Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość angellos
Witam . Ja poroniłam w 6 tygodniu ciąży to miała być moja pierwsza pociecha zabieg miałam 19.04 tego roku a współżyłam z narzeczonym 3.05 no w sumie nie miną nawet miesiąc... nie wiem także czy też dobrze zrobiliśmy i nie mam pojęcia czy można zajść w drugą ciąże po zabiegu o takim krótkim czasie i jaki to może mieć wpływ na rozwój malucha jak by nam się teraz udało.... Proszę o jakieś informację dotyczące moich pytań.... Bardzo współczuje każdej mamie utraty pociechy ;( Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28agatagata to objawy tez mamy podobne a myslalam ze sobie cos ubzduralam ze tak wczesnie mam mdlosci, mecza mnie czasami rano ale najgozej od poludnia do wieczora, no i z brzuszkiem to samo:-) :-) przychodze z pracy odrazu dresy i obowiazkowa drzemka bo na stojaco bym zasnela:-) :-) no i dodatkowo piersi tak bola ze przy zakladaniu lub zdejmowaniu biustonosza mam lzy w oczach, ale sie ciesze ze je mam bo w poprzedniej nic kompletnie nie mialam, tylko mnie wtedy piersi bolaly i to tez inaczej troche mniej. Izi trzymam kciuki :-) :-) :-) Milego dnia wszystkim zycze i mykam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj caly czas się trzese ze strachu o dzidzie, ten progesteron 12 czytam ze nic dobrego nie wrozy, jest ktoś na forum kto miał podobnie i podniesie mnie na duchu? Może dziś zapytam gina o luteinę i kaprogest bo boje się ze duphaston nie wiele pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angellos- lekarze czesto radza odczekac po zabiegu zeby wszystko sie zagoilo. Jak kobiety ronia samoistnie to raczej nie ma zadnych przeciwskazan. Ty poronilas w 6 tygodniu czyli dosc wczesnie, wiec moze szybciej wraca twoj organizm do normy. Z reguly to te blony w macicy musza sie odbudowac I jak sie nie odbudowaly to zarodek sie nie powinien zagniezdzic czy wchlonac. Stres jest najgorszym wrocisz w kolejnej ciazy, wiec staraj sie nie przejmowac I moze podpytaj lekarza co ci radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Ja nadal w dwupaku Izi niebuj sie jak ja bym chciala byc na twoim miesjcu tez bym chicala zeby zaczelo sie cos dziac Dla dwupaczkow i milusinskich moc caluskow 👄 Dla reszty dziewczynek sle wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izi27-nie bój się.Dasz sobie radę.Słuchaj lekarza i położnej i za moment będziesz trzymała swoje Maleństwo w ramionach.życzę ci szybkiego i bezbolesnego porodu.Powodzenia!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis zaczynamy 13 tc i usg. Strasznie sie boje. Trzymajcie kciuki za moja fasolke!!!!! mam strasznego pietra, ale ide z mezem obysmy wyszli szczesliwi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata - to już sama końcóweczka!! Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie! o 9tygodni - na pewno będzie wszystko super! o Ja się mogę pochwalić, że wczoraj zaczęłam 20 tydzień i poznaliśmy płeć naszego maluszka - będziemy mieli córeczkę :))) Strach cały czas towarzyszy... o Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sohvii
Karola, Pati cieszę się, że u Was wszystko w porządku :) Akinom dziękuję, że pytasz. U mnie póki co też wszystko ok - serduszko bije, maluszek ma 7 mm :) Niestety nie zagnieździł się w specjalnie dobrym miejscu (mam specyficzną budowę macicy), ale lekarz mówi, że damy radę. x Dziewczynom, które niedawno ujrzały swoje dwie kreseczki serdecznie gratuluję :) Wiosna nam jakoś sprzyja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sohvi-Cieszę się,że wszystko dobrze.Bądź dobrej myśli.:) Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś 35 dc a u mnie nadal nic. Druga @ po poronieniu coś nadejść nie może.... Wy też tak długo czekałyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sitarowa ponoc 3 pierwsze @ moga szalec. sohvii dzieki:) Ty tez dbaj o siebie i bedzie wszystko dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sitarowa89-Ty to masz wesoło ze swoją@.Ja pierwszą dostałam po 31dniach,druga (tak jak przed ciążą )po28 a trzecia już się nie pojawiła.Może coś "zbroiłaś"?Twój lekarz co na to,że masz taki poślizg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) Dlugo sie nie oddzywalam ale taka ladna pogoda ze az sie na laptopka nie chce wchodzic:P U mnie bez zmian czujemy sie ok ale od kilku dni stalam sie bardziej senna, przez to ze tyle musialam lezec przez te miesiace ciezko mi chodzic teraz po schodach hehe wiec od 3 dni z mezem wieczore chodzimy na dluzsze spacery, straszny celulit mi sie tez zrobil mam okropna pupe i nogi i smaruje to ale nic to nie daje ale zniose wszystko byle malutki byl zdrowy:) Ciagle nie mozemy zdecydowac sie na imie mamy do wyboru Filipek lub Szymonek i sama nie wiem:P jakies typy???? w poniedzialek zaczynamy 23 tydzien a w srode mamy wizyte:) BEATKO tak sobie wlasnie od tobie dzis myslalam czy nadal w dwupaku czy juz masz malenstwo w ramionach, zycze szczesliwego rozwiazania i latwego porodu kochana 👄 IZI ale wiadomosc tyle mnie nie bylo a tu na wstepie przeczytalam ze juz cie bierze:) tobie tak jak i Beatce zycze szczesliwego rozwiazania 👄 nie pisze do kazdej z dziewczynek bo lece odgrzac sobie obiad:P teraz mam taki apetyt ze musze sie hamowac bo tylko bym jadla i jadla hehe Witam jeszcze wszystkie nowe dziewczynki, niestety mam trosze zaleglosci w czytaniu dlatego nie odpisze kazdej z was ale zycze wam duzo wytrwalosci i sily w przetrwaniu tego ciezkiego okresu a pozniej w starankach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Now jeśli na następnej wizycie potwierdzi sie ze chlopak, to właśnie wybraliśmy imię Szymonek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po usg malenswto tak szalalo ze ciezko bylo pomiary zrobic. Ale najwazniejsze ze jest ok. No i ciaza ciut starsza czyli 12 t i 3 dni! Takze pati wyprzedzamy was he he. Ale jestem szczesliwa maz tez zaniemowil bo pierwszy raz widzial......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po usg malenswto tak szalalo ze ciezko bylo pomiary zrobic. Ale najwazniejsze ze jest ok. No i ciaza ciut starsza czyli 12 t i 3 dni! Takze pati wyprzedzamy was he he. Ale jestem szczesliwa maz tez zaniemowil bo pierwszy raz widzial......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie dzwoniłam do przychodni ginekologicznej umowic się na wizyte kontrolna czy sie wszystko oczyscilo i doznalam szoku ;/ na 28 maja dopiero mnie umówiła !!! w ogole czuje się jak człowiek gorszej kategorii bo w dniu w ktorym straciłam maleństwo to nic pozytywnego nie uslyszalam po za tym ze mam brac paracetamol jakby mnie bolało ;( zadnych badań z krwi zadnego usg kompletnie nic zostawili mnie samą sobie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo zadzwon moze do innej przychodni i powiedz jaka sytuacja. Ostatnio znajomej znajoma tu w belgii poronila i jej ginekolog w ogole na wizycie powiedzial (a to byl 12tyd) ze dziecko chyba sie gdzies schowalo bo go nie widac i mowi jak za miesiacna wizycie sie nie pokaze to znaczy ze poronila. Normalnie szok. Znajoma zadzwonila do innego lekarza wyszukanego w necie. Ten odrazu wizyta usg na drugi dzien szpital i czyszczenie. Dziewczyno na co ty czekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie dzwoniłam do przychodni ginekologicznej umowic się na wizyte kontrolna czy sie wszystko oczyscilo i doznalam szoku ;/ na 28 maja dopiero mnie umówiła !!! w ogole czuje się jak człowiek gorszej kategorii bo w dniu w ktorym straciłam maleństwo to nic pozytywnego nie uslyszalam po za tym ze mam brac paracetamol jakby mnie bolało ;( zadnych badań z krwi zadnego usg kompletnie nic zostawili mnie samą sobie .... 06-05-2013 odszedl nasz Aniolek ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka1988 właśnie pisałam do polskiej pani ginekolog w Den Haag. tu już mi ręce opadły. pojadę prywatnie na wizytę, a do tej holendery jak pojdę 28 maja to usłyszy już ode mnie. miałam mnieć wakacje a siedze dzięki jej braku podejscia do człowieka sama w domu zaryczana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe "Twoja wiadomosc zostala potraktowana jakos spam" - tak mnie kafe potraktowalo jak chcialam do Was napisac, no ale probuje jeszcze raz;) wiec tak... 9 tygodni bardzo sie ciesze, ze u Was wszystko ok, zazdroszcze, ze juz masz wizyte za soba, bo ja na swoja musze zaczekac do poniedzialku. mlo25 ja tez przez to przechodzilam. Tez nie mialam kontrolnego usg, nawet nie mialam kontrolnej wizyty. Tez sie martwilam, ale jak widac niepotrzebnie, bo wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo25 u mnie to samo- Skan podczas poronienia I uslyszalam ze juz nic nie widac I potem mialam okolo 10 dni krwawienia. Po tym czasie jakies dziwne bole I klucia przez okolo tygodnia a potem wrocilam do normy I okres dostalam dokladnie 28 dni po a cykl zawsze mialam 28dniowy. Jak sie martwisz to bym poszla prywatnie ale mysle ze jak krwawilas porzadnie to powinno byc ok. Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo25-kochana doskonale wiem jak musisz się czuć.Ja diagnozę usłyszałam25(piątek),28(Poniedziałek)zgłosiłam się na zabieg na ktry czekałam blisko 14godz. Ty poroniłaś w domu więc według mnie powinien zobaczyć cię lekarz. Czekać do 28 to strasznie długo.Za długo!Szukaj,dzwoń może coś się uda.Wizytę prywatną kiedy masz? Ja po zabiegu miałam stan zapalny więc GP pobrała mi wymaz.Pomimo kuracji antybiotykami pobolewał mnie brzuch więc poprosiłam o scan.Czy cię boli tego nie sprawdzą więc jak coś to trochę ściemnij,że masz jakieś dolegliwości ktre cię bardzo niepokoją. Trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek jak tylko zobaczyłam krew to byłam u lekarza ale domowego powiedział że mam brać paracetamol jak bedzie mnie bolało nic więcej a ja nadal krwawię. dzwoniłam do ginekologa w dzień w który zaczełam krwawić i pani z recepcji powiedziala ze jesli lekarz domowy mnie nie skierował do nich to nie mogą mi pomóc. a ja sie boję pierwszy raz w zyciu byłam w ciązy i poroniłam nie wiem czego mam sie spodziewać. lekarz nic mi nie powiedział ile dni moge krwawić ile może bolec jakie mogą być kolejne menstruacje itp. mam nadzieje że prywatnie polska lekarka mnie przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U nas falszywy alarm, ciagle synio w brzuchu, skurcze ustaly w nocy wiec jestem w domku i czekamy! Cos czuje ze maluch przyjdzie na swiat 13 maja! Jak nic sie do poniedzialku nie wydarzy to mam wizyte w poludnie u poloznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w telegraficznym skrócie moje babeczki Asiu jak się czujesz ty i Filipek? Beatko a nic a nic Ci już nie przepowiada że to już lada chwila coś się zacznie dziać? Izi trzymam kciuki za ciebie, nie bój się wszystko będzie dobrze. Daj znać jak będzie po wszystkim Now wypoczywaj ile możesz taki nasz przywilej teraz. A pogoda służy takiemu lenistwu. Karola gratuluje corci, tylu facetów na forum w tym roku się szykuje że każda dziewczynka na wagę złota, trzymajcie się dzielnie :) A ja dziś zostałam wypuszczono do domu. Mam wizytę u swojego lekarza 16 maja a na oddział mam wrócić 3 czerwca. Będzie to już skończony 37 tydzień i nie wiem czy tylko kontrolnie mam się zgłosić bo mój lekarz będzie wtedy na urlopie w norwegi czy mnie już zostawią do porodu. Przyznam się że jedną i druga opcja mnie zadowala bo przynajmniej będę spokojna nawet tylko tam leżąc i będąc pod ktg raz dziennie lub prostu pod kontrolą lekarza. Idę zjeść i polezec bo jestem padnieta po wrażeniach szpitalnych. Wom@n pakuj się za wczasu, ją jutro robię pranie i pakuje się na nowo w razie gdybym musiała jechać awaryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×