Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gonia81

JEANINE I LIBIDO - UP OR DOWN -napiszcie

Polecane posty

Hej Laseczki mam takie pytanko: przeszłam w swoim życiu już przez Minulet i Harmonet(aktualnie), jednak nie było mi po nich najlepiej, szczególnie ze względu na spadek libido. Ostatnio miałam 5 miesięcy przerwy, bo byłam za granicą, ale po powrocie zauważyłam że została mi jeszcze paczka Harmonetu, więc zaczęłam ją brać, niestety złe samopoczucie powróciło. No trudno zdecydowałam, że wezmę to opakowanie do końca. Wizytę u gina mam dopiero na 9 grudnia i chciałam się przestawić na Jeanine. Tylko: po pierwsze czy to dobrze ze tak po miesiącu brania znowu miesiąc przerwy i znowu inne piguły (ale to nie moja wina, bo nie wiedziałam ze są az takie kolejki do mojej pani doktor). A drugie pytanko:DZIEWCZYNY BIORĄCE JEANINE - JAK WASZE LIBIDO - UP OR DOWN. Napiszcie plizzzz.... Wiem że to kwestia indywidualna, ale zapytac chyba mozna, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam że ze zmianą powinnaś poczekac na wizyte u ginekologa to on powinien zdecydowac jaki pigułki przepisać nie robiłabym tego na wlasną reke. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam że ze zmianą powinnaś poczekac na wizyte u ginekologa to on powinien zdecydowac jaki pigułki przepisać nie robiłabym tego na wlasną reke. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam że ze zmianą powinnaś poczekac na wizyte u ginekologa to on powinien zdecydowac jaki pigułki przepisać nie robiłabym tego na wlasną reke. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam że ze zmianą powinnaś poczekac na wizyte u ginekologa to on powinien zdecydowac jaki pigułki przepisać nie robiłabym tego na wlasną reke. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam że ze zmianą powinnaś poczekac na wizyte u ginekologa to on powinien zdecydowac jaki pigułki przepisać nie robiłabym tego na wlasną reke. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buttercup
Po JEanine zdecydowanie w górę, w przeciwieństwie do Cilest ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up! to w sumie moje pierwsze tabletki, nie mam zbyt duzego doswiadczenia, no ale ochotka na seksik jest.. ooo jest... :D i to jaka.. :D ale wiem czy to wplyw tabletek... bo qrcze dopeiro poznaje seks.. no poczatkujaca jestem... to ciekawa hehe :P eee wiec chyba ja sie nie licze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up! to w sumie moje pierwsze tabletki, nie mam zbyt duzego doswiadczenia, no ale ochotka na seksik jest.. ooo jest... :D i to jaka.. :D ale wiem czy to wplyw tabletek... bo qrcze dopeiro poznaje seks.. no poczatkujaca jestem... to ciekawa hehe :P eee wiec chyba ja sie nie licze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up! to w sumie moje pierwsze tabletki, nie mam zbyt duzego doswiadczenia, no ale ochotka na seksik jest.. ooo jest... :D i to jaka.. :D ale wiem czy to wplyw tabletek... bo qrcze dopeiro poznaje seks.. no poczatkujaca jestem... to ciekawa hehe :P eee wiec chyba ja sie nie licze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up! noo.. wiec u mnie jest zdecydowanie powyzej p.m. :) no ale ja jestem poczatkujaca, dopiero poznaje seks hehe :) ale ochotka jest.. iii to jaaakaaaa... :D nooo... ale w zwiazku z tym :) nie wiem czy ja sie licze... bo nie wiem czy to tablety maja na to wplyw czy po prostu ta ciekawosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeejj.. ten net doprowadzi mnie niedlugo do ****** :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeejj.. ten net doprowadzi mnie niedlugo do ****** :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciusia
biorę 3 opakowanie jeanine i jest rewelacja!!!!!!!!! brałam rok dianę i rok ciles i było strasznie. uważam,że warto,bo samopoczucie lepsze,seks rewelacyjny!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciusia
biorę 3 opakowanie jeanine i jest rewelacja!!!!!!!!! brałam rok dianę i rok ciles i było strasznie. uważam,że warto,bo samopoczucie lepsze,seks rewelacyjny!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapałeczka27
Hej kobitki :) u mnie także seks rewelacja po jeanine ,ale takze orgazm bardzo się wydłuzył :), no ale to sprawa indywidualna kazdego organizmu :) pozdrowionka paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m i m i
a ja po pół roku się poddałąm, uwielbiam kochać się ze swoim facetem, oboje bardzo chcieliśmy aby było nam jeszcz fajniej i prościej, zaczełam brać tabletki Jeanine- w pierwszy tyg było ok, miło i przyjemnie :) natomiast w kolejnych niestety coraz gorzej, ochota przeszła mi na dobre, czułam iż kocham się z nim bardziej z obowiązku niż z chęci :( poszłam do lekarza porozmawialiśmy, przekonywał żeby jeszcze ze 2 miesiące spróbować, no i dalej nic, zmieniłam na novynette, niby lepiej ale w końcu żuciłam je, to ma być przyjemnośc, miało to ułatwić a w dużym procencie tylko utrudniło. Dobrze wam że nie macie takich skutków ubocznych- pozazdrościć ehhh miłęgo dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do m i m i, macie szczęście że wam się nie zmniejszyło. Ja brałam już Diane, Microgynon (czy jak mu tam), Cilest no i teraz biorę Jeanine. Po Cilescie wogóle nie miałm ochoty, po reszcie raczej też nie. Zaczełam brać Jeanine żeby zwiększyć libido, jak narazie powiedzmy ze się poprawiło. Jak nie wróci większe to chyba rzucę całkowicie i tak już długo biorę. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaa
jeanine biore 3 miesiac libido ok moglabym to robic stale hahaha wczesniej bralam cilest i marvelon i nie narzekalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sapho
Ja jestem mniej wiecej w polowie drugiego opakowania Jeanine i na brak ochoty na seks nie narzekam, oj nie ;P Nie wiem, moze to kwestia mojego (dosc duzego ;) ) temperamentu, bo przed braniem pigulek ochote na seks mialam ciagle, i to bardzo duza, wiec nie wiem czy po Jeanine ta ochota wzrosla :) W sumie czasem jest ona wieksza, czasami - choc znacznie rzadziej - mniejsza, ale generalnie JEST ;) Nie to co bylo u mnie po Novynette - spadek libido do "mniej niz zero"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki! Wielki dzięki za odpowiedzi. Chyba się pokuszę, wprawdzie cena strrrrraszna(!), ale ja zrobie wszystko żeby ochotka mi wróciła ;-) Oby się tylko nie okazało, że znów sytuacja się powtórzy, bo chyba musiałabym wtedy w ogóle zrezygnować z pigułek :-( Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie w góre
mi poszło a już trochę biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie w góre
mi poszło a już trochę biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjatoja1
a ja bralam loges i regulon, a teraz drugie opakowanie jeanine-ogolnie czuje sie po nich dobrze, ale libido takie sobie, tz. nie gorsze niz po poprzednich, ale rewelacji niestety nie ma;-( chce nie brac tabletek, ale nie widze innej metody antykoncepcji niz tabletki, gumki odpadaja, liczenie dni tez, nie rodzilam wiec spirala chyba tez, a plyny plemnikobojcze na dluzsza mete to chyba nie jest dobry pomysl-poradzcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha!Jutro idę do gina i wezmę sobie tą Janinę ;-) Chyba nie powinno być kłopotu, jak powiem, że chcę to, to chyba pani doktor nie ma mi prawa odmówić i przepisać co jej się podoba?Nie wiecie jak to jest??? Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha!Jutro idę do gina i wezmę sobie tą Janinę ;-) Chyba nie powinno być kłopotu, jak powiem, że chcę to, to chyba pani doktor nie ma mi prawa odmówić i przepisać co jej się podoba?Nie wiecie jak to jest??? Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co kobiety
a jak po pewnym czasie stosowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyhrt
ile kosztuja te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muciusia
za poprzednie opakowanie zapłaciłam dokładnie 39,92 zł =) sporo ale jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virgin
Ja płacę 36 zł. I bardzo liczę na to, że po Jeanine libido mi wzrośnie. Wcześniej brałam 3 miesiące Logest i libido spadło poniżej zera, doszły problemy z suchością. Teraz jestem pod koniec drugiego tygodnia brania jeanine i libido nieco wzrosło ale nadal nie jest to rewelacja. Czy to może być jeszcze wpływ tamtych tabletek? W sensie czy mam nadzieję na to ze libido w miarę brania jeszcze wzrośnie? Czy też zupełnie nie ma szans i zamiast wykupywania drugiego opakowania powinnam znowu zmienić tabletki? Jakie miałyscie doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×