Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość butterfly11
a co do kilku sekund stosunku wcale nie było tylko wsadził mi członka na dosłownie kilka sekund proszxzę nie krytukujcie odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzala.........
Witam mam pytanko...do kogos bardziej doswiadczonego... niz ja. BRALAM TABLETKI ANTYKONC. PONAD 3 LATKA postanowilam przerwac je ze wzgledu na moja watróbke:-) pierwszy okes po odstawieniu spoznij mi sie chyba z tydzien i kilka dni ale BYL! a teraz spoznia mi sie 4 tygodnie , kochalam sie z moim chlopakiem ze 3 razy ale byla prezerwatywa i nie bylo do srodka.. boli mnie podbrzusze i oczywiscie mam SCHIZY JESTEM STRASZNA PANIKARA TO MOJ CZULY PUNKT ehhhhhhhhhh ROBILAM 4 TESTY I NEGATYWNIE ALE PO POLUDNIU< TAKI TEST CO WYCZUWA PO 6 DNIACH CIAZE> HELP HELP... JA CHYBA WYKONCZE SIE PSYCHICZNIE!!!!!!!!! Moze zmierzyc sobie jakos temp...???? i bede wiedziec ja juz nie wiem...do lekarza nie ide nie ma mowy ... no ale sluchajcie jak nie bylo do srodka to chyba nie???????? prawda odpiszcie PLISSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byterfly11
Witam wszystkim Piszę ponieważ mam pytanie czy jest duża możliwość zajscia w ciążę w 1 lub 2 dzień cyklu ( gdy cykle są 29-30 dniowe) Okres dostałam 14 grudnia a 15 grudnia stało się ale krótko bardzo kilka sekund proszę odpowiedzcie mi to jest dla mnie bardzo ważne z góry wam dzięuję pozdrawiam a co do kilku sekund stosunku wcale nie było tylko wsadził mi członka na dosłownie kilka sekund proszxzę nie krytukujcie odpiszcie odpiszcie czy tu ktoś zagląda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam dostac mieiaczke 13 grudnia ale niestety do tej pory jej nie mam:/ okres mam nieregularny,zrobilam juz dwa testy ciazowe i wyszly negatywnie prosze pomozcie od czego to moze byc??? Testy robilam na wszelki wypadek choc nie kochalam sie od trzech miesiecy wczesniejsze miesiaczki byly a ta nie wystapila:/cykl mam ok 30 dni czasami sie przsuwa ale nigdy o tyle prosze pomozcie jakie czynniki mogly na to wplynac???...... Ja pracuje od 8 do 16 i w tym czasie malo jadam prawie wcale niekiedy czy to moglo wplynac ?? niestety do ginekologa sie wybrac nie moge przed swietami bo sa teraz dlugie terminy;/ mieszkam w malym miasteczku prosze o pomoc (wydzieline z pochwy mam zolto bialą ,czasami boli mnie podbrzusze i kluje tak jak przed miesiaczka a tu jej nie ma pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiena ---->.. wyglada na to że jestes w ciązy :P witam w gronie ciężarówek.. i znow potwierdza sie fakt ze w poczatkowej ciązy mogą wystapic krwawienia. Mimo wszystko uwazam ze powinnac szybko udac sie do ginekologa, bo roznie to bywa z tymi krwawieniami. Mozesz zrobic rowniez badanie beta HCG aby upewnic sie czy to na pewno ciąża i ktory tydzien. A co do jedzenia.. mam tak samo. Jem i jem .. i wciaz jestem glodna :) butterfly11 -----> trzeba miec nieslychanego pecha zeby zajsc w 1-2 dniu cyklu przy 30 dniowych cyklach :) uwazam ze mozesz byc spokojna, tymbardziej ze mialas okres.. spokojnie. Ciaza raczej niemozliwa. dojrzala ----> dziewczyny czesto pisza o rozregulowanym okresie po odstawieniu tabletek wiec czesto sie to zdarza.Co do ciązy to raczej malo prawdopodobne - bo jak mozna w nia zajsc zabezpieczajac sie prezerwatywa ktora nie pękla? No pomysl .. Proponuje wizyte u ginekologa w celu uregulowania @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka000000
Czesc Wam. Możre któraś z Wam miała podobny problem i mi pomoże. Około miesiąc temu kochłam się z chlopakiem , bez zabezpieczenia, ale nie do konca....To było około 2 tyg przed spodziewaną miesiaczką. Po 6 dniach od współżycia miałam lekkie bóle piersi, tak jak przed miesiączką i zaczęłam mieć lekkie plamienie. Dodam, że mam regularny okres, nie mam krwawien miedzy miesiączkowych. Mój cykl trwa okolo 30 dni. Potem dostałam miesiączke terminowo, nie rózniła sie szczególnie od tych co miałam co miesiac. Po miesiaczce juz nie martwilam sie o ciaze, wykluczyłam ją. Jednak od jakiegos tygodnia mam jakis ciagle niesmak w buzi..... zmienne apetyty, no i wczoraj zaczęły mnie boleć piersi, sa nabrzmiałe, tak jak przed miesiaczką i bola mnie lekko jajniki. Mam tez podwyzszoną temperature w pochwie, 37.3, ale to słyszalam ze jest normalne. Dodam jeszcze ze miesiaczki spodziewam sie dopiero 3 stycznia, a zawsze mam regularny. Nie miałam tak nigdy ze az 10 dni przed miesiaczką mam takie bóle. Robilam sobie wczoraj test ciązowy, ale wynik negatywny. Czy to jednak mozliwe zebym była w ciaży? Robiłam kilka miesiacy temu usg i cytologie i bylam całkowicie zdrowa. Wiec raczej nie mysle zeby to były zmainy chorobowe. Miala któras z Was podobną sytuacje? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge Ci poradzic nic innego jak test z krwi- bedziesz miała 100% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka000000
No wlasnie zastanawialam sie nad tym , tylko ze juz mam wrazenie ze moze wmawiam sobie te objawy. Czy to jest tez normalne zeby persi bolaly juz ok . 10 dni przed okresem? Poza tym , wlasnie , okolo w powlowie cyklu mialam obfite upławy , tak jakby na dni płodne, ale to bylo jakis tydzien temu , w 14 dni cyklu. Zastanawiam sie , zeby poczekac do nastepneo okresu , w koncu to tylko 10 dni. Tylko ze sie martwie, bo okolo 2 tygodnie temu mialam pewne badania, ktore nie sa wskazane w ciazy i daletego zastanawiam sie czy w ogóle jest taka mozliwosc zebym byla?? Z góry dzieki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka000000
:( szkoda, że ktoś nie może powiedieć mi czegoś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem 2 dni po peetingu i od tych 2 dni pobolewa mnie brzuch na dole..boje sie ze chlopak majac na palcach prlemniki wrpowadzil je we mnie co mam zrobic boje ise :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz po okresie??czyli co sugerujesz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj 30 nie mam jeszcze regularnych miesiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli masz mniej wiecej 30 dniowe cykle, a do zblizenia doszlo np 2 dni po @ to raczej marne szanse na ciąże.. ale prawdopodobieństwo jest zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey robilam to z moim chlopakiem ale krotko nie bylo wytrysku ani nic sie nei dostalo do srodka- powinnam dostac okres 16 ale nie dostalam,zle sie czuje,boli mnie brzuch tak jak przed miesiaczka-ale jej nie ma,co robic ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffddd
Jak duże jest prawdopodobienstwo pekniecia zbiorniczka w prezerwatywie jesli w trakcie nakladania nie przytrzymalo sie go aby wypuscic powietrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pewne watpliwosci i moze wy mi w tym pomozecie.otoz od 5-10 dc bralam clostilbyget od 11 dc-czesto stosunki 10 dni przed miesiaczka przez 5 dni luteina i teraz juz 14 dni minelo a ja niemam miesiaczki wczoraj robilam test ale negatyw!niewiem czy jest jakas jeszcze szansa ze moge byc w ciazy?po luteinie zazwyczaj mialam na 3-4 dzien max a tu 14 i nic to dobrze ze niemam ale czy jest szansa ze jest dzidzius?chcialam isc do lekarza ale musze czekac do nowego roku bo nigdzie nieprzyjmuje gin.to miala byc moja ostatnia szansa przed laparoskopia i jak sie teraz nieudalo to szpital!prosze dziewczyny piszcie co o tym myslicie?pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadolu
Jest mi troche niedobrze ale nie wymiotuje, poza tym boli mnie troche jakby jajnik i plecy na dole, laze na miekkich nogach i ogolnie moje samopoczucie przypomina stan przed okresem. Czytam posty o objawach ciazy i sie stresuje, miedzy 10 a 20 dniem mojego regularnego cyklu duzo razy sie kochalam a teraz sie zastanawiam czy jestem w ciazy,,, poza tym zadnych objawow nie mam orpocz tego ze mi sie chce ciagle spac. Czy bycie w ciazy bez objawow na poczatku jest mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadolu
zanim sie doczekalam na jakas odpowiedz to juz okres dostalam i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka2508
Mam pytanie i proszę bardzo pomóżcie mi.Kochałam sie z chłopakiem i ciągle bałam się ze nie dostane miesiączki i że jestem w ciąży ale za każdym razem dostawałam i miałam przed okresem nabrzmiałe piersi i w ogóle trochę przytyłam. A wczoraj też się kochałam z chłopakiem i mieliśmy stosunek przerywany ale Mój Partner nie żdarzył sie spuscić np. brzuch tylko zrobił to w okolicach pochwy ale sperma nie wleciała do pochwy. Czy mogę być w ciąży proszę pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy, który masz dzień cyklu, ale jeśli to było wczoraj a boisz się o ciążę to masz jeszcze czas na tabletki PO oczywiście ja Ci nic nie sugeruję, ale możliwość jest zawsze a na przyszłość, jeżeli nie chcesz ciąży to polecam jakieś zabezpieczenie, chociażby prezerwatywę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka2508
ale ja nie mam regularnej miesiaczki ale ostatnio mialam to znaczy dwa razy co 28 dni ale wczoraj sperma raczej nie wleciala do pochwy. mam nadzieje ze nie bede w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka2508
Kochalam sie wczoraj z chlopakiem i bardzo sie balam ze jestem w ciazy i postanowilam zasyc tabletki Po, ale czy po tych tabletkach beda jakies skutki uboczne>? bardzo prosze pomozcie mi i odpowiedzcie na to pytanie z gory bardzo dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny Wpisuje się na liste czekających na miesiaczke :-) Ostatnio kochałam się z chłopakiem w dni płodne na około 3 dni przed owulką Nie sądze bym była w ciaży ale zawsze na serca dnie zostaje nadzieja Od stosunku minoł tydzień a od owulki kilka dni tak więc jeszcze na wszystko za wcześnie :-) ale jak narazie obserwuje swój organizm i żadnych objawów ciąży nie zauważam choć to jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek objawy Na wszystko jestem gotowa :-) pozdrowaski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyz
Hej. Od dłuższego czasu przeglądam w internecie wszystkie możliwe fora na temat antykoncepcji itp itd. Mój problem wygląda następująco 28.12 miałam stosunek przerywany (wiem, głupota, i to jaka!!), krótki, \"nic\" się nie wydarzyło, mój partner mnie zapewnił, że nie ma możliwości \'konsekwencji\". ale zawsze jest jakieś ryzyko. (był to ok12 dzień cyklu, wiec moze plodne, mam 29dniowe)\'. Wiec w 40 h zażyłm tabletki wg metody yuzpe, nie chcialam ryzykowac. (wcześńiej nie miałam możłiwości). po tygodniu dostałam krwawienia/okresu już sama nie wiem, trwało 7 dni, bolesne jak przy normalnym okresie. wystąpiło 1.5 tygodnia wcześniej od okresu który powinien być (w ubiegłą środę) czyli krócej ujmując: tydzień po yuzpe krwaiwenie, trwało tydzień, skończyło się 4 dni przed okresem który miałby nastąpić zgodnie z moimi cyklami. robilam już jakieś 5 czy 6 testów. ostatni dziś z rana, tj. 4 dni po okresie który miał wystąpic gdyby nie yuzpe. ok 23 dni od stosunku. robilam tez 2 dni temu, i 4 dni temu.... i wszystkie negatywne, zero 2 kreski, nawet po 6 godzinach. wczoraj zauważyłam minimalne plamienie, dosłownie kilka kropek. śluz był przy tym rozciągliwy, przezroczysty, wiec moze plamienie okoloowulacyjne (wczesniej go nie mialam). i wlasnie dzis w nocy czulam jak w brzuchu mnie rwie jak to zawsze u mnie jest w trakcie owulacji . juz sama nie wiem co myslec, czy testy mowia prawde, bo naczytalam sie tyle, ze nie zawsze i czarnowidztwo moje mi mowie ze moze to ja ten jeden przypadek na sto. nie mam zadnych objawow typu powiekszone piersi. ale, nie wiem czy to wazne, odbija mi sie \'powietrzem\', od momentu zazycia yuzpe zauwazylam to, ostatnio jakby mniej. po gazowanych napojach bardziej. jutro ide z rana na bete zeby wiecej sobie faz nie wkrecac bo oszaleje, i jakby troche jajnik mnie pobolewal. wiem, mozecie sie smiac ze mnie, bo wkrecam sobie juz nieziemskie fazy. po prostu powiedzcie co myslicie na ten temat. po prostu glupieje i przepraszam za to, naprawde. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyz
Przepraszam, zapomnialam dopisac o tym odbijaniu. Moze to od yuzpe bo to jednak mega dawka hormonow, a ja najpierw wzielam 5 ( na wszelki wyopadek 1 wiecej) a po 12h kolejne 4. moim urokiem wczesniej juz bylo ze sie odbijalo, ale rzadziej, po yuzpe sporo, dzisiaj mniej jakby i wczoraj tez. przepraszam raz jeszcze. i wam wszystkim zycze wynikow testow takich, jakich pragniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyz
Przepraszam, zapomnialam dopisac, ze moze te odbijanie to od yuzpe bo to jednak mega dawka hormonow.a ja wzielam najperw 5 (1 wiecej na wszeldki wypadek), a potem po 12 h kolejne 4. moim urokiem jest ze mi zawsze sie odbijalo, ale sporadycznie, po yuzpe to sie powiekszylo sporo, a wczoraj i dzis jakby mniej. Przepraszam, ze tak namotalam. Wszystkie fora w internecie przejrzalam od 1 stycznie. Co powiedzie na moj przypadek? Zycze wam wszystkim takich wynikow testom, jakie chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyz
Ups, i sorry za dubel, ale myslalam ze sie nie wyslalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuber
boże ale ty nudzisz..nikomu sie tego nie chce czytac, za dlugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×