Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

palandys ja na twoim miuejscu poszla bym jak najszybciej do lekarza, bo na moje oko albo to jest bardzo wczesne poronienie albo krwawienie które sie czasem zdarza w ciaży własnie w terminie spodziewanej miesiaczki. bardzo dziwne co piszesz. bo z tego co wiem to na testach wychodzi druga kreska jak hormony ciazowe sa juz dosc wysokie dla tego robi sie je troche póżniej niz np badanie krwi. zycze ci aby sie niesprawdzily zle mysli i aby tam pod serduszkiem twoim byla mała iskierka która walczy o zycie . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzis nie mam jak isc do lekarza. Na 13 musze byc w pracy...super:( jednak jeszcze sie nie rozkrecil okres, narazie plamie na jasno rozowo. Musze jakos wytrzymac do jutra. Wzielam 1 tabletke duphastonu na wszelki wypadek. Jak hcg spada to nie ma co sie ludzic. Co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek - przestan sie stresowac !! Ja juz przestałam idac do lekarza, jedyny srees bedzie przed 3D :P Teraz z twoim synkiem już wszystko jest dobrze, rośnie i ma sie super. Brzuchem sie nie przejmuj, ja mam o wiele wiekszy niz ten co pokmazala milenka. Ale mi lekarz powiedzial, ze bede miec duzo wód płodowych, stad brzuchol rośnie. Synek szaleje na USG. A tak co 2 dni czuje jego ruchy w brzuszku, jak mnie kopnie :-) milenka - bedziesz miała chlopaka, bo w grudniu wychodza same chlopaki :P JA i Motylek mamy chlopaków, wiec i ty :) paladyn - kurcze jak mi przykro. LEc do lekarza, bo to moze faktycznie nie okres, a plamienie. Moze tak byc. Idz sie upewnij czy jest ciąża czy jej nie ma. JEsli nie ma, to moze test sie pomylil. A bierzesz jakies leki procz duphastronu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny coś mnie uchlało w nogę, od wczoraj mam to miejsce napuchnięte, czerwone i strasznie mnie swędzi. Dzisiaj mi się nawet wydaje, że jest gorzej niż wczoraj. Wykluczam komara, bo nie wygląda to jakby komar ukąsił, cholera wie co to. Okładałam lodem ale dalej nic. Czy to nie zaszkodzi dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAdzia - pij 3x2 wapna :) Powinno pomoc. Dziecku nie zaszkodzi tylko Tobie dokuczy. Pij wapno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - i jeszacze jedno, nie okladaj lodem tylko riwanolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o7cia taka ilość wapna nie zaszkodzi? myślę, że to mogła szczypawica zdziałać, bo wszędzie ich pełno... jutro idę do lekarza jak opuchlizna nie zejdzie to może da mi jakąś maść do smarowania, bo np na użądlenia osy jestem uczulona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to jutro muszę iść do lekarza, który wcześniej prowadził moją ciąże i przekazał mi tą tragiczną wiadomość, bo mój lekarz jest na urlopie a w weekend już jadę do siostry na dwa tygodnie i nie chcę tam chodzić po lekarzach.. boję się jak cholera jutrzejszej wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziia - taka ilosc wapna pomoze a nie zaszkodzi. ja jestem alergikiem i codziennnie taka dawke biore. Wapno nie jest szkodliwe dla ciazy. To jest jedyny lek na uczulenie ktory mozesz bezpiecznie brac, zwlaszcza ze wapno niemowaleta tez sie daje :P Mozesz pic smialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Palandys, zgadzam się z dziewczynkami. Ja jak najszybciej poszłabym do lekarza, bo ten śluz nie musi oznaczać okresu, a plamieniami, które w cale nie muszą być groźne dla Maleństwa, ale najlepiej niech zbada Cię lekarz. Proszę idź jak najszybciej, tzn jutro, ale hcg spada? Madziu, sprawdzonym domowym sposobem na wszelkie ukąszenia jest skropienie zranionego miejsca sokiem z cebuli lub przyłożenie jej krążka. Cebula ma działanie przeciwzapalne i odkażające. Po ukąszeniu przez owada zawsze możesz zażyć wapno (np. rozpuszczalną tabletkę albo syrop Calcium). To zapobiegnie reakcji uczuleniowej na jad albo ją złagodzi. Milenka i Olcia dziękuję Wam za tak szybki odpis :) Olcia, ja też mam większy brzuszek, niż ten co wysłała Milenka. Dzisiaj zadzwoniła do mnie koleżanka z pracy, że mają przecenę -50% i odłożyły mi kilka rzeczy dla Małego i tutaj mam dylemat. Nie martwię się tym, że w poniedziałek okaże się, że usg się pomyliło i i Maleństwo jest jednak dziewczynką, tylko głupimi zabobonami. Czy nie za szybko nakupowanie rzeczy dla Maleństwa jak na niespełna 18 tydzień, czyli 5 miesiąc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Motylek - kupuj i zaczniej w koncu cieszyc sie ciążą !!!! Ja juz mam wszystkie ubranka zimowe tj. bluzy, spodnie, ogrodniczki w rozm. 56-68. Ja stworzyłam nowy zabobon :) Musisz kupic ubranka zeby dziecko czuło, ze na nie czekasz :) Ja za tydzien łóżeczko zamawiam dla synia a zabobony mam gdzieś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ja generalnie to jestem mala i drobna... zawsze mialam plasciutki brzuszek wiec dla niektorych ten brzuch jest duzy... dla mnie to on chyba jest taki akurat.. ja to juz czasami kupuje jakies ubranko... dzis bralam ubranka dla dziecka przyjaciol bo niedlugo rodzi znajoma i wzielam tez kilka ubranek dla naszego dzidziusia... w sumie mam 3 pary spioszkow , 2 pary bodow czapeczke i skarpetki he.... my do wrzesnia w sumie takie rzeczy kak wozek lozeczko itd. musimy miec bo we wrzesniu na urlop do Polski jedziemy a wszysto bedzie tak kupowane ..pozniej to moze dopiero w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki kochane Nieodzywalam sie wczoraj bo masakra w poniedzialek wieczorem dopadla mnie hmmmmmmmmmmmmmmm obstrukcja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wymioty cała noc do 7 rano we wtorek masakra i rozwolnienie juz myslalam ze wyladuje w szpitalu bol glowy i straszny bol wszystkich kosci jak przy grypie dzisiaj czuje sie lepiej wiec moge do was napisac ale jeszcze jesc niemoge zyje tylko o skibce chcleba od rana na dodatek jak by bylo malo podczas tego wszytskiego dostalam @ po pieci dniowej nieobecnosci po terminie wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Anilek77 kochna ja mialm niskie tsh a anty tpo i ted rugoi tp cos tam prawie 700 dflatego ronilam w 11 tyg to jest nic innego jak choroba hoschimoto smieszne ale prawdziwe czyli niedoczynnosc tarczycy ktora ukazuje sie w glebszych badaniach ja tez bylam w szoku gdy sie dowiedzialam ze mam problem z tarczyca przy dobrych wynikach tsh skonsultuj sie z dobrym endokrynologiem kochana powodzenia Sle buziaki dla wszystkich 👄 KOchane dwupaczki pomizziac malenstwa od cioci beatki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, bardzo mnie zastanawia to moje branie bromka, moja gin kazala mi tylko 2 razy w tyg a wszedzie gdzie czytam to trzeba brac codziennie wiec zapisalam sie do innego gin, moze mi cos doradzi. Wolalam oczywiscie do endokrynologa i dzwonilam wczoraj po wszystkich przychodniach ale niestety wszedzie trzeba czekac do pazdziernika.... porazka ta nasza sluzba zdrowia... paladyn85 ja bym na Twoim miejscu jak najszybciej poszla do lekarza, skoro test byl pozytywny to raczej sei nie pomylil, lec szybko i daj nam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku cebulą też już sobie okładałam i póki co nic nie pomaga, staram się tego nie drapać, żeby nie pogorszyć sytuacji... może dopiero to zacznie działać, mam nadzieje... jak nie to będę musiała poprosić lekarza o jakąś maść czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paladyn85 może już zapomniałaś ale ja dzień przed spodziewaną @ dostałam plamienia i okazało się że jestem w ciąży, później w 4 tygodniu miałam plamienia i w 8 tygodniu też. Wszystko będzie dobrze :) trzymam kciuki za ciebie i leć czym prędzej do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paladyn ja tak jak inne dziewczyny, nie traciłabym nadzieji, że będzie ok. I raczej nie wydaje mi się, żeby dwa testy pod rząd się myliły. Musisz iść jak najszybciej do lekarza. Napisz nam potem koniecznie co lekarz powiedział i niezmiennie trzymam kciuki. Motylku odnośnie ubrań dla maluszka ja kupiłam jak narazie tylko skarpetki, które jak już wcześniej pisałam głaskam i mówię do brzuszka, że musi być wszystko ok, bo skarpetki na niego lub na nią czekają no i łóżeczko (od mojej siostry od dzieci)...:) Ja mam dopiero 13t6dc, więc jeszcze uważam, że mam czas, ale Ty jesteś już "dalej" niż ja, więc nie widzę przeciwwskazań. Ja też mam duży brzuch, nie wiem nawet czy nie większy niż Milenka (ale ja miałam zawsze brzuch i może dlatego go teraz tak widać). Więc tym się nie martw Motylku:) Beatko dziękuję za pomizianie brzusia:) Brzusio też Cie kazał ucałować 😘 9_Mama Aniołka jeśli chodzi o bromka to ja nigdy nie brałam, więc nie pomogę Ci w tej kwestii. A gdybyś poszła do endokrynologa prywatnie? Może wtedy by Ci coś lepiej doradził, lepiej wszystko wytłumaczył. Motylku, o7cia mam do Was pytanie, takie nietypowe, ale nie daje mi to spokoju. Zauważyłam, że jak dłużej posiedzę, albo jak leżę, to mój brzuch tak się rusza, jakby w rytm serca. Czy to możliwe, że te ruchy mojego brzucha to nic innego jak bicie serduszka mojego Maleństwa? Miałyście też takie coś? Asmana odezwij się do Nas:(:(:( Brakuje tu Ciebie...:( Dorciu co u Ciebie słychać? Pozdrawiam Was wszystkie i śle 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia no i zgadlas bedzie chlopak... hehe.... maz do samego konca wierzyl ze bedzie dziewczynka ale ja mu powtarzalam ze to bedzie chlopak i zawsze mu w zartach mowie pamietaj zona ma zawsze racje bo ostatnio co nie powiem to mam racje no i pani doktor zrobila mi najpierw usg dopochwowe gdyz chciala zobaczyc czy mam wszystko w srodku pozamykane no i wlozyla mi tego calego jak to maz nazywa siusiaka i naszym oczom na ekranie ukazaly sie dwa jajka i ja odrazu mowie ze to chlopiec jak ona jeszcze nic powiedziec nie zdazyla i zaczela sie smiac i mowi ze mam racje... maz byl troche zniesmaczony zlaszcza ze u nas gdzie nie spojzec w rodzinie same chlopaki ale popatrzyl zobaczyl jak wywija nogami i rekami i jak pozwolilam mu samemu imie wybrac to juz mu przeszlo. No i tak bedzie Bartek... moja pani doktor termin ma na 8 sierpnia wiec za miesiac wizyte i badanie genetyczne bede miala u innej pani doktor... pozniej kolejna wizyta na dzien przed wyjazdem do Polski na 7 wrzesnia i o.... tak to jest wszystko dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka no to gratuluję:) Bardzo się cieszę, że wszystko jest ok:) Dbaj o siebie i Waszego Synusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was, ja przy porannej kawce zaglądam do was :-) Milenka bardzo gratuluje chlopaka :-) i imie tez mi sie podoba :-) A ja wczoraj wzielam ostatnia dawke duphastonu i czekam na nieszczesna @ .... ale nie wiem co mi jest, gdzies w podswiadomosci licze na to ze jednak nie przyjdzie. chyba juz glupieje bo z ta prolaktyna raczej nie mam na co liczyc, eh. Czego ja sie tak nakrecam ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was, ja przy porannej kawce zaglądam do was :-) Milenka bardzo gratuluje chlopaka :-) i imie tez mi sie podoba :-) A ja wczoraj wzielam ostatnia dawke duphastonu i czekam na nieszczesna @ .... ale nie wiem co mi jest, gdzies w podswiadomosci licze na to ze jednak nie przyjdzie. chyba juz glupieje bo z ta prolaktyna raczej nie mam na co liczyc, eh. Czego ja sie tak nakrecam ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9_Mama Aniołka to nie nakręcanie się, a raczej wiara, która pamiętaj, że potrafi czynić cuda:) Wiara i nadzieja umierają ostatnie, a Ty nie możesz jej tracić, zresztą jak inne Aniołkowe Mamusie, które się starają o swoje największe SZCZĘŚCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek - rob zakupy i ciesz sie ciążą !!! asia1004 - to nie sa ruchy dziecka, tez tak mialam i mam. Poprostu zaczął ci brzuch rosnac i wszystko w środku i wyraźniej widać twoje tetno, które wlasnie teraz można zobaczyc na brzuchu jak sie brzuch rusza i ladnie puka :) To są ruchy twojego serca :) NIe dziecka niestety :-p milenka - mówiłam. Poprostu w trym roku grudniowe to same chlopaki :) wiec wszystkie 3 mamy chłopaków :) Beata - Dawidek pogłaskany od cioci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o7cia dziękuję za odpowiedź, choć nie ukrywam, że miałam nadzieję, że napiszesz coś innego, trochę by mnie to uspokoiło przed wizytą... Znowu się stresuje czy wszystko będzie ok, żeby tylko serduszko biło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja też już się boję, już byłam oddać krew i dzisiaj do lekarza... ale już zaczynam się denerwować, że piersi mniej bolą itp... chyba zwariuje do tej 15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja dzisiaj o 12 odbieram jedne wyniki, drugi wynik jutro dopiero, a trzeci w poniedziałek przed wizytą. Ty zwariujesz do dzisiaj a co ja mam zrobić do poniedziałku... I to jeszcze do 15. Tak zawsze miałam na 12 to jeszcze jakoś zleciało, a do 15 to będzie mi się dłużyć jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenko, gratuluję, ale śmiesznie najprawdopodobniej grudzień, to miesiąc samych chłopców :) Beatko, ja najprawdopodobniej będę miała Mateuszka, który już rządzi :) i również dziękuję od cioci pogłaskany :* Olciu i Asiu, dziękuję Wam kochane. Byłam na zakupach i kupiłam 2 pary spodni dla siebie, tunikę, a moja bratowa kupiła naszemu Maleństwu, więc ja kupiłam jej :) Asiu, zgadzam się z Olcią, to niestety nie ruchy ;/ Ja dopiero od kilku dni, jak położę się na prawym boku, a wcześniej zjem coś słodkiego, czuję jakbym połknęła Motylka. Mój Mąż się śmieje, że ma teraz dwa Motylki :) 9_Mama Aniołka nie ma w tym nic złego, że wierzysz i modlisz się by ten przeklęty okres nie przyszedł. Ja podobnie jak Asiulka, wierzę w siłę modlitw. I nie ma w tym niczego złego, że się jak to piszesz "nakręcasz" Jak wszystkie dziewczynki, które się tutaj starają, pragniesz być w ciąży, a my dwupaczki za Was wszystkie trzymamy mocno kciuki i jesteśmy z Wami. Palandys co u Ciebie? Byłaś u lekarza? Mam nadzieję, że to jednak nie okres? Dorcia i Asmanka co u Was, tak dawno nic nie pisałyście? Asiu i Madziu, ja wczoraj byłam oddać krew i mocz i dzisiaj wyniki, czuję, że mogę brać leki, bo na początku miałam jakieś problemy właśnie z moczem bądź krwią i lekarz powiedział, że będziemy to obserwować. Ja wizytę mam w poniedziałek przed 17 i do tego czasu to ja dopiero zwariuję. Asiu, serduszko Twojego Maleństwa bije na pewno! Madziu kochana, nakręcasz się tak jak ja. Wczoraj mnie mniej bolały piersi, a dzisiaj znowu.Jak pisałam wcześniej doszukuję się głupot, czy brzusio nie za duży. Wczoraj nawet pytałam Męża czy aby na pewno nie maleją mi piersi. I bardzo chcę już poniedziałek... Moja mama się śmieje, że teraz na usg wyjdzie, że to jednak dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już odebrałam swoje wyniki. Morfologia ok, miałam za WZW i kiłę czy nie jestem zakażona, ale oba ujemne. No i mocz raczej ok. Jutro jeszcze będzie jeden wynik a w poniedziałek drugi, ale oba odbiorę w poniedziałek. Nie chce mi się tam codziennie chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Motylku za wsparcie, ale dzis chodze jak nakrecona, do wczoraj jak bralam duphaston to bylo w miare ok a dzis jak odstawilam to sie cos ze mna dzieje, bo jesli @ nie przyjdzie jednak to nie wiem czy sie nic nie stanie jak przez te kilka dni nie bede brala tabletek.... a w poniedzialek dopiero do lekarza ide wyjasniec sprawe z bromkiem, zwariowac mozna, musze sobie jakies zajecie znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ochhhhhhhhhhh moje kochane dwupaczki z siurakami w brzuszkach dziekuje za mizianie :) a ja sie martwie moja droznoscia jajnikow to znaczy boje sie bolu masakra jakas pewnie na drugi tydzien mnie czeka jak bedzie termin wolny wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ale czego sie nie robi dla szczescia musze byc twarda bo kto to niezniesie jak matka hmmmmmmmmmm pozdrawiam i sle mnustwo buziakow sorki ze tak ogolnkowo ale mam pare spraw do pozalatwianai i obiecuje ze nadrobie ale dopiero jutro na wieczor papapapap 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×