Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

A jak długie masz cykle? Faza poowulacyjna trwa 10-16 dni, do tego dochodzi jeszcze max. przeżywalność plemników, czyli 6-7 dni. Może na wszelki wypadek przez te kilka dni nie pal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marugilita
Cykle trwają u mnie zazwyczaj 30-31 dni. Czy to możliwe, żebym miała takie objawy tak wcześnie? Nie wiem. Może to moja chora wyobraźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty_bażant
Ja tam twierdzę, że to Twoje nerwy tak na Ciebie działają. Za bardzo chyba chcesz być w ciąży, co? ;) Ale faktycznie lepiej nie pal, póki nie wiesz na jakim gruncie stoisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaakkk
Witam, mam pytanie, podobne jak wszyscy tutaj. Jestem dziewicą, za poł roku ślub i troche siestresuje ze bede szla z brzuszkiem do slubu po 5 latach ascezy. Otóż uprawialiśmy z chłopakiem petting. On uzywa prezerwatych, żeby mu sie nic nie obcierało podczas tych nienaturlnych pieszczot, ale nigdy nie dochodziło do penetracji. Otóż wczoraj gdy piećił reka moją intymna sferę spadla mu prezerwatywa z zawartoscią no i sie wydostało sporo na moja pochwę. Ja nie jestem pewna czy mialam ostatni dzień płodności, czy pierwszy dzień niepłodności no i troche sie przestraszylam. Co wy na to. Prosze o odpowiedz, bo mam teraz sesję i bardzo bym chciala być spokojniejsza. Test wiem ze bedzie wiarygodny po 2 tygodniach, ale wtedy to juz bedzie tak czy siak wiadomo, bo powinnam wtedy juz dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w9idijdowijwjiojwe
wez se tabletke ,,po''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnasmutna200
Witam wszystkich. Zgodnie z tematem nie wiem czy jestem w ciąży. Oczytałam się w internecie, że objawami (jak jeszcze jest za wczesnie na test) są temperatura 37,5st.C, bardzo obolałe piersi, nerwowość, wręcz wybuchowość, brak apetytu i ogólne osłabienie. U mnie występują wszystkie objawy. Współżyłam 13dnia cyklu i obsunęła się prezerwatywa całkiem, a jej wyjęcie trwało dość długo, ponieważ dotarła do szyjki (część się wylała), zarzyłam escapelle 12h po, a do miesiączki mam 4dni planowo (chociaz u mnie cykl trwa zazwyczaj 33dni a nie 28), czekałam już 11dni i nerwowo nie bardzo wytrzymuje. Czy któraś z was miała podobne objawy i jak to się u was zakończyło? Dodam, że moja sytuacja do ciekawych nie należy ponieważ mężczyzna z którym byłam jest moim byłym chlopakiem (po kilku latach się rozstaliśmy,a stosunek miał miejsce po 2 miesiącach od rozstania). Jak się później okazało on nie wie co do mnie czuje, a dzisiaj powiedział że nie chce tej ciąży (w sensie lepiej żeby jej nie było, usunięcie nie wchodzi w gre z jego i mojej strony) i zaproponował przyjaźń. Ja go kocham, więc jestem całą sytuacją podłamana, ponieważ w razie ciąży będzie ze mna tylko ze względu na dziecko, a długo to pewnie nie potrwa, bo do takich rzeczy zmusić się nie można. Bardzo potrzebuje porady osoby postronnej, która spojrzy na to obiektywnie, zarówno odnośnie objawów jak i tego jak powinnam się zachować w razie pozytywnego wyniku i dla dobra dziecka jak i swojego. Przepraszam, że się rozpisałam, ale jestem troszkę zdesperowana i nie funkcjonuję od kilku dni. Bardzo proszę, jeżeli któraś z Was była w podobnej sytuacji, co najlepiej zrobić żeby nie zniszczyć sobie i innym (zwłasza ewentualnemu dziecku) życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nirmala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nirmala
witam serdecznie. Problem mam natury takowej: jestem na tabsach od pół roku. W 1 tygodniu ich brania kochaliśmy się z Chłopakiem, na 90% ejakulacja nie miala miejsca w moim ciele. Jedakże zawsze jest prawdopodobieństwo...Ból polega na tym, że zwróciłam tabletkę dnia następnego. Fakt faktem, dostałam okres, testy po NIM wychodzą negatywne, teraz czekam na drugi. Nurtuje mnie tylko ciagły ból w podbrzuszu i bolące piersi plus temp 37 w pochwie. Czy któraś z WAS miała podobną sytuację? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do smutnasmutna200
Zwykle, przed wzięciem jakichkolwiek leków - czytam ulotkę. A w przypadku escapelle.. jest to tym bardziej wskazane, żeby się dowiedzieć jakie są skutki uboczne jej stosowania... Wtedy dopatrzyłabyś, że po przyjęciu escapelle mogą wystąpić następujące skutki uboczne: - krwawienia, plamienia nie związane z krwawieniem miesięcznym - bóle i zawroty głowy - tkliwość piersi - opóźnienie miesiączki o 7 dni - nudności, bóle podbrzusza, biegunka, wymioty - uczucie zmęczenia - wysypka, świąd, opuchnięte oczy Temperatura 37,5*C to nie ma być temp mierzona w ciągu dnia i tylko jednorazowo, bo to nic nie mówi - to raz, a dwa - po escapelle Twój układ hormonalny został zaburzony i teraz właśnie występują różne na niego reakcje... A stres dodatkowo nasila ww problemy. Zatem - wyluzuj i czekaj na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do marugilita
Szanse, że jesteś w ciąży są bliskie zeru w przypadku, jaki opisałaś.. Bo chyba te plemniki by musiały fruwać:P Już nawet pomijając temat dni płodnych/niepłodnych (bo z tym to akurat nigdy się nie wie jak to jest... A rzekome objawy - to kwestia właśnie wkręcania sobie. Ponieważ wcześniej nad tym nie myślałaś, to nawet ich nie zauważyłaś - dostrzegałaś jedynie te naprawdę rzucające się w oczy.. Ja z mężem staramy się o dziecko od pół roku i chociaż uprawiamy seks często i w płodne/niepłodne dni.. to i tak póki co nic nie zdziałaliśmy... a miałam tysiąc objawów - i mdłości i jakieś niby-implantacyjne plamienia, żyłki na piersiach, bóle jajników, brzucha/podbrzusza, większy śluz, wrażliwe piersi, etc..:) Nie ma co sobie wkręcać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Nirmala
Na temperaturę nie patrz, jeśli bierzesz tabletki. To raz. Dwa - niejednokrotnie efektem ubocznym brania tabletek są bóle brzucha/piersi/inne, bo tabletki zawierają hormony, które właśnie takie problemy powodują. A jeśli test wychodził Ci ujemnie, to znaczy, że w ciąży nie jesteś. dla przykładu - w zeszłym cyklu miałam bóle brzucha, piersi i.. w ciąży nie jestem :) Więc możesz być spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobokwomen
mam pytanko, czy w cyklach nieregularnych jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciąży, jeśli współżyło się i do końca a to było w siódmym dniu cyklu?? nie miałam wtedy żadnego śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bobokwomen
Zawsze istnieje możliwość zajścia w ciąży, a brak śluzu nie oznacza, że go nie ma. Po prostu może nie być widoczny na zewnątrz. Ale ważne też jest, że nie tak łatwo zajść w ciążę.. Inaczej byłoby znacznie więcej dzieci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wiem czy jestem w ciazy. od ok 1,5 tyg spoznial mi sie okres. przyszedl on wczoraj jednak jest mniej obfity niz zwykle. od pewnego czasu mam dziwne dolegliwosc. boli mnie glowa, mam wyczulony wech szczegolnie na perfumy, jest mi niedobrze, teraz w trakcie okresu odczuwam rowniez bol w podbrzuszu po lewej stronie. co to wszystko moze oznaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wiem czy jestem w ciazy. od ok 1,5 tyg spoznial mi sie okres. przyszedl on wczoraj jednak jest mniej obfity niz zwykle. od pewnego czasu mam dziwne dolegliwosc. boli mnie glowa, mam wyczulony wech szczegolnie na perfumy, jest mi niedobrze, teraz w trakcie okresu odczuwam rowniez bol w podbrzuszu po lewej stronie. co to wszystko moze oznaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do misiaczek1986
Kobieta w ciąży może w ciągu 3-ch pierwszych miesięcy dostawać plamienia (jaśniejsza, mniej obfita miesiączka). Jeżeli okres opóźnił sie 1,5 tygodnia nie ma na co czekać, trzeba zrobić test. Podobno Quick Vue jest najbardziej czuły, kosztuje ok.10zł. I wszystko będzie jasne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropson123
Witam dziewczyny. Chciałąbym prosić Was o opinię i poradę dotycząca mojej sytuacji. Otóż, ostatnio dzieje się coś ze mną niepokojącego. Już tydzień spóźnia mi się okres, a objawy są bardzo delikatne. Fakt, że w ostatnim czasie miałam sesję zaliczeniową i troszkęsięstresowałam, jednak najgorsze w tym wszystkim jest to, że nagle z wagi 52 w [rzeciągu miesięcy strastycznie schudłam do 47kg! Niestety, ale na badania wybieram siędopiero za tydzień. Do tego czasu będe w niepewności. Dodam, że ostatnio kochałam sieczesto z chłopakiem, jednak zawsze używamy prezerwatym i nigdy nie kończymy we mnie. Czy któraś z Was mogłaby się wypowiedzieć na ten temat i stwierdzić, skąd takie zmiany u mnie ;( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jak wszystkie osoby piszące tutaj mam pewien problem. Zawsze miałam regularne miesiączki, nawet bardzo bo co do godziny. Teraz miesiączka spóźnia mi się o 20 dni, bardzo bolą mnie sutki, sporo schudłam, mam mdłości, słabo mi się robi, mam straszne huśtawki nastroju i ochotę na różne dziwne rzeczy których nigdy nie jadłam. Robiłam sobie test bo mój chłopak zmusił mnie do tego, wyszedł negatywnie ale robiłam go popołudniu dlatego wiem że nie do końca powinnam sie nim sugerować. Powiedzcie czy to może być ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleńka..../
Witam wspaniałe kobietki, mam problem, kochaliśmy się z moim facetem w prezerwatywie, później on ściągnął zabezpieczenie i za jakiś czas znów we mnie wszedł na chwilkę, ale martwie się teraz czy nie jestem w ciąży, gdyż przecież na penisie mogły być jeszcze jakieś plemniki... Mam jazdy, że jestem w ciąży, jestem zmęczona ciągle i senna, ciągle pobolewa mnie brzuch... Ogólnie wychodzi, że to nie były moje płodne dni, a cykle mam bardzo nieregularne np. 37 dni. I co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajeeen
hm, tak wiec uprawiałam petting z chlopakiem, on mial wytrysk na moj brzuch, wytarlismy to chusteczkami, ja chyba dotknelam tej spermy, po paru minutach poszlam do lazienki, umylam rece żelem do mycia i załatwiłam sie, podcieralam sie papierem i wtedy cos mnie olsnilo czy czasami plemniki nie mogly przezyc i nie moglam ich przeniesc rekoma 'tam' gdy sie podcieralam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleńka.../
czy ktoś mi odpowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola23
witam od roku bralam tabletki antykoncepcyjne i wszystko bylo ok zadnych dolegliwosci czulam sie dobrze @mialam zawsze w 4 dniu przerwy i trwaly 3 dni..... a teraz 2 dni i bardzo skape mdlosci wymioty sennosc bole w podbrzuszu powiekszone i tkliwe piersi /fakt kilka razy zapomnialam o pigulce i bralam ja na 2 dzien zazywalam tez przed dluzszy czas antybiotyki/test 1 negatywny 2 pozytywny do lekarza ide za tydzien.... ciekawe hmm....jak bedzie dzidzia to fajnie:) tabletki juz odstawilam boje sie je dalej brac co myslicie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka200
u mnie podobnie zapomnialam kilka razy o tabletce a teraz jestem senna, mam podwyzszona tem, drazni mnie zapach miesa:) mam mdlosci i wyioty, bola mnie rowniez piersi....1 test negatywny przestalam brac tabsy poczekam na okres i wtedy zrobie beta hcg, poprzednim razem co wydalo mi sie troche dziwne okres w 7 dniowej przerwie pojawil sie po 4 dniach i trwal 1,5 w sumie nie okres a plamienie wtedy to zbagatelizowalam teraz poczekam 7 dni jak bedzie tak samo to ide na badanie krwi... bardzo mozliwe ze jestesmy w ciazy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka200
lola 23 jesli bedziesz juz miala pewnosc to daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola23
aniulka jak sie tylko dowiem to dam znac:) mniejmy nadzieje ze to nasze fasolki tak rozrabiaja :) dzisiejszy dzien byl dla mnie straszny nic nie moge jesc co zjem to wymiotuje jak glupia:) nie wspominajac o tym ze caly dzionek leze w lozku i spie:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka200
hhmmm tez tak mam nawet po serze zoltym mi sie "ulewa" ale ladnie idzie mi makaron z marchewka brzmi okropnie ale to jedyne co jem i zapijam herbatk amietowa zwykla z cytryna mi nie smakuje. kiedy dokladnie idziesz do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroovka
Witam, ponad miesiac temu odstawilam tabletki,miedzy odstawieniem a nastepna miesiaczka cykl trwal 28 dni, miesiaczke dostalam 11.03.2010 wieczorem a 23.03.2010 wspolzylam z mezem. Dodam, ze w ten dzien zrobilam test owulacyjny, wyszly 2 mocno czerwone krechy, nawet ta testowa byla ciemniejsza od kontrolnej. Sluz mialam lepki ale srednio ciagnacy, byl bol jajnika. Na nastepny dzien ponownie zrobilam test owulacyjny, kreska testowa wyszla juz wiele slabsza od kontrolnej ale sluz zrobil sie jak kurze bialko. W zwiazku z tym jak myslicie, jak duze mam sznase na zajscie w ciaze?? Bardzo pragniemy tego z mezem, . Prosze o odpowiedz bo z tego co widze sa tu bardzo doswiadczone kobiety!! Z gory dzieki i pozdraiwam wszystkie staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka.
wspolzylismy z zabezpiecczeniem w styczniu... i w styczniu mialam okres i w lutym, teraz jest marzec powinnam miec okres 18 i nie mam juz tydzien, i czuje klucie w prawym jajniku;( zrobilam test i negatywny wyszedl. co jest ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola23
aniulka do gin w czwartek ale nie wytrzymam tyle czasu i cos mi sie zdaje ze w poniedzialek fajny prezent bym zrobila mezusiowi na urodzinki:) dziewczynki trzeba czekac i sie nie stresowac stres zle wplywa na nasze hormonki wiem latwo tak "mowic" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×