Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość zużaczek
bardzo dziekuję za komplement odnosnie wieku...cóz... dzieci tez mam troche więcej niż jedno. Naprawdę humor mam teraz extra. 20 lat....miodzio... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy myslicie
INA! Pani Ż- cos tam troche namieszala, To normalne po odstawieniu tabletek na okres mozna czekac miesiacami, nic zlego nie dzieje sie z twoimi "hormonami" jak to okreslila pani Ż- cos tam, to zupelnie naturalna sprawa, do owulacji natomiast moglo dojsc, proponuje kontakt z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne
a jednak chyba nie jest normalną sprawą czekanie na miesiączkę miesiącami po odstawieniu tabletek; przecież to właśnie one rozregulowują cała gospodarkę hormonalną-jak tutaj więc mówić o normalności czyli fizjologii jak mniemam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy myslicie
PO odstawieniu tabletek mozna czekac na miesiaczke miesiacami, nic zlego sie nie dzieje jest to sprawa naturalna,po ODSTAWIENIU TABLETEK!(moj Boze....) Jesli w ciagu trzech miesiecy nie pojawi sie krwawienie nalezy zglosic sie do lekarza po luteine. Sprawa wyglada tutaj nieco inaczej, poniewaz pomimo rozregulowanego cyklu( spowodowanego przyjmowaniem tabletek) doszlo do wspolzycia ( bo kolezanka ina nie rozmawiala niestety z lekarzem i nie wiedziala, bidulka, ze do owulacji moze dojsc mimo iz krwawienie nie wystapi), dlatego tez zaleca sie wizyte u lekarza najlepiej jak najszybciej. Reszte powie wam lekarz w gabinecie, forum na ktorym sa niedoinformowane (stare matki hihih 7 letnich dzieci), niedouczone malolaty, i inne mamuski, ktore mysla, ze sa juz takie obeznane nie jest miejscem, gdzie mozna radzic sie w powaznych sprawach. Ciaza wydaje mi sie jest jedna z najwazniejszych "spraw" w zyciu kobiety.Chodzi przeciez o zdrowie nie narodzonego dziecka i szczerze powiem, ze balabym kozystac z rad- starych mamus. Jak cos sie dzieje najlepiej do lekarza! Zauwazylam tu tyle bledow i diagnoz z ksiezyca , ze az ciarki po plecach mi przechodza.Pamietajcie dziewczyny, dzieje sie cos co was niepokoi to do lekarza bo tu to ciemnogrod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca się*
Witajcie! Dziewczyny dzis jestem w 30 dniu cyklu, a z reguły cykl mam 28-29 dniowy.Niby niewiele opóxnia się miesiączka ale mam nadzieję, że może jestm w ciązy. Co do objawów okresowych to:bola mnie piersi i strasznie prawy jajnik?Co Wy na to?Czy ból jajnika może byc oznaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iny
dziewczyny zaluje ze w ogole tu napisalam, najechalyscie na mnie chociaz nie wiecie czy przypadkiem nie byl to jedyny blad w moim zyciu,nie wiecie kim jestem i jak zyje; nie oceniajcie wiec wszystkich swoja miara, nic nie wiedzac o tych, o ktorych tak latwo wydajecie sady; poza tym dziwie sie wam bo myslalam, ze wlasnie po to jest to forum i ten temat, zeby pytac i ewentualnie wspierac sie bo ja jestem naprawde w duzym stresie, liczylam na pomoc zrozumienie i odrobine wyrozumialosci, ktorej jesli okazaloby sie ze jestem w ciazy nie bede miala sama dla siebie, dziekuje ci żużaczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie odnośnie prolaktyny, mam problem, bo jest za wysoki poziom a staram się już 6 miesięcy o ciążę w prawdzie Bromergon biorę dopiero 1 miesiąc, ale jak długo mam czekać?, niektórzy piszą, że biorą 6-7 miesięcy i nic, boję się bo chyba od tego myślenia też ma to jakiś wpływ – stres psychiczny. Myślałam, że już jestem w ciąży, bo od momentu brania leku, miesiączka mi się przesunęła i nie jest tak jak kiedyś – średnio obfita – normalna jak zwykle bywało, tylko skąpa, coś tam kapnie niewielkiego przez 2 dni. Zawsze i tak miałam od 3 do 4 dni. Było mi nawet tak niedobrze rano, że zwymiotowałam – myślałam że może to już, zrobiłam sobie test, ale nic nie wykazał. Nie wiem czy to od leku, sama już nie wiem, będę wdzięczna za pomoc, tak bardzo chciałabym mieć dzidziusia, że martwię się, bo u mnie w rodzinie ani u mojego męża nigdy nie było problemów z płodnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky
dziewczyny, mam pewien problem. mam nadzieje ze mi pomozecie. otórz w pażdzierniku odstawilam tabletki (cilest) zeby sobie przerwe zrobic i zmienic tabletki na jeanine. po odstawieniu cilestu dostalam okres 30 dnia cyklu (nie rezygnując z igraszek- ale oczywiscie z prezerwatywa). nastepny okes powinnam dostac kilka dni temu (i mialam zaczac brac jeanine) a tu okresu brak.. kochalam sie z facetem- tak jak w poprzednim miesiacu z prezerwatywa. wiec dlaczego tego okresu nie ma? nie zauwazylam zeby gumka pekla wiec co jest grane? czy ciąża jest możliwa?? blagam odpowiedzcie bo strasznie sie martwie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky
dziekuje za odpowiedz i dalej czekam. napiszcie jeszce co o tym sadziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisssi
ja mam pytanie jak mozna przyspieszyc okres??? i czy np microgynon dziala od pierwszego dnia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy please
stosuję diany35.... od 3 miesięcy... za dwa dni powinnam mieć okres.... dzisiaj zrobiliśmy to pierwszy raz z partnerem i... teraz miałam bardziej zbrązowiałe plamienie na majtuszkach... prezerwatywka pękła.... jak mam odebrać tą plamkę?? co mam zrobić?? ile kosztuje test ciążowy?? a ile POSTINOR około??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------------------
Postinor ok. 60 zł w aptece (2 tabletki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pierdole!!!,po co Ci postinor,jak bierzesz pigulki antykoncepcyjne?!Zastanow sie dziewczyno co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva555
Mam takie malutkie pytanko i bardzo proszę jakąś doświadczoną, życzliwą osobę o pomoc.Boli mnie brzuch, za 2 dni okres. Wydaje mi się, że boli mnie inaczej niż zwykle, ale nie wiem już sama, może coś wmawiam sobie.Moje pytanie - czy da się jakoś rozróżnić ten ból brzucha po zajściu w ciążę od tego "na okres"? Proszę napiszecie, te które przez to przeszły, czuły,że coś jest inaczej, powiedzcie jak to odczuwałyście? Czy wiedziałyście nawet bez testów, a raczej przed ich zrobieniem? Skąd, co było przyczyną waszych podejrzeń? Proszę pomóżcie, wiecie jakie to nerwy, że najgorsza jest ta niepewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelly
Ja mialam takie same bole i raczej niczym sie nie roznily. Wszystkie objawy byly bardzo podobne jak przed okresem, z tym,ze strasznie bolaly mnie piersi...i nadal bola (to jest jeden z pierwszych objawow dot.ciazy-w moim przypadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość even
Witam dziewczyny. Ja mam pytanko na ktore nie widzialam odpowiedzi a mianowicie, kochalam sie zmoim chlopakiem 13 grudnia, okres powinnam dostac 19tego... okresu nie ma :|ale zauwazylam takie male plamki kolo pempka, podobne do siniaczkow malutkich ale nie bola, czy to moze jest jedna z oznak mojej ciazy ? aha i nie mam zadnych innych objawow o ktorych dziewczyny pisza czyli mdlosci, bole piersi itp... Prosze pomozcie dobra rada i napiszcie co o tym myslicie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa mamusia
Pierwszy raz slysze,ze takie plamki moglyby byc oznaka ciazy. Na wszelki wypadek zrob test( ja polecam Quick Vue), ale ja czegos takiego podobnego nie slyszalam. Moze od solarium masz te plamki(jesli chodzisz na opal.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnia
fajny topik duzo mi powiedzial thx dzieczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnia
Moim problemem rowniez jest znak zapytania nad ciaza. Biore tabletki -harmonet, odkad je stosuje nie mialam zadnych problemow z ciaza. Ostatnio chorowalam i musialam rownoczesnie zazuwac antybiotyki. W tym okresie podczas stosunku powinno stosowac sie dodatkowe zabezpieczanie. Tak tez uczynilam. Problem jest w tym, ze mojemu chlopakowi podczas stosunku zsunela sie prezerwatywa i zostala w srodku pochwy. Zastanawiam sie czy moge obawiac sie ciazy, czy tez nie. Martwie sie gdyz przed stosowaniem tabletek mialam podobny problem, tylko ze to ginekolog mi powiedzial, ze moge byc w ciaz, na szczescie okazalo sie, ze nie jestemj. Ale mimo to lekarz mial watpliwosci. Teraz przezywac cos takiego od poczatku to dla mnie koszmar. Dlatego zwracam sie o pomoc. Zastanawiam sie czy antybiotyki oslabiaja mocno tabletki antykoncepcyjne i czy jest duze prawdopodobienstwo, ze z Prezerwatywy moglo wylac sie nasienie po zsunieciu sie z czlonka do pochwy. Bardzo prosze o jak najszybsza odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnia
antybiotykiem ktory uzywalam byl fromilid. kilka godzin po stosunku mialam zawroty glowy i bola mnie jajniki. Nie wiem co mam myslec. prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
Wisnia, te zawroty głowy itp. na pewno nie były wynikiem ciąży, o to możesz być spokojna, nie słyszałam w życiu, żeby takie objawy ciąży wystąpiły kilka godzin po stosunku! Istnieje prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży, co nie znaczy, że musisz być. Nie wiem jak to wszystko się potoczyło z tą prezerwatywą, ale skoro została Ci w pochwie, to raczej otworek, prze który cos mogło się wylać prowadził na zewnątrz :). No chyba, ze akurat coś się uszczknęło. Myślę, że jak wzięłaś tabletki a antybiotyk nie należał do gorna tych o bardzo silnym działaniu, ryzyko jest niewielkie. A miałaś dni płodne? Zrób dla pewności test, powtórz go i daj znać jak sie sprawy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca magda
jakie sa objawy ciazy, takiej ledwie kilkudniowej? czy bola jajniki? jakie sa inne. prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakaja
Czytalam duzo na forum o objawach ciazy???Mialam okres ale zbiegl sie razem z moja grypa wiec jak bralam antybiotyk byl troche lagdniejszy niz zawsze.Pod koniec okresu mialam dni ze mdlilo mnie od czasu do czasu ale po 5 dniach przestalo.Teraz po tygodniu od skonczonego okresu dzis rano zaczal mnie bolec brzuch tzn podbrzusze.Nie wiem co o tym myslec gdzy widzialam w innym poscie jakie sa objawy ciazy i nie mam ich ale niektore jak te mdlosci i bole brzucha???Nie wiem co o tym sadzic??Jak myslicie i powiedzcie mi.Ida swieta i nie wiem czy mam sie zaczac martwic czy nie????Czy to moze byc ciaza czy tylko to moja wyobraznia????????? Z gory wielkie dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva555
malakajo, po moich ostatnich przejściach wydaje mi się, że niedługo stanę się specjalistką od podejrzewania ciąży w każdym mniej typowym zachowaniu organizmu. Ale do rzeczy - uważam, że w ciąży nie jesteś i nie masz co się martwić. Wydaje mi się, że może jajeczkujesz? Mnie czasem tak boli brzuch właśnie kiedy mam owulację. Nie wiem jak długi jest twój cykl, ale wydaje mi się to prawdopodobne. Poza tym naprawdę takie bółe mogą mieć rozmaite przyczyny. Nie napisałaś też jak sie zabezpieczałaś, może tym bardziej nie ma powodów do podejrzeń ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala
Hmm ja mam pewien problem spoznia mi sie okres 4 tyg :/ w listopadzie nie dostalam w ogole... :/ale ogolnie mam nie regularne miesiaczki i nic by mnie nie dziwilo gdyby nie to ze wczesniej uprawialam z chlopakiem petting, ale nic mam nadzieje sie nie dostalo. Robilam 2 testy ciazowe i obydwa wyszly negatywnie pierwszy 11.12 osatni robilam 21.12 jak wyzej napisalam wynik negatywny. tylko niepokoja mnie takie objawy jak temp. mam podwyzszona do 37,5... :/ brzuch mnie bolal jakies 2 tyg temu ale juz przestal :) a kilka dni temu zaczely mnie tez piersi bolec ale jkuz dzis przestaja.. wiec czy jestem w ciazy??!! co wy myslicie?? oczywiscie ide do lekarza mam nadzieje ze mnie przyjmnie przed nowym rokiem.. heh troche sie bopje bo raczej nie chce zostac mama... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....................
ja mam troszke inny problem, mianowicie zastanawia mnie bol moich piersi. Wszak powiem , iz dostalam okres i to 4 dni za wczesnie dokladnie 14 grudnia, dzis jest 25 a piersi bardzo mnie bola, nie wiem dlaczego tak sie stalo, nigdy tak dlugo mnie nie bolaly,??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hondria
Rany! dziewczyny! czytajac to wszystko mozna na przemian dostac zawału albo czuc sie w pelni pewna ze jednak nie jest sie w ciąży. Ja mam widac ten sam problem co wiele innych kobiet i dzieki temu czuje sie lepiej,choc wolalabym zeby zadna z nas nie miala takich przyprawiajacych o mocniejsze bicie serca, obaw. Ja biore tabletki, juz 5 op koncze. Moja ginekolog, tak samo jak napisane jest na ulotce moich tabletek, powiedziala mi ze jestem w pelni zabezpieczona juz od pierwszej tabletki o ile wzielam ja zgodnie z zaleceniem, czyli w moim wypadku I dnia miesiączki. Jednak nie jestem tego pewna. bo czytalam juz na kilku stronkach ze w pelni zabezpieczona jest sie dopiero od II opakowania. Teraz mam podejrzenia,heh, ze moge byc w ciazy,bo mimo ze caly czas regularnie miesiaczkuje to cos z moim brzuchem jest nie tak. a dokladniej zaraz pod pepkiem zrobila mi sie taka fałdka, ktorej nigdy nie mialam. Pytalam innych kolezanke, mowia ze tez cos takiego maja. Ktos powiedzial mi ze po prostu zwiotczały mi miesnie skosne brzucha. Innych objawow ciazy nie mam poza takimi ktore wystepowaly w pierwszym miesiacu brania tabletek i byly podobno typowe. Bede bardzo wdzieczna za szybka odowiedz, pozdrawiam wszystkie panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mam obecnie maly problemik... Odstawilam wlasnie pigulki 2 tyg temu, jesli moj cykl idzie tak jak powinien to wlasnie wczoraj mialam owulacje... A dzis troche sie zabawilam z chlopakiem (sexu nie bylo) i on nieswiadomie \"sie poprawial\" a wczesniej mial wytrysk.... a potem mnie dotykal... Jak sobie to uswiadomil to spanikowal... Ja mu tlumaczylam ze to niemozliwe abym w ten sposob zaszla w ciaze... ale teraz sama sie denerwuje... i teraz - o zgrozo - pociesza mnie fakt ze mma niedorozwoj macicy bo moze dzieki temu unikne ewentualnej wpadki..? Eff potrzebuje czyjejs opinii i wsparcia :( Dodam jeszcze, ze akurat biore lactovaginal, a wiec mam w pochwie dosyc kwasno :P i chyba plemnikom sie by to nie spodobalo...? Kurcze, wiem ze wymyslam, ale troche sie niepokoje... Odpiszcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×