Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Nanni bardzo wspolczuje Twojej straty. Kazda z nas na tym forum zrozumie dokladnie co czułas bo kżda z nas przechodziła to podobnie, dobrze ze sie odezwałas. No coz mozna dobrego powiedziec o opiece medycznej w innym kraju niz Polska? pewnie nic. Sa tu a naszym kafe emigrantki i jak sie czyta jak tam wyglada opieka medyczna to nóż sie w kieszeni otwiera. W PL na pewno zareagowali by odrazu jak tylko pojawiłyby sie plamienia. Jestem wstrząśnieta ze kazali C**przyść dopiero w poniedziałek. Najważniejsze że nosisz w sobie nowe życie i tylko to sie liczy. A co do schiz na temat patrzenia na majtki przy kazdej wizycie w wc to ja mam to do dzis a jestem w 19 tyg i chyba juz zostanie to do końca. Ile razy mialam wiecej śluzu to zaraz lecialam do kibelka sprawdzic czy aby to nie krew. A pobolewanie na tak wczesnym etapie ciazy jest chyba normalne, ja tez mialam tak do 14 tyg pobolewanie tak jak na @ i panikowałam ale jak dotad jest wszystko ok. Także głowa do góry, musisz myslec teraz o fasolce i dbać o siebie. Teraz musi sie udac nie ma innej opcji. Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sista83 a Twój brat był zadowolony z tego monitoru oddechu ?? ja też myślałam na początku o tym ale naczytałam się wielu złych opinii i jakoś mi przeszło. jeśli mała nie będzie z Wami w sypialni spała to dobrze mieć coś z takiej elektroniki, xx byłam dziś na tym echo serca mojego i na dzień dobry pani powiedziała mi że ona tylko będzie oglądać serce ze nie pokaże mi Bąbelka ale po jakimś czasie mówi do mnie no to zobaczymy co u małej i zjechała na brzuch :D ale obie nie mogłyśmy dojść co to właśnie widzimy :D w każdym razie ruszała się mała :) ajjj .... chyba pójdę na dodatkowe echo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Witam nowe dziewczyny,w smutnych okolicznosciach,ale bedzie dobrze ! Nanni,mysle ze takim kluciem czy bolem nie powinnas sie przejmowac,mnie na poczatku tak klulo po lewej stronie,i tam byl w pierwszych tygodniach moj maluch. Jestem po wizycie, wszystko dokladnie posprawdzane, 16 tyg i 2 dni ,widzialam klejnoty,wiec tak jak czulam bedzie chlopak,jeden z niewielu na tym forum na 2014 rok. Raczej lekarz nie pomylil z pepowina,bo pokazywal przeplywy i tam nie bylo,jak to powiedzial jeszcze nie :) Mlo tez sie przymierzam do takich pierogow,pycha :) Moja siostrzenica 3letnia caly czas pyta,kiedy dzidzius wyjdzie,teraz czy jutro,pyta gdzie jest i glaska brzuszek,kochana zabka moja.a ze nie znala slowa braciszek,to sie spytala czy bedzie siostra-chlopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Moonziet no to gratuluję synia :) co do pierogów to pierwszy raz takie robiłam ale niby wyszły bdb :) ale było ich mało :P bo bardziej stawiałam na te ruskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poroniłam w marcu tego roku dowiedziałam się w 10 tc że moja ciąża stanęła na 6tygodniu.Mojego15 letniego syna urodziłam jak miałam 16 lat żadnych problemów w ciąży z nim nie miałam.Teraz mam 32 lata znowu jestem w ciąży 7t i3 dni nie mam żadnych objawów nie chce mi sie spać nie mam mdłości nie bolą mnie piersi to mnie niepokoi .Lekarz mówi że wszysko ok byłam już 2 razy na usg widziałam jak bije serduszko dzidzia ma 11 mm tak że chyba w normie.Tak bardzo chcemy tego dzieciątka ale wszystko chyba w rękach boga.Nie wim co zrobie jak znowu się nie uda.To byloby pierwsze dziecko mojego męża bo syna mam z poprzedniego związku.Dzięki że istnieje takie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo - tak mój brat był bardzo zadowolony a teraz może pomoze nam :) dziś spedzilam caly dzień na budowie prawie .. ciepełko tam jest bo w kominku paliłam . tylko od wczoraj pobolewa nmnie gardełko ..oby się nic nie rozwinelo buuuu ale................MUSZE WAM POWIEDZIEC ZE JESTEM MAX ZADOWOLONA !! przed chwila dzwonil do mnie kurier z poczty z paczka : i odebrałam zaplacilam i wiecie co ? nie spodziewałam się az tak cudnych ciuszków dla malej , w tak dobrym stanie , niektóre zupełnie nowe widać , inne uzywazne ale stan idealny . sztuk ok 90-100 za 132 zł . cena mnie powalila . napisałam już do laski żeby mi kolejne partie szykowala :) superowskoooo :) teraz grzeje się pod kocykiem . wstawiłam pranie . mam dziś kolejna samotna noc bo maz na budowie , ale damy rade . rolety spuszczone i jest ok _ nie boje się pomimo ze jestem cykor eheh . ten miesiąc mamy na maxa zajęty - do swiat tyle spraw ale to dobrze bo przynajmniej szybciej leci i nie spinam się dziennie czy wszystko dobrze z niunia . jutro czeka mnie pobudka o 6 rano - i jade zalatwiac sprawy z budowa znow a później obiad u teściowej i znow budowa i czekam na meza . w niedziele przyjedzie mój kochany tatuś malować nam w domu . tak się zastanawiam co dla teściowej na wigilie zrobić - może ciastek napieke :) chyba zrobie sobie na noc jeszcze plukanie gardla woda z sola zanim się mocniej bol rozwinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja18 Jak tam?Rozpakowana? Taka cisza to może....:) "" Sista83 Witamy podróżniczkę:) Fajnie spędziłaś czas.Zawsze to jakaś odmiana. Z ciuchami też super.Nieraz można fajne rzeczy wychaczyć a za tą cenę to na prawdę warto. Lecz się szybciutko i abyś się czasem nie rozchorowała.Uważaj na siebie:) "" Ciagle martwiaca Basen dobra sprawa.Zazdroszcze siły.Z moimi siłami to szybciutko by mnie z tej wody wyłowili.Tylko by był wstyd:( Ja liczę na poród w wodzie.A co?Spróbuje pod warunkiem,że wody mi za szybko nie odejdą i będzie wolny.U nas jest taka możliwość ale zamówić go sobie nie można tylko kto pierwszy ten lepszy.:( "" 9tygodni Cieszę się z Twojego szczęścia:) Maleństwo rośnie,młodzi rodzice przeszczęśliwi.Superowo!!! "" Nanni Przykro mi z powodu Twojej straty i witam cię serdecznie. Fakt.Opieka medyczna za granicą a w Pl to niebo a ziemia.Znam to z autopsji. Cieszę się ogromnie,że pod twoim serduchem zamieszkało życie.Życzę ci aby czas do samego rozwiązania upłynął spokojnie i bez jakichkolwiek problemów. :) Wiem,że tak ciężko,człowiek świruje ale musimy wierzyć,że tym razem wszystko będzie dobrze.Musi:) "" Mlo88 Dzięki za info odnośnie pierogów. :) Mam nadzieje,że Twoje badania wyszły ok. :) Ja jak czytam o podejściu do pacjenta niektórych lekarzy to mnie trafia.Też nieraz źle trafię ale by pozostawić na pastwę losu kobietę ciężarną to masakra.Dla nich wszystko w normie tylko czemu później jakieś problemy są? "" Moonziet Gratuluje synunia!:) Miło wiedzieć,że następny koleżka się w tym babincu pojawi:) :) "" Gość Bądź dobrej myśli! "" Ja po wizycie u położnej.Wszystko dobrze.Jak spojrzała na mój brzuch stwierdziła,że bardzo urósł i jest duży:) :) o dziwo aż mnie na wagę wsadziła :) Waga poszła w górę ale nie jest źle.Mały ułożony dobrze,już b.nisko,zwarty i gotowy.Następna wizyta 19.12 i ona ma nadzieje,że dotrwamy w dwupaku ale przed świętami raczej się rozpakuje:-) Coraz częściej myślę o porodzie i dochodzę do wniosku ,że wiem ,że będzie hadkorowo boleć ale boję się,że zostawią mnie bez pomocy.Jak pojechałam na zabieg czekałam masę godzin na pomoc a teraz mam pietra,że o mnie znów zapomną:( Mój mnie uspokaja.Twierdzi,że na to nie pozwoli a z resztą wierzy,że wszystko pójdzie sprawnie i bez komplikacji.Zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle martwiaca
Akinom super wiadomosci,dobrze ze u was wszystko w porzadku:) zazdoszcze mozliwosc***orodu we wodzie,ja przez ta skracajaca sie szyjke mam zakaz basenow,spacerow :( modle sie tylko bym mogla do mamy na swieta jechac...choc boje sie powiedziec lekarzowi ze dalej boli mnie to krocze i ciagnie w dole brzucha,ale glupi nie jest podczas badania sie okaze co i jak 17.12 na wizycie,oby szyjka sie nie rozwarla:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle martwiąca Możliwość niby mam ale nikt nie wie jak sytuacja się wyklaruje.Jedynie mogę mieć nadzieje,że będzie dobrze.Z tego co mówiła położna to jeśli wanna jest dostępna(bo ktoś koże się w niej moczyć i zarezerwowaćnie można)to jeśli ciśnienie by szalało,odeszłyby wody to do wannynie wpuszczą.Rozwarcie ma być przynajmniej na 4-5.Zobaczymy jak to będzie.:) Na epidural na razie się nie piszę bo wolałabym raczej aktywnie podejść do porodu ale zapewne życie samo zweryfikuje moje plany. Mam nadzieje,że twoja szyjka nie będzie się skracać i spokojnie,bez stresu pojedziecie na święta:) Dziś Mikołajki.Wszystkiego najlepszego,babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
załamałam się :( po tygodniu diety mam o wiele gorszy cukier niż wcześniej :( dziś na czczo miałam 5,5 a po śniadaniu ( parówka, 2 kanapki chleba brązowego z serkiem śmietankowym i pomidorem) mam 10,2 :( nie rozumie tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanakali
Witam Nowe i Stare forumowiczki. U nas wszystko ok. Przedwczoraj Krzysiu był na szczepieniu i był płacz przy zastrzykach (2 x w obie nóżki) a wieczorem ból i płacz Maluszka. Podałam mu czopek z paracetamolem i po pół godziny był spokój. W ciągu 5 tygodni w domu Malutki przybrał 1200g więc w środę jego waga wynosiła 4500g. Ja czuję się zdecydowanie lepiej ale dziś wyjątkowo boli mnie głowa - najprawdopodobniej winny jest "Ksawery".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Hanakali jak miło że znalazłaś chwilkę by skrobnąć do Nas parę słów:) kurcze te płacze podczas szczepień mnie przerażają - ja nie dam rady Mąż mam nadzieję że mnie zastąpi w tych trudnych chwilach..... W Poznaniu też tak piź...dzi że zatykam uszy bo się boję strasznie wiatru a wszystko stuka i puka i huczy ;( x x Akinom Dziękuję;) Buziaki Mikołajowe Dla Was wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wszystko wskazuje na to że dostanę najpiękniejszy prezent mikolajkowy :)) prosto z ktg ze względu na ciśnienie dostałam się na porodowke. czekam na badania i zdecyduja czy indukcja czy cessrka :) trzymajcie kciuki. tyle na to czekalam ze az lzy mi ciurkiem ciekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja18 Trzymam kciuki! Jak będziesz mogła to informuj nas co byśmy wytrzymały:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z mam ma do sprzedania detektor tętna? Odkupie mój mail maxiu61wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Azja jesteśmy z Tobą!!!!UU ale duży Synek;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja wspanialy prezent. Trzymam kciuki i szybko dochodz do siebie po cesarce. Daj znac jak tylko bedziesz mogla. My tez dzis szczepienie. Maly ma nie tolerancje bialka bbbbbbbbbuuuuuu tak lubie nabial jogurty itd. CZY KTORAS to przechodzila co moge jesc? Pediatra mowila tylko wykluczyc smietane mleko jogurty i twarde sery. Co wogole jecie karmiace mamy? OJ wszystko dla maluszka.... Uwierzcie po porodzie zaczynaja sie inne troski poki co spijcie ile mozecie i delektujcie sie przysmakami. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do serialu dokumentalnego poszukujemy par, które od jakiegoś czasu bezskutecznie czasu starają się o dziecko. Jesteśmy obecnie w trakcie przygotowywania serialu dokumentalnego o leczeniu niepłodności. Celem tego projektu jest edukacyjne przedstawienie tematyki niepłodności, w tym in vitro. Do serialu poszukujemy również kobiet lub mężczyzn, którzy decydują się na oddanie komórek rozrodczych przed chemioterapią. Serial realizujemy już od grudnia przez najbliższe miesiące. Każda para, która zgodzi się na udział w dokumencie uzyska leczenie w klinice leczenie niepłodności, z procedurą in vitro włącznie. Zdajemy sobie sprawę, iż temat jest niezwykle delikatny. Wszystkie zainteresowane osoby bardzo proszę o kontakt na: e-mail: a.sawicka@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
azja 18 kochana 3mam kciuki za Was :) jednak tramwajem na porodówkę :P Oby wszystko było ok i abyś szybko doszła po cesarce do siebie :) a co do wagi małego to sporo :) Kawał chłopa będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja powodzenia, i wracaj szybko do siebie, malutki to kawał Mikołaja. X 9 tygodni ją co prawda juz prawie 8 lat temu urodzilan córkę, która też była uczulona na białko. Nie panietam za wiele co jadlam, ale bylo to monotonne, na obiady wiecznie ryż z jablkiem, śniadania to parówki, wedlina, ciemne pieczywo, zupy oczywiście nie zabielane, powiem, że jest to trudne, ale da się przezyc-szybciej dojdziesz do formy;-). Pociesze sie, że w Naszym przypadku skaza bialkowa przeszla. X Mlo dlaczego masz takie dziwne wyniki 5 , 10! X Mój cukier na czczo 90; po godzinie 134, po dwóch 120, więc idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babiczki : azja powodzenia i niech moc będzie z Toba :) dzidzi spore ale i piękny będzie pewnie na maxa :))) czekamy na info . mlo jak tam dziś u Ciebie ? aikom u mnie dziś znow były sprawy budowa i etc a wialo jak cholerka ..i dopiero wrocilismy do domu . padam na pysk . mężulek dal mi takiego dużego mikolaja z czekolady :) milusiooo . co do przeziębienia chyba dziś mi dalo luza ale wieczorem roznie może być znow . ciagle martwiaca ja tez się boje wiatru i jak cos puka stuka .. ja jeste strachliwa ehehe :) obys mogla jechać na swieta :a daleko masz bardzo bardzo ? my kolejna wizyte mamy 27.12 a tydzień przed swietami mam zrobić te badania min glukoza . obym nie miała cukru . jutro w końcu cos ogarne w domu : prasowanie . zakupy może jakies . obiadek zrobie bo dwa dni jedliśmy u teściowej . dwa dni tez w biegu i nawet nie miałam gdzie zalatwic wc i brzunio bolał .. w biegu nie jest fajnie . ale jutro już na luza będzie . MIKOLAJOWE BUZI WAM SLE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś dostałam okresu..... bleeeee Ale co zrobić, może następnym razem....W dodatku przeżyłam dwa poślizgi, odrzuciło mnie na chodnik, ale żyję i samochód raczej też. Czy u was też tak ślisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny czy ktoras z Was stosowala castagnus na regulowanie cyklow?? jesli tak, to czy on faktycznie cos pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Sista a mnie Mężuś też zaskoczył bo Mikołaja znalazłam w bucie:))) a niespodziewałam się bo już wczoraj dostałam;) no kawałek mam 130km od Poznania w Dolnośląskim....... x x Aga też ślisko i śnieżyce z wiatrem choć ja nie wychodzę na dwór ale patrząc przez okno i z relacji męża to właśnie tak jest;/ Nie martw się że @ przyszła aczkolwiek podejrzewam co czujesz sama przez to przechodziłam;/ ale wierzę że się uda tego życzę Ci już na Święta;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
asmana nie wiem czemu tak skoczyło. caly dzień prawie nie jadłam bo się boje tego cukru, teraz zjadłam 2 kromki chrupkiego, kawałek ryby pieczonej bez niczego i jajko, za niedługo sprawdzę jaki mam cukier, ale przeraziło mnie to dziś bo zjadłam parówkę, kanapki z serkiem śniadaniowym i pomidorem i taki wielki cukier, a wtedy co miałam ponad 8 to jeszcze czekoladę jadłam :O moi rodzice siedzą obok i jedzą gruszki :( a ja nie mogę xx Sista83 a u mnie dziś nerwowo i depresyjnie, zmęczona jestem tym wszystkim, ciągle coś i ciągle pod górkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksawery Jan jest z nami od 19:37. Wazy 4700 g a długi na 60 cm. Jest kochaniutki. niestety jest problem z cukrem i właśnie mi go zabrali na kroplowke. Dziewczynki dxiekuje za wsparcie. jak się w miarę ogarne to się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
azja 18 kochana Gratuluję !! :) Dużo zdrówka dla Was obojga. Ja tak właśnie myślałam dziś po tym jak napisałaś ile mały waży czy czasem coś z cukrem jest nie tak :O xx zjadłam jajo na twardo, kawałek pieczonej rybki i 2 chrupkie kromki do tego 4 ogóry kiszone i 2 wafle ryżowe i mam ładny cukier po godzinie 5,8 :) trochę mi ulżyło że nie męczy się moja królewna przez ten cukier, korci mnie strasznie na jakiś owoc ale wolę nie przesadzać na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja18 Gratulacje:) :) :) Wspaniały Mikołaj zawitał do Ciebie:). :) Wow!Duży chłopak:) Teraz odpoczywajcie,cieszcie się sobą i napisz co u was jak znajdziesz chwilkę i zbierzesz siły. Gratulacje dla Dumnego Taty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×