Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

do ....x-Idź po tabletki, w czasie przerwy jesteś zabezpieczona,jeśli weźmiesz tabletkę z nowego opakowania w 8 dniu.Inaczej jest ryzyko ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnNa18
A ja mam problem, bo nie wiem czy w ciazy jestem... Bo ogolnie rzecz biorac nie uprawialismy wtedy seksu, ale bawilismy sie raczkami i nie wiem.. A bylo to w najgorszym dniu cyklu... Niby rzadko sie zdarzaja takie zajscia w ciaze...Niby okresu powinnam dostac jakos w tym tygodniu, jestem troche zdezorientowana bo w poprzednim mi sie spoznil, ale chyba ze stresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmkaaa
mam pytanie, czy mozliwe jest, ze jestem w ciazy jesli : kochalam sie z chlopakiem 2 dni temu z finalem w srodku, a dzis dostalam okres, tylko dodam ze jest on bardzo skąpy, zawsze byl o wiele wiele bardziej intensywny. dodam, ze moj cykl jest bardzo dlugi :/:/ ostatnio mialam miesiaczke 5stycznia-12stycznia, i dostalam dzis okres czyli 10 luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbb
mam pytanie, czy mozliwe jest, ze jestem w ciazy jesli : kochalam sie z chlopakiem 2 dni temu z finalem w srodku, a dzis dostalam okres, tylko dodam ze jest on bardzo skąpy, zawsze byl o wiele wiele bardziej intensywny. dodam, ze moj cykl jest bardzo dlugi :/:/ ostatnio mialam miesiaczke 5stycznia-12stycznia, i dostalam dzis okres czyli 10 luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbb
mam pytanie, czy mozliwe jest, ze jestem w ciazy jesli : kochalam sie z chlopakiem 2 dni temu z finalem w srodku, a dzis dostalam okres, tylko dodam ze jest on bardzo skąpy, zawsze byl o wiele wiele bardziej intensywny. dodam, ze moj cykl jest bardzo dlugi :/:/ ostatnio mialam miesiaczke 5stycznia-12stycznia, i dostalam dzis okres czyli 10 luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateista91
do bbbbbbb Jeśli zaszłaś w ciąże to i tak możesz mieć nawet do 3 razy okres. Jak to nazwałaś skąpy okres, rzeczywiście może być spowodowany zapłodnieniem, ale też przeziębieniem np korzonek. Po za tym problem by się zaczął dopiero w tym miesiącu w razie pojawienia nieregularnych okresów. Myślę że nie warto czekać do tego momentu, ani do tego. gdy będziesz mogła zrobić test ciążowy który działa prawidłowo dopiero w 6 dniu po zapłodnieniu, czyli w Twoim przypadku już xD Jeśli jak najszybciej chcesz wykluczyć opcje ciąża to radze wybrać się do ginekologa, po tabletki, które spowodują zgładzenia jajeczka. To koszt około 100-150 PLN. Łykasz jedną tabletkę od razu a potem jeszcze jedną lub dwie, zależnie od rodzaju, ale to już ginekolog ci wytłumaczy :] tylko spierz się bo z tego co pamiętam, to skuteczne jest w terminie do 2 tygodni (albo dwóch dni, ale nie chce Cie straszyć, dawno korzystaliśmy z tej opcji więc nie pamiętam szczegółów. Szczęścia, cokolwiek dla Ciebie to znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa..
hej ostatni raz kochałam sie tydzien temu z finalem w srodku, tak bylo 3 razy, przyznam sie szczerze ze niebrałam regularnie tabletek i z tego co wyliczylam niewzielam ich ok 7 do konca opakowania zostalo ich 6 ale od wczoraj niebiore juz bo sama niewiem co mam myslec... jezeli nie bylabym w ciazy to powinnam raczej dostac okres po odstawieniu?? jesli mozna prosze o odpowiedz...przedwczoraj bolaly mnie strasznie piersi i sutki ale wydaje mi sie ze to ze niebralam regularnie tabletek anty i hormony mogly mi szalec, bo po takim krotkim czasie jesli doszloby do ewentualnego zaplodnienia tp watpie by bylaly piersi.... troszke namieszalam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa..
hej ostatni raz kochałam sie tydzien temu z finalem w srodku, tak bylo 3 razy, przyznam sie szczerze ze niebrałam regularnie tabletek i z tego co wyliczylam niewzielam ich ok 7 do konca opakowania zostalo ich 6 ale od wczoraj niebiore juz bo sama niewiem co mam myslec... jezeli nie bylabym w ciazy to powinnam raczej dostac okres po odstawieniu?? jesli mozna prosze o odpowiedz...przedwczoraj bolaly mnie strasznie piersi i sutki ale wydaje mi sie ze to ze niebralam regularnie tabletek anty i hormony mogly mi szalec, bo po takim krotkim czasie jesli doszloby do ewentualnego zaplodnienia tp watpie by bylaly piersi.... troszke namieszalam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa..
hej ostatni raz kochałam sie tydzien temu z finalem w srodku, tak bylo 3 razy, przyznam sie szczerze ze niebrałam regularnie tabletek i z tego co wyliczylam niewzielam ich ok 7 do konca opakowania zostalo ich 6 ale od wczoraj niebiore juz bo sama niewiem co mam myslec... jezeli nie bylabym w ciazy to powinnam raczej dostac okres po odstawieniu?? jesli mozna prosze o odpowiedz...przedwczoraj bolaly mnie strasznie piersi i sutki ale wydaje mi sie ze to ze niebralam regularnie tabletek anty i hormony mogly mi szalec, bo po takim krotkim czasie jesli doszloby do ewentualnego zaplodnienia tp watpie by bylaly piersi.... troszke namieszalam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa..
hej ostatni raz kochałam sie tydzien temu z finalem w srodku, tak bylo 3 razy, przyznam sie szczerze ze niebrałam regularnie tabletek i z tego co wyliczylam niewzielam ich ok 7 do konca opakowania zostalo ich 6 ale od wczoraj niebiore juz bo sama niewiem co mam myslec... jezeli nie bylabym w ciazy to powinnam raczej dostac okres po odstawieniu?? jesli mozna prosze o odpowiedz...przedwczoraj bolaly mnie strasznie piersi i sutki ale wydaje mi sie ze to ze niebralam regularnie tabletek anty i hormony mogly mi szalec, bo po takim krotkim czasie jesli doszloby do ewentualnego zaplodnienia tp watpie by bylaly piersi.... troszke namieszalam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa..
hej ostatni raz kochałam sie tydzien temu z finalem w srodku, tak bylo 3 razy, przyznam sie szczerze ze niebrałam regularnie tabletek i z tego co wyliczylam niewzielam ich ok 7 do konca opakowania zostalo ich 6 ale od wczoraj niebiore juz bo sama niewiem co mam myslec... jezeli nie bylabym w ciazy to powinnam raczej dostac okres po odstawieniu?? jesli mozna prosze o odpowiedz...przedwczoraj bolaly mnie strasznie piersi i sutki ale wydaje mi sie ze to ze niebralam regularnie tabletek anty i hormony mogly mi szalec, bo po takim krotkim czasie jesli doszloby do ewentualnego zaplodnienia tp watpie by bylaly piersi.... troszke namieszalam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IRMINA 20
Hej wszystkim, potrzebuje odpowiedzi na pytanie:( Odkąd pamiętam zawsze miałam nieregularne miesiączki badałam się u lekarzy, ale oni twierdzili że tak powinno być. Jakiś czas temu stosowałam Jasmin i dobrze się po nim czułam później przestałam stosować te tabletki i miesiąc temu do nich wróciłam. Gdy wybrałam tabletki (wszystkie z wyjątkiem ostatniej, bo po prostu ni wyrobiłam się czasowo) czekałam na okres ale sie nie pojawił za to zaczęło mi być nie dobrze miałam zawroty głowy i ogólnie źle się czuję:( Na razie czekam na niego 4 dzień a obawiam się że mi się spóźnia ponieważ przez ostatni tydzień często pieściliśmy się z chłopakiem a on wchodził we mnie dłonią i mam wrażenie że gdzieś przypadkiem wraz z wprowadzeniem ręki do pochwy dostały się plemniki. Czy to możliwe żebym przez to zaszła w ciąże? Zdaję sobie sprawę że plemniki musiały by dotrzeć do jajowodu. A i czy po takiej przerwie w stosowaniu tabletek mogę się teraz po nich źle czuć (w końcu to sama chemia)? Najbardziej ryzykowną( tego typu sytuację mieliśmy w dniu 27 mojego cyklu a wg kalkulatora wynika że były to dni niepłodne) Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IRMINA 20
Hej wszystkim, potrzebuje odpowiedzi na pytanie:( Odkąd pamiętam zawsze miałam nieregularne miesiączki badałam się u lekarzy, ale oni twierdzili że tak powinno być. Jakiś czas temu stosowałam Jasmin i dobrze się po nim czułam później przestałam stosować te tabletki i miesiąc temu do nich wróciłam. Gdy wybrałam tabletki (wszystkie z wyjątkiem ostatniej, bo po prostu ni wyrobiłam się czasowo) czekałam na okres ale sie nie pojawił za to zaczęło mi być nie dobrze miałam zawroty głowy i ogólnie źle się czuję:( Na razie czekam na niego 4 dzień a obawiam się że mi się spóźnia ponieważ przez ostatni tydzień często pieściliśmy się z chłopakiem a on wchodził we mnie dłonią i mam wrażenie że gdzieś przypadkiem wraz z wprowadzeniem ręki do pochwy dostały się plemniki. Czy to możliwe żebym przez to zaszła w ciąże? Zdaję sobie sprawę że plemniki musiały by dotrzeć do jajowodu. A i czy po takiej przerwie w stosowaniu tabletek mogę się teraz po nich źle czuć (w końcu to sama chemia)? Najbardziej ryzykowną( tego typu sytuację mieliśmy w dniu 27 mojego cyklu a wg kalkulatora wynika że były to dni niepłodne) Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IRMINA 20
Chciałam dodać że jeszcze w tym samym czasie kiedy ostatnio zażywałam Jasmin brałam też antybiotyk i preparat zapobiegający wypadaniu włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IRMINA 20
Chciałam dodać że jeszcze w tym samym czasie kiedy ostatnio zażywałam Jasmin brałam też antybiotyk i preparat zapobiegający wypadaniu włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ostatnią miesiączkę miałam 17.01.2009 cykle mniej więcej co 28-30 dni.Miesiączka miała być 13 tego dziś 17 i dalej nic .Poza tym mam wrazliwe sutki i często muszę korzystać z wc.Jak myślicie jakie szanse że dzidziuś będzie z tego ?Pozdrawiam i czekam na odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ostatnią miesiączkę miałam 17.01.2009 cykle mniej więcej co 28-30 dni.Miesiączka miała być 13 tego dziś 17 i dalej nic .Poza tym mam wrazliwe sutki i często muszę korzystać z wc.Jak myślicie jakie szanse że dzidziuś będzie z tego ?Pozdrawiam i czekam na odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ostatnią miesiączkę miałam 17.01.2009 cykle mniej więcej co 28-30 dni.Miesiączka miała być 13 tego dziś 17 i dalej nic .Poza tym mam wrazliwe sutki i często muszę korzystać z wc.Jak myślicie jakie szanse że dzidziuś będzie z tego ?Pozdrawiam i czekam na odpowiedżkolwiek odpowiedż bo jak narazie bez skutku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IRMINA 20
Hej ale nie napisałaś nic o współżyciu czy pieszczotach więc jeśli nie miałaś kontaktu z plemnikami to nie możesz zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IRMINA 20
Hej ale nie napisałaś nic o współżyciu czy pieszczotach więc jeśli nie miałaś kontaktu z plemnikami to nie możesz zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla olsztyn
hej dziewczyny:) mam do was pytanko...kochałam sie z moim chłopakiem 13-14 dni od skończenia miesiaczki,skończył mi w środku i zastanawiam sie czy moge być w ciąży??? nie używam żądnej antykoncepcji nigdy nawet tabletek nie brałam...prosze o porade..patrzyłam na wykresy z całego cyklu i wydaje mi się że nie jestem, ale mogę się pomylić...pozdrawiam serdecznie i czekam na szybka odpowieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateista91
Każdy seks z finałem w środku, zarówno z antykoncepcją jak i bez, może skończyć się ciążą. Gratuluje wiedzy na ten temat. Dzieci nie powinny uprawiać seksu. Tak jak ostatnio dwunastolatek został ojcem, a 11-nastolatka jest z nim w ciąży. Po prostu koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateista91
Seks z zakończeniem w środku zarówno z antykoncepcją, jak i bez, może się skończyć ciążą. Gratuluje wiedzy. Dzieci nie powinny uprawiać seksu!!! Jak np. ostatnio 12-stolatek został ojcem, a jedenastolatka jest w ciąży. Istny koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateista91
Seks z zakończeniem w środku zarówno z antykoncepcją, jak i bez, może się skończyć ciążą. Gratuluje wiedzy. Dzieci nie powinny uprawiać seksu!!! Jak np. ostatnio 12-stolatek został ojcem, a jedenastolatka jest w ciąży. Istny koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz88
chciałam zapytać o zdanie na temat pewnej sprawy :) Otóż od trzech dni zażywam tabletki antykoncepcyjne Mercilon. Po pierwszej z nich nastąpiła biegunka (dopiero po 28godz) godzinę później wzięłam następną tabletkę i do tej pory nie mam żadnych objawów nie tolerancji leku. Wspomnę, że jakieś 2 godz po wzięciu drugiej tabletki współżyłam. Czy w takim wypadku jest możliwość mniejszej skuteczności tabletki? Niepokoję się ze względu na biegunkę oraz to, że nie wzięłam drugiej tabletki o tej samej porze co poprzednią, tylko 5 godzin później. pozdrawiam i proszę o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz88
chciałam zapytać o zdanie na temat pewnej sprawy :) Otóż od trzech dni zażywam tabletki antykoncepcyjne Mercilon. Po pierwszej z nich nastąpiła biegunka (dopiero po 28godz) godzinę później wzięłam następną tabletkę i do tej pory nie mam żadnych objawów nie tolerancji leku. Wspomnę, że jakieś 2 godz po wzięciu drugiej tabletki współżyłam. Czy w takim wypadku jest możliwość mniejszej skuteczności tabletki? Niepokoję się ze względu na biegunkę oraz to, że nie wzięłam drugiej tabletki o tej samej porze co poprzednią, tylko 5 godzin później. pozdrawiam i proszę o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz88
chciałam zapytać o zdanie na temat pewnej sprawy :) Otóż od trzech dni zażywam tabletki antykoncepcyjne Mercilon. Po pierwszej z nich nastąpiła biegunka (dopiero po 28godz) godzinę później wzięłam następną tabletkę i do tej pory nie mam żadnych objawów nie tolerancji leku. Wspomnę, że jakieś 2 godz po wzięciu drugiej tabletki współżyłam. Czy w takim wypadku jest możliwość mniejszej skuteczności tabletki? Niepokoję się ze względu na biegunkę oraz to, że nie wzięłam drugiej tabletki o tej samej porze co poprzednią, tylko 5 godzin później. pozdrawiam i proszę o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffee22
witam, jestem chyba sado-masochistką, bo ciągle się martwie, że jednak jestem. Od początku. Współżyłam z chłopakiem pod koniec listopada bez gumki ale bez wytrysku. Denerwowałam się, stresowałam, zrobiłam 2 testy pod koniec grudnia ale miesiączka przyszła w terminie. Dostałam normalnie miesiączke w lutym i na dniach powinnam dostać, jednak mój brzuszek urósł. Dziś znowu zrobiłam test i wyszedł negatywny. Nigdy jednak aż tak nie przytyłam i to na brzuchu, że wygląda jak poczatkowa ciąża wręcz. Fakt, że miałam mało ruchu i przy mojej tendencji do tycia jadłam sporo słodyczy i to w późnych godzinach. Ale czy jest to możliwe, że miesiączkuje, robie testy a ciąża jednak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinea1984
raczej nie.... ale znam takie co do 4 m-ca ciazy okre mialy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myya
hej tez mnie to dreczy pod koniec listopada byl petting-palcowka, i 4 okresy przyszly moze nie jakos super regularnie ale to mi sie zdarza..zrobilam 3 testy i wyszly negatywne a brzuch rosnie no i nie wiem......CZY CIAZA JEST MOZLIWA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×