Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość lola23
mroovka jakie szanse hmmm chcialabym zeby duze ale jak jest to wie tylko matka natura zycze powodzenia trzymam mocno mocno kciuki zeby sie udalo i coz pozostaje tylko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka200
lola ja juz po badaniu betahcg za dwie godzinki bede juz wiedziala:)))) 3majcie dziewczyny kciuki. Gin mi powiedzial ze testy apteczne moga dawac bledne wyniki to moze sie na wiazac ze sposobem ich przechowywania badz transportu Dziewczyny idzcie na badanie beta hcg wynik 100% pewny i to po dwoch godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroovka
Aniulka, mocno trzymam kciuki :D. Napisz jak tylko bedziesz cos wiedziala :). Ja musze jeszcze troszke poczekac na bHcg, minely dopiero 3 dni od stosunku w 13 dniu cyklu, czekam jednak z niecierpliwoscia :D. Pozdraiwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka200
ooooooo matko mam zadzwonić za 30 min nie dam rady słuchajcie ale się denerwuje oczywiście by tego było mało pokłóciliśmy się z moim chłopakiem i to bardzo mocno:( on ma teraz poważne egzaminy na ostatnim roku niedługo zdaje LEP chciałam mu oszczędzić niepotrzebnego stresu przed wynikami krwi w związku z czym nazwał mnie egoistka:(:(:( nie odebrał ode mnie telefonu z rana i musiałam pójść sama do gin, a to dlatego ze chciałam by skupił się na nauce na nauce a nie na "ciąży" wiec czekam sama:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroovka
Aniulka, rozumiem, ze bardzo chcecie miec fasolke?? NIe martw sie, my tez mamy gorsze dni, kiedy jednak w zeszlym miesiacu myslalam, ze udalo misie zajsc w ciaze, moj maz skakal z radosci, ta wiadomosc przycmila wszystkie nieporozumienia. Fakt, ze alarm okazal sie falszywy ale wiem, ze jezeli tym razem okaze sie, ze jestem w ciazy to bedziemy oboje sie baaaardzo cieszyc :). I tak tez bedzie u Was, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka200
dziewczyny oszaleje z nerwów dzwoniłam już dwa razy prosili by oddzwonić za godzinę wiecie co ale taka jestem uśmiechnięta i radosna chyba wynik wyjdzie pozytywny :) szkoda ze sama sie raduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola23
witam was dziewczynki aniulka tzrymam mocno kciuki tylko szybko napisz jak juz sie dowiesz:) juz nie wiem co sie dzieje 1 test negatywny 2 pozytywny a dzis raniutko zrobilam 3 test i negatywny a moje wspaniale objawy mi nie przechodza juz nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola23
chyba oszaleje do tego wszystkiego mezus na szkoleniu przez to wszystko nie moge sie skupic a mam dzis egzamin na uczelni :( nic nie umiem nic mi nie wchodzi do glowy tylko jedna mysl czy to fasolka czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola23
jak samopoczucie dzis dziewczynki?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka200
lola ja już mam takie zawirowania w głowie straszny bałagan i dwie emocje zmienne oczywiście raz mi się wydaje ze nie jestem w ciąży bo w końcu brałam te tabletki tylko kiedyś jakieś pomyliłam a w drugiej chwili jak zaczynam coś jeść i czuje nawrot mdłości to pozytywne odczucia wracają sama już nie wiem- :(:(:(:( martwi mnie tez sytuacja z moim ukochanym chyba strasznie sie wku....ł bo nie odebrał ani nie napisał ....no chyba ze w szpitalu bardzo zajęty albo śpi. myslisz ze mogle sie tak zdenerwowac? nic nie mówiłam bo sama jestem niepewna i nie chcialam mu zwalac tego na glowe a koncowo jestem sama :( z tych dzisiejszych nerwow pewnie z kg mi spadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola23
aniulka moj sie na mnie obrazil bo powiedzialam ze nie wytrzymam i w pon ide do gin a on ze czuje sie pominiety w tej calej sytuacji i bardzo to jego boli a i ze mysle tylko o sobie i o zaspokojeniu swojej ciekawosci.... ze nie chce poczekac do czwartku jak to moja siostra powiedziala faceci jak moja gorsze dni sa bardziej niezrozumiali niz kobitki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola23
przejdzie im jak sie potwierdzi to ze tatusiami beda:) ja przez ten tydzien stracilam juz 2,5kg tylko woda i herbatka dzis juz nawet papieroski mi nie podchodza /sasiadka byla u mnie rano na kawie i zapalila a mnie od razu cofnelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola23
aniulka juz cos wiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola23
aniulka wiesz juz cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka200
jeszcze nie jest u mnie kolezanka a przy niej nie chce dzwonic :)) wiec nadal mam nadzieje a moj ukochany zadzwonil ze mocno mocno mnie kocha i on tez czeka na wynik z niecierpliwascia i nadzieja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola23
:( zaczyna mnie pobolewac jak na @ :( moze to z tych nerwow < nie wiem co jak egzamin brak mezusia przy mnie > juz sama nie wiem dzis moja psychika jest w strasznym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka200
hhhmmmmm ujemny moje drogie dziewczynki moze nastepnym razem:( lola to teraz 3mamy kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola23
to super ciesze sie :) moj dzwonil nie dawno i poplakalam sie a on ze mnie bardzo kocha teskni i zaluje ze nie moze byc przy mnie aniulka ale jak cos to pisz co z tym wynikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola23
aniulka przykro mi:( nastepnym razem napewno sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikoleta20359
mam pytanie, chyba jestem w ciazy, okres spoznia mi sie juz 10 dzien, chociaz robie testy i wychodza negatywne, a wiem dokladnie kiedy moglo dojsc do zaplodnienia (byl by to juz prawie 5 tydzien). czy to mozliwe zeby tes jeszcze nie wykazal ciazy? i jeszcze jedno pytanie: czy w ciazy sa oplawy? ja mam dosyc mocno, dokladnie tak jak przy dniach plodnych, pomuszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HCG
najlepiej to zrob badanie krwi beta HCG i wszystko bedzie jasne ja mam od 1,5 miesiaca objawy"ciazowe" robilam 3 testy 2 negatywne 1 pozytywny dzis rano zrobilam bete po poludniu beda wyniki a z wynikami lece do lekarza bo nie wiem juz o co chodzi:) jak dzidzia to fajnie: pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola23
dziewczynki niestety tym razem sie nie udalo od piatku zaczynamy z mezusiem intensywne starania pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stressed
Mam takie pytanie. Bardzo sie stresujemy gdyz ostatnio moja dziewczyna robiła mi dobrze reka az doszedlem(wytryslo) on miala lekko zamoczony kciuk od spermy, czy jest mozliwe ze kiedy poprawiala sobie majtki a sperma juz wyschla praktycznie ze zaszla w ciaze? Wydaje mi sie ze jest to nie realne. Blagam o pomoc!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znadzieją :)
Kochane mam pytanie czy to może być ciąża?? oznaki: - od 3 tygodni straszna senność i zmęczenie - od 3 dni zaczęłam mierzych temperatrurę w pochwie i nie spada poniżej 37.1 - okres mam dostać w sobote Dodam, że byłoby to spełnienie moich najskrytszych marzeń Ślicznie was prosze o jakąś pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie dziewczyny ktore maja problem gdyz boja sie ze sa w ciazy ... jestem w takiej samej sytuacji ;( strasznie sie boje.. jest to dla mnie b.trudny okres poniewaz chyba lapie juz schize za duzo czytam na te tematy i sama juz nie wiem czy jestem w ciazy czy niee kochalam sie z chlopakiem miesiac temu i boje sie ze od tamtej pory jestem w ciazy oczywiscie nie mam pewnosci a nie chce narazie robic testu ciazowego czytalam tu ze pojawia sie jaka kreska na brzuchu i zaraz zobaczylam na niego i ja ujrzalam ale sama nie wiem czy czasami to nie jest juz moj wymysl. poprostu nie wyrabiam duzo sie naczytalam takze ze po zaplodnieniu nie dostaje sie okresu ja dostalam 13 dni po i to trzyma mnie na duchu ze moge nie byc w ciazy. i teraz mam pytanie czy wlasnie po zaplodnieniu jest mozliwe dostanie miesiaczki mam tez takie doledliwosci jak bol brzucha i serce mnie kuje .. bardzo was prosze o szczera i szybka odpowiedz. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie dziewczyny ktore maja problem gdyz boja sie ze sa w ciazy ... jestem w takiej samej sytuacji ;( strasznie sie boje.. jest to dla mnie b.trudny okres poniewaz chyba lapie juz schize za duzo czytam na te tematy i sama juz nie wiem czy jestem w ciazy czy niee kochalam sie z chlopakiem miesiac temu i boje sie ze od tamtej pory jestem w ciazy oczywiscie nie mam pewnosci a nie chce narazie robic testu ciazowego czytalam tu ze pojawia sie jaka kreska na brzuchu i zaraz zobaczylam na niego i ja ujrzalam ale sama nie wiem czy czasami to nie jest juz moj wymysl. poprostu nie wyrabiam duzo sie naczytalam takze ze po zaplodnieniu nie dostaje sie okresu ja dostalam 13 dni po i to trzyma mnie na duchu ze moge nie byc w ciazy. i teraz mam pytanie czy wlasnie po zaplodnieniu jest mozliwe dostanie miesiaczki mam tez takie doledliwosci jak bol brzucha i serce mnie kuje .. bardzo was prosze o szczera i szybka odpowiedz. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie dziewczyny ktore maja problem gdyz boja sie ze sa w ciazy ... jestem w takiej samej sytuacji ;( strasznie sie boje.. jest to dla mnie b.trudny okres poniewaz chyba lapie juz schize za duzo czytam na te tematy i sama juz nie wiem czy jestem w ciazy czy niee kochalam sie z chlopakiem miesiac temu i boje sie ze od tamtej pory jestem w ciazy oczywiscie nie mam pewnosci a nie chce narazie robic testu ciazowego czytalam tu ze pojawia sie jaka kreska na brzuchu i zaraz zobaczylam na niego i ja ujrzalam ale sama nie wiem czy czasami to nie jest juz moj wymysl. poprostu nie wyrabiam duzo sie naczytalam takze ze po zaplodnieniu nie dostaje sie okresu ja dostalam 13 dni po i to trzyma mnie na duchu ze moge nie byc w ciazy. i teraz mam pytanie czy wlasnie po zaplodnieniu jest mozliwe dostanie miesiaczki mam tez takie doledliwosci jak bol brzucha i serce mnie kuje .. bardzo was prosze o szczera i szybka odpowiedz. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie dziewczyny ktore maja problem gdyz boja sie ze sa w ciazy ... jestem w takiej samej sytuacji ;( strasznie sie boje.. jest to dla mnie b.trudny okres poniewaz chyba lapie juz schize za duzo czytam na te tematy i sama juz nie wiem czy jestem w ciazy czy niee kochalam sie z chlopakiem miesiac temu i boje sie ze od tamtej pory jestem w ciazy oczywiscie nie mam pewnosci a nie chce narazie robic testu ciazowego czytalam tu ze pojawia sie jaka kreska na brzuchu i zaraz zobaczylam na niego i ja ujrzalam ale sama nie wiem czy czasami to nie jest juz moj wymysl. poprostu nie wyrabiam duzo sie naczytalam takze ze po zaplodnieniu nie dostaje sie okresu ja dostalam 13 dni po i to trzyma mnie na duchu ze moge nie byc w ciazy. i teraz mam pytanie czy wlasnie po zaplodnieniu jest mozliwe dostanie miesiaczki mam tez takie doledliwosci jak bol brzucha i serce mnie kuje .. bardzo was prosze o szczera i szybka odpowiedz. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette82
Witam.mam kolezanke ktora poporosila abym w jej imieniu opisala sytuacje no sprobuje napisac... Wiem ze to smiesznie Zdarza sie takie cos kazdemuZalatwiala sie u kogos i cos ją kapnelo w ubikacji miedzy pupa a wargiem sromowym tzn nie calkiem w pochwe gdzies tak posrodku nikogo nie bylo poza nia od godz 6 bo wszyscy pracuja a ona byla u kolezanki w domu czy tak mozna zajsc w ciaze zalatwiajac sie u kogos jakby to klapnelo.Zapewniamy ze ubikacji woda ze zbiornika caly czas plucze i zero czans co ona wygadauje jakie jest prwdopodobienstwo ze moze zajsc w ciaze bo twierdzi ze sa to jej dni plodne a poszla do wc o godz 13;30 i oddawala moczto poczukla ze cos kapnela i ta sama reka wytarla co podniosla klapke klozetowa nie wiem juz jak jej wytlumaczyc bo szansesa zerowe bo od 6-14 plemnik nie przezyjew ubikacji.....odpiszcie bo nie wiem jak jej wytlumaczyc i mowi ze jesli nie dostanie okres to zrobi test ciazowy dla pewnosci (toznowu ja ale pisze teraz innej sprawie tzn w imieniu mojej znajomej jak wytlumaczyc jej ze od 6-rano do godz tam np 14 w ubikacji nie ma nic nawet spermy jesli ktos moglby zalatwic sie w nocy bo woda czasem plucze ze zbiornika caly czas i nie te warunki dla spremy w wodzie w ubikacji...napiszcie a ja dam jej to przeczytac bo szkoda mi dziewczyny to w koncu napisalam bo blagala napiszcie a ja zapisze do ulubionych i pokaze wasze wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam do miesiaczki ale moze ktoras z was wie czy sa duze szanse ze jednak wadłam w te dni płodne a zrobiam to tylko jeden raz w te dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×