Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

czesc laseczki:) jak pogoda u was? u mnie spadlo sniegu po kolana masakra ja juz chce wiosne!!!!!!!! DZIEWCZYNKI DZIS MAM WIZYTE BARDZO PROSZE POMODLCIE SIE ZEBY Z MOIM MALENSTWEM BYLO WSZYSTKO DOBRZE. JA JUZ SWIRUJE WIZYTE MAM DOPIERO POZNYM WIECZOREM I TAK SIE STRASZNIE BOJE:( NIE UMIEM SIE CIESZYC TYM MOIM SZCZESCIEM:( Doris ale ten czas leci, dopiero dolaczylsmy na forum a teraz ty juz z Wiktorkiem taka szczesliwa i coraz blizej porodu, ciesze sie ze wszystko jest dobrze buziaki dla Wikusia 👄 oOo Beatko to juz tylko 8tyg do rozwizania? kurcze zlecie w oka mgnieniu :P buziaki dla Frania 👄 oOo Pati gratulacje pieknej bety, ja tez pierwsza bete mialam podobna do twojej:) oOo Deminges, Waiting, Dentist, Martusia, Madzia, Klunia, Lena i reszta dziewczynek ktore milcza odezwijcie sie co u was 👄 oOo Motylku, Asiu, Milenko, Olciu buziaczki dla waszyc dzieciaczkow 👄 Milego dnia wszystkim dziewczynkom i TRZYMAJCIE KCIUKI !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Co jakiś czas do Was zaglądam, cały czas kibicuję mocno i jak widzę moje kibicowanie powoli zaczyna przynosić elefkty!!! :) Gartuluję dziewczyny dobrych wiadomości! now - trzymam kciuki bardzo mocno! Ja mam wizytę 19.03 i bardzo się stresuję. motylku - dziękuję za pamięć! Jeszcze nigdy o mnie nie zapomniałaś! Dużo uściskó dla Ciebie i Natalki! Asiu - dla CIebie też i Filipka :* Ja czuję się dobrze. Pogoda mnie dołuje bo od rana mamy u nas zawieje śnieżne :( Całuję Was wszystkie bardzo mocno i serdecznie!!!!!!!!!!! Czekam nakolejne dobre wiadomosći!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
now bede bardzo niecierpliwie czekac na wiesci... i nawet nie dopuszczam opcji ze moglyby byc inne jak dobre... po prostu musza byc dobre... ede wiem ze Ty tez sie okropnie martwisz... ale pamietaj 19-ego czekamy mocno na Twoj szczesliwy wpis... a Wy kobitki nie macie juz czasem szansy na zaobserwowanie plci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie dzielne kobitki. Czytam Was na bieżąco, uzależniłam się od tego forum. Mocno trzymam kciuki za Was żeby każdej spełniło się to największe marzenie.Jestem pewna że w końcu każda doczeka się swojego dzidziusia. Cieszę się bardzo, że przybywa dwupaczków, serdecznie gratuluję i życzę bezproblemowych 9 miesięcy !!! Ja właśnie pomogłam zasnąć mojej malutkiej córci. Dziewczynki jeżeli macie konto na fb a nie macie nic przeciwko to wyślijcie proszę zaproszenie ( mój e-mail: orszulkaa@vp.pl) strasznie jestem ciekawa jak wyglądacie Wy i Wasze Pociechy. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to moj email ilusr2710@wp.pl rowniez bedzie mi milo jak ktos mnie zaprosi na facebooku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) To mój największy skarb. Iluś niebawem Ty powitasz na świecie swoją Księżniczkę. Pozdrawiam Serdecznie. A Nasz dzielny Filipek jest taki słodziutki, zwłaszcza w stroju żabki. Piękna rodzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna uj
Drogie Panie, jestem położną piszącą prace mgr. Jest to praca badawcza, więc potrzebuję Waszej pomocy. Jeśli jesteście po 37 tyg ciąży, to wypełnijcie proszę ankietę znajdująca się w linku poniżej, Będę bardzo wdzięczna. http://www.ankietka.pl/ankieta/107320/kwestio nariusz-ankiety.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klunia juz nie moge sie doczekac Zosienki:-) a na twoja coreczke nie moge sie napatrzec taka slicznotka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sohviii
Now, trzymam kciuki za Twoją wizytę! Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku i przekażesz nam same dobre wieści! e-de, czekamy niecierpliwie na Twoją relację... 19 marca już tuż, tuż.. za Ciebie też ściskam kciuki! 9 tygodni, piękna beta u Ciebie, baaardzo się cieszę!! U mnie nic nowego... za jakiś tydzień powinnam dostać 3 @ i potem mam zamiar zacząć starania. Mąż chce poczekać 4 @, bo tak zalecił nam lekarz, ale myślę, że go przekonam ;) Mówicie Dziewczynki o śniegu, u mnie na Śląsku na szczęście śniegu brak, ale zimno doskwiera... marzę już o wiośnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Miło mi NOW że o mnie pamiętasz, u mnie powoli kończy sie 12 tydzień. Oczywiście nie obyło się bez stresów...wczoraj dostałam takiego samego plamienia jak niemal miesiąc temu...nie pojechałam do szpitala, ale mąż mnie zbadał i dzwonił do naszego lekarza...z badania wynikło ze to raczej ze zmiany/polipka na szyjce było podkrwawianie i dlatego śluz się tak na brunatno zabarwił...lekarz kazał leżeć i przyjeżdżać jakby było gorzej albo zaczęło boleć, ale już dziś jest wszystko dobrze, mam nadzieję, ze z maleństwem też...19.03 tak jak e-de mam wizytę i to pierwsze przewidziane ustawą USG- zobaczymy co tam słychać...stresuje się bardzo...mam nadzieję, ze będzie wszystko dobrze-3majcie kciuki i módlcie się za nas dziewczyny. 9 tygodni- spuer, strasznie się cieszę, ze HCG potwierdziło test. U mnie dziś strasznie wiało, trochę zmarzłam ale za to u mamy zjadłam przepyszną szarlotkę :) w ogóle z samopoczuciem jako takim zaczyna byc nieco lepiej-wraca mi apetyt, zaczęłam nawet trochę jeść więcej niż malutki ptaszek...bo od początku ciąży schudło mi się nieco, niby zawsze nosiłam rozmiar 36 ale teraz wszystko się luźne zrobiło. Mam nadzieje, że jak już sie zacznie drugi trymestr to będzie zupełnie inaczej z samopoczuciem niz do tej pory. Ściskam dziewczyny wszystkie razem i każda z osobna, prześpię się chyba chwilkę, bo senność mnie nie opuszcza :) a potem dalej pójdę spać :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentist to to sie najadlas strachu.. a w drugim trymestrze napewno zaczniesz przybierac na wadze:-) ja na poczatku tez schudlam a teraz jak sie wazylam u lekarza w 24tc to od poczatku ciazy przytylam 5kg:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka kurcze ja twojego meza kojaze z gimnazjum:-) jest w moim wieku tak?:-) jejku jaki ten swiat maly, a Bartus sliczny chlopczyk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mieszkamy u mnie w Żukach. Tego sie nie spodziewalam ze tu na forum spotkam kogos kogo znam lub mieszkal tak blisko mnie:-) no mile zaskoczenie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dentist biedulko ale wspolczuje tego stresu ale uwiez ja ciagle sie boje. Brzuch kluje szczegolnie po poludniami mam nadzieje ze to nie od pracy;;; ale wracam do domu to kanapa i spanko, maz przjal obowiazki odkurzania mycia podlog i zakupow, ja tylko wyskocze po owoce i warzywa na targ. W ogole to mam takie zmiany nastroju ze albo placze albo na niego krzycze, az mi go szkoda.... Dzwonilam dzis do gina niestety go nie bylo a najblizszy wolny termin to 26 marca ale musze zadzwonic we wtorek do niego to moze cos uprosze na przyszly tydzien. Kurcze chcialabym sie chociaz upewnic ze fasolek jest na swoim miejscu. Dziewczyny ja nadal nie wieze ze jestem w ciazy! No ale objawow przybywa a od kad odstawialm kawe to i problem z toaleta masakra.... Chyba sliwki suszone musze kupic. No i postanowilam rzucic prace w srody bo tu raczej zwolnienia nie dostane i szukam juz zastepstw; trudno. A wczoraj dostalam propozycje opieki nad malym slodziakiem 4 ms, no ale..... Trzymajcie sie dziewczynki, dajcie znac jak po wizytach. Dentist trzymam kciukasy za malenstwo; Pati jak objawy mecza juz, kidy idziesz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tygodni na zaparcia dobra activia i kefir ;-) mi pomagalo a juz mialam problemy bo zero ruchu tylko lezenie na kanapie :-( odebralam wyniki i nic nie wnosza, zadnej przyczyny nie ma .... moze to i lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dwa ciężkie dni za mną. Męczyły mnie mega mdłości, wymioty, ból głowy. Dzisiejszy dzień jakoś w wiekszości udało mi się przespać. Wieczorem poczułam się lepiej. Współczuję tym, które z jakichś powodów nie mogą pójść na zwolnienie lekarskie. Teraz już wiem, że będąc w ciąży można czuć się bardzo osłabionym, obolałym i ogólnie człowiek nie nadaje się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie z UK. A kefir przez gardlo raczej nie przejdzie na sama mysl mi gorzej. A wiecie ze po jogurtach typu activia z tymi bakteriami jakies tam badanie potwierdzily ze duzo sie po nich tyje jesli je sie systematycznie. Nie powtorze tedo dokladnie o co tam chodzi ale zona jednego lekarza tutaj pokazala mi takie pismo medyczne i tam byl ten artykul a ja od lat active jadalam, dlatego teraz zwykly danone, ale tez mi teraz ciezko przez gardlo przechodzi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tygodni u mnie poza brzuchem, to objawow brak. Do gina to nie wiem, czy sie dostane, ale do poloznej ide w poniedzialek. boli mnie brzuch jak chodze, siedze. juz zaczynam panikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na qpe dobry kefir i activia :-) nawet owoce suszone nie sa tak skuteczna, w razie potrzeby jest jakis syrop dla ciezarnych na dobra perystaltyke tylko nie wiem jak sie nazywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka najpierw dyrektorka a pozniej brudnicka. 9 tygodni mi na zaparcia pomagaja rodzynki:-) tylko one mi pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×