Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

poczekam do miesiaczki ale moze ktoras z was wie czy sa duze szanse ze jednak wadłam w te dni płodne a zrobiam to tylko jeden raz w te dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam do miesiaczki ale moze ktoras z was wie czy sa duze szanse ze jednak wadłam w te dni płodne a zrobiam to tylko jeden raz w te dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra9191
moja sytuacja wygląda następująco: miesiączkę powinnam dostać dwa dni temu (30 kwietnia), byłby to 28 dzień. No i nie dostałam. Test robiłam w dzień spodziewanej miesiączki -wyszedł negatywnie. Robiłam też wczoraj, dzień po spodziewanej miesiączce- również negatywnie. Lecz nie uspokaja mnie to wystarczająco... DODAM, że bardzo, ale to bardzo się stresuję.... Przede mną matura -już pojutrze, która od chyba dwóch tygodni śni mi się po nocach... Czy stres może być czynnikiem powodującym opóźniający się okres... czy ja jestem w ciąży...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra9191
moja sytuacja wygląda następująco: miesiączkę powinnam dostać dwa dni temu (30 kwietnia), byłby to 28 dzień. No i nie dostałam. Test robiłam w dzień spodziewanej miesiączki -wyszedł negatywnie. Robiłam też wczoraj, dzień po spodziewanej miesiączce- również negatywnie. Lecz nie uspokaja mnie to wystarczająco... DODAM, że bardzo, ale to bardzo się stresuję.... Przede mną matura -już pojutrze, która od chyba dwóch tygodni śni mi się po nocach... Czy stres może być czynnikiem powodującym opóźniający się okres... czy ja jestem w ciąży...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinuś
moja sytuacja wygląda następująco: miesiączkę powinnam dostać dwa dni temu (30 kwietnia), byłby to 28 dzień. No i nie dostałam. Test robiłam w dzień spodziewanej miesiączki -wyszedł negatywnie. Robiłam też wczoraj, dzień po spodziewanej miesiączce- również negatywnie. Lecz nie uspokaja mnie to wystarczająco... DODAM, że bardzo, ale to bardzo się stresuję.... Przede mną matura -już pojutrze, która od chyba dwóch tygodni śni mi się po nocach... Czy stres może być czynnikiem powodującym opóźniający się okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełne_ziarno
witam Was kochane moje. prosze pomóżcie mi, zrobiłam straszne głupstwo godząc sie na stosunek przerywany, ale cóż zdarzyło sie, i to w sam środek płodnych dni. cykle mam regularne po 28dni, po 2 tygodniach od okresu kochałam sie z moim chlopakiem pierwszy raz, wyjął w czas ale martwi mnie ten preejakulat. on troszke wypił, więc możliwe że plemniki były troche hmm..."upośledzone"? prosze was, pocieszcie mnie jakoś, za 2 tyg, mialam wyjechać do dużego miasta, mieszkanie mam i praca załatwiona, studia przede mną, wszyscy nie mogą sie doczekac kiedy przyjade, miejsc w pokoju naszykowane, tylko napisać mature i sie pożegnać.... powinnam skakac z rodości a ja siedze załamana w domu i płacze, bo głupia jestem. Na prawde dziewczyny, jeśli bedziecie sie zastanawiały czy kochać sie przerywanym, to pójdzie do kuchni zróbcie sobie kawe, i żyjcie w spokoj, nie zamartwiając się. Jesli teraz nie byłabym w ciąży to byłabym najszcześliwszą dziewczyną na świecie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja rowniez wkleje i tutaj swoje pytanie moze uzyskam wiecej odp Przed wczoraj byłam na imprezie normalnie tabletki przyjmuje wieczorem tam tez ja wzielam ale wczesniej pilam, chwile potem zrobilo mi si enoedobrze i nie wymiotowalam chodz mialam mdlosci i chyba troszke na reke zwymiotowalam ale to tak malutko (sory za takie szczegoly) potem wrocilam do domu i sie kochalam bez gumki.. nastepnego dnia zapomnialam wieczorem o tabletce i wzielam ja 5h pozniej. Nie wiem czy ze stresu ze moglam wpasc czy co ale od rana si tak zle czuje slabo mi i duszno prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja rowniez wkleje i tutaj swoje pytanie moze uzyskam wiecej odp Przed wczoraj byłam na imprezie normalnie tabletki przyjmuje wieczorem tam tez ja wzielam ale wczesniej pilam, chwile potem zrobilo mi si enoedobrze i nie wymiotowalam chodz mialam mdlosci i chyba troszke na reke zwymiotowalam ale to tak malutko (sory za takie szczegoly) potem wrocilam do domu i sie kochalam bez gumki.. nastepnego dnia zapomnialam wieczorem o tabletce i wzielam ja 5h pozniej. Nie wiem czy ze stresu ze moglam wpasc czy co ale od rana si tak zle czuje slabo mi i duszno prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja rowniez wkleje i tutaj swoje pytanie moze uzyskam wiecej odp Przed wczoraj byłam na imprezie normalnie tabletki przyjmuje wieczorem tam tez ja wzielam ale wczesniej pilam, chwile potem zrobilo mi si enoedobrze i nie wymiotowalam chodz mialam mdlosci i chyba troszke na reke zwymiotowalam ale to tak malutko (sory za takie szczegoly) potem wrocilam do domu i sie kochalam bez gumki.. nastepnego dnia zapomnialam wieczorem o tabletce i wzielam ja 5h pozniej. Nie wiem czy ze stresu ze moglam wpasc czy co ale od rana si tak zle czuje slabo mi i duszno prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę liczyć na pomoc? nie wiem co mam myśleć ... mam objawy jak przed okresem ale okresu brak!! ostry klujący ból jajników ,brzucha, brzuch nabrzmiały(ale przez parę dni już przeszło), takie same objawy wyst.podczas mojego okresu ... boje się,że jestem w ciąży... okres spóźnia mi się już ponad tydzień...z chłopakiem od ostatniego okresu kochałam się dwa razy...ale zawsze dbaliśmy o zabezpieczenie... nie biorę tabletek,ale zawsze kochaliśmy się z prezerwatywą...tylko,że nie od początku, ale nigdy nie było takiej sytuacji,że mój chłopak skończył we mnie bez prezerwatywy... martwi mnie ten ból brzucha(już od ok. dwóch tygodni) a 14 kwietnia byłam u lekarza ginekologa i robiłam morfologię,i wszystko było w porządku... wydaje mi się,że jeżeli jestem w ciąży do zaplodnienia musiało dojść jakoś teraz... najwcześniej trzy tg. temu... czy możliwe,żeby u kobiety w ciąży tak szybko pojawiały się objawy? Dodam,że nie mam nudności, zawrotów głowy...martwi mnie ten ostry ból brzucha, jajników i piersi... jeżeli kiedyś byłyście w takiej sytuacji, odpiszcie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę liczyć na pomoc? nie wiem co mam myśleć ... mam objawy jak przed okresem ale okresu brak!! ostry klujący ból jajników ,brzucha, brzuch nabrzmiały(ale przez parę dni już przeszło), takie same objawy wyst.podczas mojego okresu ... boje się,że jestem w ciąży... okres spóźnia mi się już ponad tydzień...z chłopakiem od ostatniego okresu kochałam się dwa razy...ale zawsze dbaliśmy o zabezpieczenie... nie biorę tabletek,ale zawsze kochaliśmy się z prezerwatywą...tylko,że nie od początku, ale nigdy nie było takiej sytuacji,że mój chłopak skończył we mnie bez prezerwatywy... martwi mnie ten ból brzucha(już od ok. dwóch tygodni) a 14 kwietnia byłam u lekarza ginekologa i robiłam morfologię,i wszystko było w porządku... wydaje mi się,że jeżeli jestem w ciąży do zaplodnienia musiało dojść jakoś teraz... najwcześniej trzy tg. temu... czy możliwe,żeby u kobiety w ciąży tak szybko pojawiały się objawy? Dodam,że nie mam nudności, zawrotów głowy...martwi mnie ten ostry ból brzucha, jajników i piersi... jeżeli kiedyś byłyście w takiej sytuacji, odpiszcie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę liczyć na pomoc? nie wiem co mam myśleć ... mam objawy jak przed okresem ale okresu brak!! ostry klujący ból jajników ,brzucha, brzuch nabrzmiały(ale przez parę dni już przeszło), takie same objawy wyst.podczas mojego okresu ... boje się,że jestem w ciąży... okres spóźnia mi się już ponad tydzień...z chłopakiem od ostatniego okresu kochałam się dwa razy...ale zawsze dbaliśmy o zabezpieczenie... nie biorę tabletek,ale zawsze kochaliśmy się z prezerwatywą...tylko,że nie od początku, ale nigdy nie było takiej sytuacji,że mój chłopak skończył we mnie bez prezerwatywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę liczyć na pomoc? nie wiem co mam myśleć ... mam objawy jak przed okresem ale okresu brak!! ostry klujący ból jajników ,brzucha, brzuch nabrzmiały(ale przez parę dni już przeszło), takie same objawy wyst.podczas mojego okresu ... boje się,że jestem w ciąży... okres spóźnia mi się już ponad tydzień...z chłopakiem od ostatniego okresu kochałam się dwa razy...ale zawsze dbaliśmy o zabezpieczenie... nie biorę tabletek,ale zawsze kochaliśmy się z prezerwatywą...tylko,że nie od początku, ale nigdy nie było takiej sytuacji,że mój chłopak skończył we mnie bez prezerwatywy... martwi mnie ten ból brzucha(już od ok. dwóch tygodni) a 14 kwietnia byłam u lekarza ginekologa i robiłam morfologię,i wszystko było w porządku... wydaje mi się,że jeżeli jestem w ciąży do zaplodnienia musiało dojść jakoś teraz... najwcześniej trzy tg. temu... czy możliwe,żeby u kobiety w ciąży tak szybko pojawiały się objawy? Dodam,że nie mam nudności, zawrotów głowy...martwi mnie ten ostry ból brzucha, jajników i piersi... jeżeli kiedyś byłyście w takiej sytuacji, odpiszcie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze do was bo amm problem ? kochałam sie z chlopakiem i na poczatku była gra wstepna "zrobiłam mu loda i poleciało troszke spermy potem po wytarciu ptaszka on wszedł we mniei kochalismy sie ale juz nie do konca nie weim co amma zrobic nie chem badac krwi poniewaz strasznie boje sie igiel a test nie da mi 100% pewności w dodatku podejzewam ze miałam owulacje czyli dni płodne bo miałam bardzo gesty sluz o kolorze mlecznym i wygladał jak żel. czy po wytarciu cos zostało i kogło zajsc do zapłodnieia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kellis
hej dziewczyny. Mam problem, pękła nam gumka a on doszedł we mnie, mam ostatni dzień miesiączki a trwała ona 6 dni a cykl mam 28dniowy... nie mam pojęcia jakie jest prawdopodobieństwo,że mogłam zajść w ciążę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paranoiczka
Witam moje drogie. Śledzę temat od dłuższego czasu nabawiając się coraz większej paranoi. A więc od możliwego zapłodnienia minęło 8 tygodni i przez ten czas miałam dwie, normalnie trwające, obfite, bolesne miesiączki. Wiem, to śmieszne abym do tego czasu nie zrobiła testu i po miesiączkach wciąż się denerwowała, ale na innych forach czy też nawet tematach naczytałam się o możliwości występowania miesiączki w czasie ciąży. Ogólnie nie kochałam się z chłopakiem, doszło tylko do pocierania jego członka o mnie, podczas gdy ja byłam w majtkach. Podobno plemniki nie przechodzą przez bieliznę, ale mimo wszystko zostaje obawa, że otarł się przypadkiem obok. Dodatkowo skończył, że tak powiem, na mojej ręcę. Wytarłam ją chusteczką, ale nie mam pewności, że do końca i że potem przypadkiem nie dotknęłam się. Domyślam się, że moja wypowiedź jest komiczna i mam w zamiarze wykonać test, ale bardzo, bardzo się boję wpadki, jestem za młoda na dziecko. Proszę o szybką odpowiedź jak to jest z tą miesiączką i jakie jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży. Dodam jeszcze, że ostatnio bardzo przytyłam i mam od paru dni sporo powiększone podbrzusze i od czasu do czasu odczuwam ból jajników. Z góry dziękuję za odpowiedź i wyrozumiałość! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaa131
Witam. Mam pytanie. Staramy się z mężem o dzidziusia, ostatni raz kochaliśmy sie w dni płodne jak najbliżej owulacji czyli 21.05.Wiem że w dniach płodnych powinnam mieć śluz o konsystencji kurzego białka, ciągnący się i przezroczysty. Jednak w tych dniach nie zauważyłam takiego śluz.Był za to biały i kleisty.(Słyszałam że wiesiołek i siemię lniane pomaga na śluz, wiec zacznę go brać od nastepnego cyklu) Czy mogłabym być w ciąży ? Dodam ze piersi zawsze mnie bolą troszke wiecej niż tydzień przed okresem, a tym razem bolały mnie odrazu po owulacji innych objawów nie mam chodź czuję się bardziej senna i zmęczona. Proszę o szybką odpowiedz:) I prosiła bym o nie pisanie,, to zrób test,, bo test mogę zrobić dopiero w dniu kiedy powinna być miesiączka. Bardzo prosze o odpowiedz i z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaa131
Paranoiczka! Wydaje mi się że nie masz się czym martwić:) Do zapłodnienia mogło dojśc wtedy gdy on skończyłby w środku, bardzo bardzo rzadko zdarzają się takie przypadki, a przez majtki nie ma takiej możliwości. Wiec główa do góry :) Wiem że są przypadki że kobiety w ciąży maja okres, ponieważ moja mama tak miała. Przez 3 miesiące miała normalne miesiączki. Wzdęty brzuch najprawdopodobniej masz od zbliżającej się miesiączki. Wydaje Ci się że masz objawy ciąży bo bardzo się denerwujesz i doszukujesz się ich :) Wiem jak to jest, bo sama staram się o dziecko i za każdym razem dopatruje się w moim organizmie zmian których tak naprawdę nie ma. Chodz mam nadzieje że kiedyś się uda.Wiec nie martw się! a jeśli dalej bedziesz miała wątpiwości to zrób test ale zapewniam Cię ze dzidzi nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaa131
nieznana i załamana. Śluz w okresie płodnym nie jest raczej gęsty, chodz nie wiem o jaki Ci dokładnie chodzi. W okresie płodnym śluz jest ciągnący się, przezroczysty i przypomina kurze białko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaa131
A i dodam jeszcze że mam lekkie skurcze, takie kłucie w jajniku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka18
witam wszystkich. Kochałam się z moim chłopakiem 1,5 tyg temu o oczywiście z zabezpieczeniem i był to stosunek przerywany dokładnie w 4 dzień po moim okresie. Bardzo się boję, że mogę zajść w ciąże. Teraz mam jakieś dziwne objawy: pulsujący brzuch(czytałam, że to może być spowodowane przez nerwy) i bóle podobne do menstruacyjnych z moich obliczeń wynika, że okres powinnam mieć 7 czerwca. Czy to mogą być objawy ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...??
czytam, czytam ten wątek i oczom nie wierze..klub wzajemnej adoracji zdesperowanych nastolatek. dziewczyny, każdy moze miec czasami wpadkę, ale nie notorycznie! mamy XXI wiek! czytajcie, uczcie sie, i stosujcie antykoncepcję. nie bedzie wtedy rozpaczy i pytań w stylu- czy jest mozliwe abym była w ciazy..obserwujcie cykle, idzcie do ginekologa po recepte jeśli macie chlopaka i się z nim kochacie, albo poprostu lubicie sex.włos sie jezy...i potem prosto z tego watku wskakujecie na wętek o objawach ciąży i abrcji...trzymam kciukii za rozsądek i Wasze miesiączki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaturka
hej kobitki ciesze sie ze post tak dlugo sie utrzymuje. Dzis jest moj 20dc a juz przed owulacja planowalismy z mezem kolejna dzidzie, kochalismy sie co dwa dni przed i po owulacji. na dzien dzisiejszy od tygodnia mam bole podbrzusza, jajnikow, klujace piersi. Podczas pierwszej ciazy to sie nie zdarzalo. Mam lekkie mdlosci, i stale jestem zmeczona do okresu mam jeszcze ponad tydzien ale drecza mnie te wczesne objawy do tego bole glowy, i niektore zapachy mnie odpychaja co o tym dziewczyny myslicie. aha jeszcze ten bol w podbrzuszu i klucie podczas wstawania badz siadania na krzesle czekam na odpowiedz dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajoooo
słuchajcie, mam problem i mam nadzieję, że mi pomożecie... otóż - staramy się o dziecko od 3 m-cy i na razie nic, ale ostatnio miałam @ w zasadzie normalną, tak myślę to było prawie 2 tyg.temu, a mnie cały czas bolą piersi, często chodzę do toalety i od początku mam bardzo dużo śluzu... aż zadziwiająco, bo ostatnio było go mało... czy mimo wszystko, mimo @ jest możliwe, że to ciąża??? bardzo proszę o odpowiedź, bo nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. a piersi bolą bardzo i swędzą przez cały czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaa131
ajoooo bardzo możliwe że jesteś w ciązy. Zdarzają się takie przypadki :) Powinnaś jak najszybciej zrobić test ;) Pozdrawiam i życze cudownych 2 kreseczek :) Ja cały czas czekam na @, mam nadzieję że jej nie bedzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM, chciałam zasięgnąć Waszej rady. Otóż staramy się o dziecko już długo. Za 4 dni powinnam dostać @. Stosunek odbył się wg. moich obliczeń 2 albo 3 dni przed i w dzień płodny. Nie bolą mnie jeszcze piersi, a dodam że zawsze mnie bolą przed @. Tylko tak trochę dziwnie poboluje mnie podbrzusze, to coś zakłuje z prawej lub z lewej strony ( wydaje mi się, że to jajniki). Nie chcę się nakręcać, i prawdopodobnie są to zwykłe dolegliwości przed @.... Czy któraś z Was tak miała i okazało się, że była w ciąży? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszaleje
Cześć dziewczyny, spóźnia mi sie okres czwarty misiąć, zawsze podczas stosunku zabezpieczałam sie prezerwatywą, jednak zdarzyło się że partner wszedł we mnie ale zaraz wyjął. Robiłam test ciążowy po 3 tygodniach od planowanego okresu, wyszedł negatywny. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie jezeli wspolzylam z chlopakiem ktory bym zabezpieczony a nie mialam orgazmu to moge byc w ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahh
a więc w piątek kochałam się z chłopakiem, ja biorę tabletki od czerwca aczkolwiek w tym miesiącu mi zmienił ginekolog na inne, ( już ok. tydzień je biorę) no i oczywiście chłopak miał gumkę, i spuścił się w tą gumkę w środku ( we mnie) i potem wyciągnął .Dzisiaj rano jak zapaliłam ( pierwszego fajka, na szybko) strasznie mnie zmuliło, i chciało mi się wymiotować, jest jakaś możliwość? wydaje mi się , że nie ale chciałabym się upewnić na 100 %. te nudności po papierosie mnie zaniepokoiły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeertinskin.
cześć , mam mały problem . 5 dni temu kochałam się z moim chłopakiem po raz pierwszy . gumka nam nie pękła ani nic . ale od tamtego czasu cały czas czuje ból w piersiach i pod brzuchem . nie robiłam jeszcze testu . nie biore też żadnych tabletek ani nic , powiedzcie czy możliwe że jakimś cudem jestem w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×