Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czterolistna koniczyna

jaki tytuł nosi piosenka z reklamy butów LASOCKI

Polecane posty

Gość Margie
Wykonawcą tej piosenki jest grupa Da Lux, tytuł "I Gotta Do". Członkowie Da Lux pochodza z Holandii i w skład grupy wchodzi Dj Kenneth, Mc King Lover i Lil'J. Cała płyta zapowiada się bardzo ciekawie tak więc gorąco polecam Da Lux. Pozdrawiam serdecznie:) "Buty Lasocki w teledysku Da Lux Agencja reklamowa Wojownicy przygotowała kampanię reklamową butów marki Lasocki (CCC SA), która promuje się przez sponsoring zespołu Da Lux. Lasocki jest sponsorem teledysku Da Lux, który będzie popularyzował pierwszą płytę zespołu. Buty tej marki zostały użyte w wideoklipie na zasadzie product placement. Natomiast ujęcia z teledysku zostały wykorzystane w spocie reklamowym przygotowanym przez agencję Wojownicy. Reklama będzie pokazywana od przyszłego tygodnia w MTV (przy okazji emisji teledysku) i w Polsacie. Media planował i kupił Mediapol z Wrocławia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULINKA 23
tez bylam ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraaaa
to wcale nie ta piosenka:( ściągnełam sobie i to nie ta z reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barthezo
to skad ja sciagnelas?jak jej nigdzi e nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemi
Piosenka jest w Emule ... osobiście ściągam ... zobaczymy czy to tak czy nie ta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemi: udało się ściągnąć? Jeśli tak, przyślij mi ją, baaardzo Cię proszę. Adres email pod nickiem. Sama z emula nie mogę ściągnąć niestety. Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlos
" i gotta do " Da Lux-a jest już w kazzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebol
Yo ziomki! Ta piosenka podobno sie nazywa "I got to do" zaczelem sciagac na kazie ale juz mnie rozlonczylo, a wiecej nie moge znalesc! Teraz sciagam z tego lunkuhttp://www.gdynia.mm.pl/~jmp3m/Da%20Lux%20I%20Gotta%20Do.mp3 mam nadzieje ze wypali. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selinas
sciagnelam piosenke z tego linku to ta z reklamy lasocki cool:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aras
kurw...... ma ta pioseneczke jak ktoś ma KaZe to jusz na niej jest ściągajcie ludziska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja facet
haha, ja tez szukalem , dzięki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka23
czy ktos moze przyslac mi ta piosenke na e-mail? mi niestety ten link nie dziala :( a bardzo podoba mi sie ta piosenka . to moj e-mail kasienka-m9@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka23
skad ja moge wziasc bo ten link nie dziala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominq
yo wszystkim... wczoraj w nocy widzialam teledysk na mtv, i zespol nazywal sie tam da luxe a piosenka nie gotta do tylko gotta have tak jak spiewa kolo w piosence "i gotta have what i gotta have cos tam dalej" co nie zmienia faktu ze sobie za cholere nie moge tego sciagnac:( jesli ktos ma takie dobre serce to prosze niech wysle mi ja na poczte:D thanks from the mountain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominq
sorry folks:D wlasnie sciagnelam piosenke da lux "gotta do" i kolo spiewa "i gotta do"! chyba nie zdazylam nikogo wprowadzic w blad..... zastanawiam sie dlaczego w mtv bylo napisane inaczej????pozdrawiam wszystkich i zachecam do sciagania tej piosenki.. jest juz na kazie pod tytulem da lux"i gotta do".... lasocki sie postaral:D szkoda ze buty sa lekko wiesniackie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdunek
Witam tez potrzebuje ta piosenke niestety z podanego linku nei moge sciagnac , a na kazzie jej nie ma , jakby byl ktos na tyle mily i podeslal mi ja na maila byl bym bardzo wdzieczny i moze ma ktos jeszcze jakies utworki DA LUX to tez bym prosil .Z gory dzienx POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominq
witam wszystkich... jesli ktos bedzie potrzebowal tej piosenki a trafi na te strone to niech napisze do mnie a chetnie mu ja wysle...wiadomosc na komunikator tlen lub na poczte jak wyzej... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosen
Siema Nie wiem skąd chłopcy pochodzą ale mieszkają i grają we Wrocku Kazdy kto sie interesuje wie, ze grają w Daytonie Popytajcie przyjedzcie i posluchajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Splonti
"i gotta do" Da Lux- bardzo dobry kawałek !Pozdrowienia dla Lovera i Kennetha(chociaż nie zasłużył...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodney
da lux - i gotta do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrooffeczka
mam pytanko :D teraz w reklamnie lasocki jest juz nowa piosenka ... czy ktos wie o niej cokolwikek ?? napiszcie na email mroweczka.aj@wp.pl dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrooffeczka
mam pytanko :D teraz w reklamnie lasocki jest juz nowa piosenka ... czy ktos wie o niej cokolwikek ?? napiszcie na email mroweczka.aj@wp.pl dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nekael
Hehehehe ja tez sie przylacze ;D Rowniez chodiz mi o tytul nowje piosenki do rejklamy LASOCKI, bo jest genialna, ludu nie badzcie rury tylko podajcie jak wiecie ;) Pomorzcie uszczesliwic ulomne dzieci XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goget
Nowa piosenka nosi tytuł Da Luxe - Groove Me PS. Fajna blondynka na tej reklamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goget
Nowa piosenka nosi tytuł Da Luxe - Groove Me PS. Fajna blondynka na tej reklamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha
ta. oni pogrywaja w dajtonie we wroclawiu i wyrywaja wszysktie laski po kolei ( bo dla niedoinformowanych - jest to taki klub dla pustych blondyneczek gdzie chadza same z bailymi czubami na stopach). kazda taka wyrwana laska jest szczerze przekonana ze oni te laski wyrywaja bo one im sie same daja, a tylko ja kochaja szczerze :D. najlepsze jest to , ze chlopcy ( stare dziady tak naprawde i rozumem nie grzeszacy) kazdej wyraznie mowia, ze oni juz tacy sa i beda sobie laski wyrywac, a te sie ciesza ze sa z nimi szczerzy i dalej mysla ze chyba to mnie naprawde kochaja skoro mowia mi prawde :D :D :D. a mowie to, bo mam z nimi kontakty zawodowe i troche wiem :) ehh gdyby nie potzreba kasy to na pewno bym sie z takimi pacanami nie zadawala . tak wiec dziewczynki z dajtony - dajcie spobie spokoj, nie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powiem kto
Nie wiem czemu żeście wszyscy uczepili się tej piosenki. Ściągnęłam już ją z kaazy, ale przecież to wcale nie jest piosenka z reklamy butów Lasocki. Tam w tekście jest: if I wanna be with you. No i skoro już o tym mówię, to może ktoś wie jaka to jest naprawdę piosenka ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila.19
hej:) Gosciu o pseudo. "hahaha" :) odezwil sie do mnie jesli mozesz:) Buzka:* & pozdro:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×