Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość Roztargnięta
Dziewczyny, które nie są pewne czy podczas pieszczot (np.palcami) albo krótkiego stosunku bez wytrysku zaszły w ciążę zapraszam na przeczytanie komentarzu SZ.P. Ehhh... (mojego komentarzu:P) znajdującego się na poście natalkiiiiiiiiiii (pomóżcieeeeeeeeeeeeeeeee!!!! czy mogę być w ciąży????????) Może doda Wam troszku otuchy :) Pozdrawiam!! pa pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina-zalamana
dziewczyny POMÓŻCIE!!!! boje sie ze jestem w ciazy :( w zeszlym tyg bolaly mnie przez 4dni pierszi(sutki) teraz juz mniej, jakby przeszlo ale zacza bolec mnie brzuch,czuje jakby bolaly mnie jajniki, tak jak przed okresem,tylko ze do okresu mam ok10-14 dni wspolzylam ostatnio 15dnitemu z gumka,bo 3tyg temu odstawilam tabletki antykoncepcujne, guma nie pekla ani nic ale mam stracha i strasznie boje sie ciaży. Sni mi sie po nocach ze jestem z duuzym brzuchem i umieram z niepokoju. nie wiem czy sobie nie wkrecam jakis dziwnych rzeczy. boje sie zrobic test bo nie chce zeby wyszedl pozytywnie :( PORADZCIE COS BLAGAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnie_blue
nie jestes. ppoczytaj sobie topik "koniec z tabetkami... a moze nie". Tam dziewczyny opisuja co sie dzieje po odstawieniu(bolace sutki, brzuch itd itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackgirl
Ja mam takie pytanko-przedwczoraj dostalam okres i kochalam sie z chlopakiem bez prezerwatywy,wytrysk byl na zewnatrz i to po jakichs 30 sekundach.Czy moglo dojsc do zaplodnienia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuck25
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canari
hejka boje sie z ejestem w ciazy okres mam zawsze regularnie a teraz spoznia mi sie juz o tydzien zrobilam sobie tes i wyszedl mi negatywny bylam takze juz u lekaza i mialam robione usg i tez nic nie wyszlo ale caly czas wydaje mi sie ze jednak jestem wciazy moje piersi ostatnio powiekszyly sie i bola mnie sutki prosze pomuzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhahfj
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do canari
mam ten sam problem i takze robilam test tz negatywny lekarz zlecil mi usg pochwy podobno jet b.dokladne i poziom hormonow tez sie martwie bo miala regulany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvbf
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa
hej,czy jesli jestem dziewica,a moj chlopak peiscił mnie palcami-tzn nie wkładał tylko dotykał a wczesniej moze,powtarzam moze sie zapspojkaal czy mogło dojsc od zapoldnienia?bo troche glupio byc w ciazy gdy niedoszło do stosunku:) aokres mi sie spoznia ponad tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermind
mam pytanie . w jaki sposob wyglada zmiana piersi podczas ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciezarowki
wydaje mi sie ze troche za wczesnie zrobilas te testy pierwszy po 7 dniach drogi po 14 wysoka wrazliwosc testu jest przez producenta wysoce przesadzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie nie je bajka
pewnie ze jak cie tak piescil to jestes w ciazy i tyle witaj na ciezarowym parkingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podłamana
Cześc wam ! mam pytanie i bardzo prosze, zeby ktoś doświadczony mi odpowiedział... jesli kochałam sie z chłopakiem po raz pierwszy, (nie doszło do wytrysku wewnatrz mnie) czy mogę być w ciązy? po pierwszym razie nie ma obawy zajścia w ciąze? NIECH KTOŚ ODPISZE JAK NAJPREDZEJ, BO NIE WIEM CO ZROBIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pier
ja pier(^%&%& czy ty kurwa pojebana jestes mozna wpasc w czasie pierwszego razu tak samo ja w czasie kazdego innego razu jezeli nie uzywa sie antykoncepcji tylko foremek do piasku wiec spierdalaj do piskownicy i na trzepak zamiast isc kurwa na kocyk seks uprawiac bo o milosci to wiesz tyle co z klanu mam nadzieje ze wpadlas, chociaz szkoda mi ze dziecko bedzie mialo glupią matke i starego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość navoie
witajcie kobiety panikujące i pomagające też... Moja syt wygląda tak: biorę pigulki od pol roku regularnie (nie zdarzylo mi sie spoznienie wieksze niz 1,5h) i dodatkowo używamy prezerwatywy. Przez kilka ostatnich dni czuję, że mam b. wrażliwe na dotyk piersi. Dodam, że ostatnio (trochę ponad tydzień temu) prezerwatywa pękla. Wiem, że ciąża jest tu malo prawdopodobna (co nie zmienia faktu, że i tego się obawiam) więc w związku z tym czemu bolą mnie piersi? Autosugestia? Mojemu organizmowi przestaly się podobać pigulki? Co to może byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ulotce masz napisane, ze mozesz miec wrazliwe piersi. mnie dopadly skutki uboczne po roku stosowania i musialam zmienic na inne. ale i ile znam zycie to tę wrażliwość piersi sobie uroilas przez tą pękniętą prezerwatywę. Tabletki są wystarczającym zabezpieczeniem. Nie jestes w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich mam problem i masakrycznie sie boje.Chodzi o to ze nie wiem czy jestem w ciązy(nawet nie wierze ze pisze te słowa...)Zawsze mialam nieregularny okres a czasami nawet sie nie pojawiał,jednak przez ostatnie 4 miesiace dostawalam-raz trosze za wczesnie raz troche za póxno(najpóźniej w 37 dniu cyklu). W tym miesiacu nie dostałam a powinnam jakos ok20-stego.Bardzo sie boje i nie wiem co robic.Od paru dni mam bóle w okolicy podbrzusza-takie ciągłe,nie ustajace,ras silniejsze ,raz słabsze.Z moim chłpakiemw tym miesiacy kochalismy sie max 3 razy i zawsze z prezerwatywa.Był we mnie podczas wytrysku jednak nic złego sie nie stało-prezerwatywa nie pękła ani nic.Nie wiem wiec o co chodzi,proaktycznie nie ma zadnej mozliwosci alw jest jeszcze cos-przed nałozeniem chłopakowi prezerwatywy dotykałam jego członka,był podniecony wiec troszke\\\"płynu\\\" sie wydobywało ale wytrysku wtedy nie było no i do czego zmierza-ta reka nałozyłam mu prezerwtywe...i boje sie ze w ten sposób plemniki mogły sie przeniesc później do mnie.Czy zapłodnienie w taki sposób jest prawdobpodobne????Acha na poczatku miesiaca maiłam grype i brałam rózne leki ale nie antybiotyki9bo sama sie leczyła)> na samych brodawkach, na czubku wydaje mi sie ze sie cos pojawiło ale nie jestem pewna bo po czytaniu tylu artykułów moze juz mam shizę,faktem jest to ze nie mam okresu i boli mnie podbrzusze.Innych dolegliwosci nie mam,acha mam jeszcze jakas wydzieline.Pomózcie prosze............:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nnnn
calkeim mozliwa ciaza zrob test ale pawdoodobnie takkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich mam problem i masakrycznie sie boje.Chodzi o to ze nie wiem czy jestem w ciązy(nawet nie wierze ze pisze te słowa...)Zawsze mialam nieregularny okres a czasami nawet sie nie pojawiał,jednak przez ostatnie 4 miesiace dostawalam-raz trosze za wczesnie raz troche za póxno(najpóźniej w 37 dniu cyklu). W tym miesiacu nie dostałam a powinnam jakos ok20-stego.Bardzo sie boje i nie wiem co robic.Od paru dni mam bóle w okolicy podbrzusza-takie ciągłe,nie ustajace,ras silniejsze ,raz słabsze.Z moim chłpakiemw tym miesiacy kochalismy sie max 3 razy i zawsze z prezerwatywa.Był we mnie podczas wytrysku jednak nic złego sie nie stało-prezerwatywa nie pękła ani nic.Nie wiem wiec o co chodzi,proaktycznie nie ma zadnej mozliwosci alw jest jeszcze cos-przed nałozeniem chłopakowi prezerwatywy dotykałam jego członka,był podniecony wiec troszke\\\"płynu\\\" sie wydobywało ale wytrysku wtedy nie było no i do czego zmierza-ta reka nałozyłam mu prezerwtywe...i boje sie ze w ten sposób plemniki mogły sie przeniesc później do mnie.Czy zapłodnienie w taki sposób jest prawdobpodobne????Acha na poczatku miesiaca maiłam grype i brałam rózne leki ale nie antybiotyki9bo sama sie leczyła)> na samych brodawkach, na czubku wydaje mi sie ze sie cos pojawiło ale nie jestem pewna bo po czytaniu tylu artykułów moze juz mam shizę,faktem jest to ze nie mam okresu i boli mnie podbrzusze.Innych dolegliwosci nie mam,acha mam jeszcze jakas wydzieline.Pomózcie prosze............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich mam problem i masakrycznie sie boje.Chodzi o to ze nie wiem czy jestem w ciązy(nawet nie wierze ze pisze te słowa...)Zawsze mialam nieregularny okres a czasami nawet sie nie pojawiał,jednak przez ostatnie 4 miesiace dostawalam-raz trosze za wczesnie raz troche za póxno(najpóźniej w 37 dniu cyklu). W tym miesiacu nie dostałam a powinnam jakos ok20-stego.Bardzo sie boje i nie wiem co robic.Od paru dni mam bóle w okolicy podbrzusza-takie ciągłe,nie ustajace,ras silniejsze ,raz słabsze.Z moim chłpakiemw tym miesiacy kochalismy sie max 3 razy i zawsze z prezerwatywa.Był we mnie podczas wytrysku jednak nic złego sie nie stało-prezerwatywa nie pękła ani nic.Nie wiem wiec o co chodzi,proaktycznie nie ma zadnej mozliwosci alw jest jeszcze cos-przed nałozeniem chłopakowi prezerwatywy dotykałam jego członka,był podniecony wiec troszke\\\"płynu\\\" sie wydobywało ale wytrysku wtedy nie było no i do czego zmierza-ta reka nałozyłam mu prezerwtywe...i boje sie ze w ten sposób plemniki mogły sie przeniesc później do mnie.Czy zapłodnienie w taki sposób jest prawdobpodobne????Acha na poczatku miesiaca maiłam grype i brałam rózne leki ale nie antybiotyki9bo sama sie leczyła)> na samych brodawkach, na czubku wydaje mi sie ze sie cos pojawiło ale nie jestem pewna bo po czytaniu tylu artykułów moze juz mam shizę,faktem jest to ze nie mam okresu i boli mnie podbrzusze.Innych dolegliwosci nie mam,acha mam jeszcze jakas wydzieline.Pomózcie prosze............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerezcka
kochana, peknieta prezeratywa = wpadka trzeba bylo po postitinorke leciec a teraz pierci bolejace - ciazy zwastunem sa nieomylnym gartulacje a nnnn-ko tez chyba wpadlas plemniczki spaluszkow do cipki wnioslas i samozaplodnilas sie dobra nasza bedzie nas wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość navoie
numerezcko - to po jaką cholere ja i wiele innych kobiet ladują w siebie codziennie sztuczne hormony jezeli peknieta prezerwatywa = wpadka??? nocnik - też mam taką nadzieję. dzięki za podtrzymanie na duchu. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boj sie ja kocham sie z chlopakiem bez gumki (biore tabsy) i nie jestem w ciazy. a piersi to mozesz miec takie od schiz nie wpadlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzik
ja rowniez sama nie wiem czy jestem czy nie.z chlopakiem uprawiamy petting,nie wiem czy mogła dojsc do takiej sytuacji zebysmy poczeli dzieciatko.nby nie mam zadnych objawow?nie mam boli piersi,nie wymiotuje,nie mam wielkiego apetytu,nie mam jadlowstretu,mam tylko ciemna kreske od pepka w dol,ale jestem brunetka.okresu dostałam,ale pozno,zreszta w tamtym miesiacu tez mi sie spoznil i nie wiedzialam jak mam sie spodziewac teraz,bola mnie jajniki albo pecherz.powiedzcie mi doswiadczone ,nie te ktore nie maja o tym pojecia czy w pierwszym badz drugim miesiacy widac juz troche brzuch?to nawet nie to ze ja bardzo sie boje ,bo mam cud rodzine a i moj kochany..jest kochany:)bardzo prosze o odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzik
ale to nie znaczy ze juz czas na bejbe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak rany
jak jest kreska, to bez 2 zdan qrcze jeses w ciazy dbaj o sieie - pierwsze tyg. najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia_21
Hej dziewczyny mam problem, i to od tego miesiaca, bo zawsze miesiaczkowalam co 28 dni a teraz jak nazlosc 24???czy to moze byc objaw ciazy??ale przeciez dostalam okres?chociaz niektore moje zachcianki mowia ze moge byc w ciazy(zwlaszcza ten bol brzucha)Prosze o jakies sparcie lub konkretna odpowiedz czy moge byc w ciazy??bo sie martwie??czy pojsc juz po test???Narka pozdrawiam wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajowód
super topik, tysiące pytań i rzadko jakas odpowiedź, szkoda, bo rozumiem , co sie dzieje w tych nieszczęśnicach, które boją się, że zostaną mamami, no cóż, istnieje tez metoda, która sie sprawdza, zanim cokolwiek pokażą jakiekolwiek testy: trzeba się bardzo skupić i wsłuchać w siebie, choćbyście nie wiem jak odpychały tę myśl, to jeśli jesteście w ciąży, same sobie odpowiecie.Każda kobieta, jak tylko nie będzie histeryzować i naprawde sie w siebie wsłucha, to będzie wiedziała,intuicja nas nie zawodzi, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anela*
UPEWNIJCIE MNIE!!! Zrobiłam test po spodziewanym dniu miesiączki i obok czerwonej kreski kontrolnej pojawił się bladoróżowy cień. Czy jestem w ciąży? Tak bardzo chciałabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×