Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czterolistna koniczyna

jaki tytuł nosi piosenka z reklamy butów LASOCKI

Polecane posty

Gość Arturek
Ludziska! ziomki i panienki ! prześlijcie mi na maila piosnke Da Luxe - "Groove Me" ona jest boska a nigdzie nie moge jej znalesc! jesli mi ktos przesle to slicznie podziekuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka1001
Ludzie, ktos napisal (chyba w 2 notce), ze ta piosenka nazywa sie I Gotta do lub I got to do, to nie prawda, sciagnelam ja z mula i to nieprawda, wpisalam do wyszukiwarki Da lux i sciagnelam tą "fałszywą" piosenke z bloga na ktorym bylo bardzo duzo piosenek. Chcialam jeszcze poprawwic ( rowniez ta jedna z pierwszych notek, ta sama), że grupa liczy 2 facetow i kobiete, nie sa oni chyba z Holandi, a dziewczyna spiewajaca w zespole jest POLKĄ, i to mi sie tu nie zgadza. Nie wiem z kad ta osoba miala takie wiadomosci, bo nigdzie w necie nie mozna znalezsc wiecej wiadomosci na temat tego zespolu. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk190
hey ma ktoś tą nutke z tej reklamy jeśli by sie znalazła tak dobra osoba o dobrym sercu to mogłaby przesłać mi tą nutke z góry thx papapapaap tomekk190@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczepan
Jak byś cie mogli to mi też wskażcie gdzie jest ta prawdziwa piosnka bo ta podróba to taka srednia a ta to nawet spox jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimeczek
Jesli ktoś ma piosenkę z reklamy butów LASOCKI i klubu "Studnia" z serialu "Pierwsza Miłość" Da Lux "GROOVE ME" to prosze o bezwłoczny kontakt. Mój numer gg: 5481205. Bardzo prosze o przesłanie tej piosenki na moje gg, bo niestety, ale meila nie mam:P. Barzdo prosze i będę bardzo wdzięczna:P Jeśli to by było mozliwe to bym prosiła o przesłanie tej piosenki juz dzisiaj:D.Czekam!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimeczek
Jesli ktoś ma piosenkę z reklamy butów LASOCKI i klubu "Studnia" z serialu "Pierwsza Miłość" Da Lux "GROOVE ME" to prosze o bezwłoczny kontakt. Mój numer gg: 5481205. Bardzo prosze o przesłanie tej piosenki na moje gg, bo niestety, ale meila nie mam:P. Bardzo prosze i będę bardzo wdzięczna jak ją dostanę :P. Jeśli to było by mozliwe to bym prosiła o przesłanie tej piosenki juz dzisiaj:D.Czekam!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimber87
gdzie podziała sie ta osoba co rozsyłała na e-maila ta piosenke Grovve me ???????? odezwij sie na e-maila lub przesi ta piosenke wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goget
Cześć wszystkim piosenka odnaleziona.Wielkie podziekowania dla Dominiki,która wysłała mi link do teledysku (http://www.da-luxe.com/daluxe/video/clip1.zip ).Ściągnąłem ściężkę dźwiękową do formatu mp3 i teraz każdy może sobie posłuchać tej piosenki przez winampa.Nie chcę mi się wysyłać każdemu z osobna więc jak ktoś chciałby ją sobie ściągnąć to wrzuciłem ją na pocztę. Tutaj instrukcja co trzeba zrobić : 1.Wejść na stronę www.tlen.pl 2.Kliknąć na ikonke poczty znajdującą się na samej górze z podpisem E-mail 1 GB 3.Zalogować się poprzez wpisanie : l login : daluxe hasło : groove 4.Wejść na skrzynkę odbiorczą i wejść do wiadomości Goget - Da Luxe - Groove Me (kliknij na Goget :) 5.Na dole powinien być załącznik wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy i dać "zapisz element docelowy jako" Powinno się szybko ściągnąć Na poczcie jest jeszcze utwór Amuka - Appreciate Me - dla mnie jest boski :) (ściągnąć można w podobny sposób :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOJOWNICY
Odtrzymaliśmy ten link. Cieszy nas odzew na wyprodukowane przez nas teledyski grupy Da Luxe oraz reklamy Lasocki. Informujemy że utory noszą tytuły : a) I gotta do b) groove me Od kwietnia 2005 roku płyta Da Luxe "LASCOKI MUSIC" będzie dołączana do każdego zakupu butów LASOCKI w firmowych salonach CCC. Płyta będzie zawierała 5 utowrów, w tym obydwa przeboje z reklamy. Na poczatku lata ukaże sie album Da Luxe "Love and Hate" opatrzony znakiem jakości LASOCKI MUSIC. Za tydzień na kanale MTV ukaże się teledyk Groove Me. Obiecuje że pojawi się także na www.wojownicy.com.pl Agencja Reklamowa WOJOWNICY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka1001
dzieki za przyslanie tej SUPER piosenki na poczte!!!!!!!!!! dzieki dzieki, dzieki!!!!!!! pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_a
Hej kofani!!!! Dziki dominice wszyscy mamy ta pisoenke!! ;) Buziaczki dla niej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasocki
niech ktos mi przesle ta piosenke Da Luxe - Groove Me email-kojka@buziaczek.pl z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Gogeta
Goget dzieki za pisoenke, spoko pomysl z ta poczta :) Ta muza Amuki bardzo mi sie spodobala, znasz cos w podobnym klimacie? Podaj jakies tytuly, autorow, cobym mogl soebie sciagnac z ktoregos p2p :P Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noner
Da Luxe bedzie w niedziele wielkanocna w stratosferze TVP1 o 15.50!!!!!!W tv leci juz reklama.Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka1001
DA LUX TO NAJ......FAJNIEJSZY ZESPÓŁ NA ŚWIECIE! MUSZE SOBIE KUPIC BUTY W CCC, ale niewiem czy to prawda z tą płytą. Jezeli TAK to wykupuje cały sklep!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetPlanet.net
GOGET dzięki za kawałek , miłego weekendu Pozdro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goget
Drobiazg betplanet... gościom po fachu trzeba pomagać (chodzi o bukmacherke :) Widze,że dalej padają prośby o wysłanie utworu mimo,że umieściłem wyżej sposób w jaki można sobie ściągnąc samemu.Sam już tą piosenke wyslałem do 60 osób ale wykażcie odrobinę onicjatywy :). Tutaj jeszcze raz co wystarczy zrobić,żeby tą piosenkę dostać : 1.Wejść na stronę www.o2.pl 2.Kliknąć na ikonke poczty znajdującą się na samej górze z podpisem E-mail 1 GB 3.Zalogować się poprzez wpisanie : login : daluxe hasło : groove 4.Wejść na skrzynkę odbiorczą i wejść do wiadomości Goget - Da Luxe - Groove Me (kliknij na Goget 5.Na dole powinien być załącznik wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy i dać "zapisz element docelowy jako" Powinno się szybko ściągnąć Na poczcie jest jeszcze utwór Amuka - Appreciate Me - dla mnie jest boski (ściągnąć można w podobny sposób) plus Michal Lazar - He's Mine i Bomfunk - Hypnotic może co jakiś czas będę tam rzucał inne utwory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nekael
Goget dzięki! Już zwatpilam, jak wchodzialm tutaj i ciagle czytalam 'przeslijcie mi na maial' bla bla bla :) I wchodze w poczte usuwam maile z kafeterii i patrze, 'groove me - da-luxe' Nawet mi sie pomysllao ze to wirek i sie wachala czy sciagnac :D ale sie przelamalam i.... Jestem najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi... Naprawde dzieki... Bo mialam dzisiaj takiego dola, a Ty mnie tak poratowales z opresji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goget
Eh drobiazg ciesze się,że mogłem pomóc :) a co do tej najszczęśliwszej jednostki ludzkiej na naszej planecie to smiałbym polemizować bo wczoraj GKS Tychy został mistrzem kraju w hokeju na lodzie :) coś niesamowitego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
NA kazie juz jest - wpiszcie groove me, zaznaczcie ze szukacie tytulu i juz. Co prawda plik jest maly, ale juz go mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldeczek201
Ludzie ja juz mam ten nowy kawalek od dawna.Wykonawca Da Lux - groove me!!!!!!Mam go!!Jak ktos chce to piszcie na gg: 4588498. A i na emaile nie odpowiadam tak ze piszcie tylko na gg!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masters
Ma ktoś utwór Da Luxe-I gotta go?? Prosze prześlijcie Mi go na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymek
kto mi wysle piosenke z reklamu butów szukalem po nesie i po programach p2p i dupa nigdzie nie ma.jak cos z góry dzieki dymek26@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafcio
mam wielka prosbe - czy ktos mogłby przesłac mi pioseneczke z tej reklamy na maila?? bede bardzo ale to bardzo wdzieczny !! micromaniak@interdom.net.pl Z góry dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafcio
Dziekuje wszystki co mi wysłali ta piosenke :) nie wiedzialem ze to tak szybko bedzie :) dzięki jeszcze raz :) POZDRAWIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELINKA1001
OGLĄDALIŚCIE STRATOSFERE?? LUDZIE TO BYŁO SUPER, TYLKO SZKODA ŻE TYLKO 2 PIOSENKI!!!!!! ;( ALE ZAWSZE COŚ I GOTTA DO & LOVE AND HATE TO PIOSENKI KTÓRE TAM ZAŚPIEWALI, MAŁY WYWIADZIK JESZCZE NIKOMU NIE ZASZKODZIŁ, BYŁO EKSTRA, CHCIAŁABYM BYC NA MIEJSCU TAMTEJ WIDOWNI!!!!!! SORY ŻE PISZE Z CAPSLOCKIEM ALE TO JEST TAKIE ŻE NO NIE DA SIE WYTRZYMAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bel
bel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati84
hej czy ktos moze mi przeslac piosenke da luxe groove me? bede bardzo wdzieczna buziaki pa pati@srem.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daluxefan
je|eli podoba wam si muza DA LUXE to czemu nie odwiedzicie ich strony, tam jest tego wiecej , muza, foty, teledyski do sciagnicia www.da-luxe.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×