Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czterolistna koniczyna

jaki tytuł nosi piosenka z reklamy butów LASOCKI

Polecane posty

Gość Tomek Skater 89
Poprosze o przesłanie na mojego maila jeśli ktoś posiada nutkę Da Luxe - Groove me !! nutka jest poprostu super i cool. nie moge jej nigdzie znaleść !! z Gory serdeczne dzieki :*:*:* tom3kskate@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Skater 89
Poprosze o przesłanie na mojego maila jeśli ktoś posiada nutkę Da Luxe - Groove me !! nutka jest poprostu super i cool. nie moge jej nigdzie znaleść !! z Gory serdeczne dzieki :*:*:* tom3kskate@interia.pl :D:D:D:D:D ;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguha18
hej niepowiem kto ta piosenka jest teraz w nowej reklamie lasocki i w serialu pierwsza milosc na polsacie czesto jest puszczana w klubie studnia =) i z tego co ja slyszalam to leci tak : groove me if you want a be with me... i nie wiem jakim cudem ty ja sciagnelas/es z kazzy jak tam jej nie ma chyba ze pod innym tytulem narazie z tego co wiem to nigdzie jej nie ma oprocz na reklamie lasocki =) ale ja potrzebuje calego utworu!buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbuzka
hej, jak macie juz tę piosenke to prześlijcie mi na maila z gory dzieki w kazzie jej jeszcze nie ma i w innych miejscach tez nie wiec z gory dzieki paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domcia
Czesc.Jeśli ktoś ma nową piosenke z reklamy CCC nie tej ,,I gotta do"jeszcze nowszej ... bardzo prosze o kontakt gg:4231843 albo wysłanie jej na e-maila dominika1989@poczta.onet.pl ...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdanek
No weźcie ją gdzieś na jakiś serwer dajcie, jak ktoś ją ma :) A na kazie jej nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_a15
Czy ktoś wogóle wie jak ten zespół sie naprawde nazywa.. bo w eMule "i gotta do" to do tego utworu było tyle wykonawców : Da Lux, De Lux, Dalux, Daluxe, Deluxe, Delux, Da Luxe, De Luxe... która z nich jest poprawna??? Ja nie wiem poszukajcie w kazie moze pod kazdym z tych wykonawcow cos bedzie np. Groove me.. bo wy zapewne szukacie tyle pod Da Lux....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyshka_a
A ja tez mam fajną piosenke od Da Lux - DANCE FOR ME ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Skater 89
A ja mam takie piosenki DA LUXE : "I gotta do", "Dance For Me", "Love And Hate", "Don't Talk Innocence" i chciałbym jeszcze "Groove Me" > Ja moge komuś przesłać te nuty co mam a ktoś moze mi przesłać na emaila "Goove me" !! :):):D mój mai:l tom3kskate@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Skater 89
hej Goget !! jeśli masz "Groove me" to przeslij mi na maila !!!! Prosze!! z gory thx i czekam tom3kskate@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domcia
Ja moze dzis albo jutro bede miała tą piosenke...jesli ją zdobęde jak chcecie tą mp3 "Groove me" to sie odezwijcie na poczte dominika1989@poczta.onet.pl to wam poprzesyłam.Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Skater 89
Hej Domcia !! ja poproszę tę nutke Groove me na maila !! napisałem ci też emaila !! odbierz go !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domcia
Czesc wam dzis jeszcze nie mam tej mp3 postaram sie miec na jutro :) moj znajomy mi sciaga ale na razie nie ma łacznosci wiec nie obiecuje ale postaram sie na jutro zapraszam jak sie nudzicie na mojego bloga i o dawanie komentarzyków http://domcia1989.blog.onet.pl/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Skater 89
Domcia < to przeslij mi jutro tę nutę oki !!?? a tak na marginesie to fajną masz gierkię na swoim blogu : poderwij laskę !! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimber87
Prosze o przesłanie mi tej piosenki De luxe - groove me , nigdzie tego nie moge znalesc a ten link tutaj jest zepsuty i nieda sie sciagnac wie bardzo był bym wdzieczny jak by mi ktos przesłał ja na e-maila pbibro@o2.pl lub podał nowy link dobry !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mciahl
fajna piosenka i sobie slucham a teraz nowa reklama jest :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniffy
siemka, strasznie mi sie podoba ta piosenka z butow lasocki (da lux - groove me), wiec jak ktos ma dobre serce niech wysyla mi na mejla :P:P:P ziomek13-150@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrooffeczka
elo all :D jakby ktoś miał ta pioseneczke da lux groove me.. plose niech mi przesle na maila mroweczka.aj@wp.pl dziekuje z góry :D pozdrooffki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak
Jesli bedzie ktoś miał ta piosenkę to niech zarzuci na emule i da znać albo niech w ogóle odpiszę że ją ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak
Odpisze oczywiście na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat hee
jak by ktos mial ta mp3 bym byl wdzieczny za przeslanie ;) ;d;d 3majta siemm ziomki heeeeee ;d;d aparaciik@op.pl z gory dzieki wielkie ;) ;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novic
Witam!!!Jesli ktos ma piosenke Da LUxe - Groove me z reklamy LAsockiego lub z klubu Studnia z serialu pierwsza miłosc będę wdzięczny jak mi prześle z swojej łaskowaosci na maila novic166@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek106
witam moze mi ktos przeslac piosenke z reklamy Lasocki "Grove Me" prozba bo na emulu niemoge jej znalesc. Podzielcie sie zemna bo nuta jest super. Dzięks. Edek106@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdunek
Witam. Podeslalby mi ktos ta nowa piosenke z reklamy butow Lasocki De luxe - Groove Me.Oto mail zdunek13@o2.pl . Wielkie dzienx i Pozdro !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxasia
prosze przyslijcie mi tą pisoenke na maila sweety156@wp.pl prosze !! Da luxe - Groove me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka1001
Mi rowniez ta posienka sie bardzo podoba, sciagam ja z mula, jezeli wypali napisze to tu i bede mogla wam przeslac! pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxana206
Witam wszystkich jesli ktos ma piosenke da luxe "groove me" to niech przesle mi na maila bede bardzo wdzieczna moj email:roxana206@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZABÓJCA
co wy wkrecacie jak ta piosenka wcale sie nie nazywa i gotta do sciagnelem juz 3 piosenki o tym tytule i kazda byla inna o tej z reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_10569
Ejj... Kto ściągnoł ją z eMule bo ktos napisał ze sciaga z mule!!! Jaka nazwa bo ja szukam i nie moge jej znalesc!!! Podaj co wpisalas w eMule , że ci znalazło..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaTuSa
A ja chciałabym , aby ktoś mi przesłał piosenkę Da Lux "groove me" bo "i gott do" czy jakoś tam to mam a chciałabym "groove me" mój mail pata1989@vp.pl albo na gadu 6983608

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×