie sukienieczki... no, kurcze! dobrze, ze nie kupiłam, bo może nie będą (tfu, tfu!!) potrzebne! No ,ale wypłaty jeszcze nie ma i jakoś nie widać żeby w najbliższym czasie się pojawiła :( Junka, Ty to masz znowu energii za dwóch, pożycz trochę! 🌻 Monisiu dryfuj, dryfuj - do topiku kochana :) Nie napisałaś jak tam praca? I jak kuropatwa, dobrutka? 🌻 Coteczko W - dużo siły dla Ciebie 😘 Acha, jestem na dietce od 3 dni - na koniec tygodnia sie zważę :) Papa - u mnie pada buuuuu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 Z OKAZJI DNIA DZIECKA ... MAŁYM I DUŻYM DZIECIOM ...CMOK Maju a jaką dietkę stosujesz? ,ja wczoraj wysmarowałam się takim kremem na celulitis ,owinęłam się folią spożywczą i pobiegłam 10km.:( łoł,pot sie lał.codziennie tak spróbuje i zobaczę czy mój brzusio zmięknie :P ale dzis dzień dziecka ,to pewnie pójdę z córą na porcje lodów :P:P haha ! wczoraj też byłam :D ale nie martwcie sie o mnie daje radę !:P a w TV nie wiem kiedy będę /w Rozmowach w tłoku? :P może za tydzień?? muszę śledzić program,nawet nie wiem jaki tytuł??:( coś o kradzieżach? o poprawie ?/????????? jak zdąże się zorientować to dam znać :) cmoki dla reszty i trzymajcie się dobrego humorku,bo ja to stosuje !!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miały byc kwiaty :( jeszcze raz posyłam dla WAS :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 sama zbierałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) :) U mnie dzisiaj słońce!!! Grffiku dietka oczyszczająca - duużo warzywek, zero słodyczy ałłłaaa!! A od dzisiaj przez 3 dni same jabłka! Też dzisiaj potruchtam i jak nie zapomnę to też zawinę się folią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Maju ,myślę ,że ta folia jest nie zła :)wczoraj przebiegłam 12km. lało się ciurkiem z pod foli i takie mam wrazenie ,że zrobił się troszkę /?/jakby pomarszczony brzuchol :P.. napewno woda z niego zchodzi .. ale jest dobrze,obym tylko wytrwała. Po niedzieli zrobie sobie masaze kawowe :) caluski dla Wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graff i tak trzymaj! U mnie nici z biegania, bo padało!! Miłego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×