Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

frezja niekiedy jak mam za długiego posta to mi nie wysyla . mlo mowilas kiedyś z czujesz dzidzi max nisko - ja tez tak mamod wczoraj , dziwne ..musze zapytać o to dziś na wizycie bo się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom3 Azja18 dziękuję kochane za wsparcie :* xx już od 6 nie śpię tylko się zastanawiałam czy ma to dziś zrobić czy może jutro :P a byłam już taka głodna i mała chyba też bo strasznie kopała :) no i zrobiłam dziś te badanie i chyba mam cukrzyce :( przed jedzeniem poziom cukru był 5,2 a teraz po godzinie jest 8,3. na tej ulotce co mam od położnej pisze że jeśli cukier wynosi 7,5 to mam natychmiast się z nimi kontaktować. poczekam jeszcze chwile bo o 9:50 mam 3 raz się dziabać i zobaczy jaki wynik będzie i zadzwonię do położnej. ja pierdziele ale jestem zła bo ostatnio ja tyle słodkiego jadłam :( na śniadanie zjadłam 2 kromeczki z serkiem i ogórkiem do tego kawałek czekolady i herbatę wypiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sista ja tez niekiedy czuje kopniaczki bardzo nisko (tuż przy kości łonowej). Ale spytaj lekarki bo to moze normalne? Moja ksieżniczka chyba uwielbia jeść bo własnie w trakcie moich posiłków udziela jej sie najwiecej ruchów :-) ... Azja Ty juz w terminie jestes. Lada chcila moze sie zacząc. Informuj nas na bierząco :-) ... Mlo ja tez nie wyobrazam sobie 3 pobrań krwi a słyszałam niefajne wspomnienia z ta glukozą. Ty na szczescie nie musisz tego łykać. ... Wczoraj kupiłam na tablicy troche ciuszków dla Małej a teraz sie denerwje ze to za wczesnie. Dogadałam sie z dziewczyna za 100sztuk - 140zł plus przesyłka. Ciuszki sa prawie do roku. No ale teraz sie martwie ze nie dość ze za wczesnie to że jeszcze kupiłam jakis bubel ( chociaz ciuszki ładne były na fotkach). No nic zobaczymy. W piatek powinnam dostac paczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo kochana nie miej do siebie pretensji : to chyba nie z samych słodyczy nie ? ja rownie dobrze tez mogę mieć zly wynik a jem słodkiego ; tyle co mam atak raz na miesiąc może , i jak ciastka owsiane swoje upieke . wczoraj mi maz kupil czekolade niespodzianke - lezy . mysle ze w weekend może zjemy ale nie mam szalu żeby zjeść dużo : pasek mysle max . wiadomo mam takie dni ze bym zjadla wszystko i poszlam kiedyś do sklepu i kupiłam : czekolade ciastka dwa rodzaje i cos jeszcze heheh ..wrocilam do domu , wzielam kazego po troszkę i koniec :) zmuliło mnie . tylko widzicie jak to u mnie jest : dziś pewnie zlapie dola po wazeniu u lekarki : ( bo ja nie pozwalam sobie na slodyczki , fastów praktycznie nie jem ,jem często ale male porcje raczej.-a tyje więcej niż Wy w tych tygodniach .. :( ostatnio było 7 kg do 18 tygodnia . dziś obstawiam ze mam kolejne 2-3 kg bo tak się czuje . no ale trudno - najważniejsze żeby z mala było wszystko dobrze bo tak jak rano wspominałam to strasznie nisko od wczoraj czuje kopniaki :..? zaraz wybiorę się do sklepu ale pobliskiego i po cos tylko na obiad -żeby się nie przemeczac . dziś planuje gulasz i kasza gryczana do tego . prasowanie kolejne znow czeka , odkurzacz dziś olewam . strasznie się ciesze ze za tydzień ide do fryzjera : ostatnio bylam we wrześniu - mam długie ciemne wlosy z ombre jasniejszym.kolejne farbowanie pewnie pod koniec ciąży albo już i po :) no i przydalaby się kosmetyczka ale poki co każdy grosz na mala licze zbierac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiatko ja mam swiadomosc ze czesc z tej paczki co zamowilam może być bubel ale za ta cene nie ma co się spodziewać szału tez nie ? nawet jak kilka z tego będzie ok to dobrze a reszta po domu i tyle : ile razy przecież się malej uleje albo z pieluszki poleci :) ja mam wizyte na 18 i już przebieram nogami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo na moje oko to nie musisz się martwić :) Poczekaj na wszystkie pomiary i skonsultuj to z położną! Ja co prawda piłam glukozę. Po godzinie byłam ponad normę, po dwóch przy górnej, ale nie stwierdzono u mnie cukrzycy :) Normalne, że po posiłku skacze cukier :) Ważne jak potem spada. A jeszcze dwa pomiary przed Toba! Więc nie mart się na zapas ;) xxx Sylwiatko w sumie to jestem i nie jestem w terminie. Bo 26 to po usg w 8 i 12 tc. Wtedy niby najprawdopodobniej określa się kiedy doszło do zapłodnienia. Ale z okresu mam na 29. A u nas dla lekarzy to właściwy termin. Więc oni uważają, że jestem jeszcze przed terminem ;) także mamy jeszcze dwa dni. Daj znać w piątek jak Twoje zakupy. Ja bym się tak bardzo nie obawiała bo do roku dzieci tak nie niszczą ubranek :) Trzymam kciuki żebyś się nie rozczarowała. xxx Sista myślę że Cię pocieszę. Jestem a raczej byłam tydzień temu 27 kg na plusie. Ale mam to gdzieś. Kiedyś zrzucę. Najważniejsze, że bąbel zdrowy. A u fryzjera byłam przed ciążą. A kolejne farbowanie dopiero po porodzie. Ja się tak bałam po poronieniu, że zaszkodzę tą chemią, że wolałam już wychodować odrosty do połowy głowy ;) Dwa dni przed tym jak dowiedzialam się że serduszko nie bije farbowalam mamie włosy i do dziś zastanawiam czy to nie to było przyczyną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sis, ja rowniez jestem w 21 tygodniu I mam 9 na plausie. Tak jak Ty nie objadam sie slodkosciami, jem regularnie I zdrowo a mimo to waga idzie w gore dosc szybko. Widocznie taki nasz urok;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
kurde usunęłam post swój :O piszę jeszcze raz, sylwiątko25- nie myśl źle że za wcześnie kupiłaś coś dla malutkiej bo to że się kupuję w ostatnim miesiącu to jakiś stary przesąd a nie chce mi się wierzyć że później jak będziesz wielka i ledwo się toczyła to będziesz miała ochotę iść na spacer po sklepach i taszczyć te ciężkie torby nie mówiąc już nic o wywaleniu kilku tysiaków na jeden raz :O 140 zł to nie jest drogo bo jak się czasem patrzę na ceny to za zwykłe body trzeba dać ponad 25 zł. a weź pod uwagę że mała będzie szybko rosła. xx sista83 nie stresuj się tak wagą bo weź pod uwagę że wody płodowe i malutka też coś już ważą. przyrost kg w ciąży nie zawsze znaczy że masz tylko tłuszcz na sobie bo może woda się odkłada i minimalną masz opuchliznę a tego nie widzisz. Ja też nagle przytyłam teraz mam ok 8kg na plusie ale widzę że to brzuch tylko rośnie bo tyłek mi dalej wchodzi w stare dżinsy, są dni że nic nie robię tylko gębom ruszam a są dni że nie mam ochoty na jedzenie, moja koleżanka będąc w tym tyg co ja teraz miała ponad 18 kg na plusie ( 25 tydzien) xx azja18 kolejny pomiar było 6,7 zadzwoniłam do położnej ale tylko z sekretarką rozmawiałam powiedziałam jaka sprawa i miała skonsultować to z położną i oddzwonić ale cisz w telefonie, wolę nie ryzykować i już patrzyłam na dietę dla cukrzyka zacznę się jakoś stosować bo znając ich podejście do sprawy to prędzej człowiek w kalendarz kopnie niż uzyska pomocy od nich :O x Hanakali wczoraj się zastanawiałam jak się czujesz w roli mamy :) po tylu latach masz w końcu swój mały skarb :) a co do laktacji to niby u kobiet po cc rusza później więc może faktycznie dopiero się zaczyna u Ciebie :) xx Patiii87 co u Ciebie kochana ?? x ja muszę dziś trochę domek ogarnąć i iść do sklepu ale nie wiem jak to zrobię bo coś biodro mnie boli :O dziś chyba zrobię krupnik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sylwiątko25 i sista83 zapomniałam dodać że ja też malutką cały czas czuję na samym dole :) i czasem jej ruchy już nie są takie przyjemne :O dziś rano fajnie pląsała i na pewno dalej jest w poprzek tylko ciekawi mnie gdzie co jest :) ciągle obrywam w prawą stronę sporadycznie w lewo :) poczekajcie jeszcze troszkę to zobaczycie jak fajnie brzuch skacze :D ja się mogę cały czas patrzyć na te figle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie gulasz na wypasie .. tak już pachnie w chacie ze szok :) oby wyszlo pyszniawie . czeka mnie jeszcze : prasowanie i siebie ogarnąć przed wizyta : wlosy , golonko etc :) plecy mnie bola ale nie tak jak wczoraj wiec jest do przezycia . ja w spodnie swoje nawet nie probouje wchodzić bo się boje .. może we 2 pary bym weszla . wszystko miałam zawsze slim i biodroweczki wiec wole się nie wciskać - smigam w leginsach i takie mam pumpy dresowe :) i wygodnie nam :)))ale przymierzam się do zakupu jeansów ciążowych ..tylko może z allegro bo taniej ?ale nie wiem czy będą dobre hmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo czekaj cierpliwie na odpowiedz i daj znac co Ci tam powiedzieli ale na moje oko naprawdę nie ma się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azja a przemieszczasz się jeszcze gdzies ? bo ja to chyba w miesiącu przewdywanego porodu będę siedziała nad***e ehheh ;) daleko masz do szpitala ? dla mnie to jest nadal sciene fiction ze będę rodziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista tez myślałam ze bede siedzieć ale jakos marnie mi to wychodzi ;) wychodzę normalnie na zakupy. w poniedziałek byliśmy w ikei choć spory kawałek tam mamy. ale kazde wyjście nawet do najbliższego sklepu konczy się tym ze jak tylko wejde do domu od razu rzucam się na lozko i ladne parę godzin się nie podnosze ;) Dzis jeszcze mialam do biedronki jechać bo jest swiateczna edycja pieluszek z reniferkiem i chcialam karton dwojek wziąć na zapas ale znowu mam za wysokie ciśnienie i się trochę boje. moze wieczorem jak trochę spadnie to się wybiorę. a porod to tez jak narazie dla mnie abstrakcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpital jak na Warszawe to względnie blisko ;) Samochodem jak nie ma korków to powiedzmy 15 minut. a ze nie mamy samochodu to musze się tluc tramwajem. a to wtedy 15 min plus niecale 10 na dojście z przystanku. ale do porodu wybieram się taksówką a one bus pasami moga jeździć wiec szybko dojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh kurcze jak to sie mowi co kraj. Moje badanie na cukrzyce wygladło tak pńjechalam og3 ze skidrowaniem do śzpitla do lab. Tam mila pani wreczyla mi buteleczke z glukoza kazala wypic***przyjsc za godz. I poszlam i dopiero wtedy mi krew pobrali. Mlo u was nie ma tak ze mozesz sobie wybrac do kogo chcesz chodźic kto ma ci ciaze psowadzic? U nas byl wybor. Ja od poczatku chodzilam do ginekologa. Powiedz jak dl0tgo jestes w NL ? Mowicie o slodkim heh. Ja potrafilam dwa albo trzy razy w tygodmiu zjesc paczke mieszanki wedlowskiej do tego tez inne slodycze jadlam. W sumie najbardziej mi podchodzíly. Plus zupy rozne. Gorzej z miesami bylo. No i na frytki patrzec nie moglam. Ja mialam na plusie 15 kg. Niestety nic mi nie zostalo nad czym ubolewam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Milenka1988 kochana ja tutaj w ciąży nie widziałam lekarza na oczy, bo jeśli ciąża jest zdrowa i przebiega prawidłowo to opiekują się tobą położne, niestety nie ma wyboru do jakiej położnej chcesz iść jaka położna ma wolny termin do tej idziesz. ostatnio mi się trafiło że miałam tą samą położną co na wcześniejszej wizycie. Poziom cukru mogłam robić w szpitalu ale położna powiedziała że sama mogę sobie zrobić w domu bo to na jedno wychodzi, tutaj nic nie dają do wypicia tylko pierwsze pobranie ma być na głodomorka drugie po godzinie ale masz 15 minut na zjedzenie czegoś i ostatnie po 30 minutach. a prawdę mówiąc jakbym miała chodzić do tej ginekolog do której wcześniej chodziłam jak się staraliśmy to wydaje mi się że i bym tej ciąży nie unosiła zbyt długo. xx Azja18 czekam cierpliwie, ale nawet jeśli nic poważnego z tym cukrem to i tak powinna zadzwonić babka i mnie poinformować że mam się nie martwić :O pożycz mi trochę swojego ciśnienia po ja jakaś flakowata jestem :( wróciłam ze sklepu i na nic siły nie mam już a muszę obiad zrobić :O a swoją drogą wyobraziłam sobie jak tramwajem jedziesz na porodówkę :P xx Sista83 jeśli w pl jest sklep miss etam to polecam tam kupować spodnie :) są fajne i wygodne no tylko cena może być trochę gorsza bo mi jakoś lepiej dać 30 euro za spodnie niż 120 zł ale zawsze możesz jeszcze polukać po lumpeksach :) mi mama kupiła 2 pary spodni po 10 zł ale jak już kiedyś pisałam mają szerokie nogawki :O i leżą w szafie :P zawiozę do pl i sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo no mogly by sie juz odezwac do Ciebie. Najgorsze właśnie takie czekanie jak na wyrok :/ chętnie Ci oddam mohe ciśnienie. Dzis w ogole nie schodzi ponizej 140 a raczej bliżej mu do 150 i to mimo tego że leze. Więc raczej już nigdzie się dziś nie rusze. a i Mlody jakiś leniwy więc zaczynam się martwić :( Moja koleżanka dotarła na porodowke właśnie tramwajem :D tyle ze nieświadomie bo jechala na kontrolne ktg i tam jej wody odeszły i juz ja zostawili ;) wiec moze i u mnie w piątek tak będzie ;) xxx Milenka a nad czym tu ubolewac. ja bym skakala z radości jakby po ciąży nic mi nie zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo ja mialam do wyboru do kogo chodzic w sensie ginekolog polożna czy rodzinny.znajoma tez z NL normalnie chodzila do ginekologa mimo ze ciaza przebphegala ksiazkowo. Wiec nie wiem czemu ty nie mialas prawa wyboru. Azja jakbyr przed i po ciazy wazyla 42 kg to tez bys ubolewala nad tymi kilogramami straconymi. W ogole z miseczki B zeszlam na A chociaz í w A cycki mi sie topia.brzydze sie ich nawet mezowi nie pozwalam dotykac. Mowie wam w lustrze na siebie patrzec nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Azja18 zadzwoniły w końcu.mam przyjechać do nich po nowe płytki i na nowo zrobić pomiar :O ehhh no zobaczymy co wyjdzie z tego. W mojej wyobraźni to już skurcze miałaś w tym tramwaju :P xx Milenka1988 mnie lekarz rodzinny skierował do położnej i wszystkie koleżanki jakie były w ciąży też były tylko u położnej mam jedną koleżankę która teraz też jest w ciąży i chodzi do ginekologa ale to tylko dla tego że ma guza przysadki mózgu, ciąża przebiega prawidłowo ale ona jest w kiepskim stanie bo ma ciągłe bóle głowy i wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez mowili wszyscy dookola ze ciaze prowadzic mí bedzie rodzinny albo polozna bo tu tak jest. Jak zaszlam w pierwsza ciaze zadzwonilam do pobliskiego szpitala umowicwwizyte do ginekologa nie tlumaczac sie po co. No i tak zostalam u tej ginekolog. W drugiej ciazy tez i w trzeciej tej co urodzilam Bartka tez. Nic nie mowila ze mam chodzic do jakiegos rodźinnego czy poloznej dala mi prawo wyboru. Wydaje mi sie ze gdybys poszla do ginekologa on inaczej by spojzal na twoje dolegliwosci a i na komisji by inaczej patrzyli na zaswiadczenia od gin. A nie od jakiegos rodzinnego ktory tak naprawde na ciazy zna sie tak jak na wyrywaniu zebow. Przemyśl sobie bo moze warto sprobowac wybrac sie do ginekologa trzeba lapac sie wszystkiego. Jakbys zapisywala sie nie tlumacz ze w ciazy.tylko powiedz ze to twoja prywatna sprawa po co tam idziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam i na razie tylko wtrace sie odnosnie cisnienia, ja od zawsze mam tak srednio 90/63, ciagle ziewam i ogolnie czesto jestem niewyspana,a wyniki mam dobre.taka moja uroda...nawet bym mogla sobie kawke strzelic,ale mi nie smakuje i smierdzi,a przed ciaza to dwie,czasem trzy sie pilo. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
milenka1988 wszystkie wizyty u innych lekarzy umawia lekarz rodzinny, wtedy co tak długo staraliśmy się o dziecko to najpierw 2 miesiące musiałam chodzić do rodzinnego później umówił mnie dopiero do ginekolog. Jasne że bym wolała do ginekologa chodzić czułabym się bezpieczniej a jeszcze jakbym mogła sobie sama wybrać gina to już w ogóle raj na ziemi. tak jak mówiłam znam wiele dziewczyn w ciąży i wszystkie były kierowane do położnej tylko ta koleżanka co ma guza chodzi do gina. Czytałam też wiele forum o ciążach w holandii i dziewczyny też chodziły tylko do położnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo to w takim razie lepiej że sami Ci zmierza. pewniejsze wyniki będą, ale nadal uważam że poki co nie ma się czego czepic. a skurcze w tramwsju no coz. śmiesznie by bylo :) przynajmniej dla tych co by ze mna jechali :p Moonziet ja takie mialam do końca 6 miesiaca. a potem nagle zaczęły się jazdy z takim wysokim właśnie :/ Poki co wypilam ogromny kubek białej herbaty (ponoć obniza ciśnienie) i od dwóch godzin siedzę właściwie bez ruchu z nogami w gorze i spadlo nawet do 118 ;) chyba zaczne tylko.do wc wstawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
azja 18 nie nie kochana ja mam jechać po te wkłady do aparatu i sama mam zrobić jeszcze raz pomiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się . waga : 10 kg od początku ciąży już prawie ...no ale trudno się mowi . nie przewalcze tego . kolejna wizyta równo za miesiąc - w piątek po swietach i pani doktor mowila żeby się nie objeść bo później lipa będzie z jelitami wiec ok . dziś na wizycie pani doktor skupila się na mnie : cytologia , sprawdzenie szyjki i ogolnie mój stan . a mala : stwierdziala ze jest wszystko ok i nie ma co za dużo się doszukiwać wiec ok . ulozyla się faktycznie tak ze glowe ma na górze a na dole nogi wiec dlatego tak czułam nisko . nadal mam brac do końca swój femibion natal 2 i magnez asmag forte 6 dziennie .no i przed swietami mam isc na ta glukozę - jakos damy rade . szyjke mam dluga i jest ok . pani doktor mowi ze wszystko jest ok wiec tego się trzymamy i jest radość . jutro poczytam wasze posty i odpisze bo dziś już padam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja na chwilkę.Chciałam zakomunikować,że żyję po tych ,,ćwiczeniach" na piłce.Siedziałam na niej wczoraj,dziś(nawet jak prasowalam to z niej korzystałam) i fakt plecy jakby mniej bolą tylko biodra mnie bolą.Nie wiem czy to przez ruch (zakwasy)czy zaczynam się rozłazić. Zaczęłam puchnąć(nogi,dłonie).Niby ciśnienie ok ale obserwuje co będzie dalej. Co do wyboru lekarz czy położna to ja nie miałam żadnego.U mnie normą jest -ciążę prowadzi położna.Nawet gdy trafiłam ostatnio na energency to i tak gina nie było tylko położna. Trochę zazdroszczę jak słyszę i czytam ,że ktoś ma super opiekę,badania i takie tam. Ja położną mam ok ale jakiś wielkich badań w pakiecie nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom3 co do opieki to u mnie jest tak samo jak u Ciebie, gdybym mogła sama sobie wybierać lekarza i sama się umawiać na wizyty to bym się tyle nie męczyła z sercem i astmą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo zycze Tobie i sobie aby ten cukier był w normie :) ja teraz ten miesiąc będę jeszcze bardziej ograniczała ,żeby czasem nie wyladowac u diabetologa . może się uda .. Akinom3 super ze plecy mniej bola .. wyobrażam sobie tylko jak to jest na końcu bo mnie już bola i to mocno . biodra tez przy spaniu - ale jakos damy rade . pileczka mówisz fajna ? :) ja dziś chce pocwiczyc bo ost dwa-trzy dni nic nie robiłam i brakuje mi i czuje się taka : lewizna : :) musze się porządnie ruszyc za ta kurtka płaszczem bo ten co mam to mysle ze miesiąc max mi styknie . Moonziet ja tez często mam ciśnienie 90/60 i pije jedna mala kawe dziennie ( mix z inka robie ) ,a przed wizyta mam 120/80 bo się zwykle troszkę denerwuje czy z mała wszystko ok . azja 18 niesamowite ze lada chwila będziesz miała w ramionach dzidzisia :))) jejuuu .oby ciśnienie nie windowalo tak w góre i żeby wszystko poszlo sprawnie . aaaa wczoraj mi pani doktor powiedziała ze mam 24-28 tyg zrobić to badanie na glukozę i zrobie je tydzień przed wizyta - przed swietami . i tak : mam na czczo krew zrobić , wypic ten s**t i 2 h po wypiciu - z siedzeniem na dupsku tam i bez ruszania się ( umre z nudów albo im to zwymiotuje ) i później znow mi pobiorą krew.ciekawe ile to znow kosztuje ? mam zrobić teraz krew mocz i ta glukozę .niekiedy w diagnostyce place 50-niekiedy za badania 150 ..zależy co robie - oby te były tanie bo mnie to już wkurza . asmana wyprzedziłam Cie : mam 10 kg niecale na plusie - no ale mam wybor - albo jeszcze bardziej się pilnować albo nie zadreczac tym albo zwariować.czuje się nieco wielka bo i cyc z C na E ..i 171 cm mam i waga już teraz 74 kg ( liczyłam ze dojde do 80 i koniec ale cos czuje ze jeszcze zlapie z 10 kg do końca ) sylwiatko25 uspokojona przebadana i szczesliwa po tej wizycie ? daj znac jak ciuszki , moje będę za tydzień około bo tak chciałam żeby mi wyslala bo wyjedzam do rodzicow na pare dni .no i te kosmetyki malej i swoje witaminy tez tak zamowie jak wroce . staraczki co slychac u Was ? kolejny wku...bo okres przyszedł czy ktoś ma opóźnienie okresu i się czai po cichuuu :) ? moja mama podobno chora jest : kaszel okropny ma . mowie jej wczoraj : babcia kuruj się szybko bo nie przyjadę z wnusia do Ciebie :) oby wyzdrowiała szybko . dobrego dnia kochane moje dziewczynki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sis to super, ze z dzieciaczkiem wszystko w porzadku I, ze Ty jestes pozamykana na cztery spusty;-). Wtgladamy identycznie, bo ja mam 170 I 74 kg.tez myslalam, ze do 80 I basta a tu konca nie widac..., ale nie poradzimy nic na to. Ja mam dzisiaj wizyte, ale jakos spokojnie podchodze do kazdej wizyty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana ja to mam taki urok ze niestety się stresuje .na która masz wizyte ? moja mala chyba czuje ze chce jej obciac jedzenie bo już gloda mam i kopie mnie eheheh ;) chyba obrotke walnela bo teraz czuje kopniaczki w innym miejscu nieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×