Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paweł24

Seks w trakcie miesiączki

Polecane posty

Gość paweł24

Jakie ryzyko ciązy?przy cyklu 28 dniowym (3 dzien okresu)-stosunek przerywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewielkie ale realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli bez zabezpieczenia to zawsze jest jakies ryzyko i trudno naprawdę powiedzieć dla jakiej kobiety jest wieksze albo mniejsze :O Jesli bierze pigułki to ryzyka w tych dniach nie ma żadnego. A tak lepiej użyc prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, jeśli to był okres, a nie krwawienie śródcylkiczne to bardzo, bardzo małe ryzyko, ale zawsze jakies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryzyko nie jest duze, ale miej swiadomosc, ze zawsze jest. glownie dlatego, ze nie masz pewnosci, czy Twoja partnerka bedzie miala kolejny 28-dniowy cykl. kalendarzyk to metoda dosc przestarzala, jesli nie stosujecie zadnych metod antykoncepcji procz stosunku przerywanego czy prezerwatywa (ona tez czasem moze peknac) lub globulki, to radze zainteresowac sie chocby npr, dziewczyna pozna troche mechanizm dzialania swojego organizmu, nauczy sie rozpoznawac dni plodne i nieplodne, co oszczedzi wam dodatkowego stresu na przyszlosc. kursy metod npr mozna znalezc nawet w internecie. ale nie chce straszyc, zdaje sie, ze nie powinno nic sie stac tym razem. ale na przyszlosc radze zastanowic sie nad tym, co napisalam, bo po co sie znowu stresowac? albo zastanowic sie nad antykoncepcja hormonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochalismy sie w 4 dniu miesiaczki i guma pekla czy jest ryzyko ze zaszlam w ciaze? pomocy boje sie bo zawsze okres mi sie spuznia i wtedy to wariuje czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochalismy sie w 4 dniu miesiaczki i guma pekla czy jest ryzyko ze zaszlam w ciaze? pomocy boje sie bo zawsze okres mi sie spuznia i wtedy to wariuje czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochalismy sie w 4 dniu miesiaczki i guma pekla czy jest ryzyko ze zaszlam w ciaze? pomocy boje sie bo zawsze okres mi sie spuznia i wtedy to wariuje czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina P
jak do tej pory przy kochaniu sie w czasie miesiaczki i pojscia na calosc mamusia nie zostalam... wiec szanse male ale zawsze jakies... ryzyk fizyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długość cyklu to nie wszystko
ważne jest kiedy występuje owulacja!!!! ja np mam cykle mam normalne 28 dni, ale owulacja występuje bardzo szybko po miesiączce... tak, że okres płodny przypada tuż po krwawieniu.... dlatego dla mnie seks bez zabezpieczenia w ostatnich dniach miesiączki wiąże się z ryzykiem ciąży... teoretycznie jak masz owulację książkowo... to jeszcze 1, 2 dni po okresie powinnaś być bezpłodna.... bo srednio wychodzi pierwszych 6 dni cyklu.... ale żeby wiedzieć takie rzeczy to trzeba dokładnie obserwować swój organizm.... no i każdy cykl może być inny, np pod wpływem zakłóceń- choroby, wyjazdu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
No fakt, jak ktoś ma co 28 dni, czasem krótsze cykle to ryzyko jest, ale przy cyklach 28-32 to juz znacznie mniejsze by zajsc w ciąże w czasie miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętajcie że pleminiki żyją
do 7 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętam pamiętam
dlatego juz nawet ostatni dzien miesiączki powrót do antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×