Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość saru18
DO SMUTNA: Jezli nie mial nasienia na palcach to napewno nie jestes, a to ze poszedl siiu siu nic nie znaczy . W moczu nie ma plemnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda19842811
hej dziewczyny bardzo prosze o pomoc 20 lipca kochalam sie z mezem to byl moj 15dc z cyklami 30-31 dniowymi . dzis zrobilam sobie test i wyszedl negatywny czy jest mozliwe ze mogl nie wykazac ciazy ?? dodam ze jestem juz po ciazy pozamacicznej i odczuwam takie same obiawy jak wczesniej bez bolu brzucha ktory wskazywal wtedy na pozamaciczna ;/ miesiaczke powinnam dostac pojutrze co o tym sadzicie prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość // smutasek Aaann
Słuchajcie nie uprawiałam nigdy seksu ale chłopak mi wsadzał palce do c*pki głęboko po tym jak poszedł się wysikać na imprezie nie wiem co mam myśleć okres mi sporo się spóżnia i mam bóle brzucha,a chyba to było 2 czy 3 tygodnie temu" czy mogę być w ciąży pomużcie Proszę i piersi mnie bolą czemu ten okres tak długo się spóznia??.. nie wiem co zemną jest jestem też chora na lamblie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XMENA013
hej dziewczyny....w 8 dniu cyklu kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia wytrysk byl na zewnatrz ale cos moglo sie dostac do srodka. po 48h wzielam escapelle czy moge byc w ciazy?? nie mam zadnych objawow i okresu tez nie....dodam ze cykle mam raczej nie regularne....jak myslicie....PROSZE O ODP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinna
witajcie. 2 tyg.temu kochalam sie z Moim chlopakiem z zabezpieczeniem. prezerwatywa sie nie zsunela ani nie pekła. ale mam różne objawy bolą Mnie piersi i mam wzdęty brzuch (skonczyl we Mnie) dzisiaj dostałam okres.. ale mam rozne shizy i nie wiem. co Wy o tym myslicie? prosze o szybkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem. otóz 10 dni temu piescilam sie ze swoim chłopakiem. wygladało to tak, ze on myzial mnie swoim penisem po mojej pochwie, a potem włozył mi go tam z tyłu. potem te 2 rzeczy zrobil jeszcze raz ale z gumka. dodam, ze wytrysku zarówno za 1szym jak i za 2gim razem nie było.. potem ja ręka doprowadzilam do jego orgazmu i wytrysku(miał gumkę), ale penisa mial wtedy w spodniach, nie we mnie rzecz jasna. no i 2 dni potem zaczełam miec wzdecia bolała mnie głowa, bylo mi słabo, krecilo mi sie w glowie. 2 dni temu powinnam dostac okres, ale go nie dostałam jeszcze.. dodam, iz na wkladce pojawily mi sie drobne żółtawe plamki.. nie wiem co to? moze to taka wydzielina przed okresem, zawsze mam tak ze na poczatku nie leci mi jak mam okres taka normalna krew tylko takie nie wadomo co.. objawy okresu mam:jestem rozdrazniona i placzliwa, kilka razy dziennie przez pare sek/min boli mnie brzcuh tak jak podczas okersy.. moja kolezanka uspokaja mnie ze jej po takich zabawach z chlopakiem tez spoznial sie okres i ze to normalne, bo hormony buzuja itd.. czy ja moge byc w ciązy..? on naprawde nie mial jak przeniesc spermy do mojej pochwy, nawet palcem, bo po wyrysku juz sie nie piescilismy..pomózcie i doradzcie!! ps. wiem, ze to nie jest msc w którym powinnam zamieszczac taki watek, ale nie moge znalzec innego odpowiedniego... pomóżcie mi prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looserka
Mam pytanie : pod koniec lipca uprawiałam z chłopakiem petting, dostałam okres na początku sierpnia(około 4), ale w połowie cyklu( od 19 sierpnia) zaczął boleć mnie brzuch tak, jakbym miała dostać okres, potem ten ból przerodził się w ból prawego jajika i trwa do tej pory, tyle że już mniej... Byłam u lekarza pierwszego kontaktu, który po tym jak powiedziałam, że boli mnie brzuch w okolicy prawego jajnika zapytał czy nie jestem w ciąży, odp, że nie sądzę,ale zaczęłam się niepokoić... Lekarz uznał, ze być może to wyrostek, ale ja temu jakoś nie ufam... Niestety wizytę u ginekologa mam dopiero 9 września :/ Dodam, że brzuch jest trochę powiększony, ale to równie dobrze może być od tego, że ostatnio jem dużo słodyczy, zwłaszcza w nocy- z nerwów :P Nie wiem już co mam o tym sądzić- czy jest możliwość żebym była w ciąży, czy to tylko moja wyobraznia? Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinna
jestem w podobnej sytuacji :) mysle ze niejestes bo ciezko jest zajsc w ciaze .. ja sama sie mecze z tym problemem od paru tygodni bo nie chce miec narazie dziecka kazdy mi wmaiwa ze nie jestem a ja dalej swoje tez nie mam apetytu bola jajniki i mam lekko powiekszony brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123456
kochalam sie z narzeczonym w 5,6,8,9,11,12,15,17,20 dc do konca nie bylo tylko 17 dnai cyklu poprzednia miesiaczka rozmpoczela sie 04,08,09dodam ze chcemy miec dziecko bo w maju przezylam ciaze pozamaciczna ;( i teraz moje pytanie myslicie ze w ktoryms z tych dni moglam zajsc w ciaze ?? od 21 dc do dzis odczuwam bole jajnikow raz lzejsze raz silniejsze , robilam 2 testy oba wyszly niby pozytywnie pierwsza kreska jest ciemna druga jasniejsza ale widoczna mierzylam temperature przez ostatni tydzien waha sie od 36,8 do 37 blagam o pomoc bo powoli wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy 36,8 ( w pochwie) w 6 dc może oznaczac ciąze??? Przeciez teoretycznie temp. powinna spaść po miesiączce, prawda??? Dodam, iż była bardzo skąpa z jasną krwią. Było kilka sytuacji ryzkownych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Również mam proble(...) Otóż..w pierwszym dniu mojej ostatniej miesiączki, =(10 dni temu) ,,kochałam sie'' z chłopakiem(miesiączka trwała jeszcze 5 dni), tylko wszedł trochę we mnie...bo mnie strasznie bolało i już nie chciałam...nie miał wytrysku...ale zdaje sobie sprawe, że mogła się pojawić ta wczesniejsza wydzielina... po 6 dniach od tego zdarzenia zaczełam miec nudności... 7 dc odczuwałam bolesność piersi(rwanie) i ból obu jajników...żyłam w przekonaniu, że w czasie miesiączki nie można zajść w ciąże.Dodam jeszcze,że wcześniejszy cykl miałam krótszy, miał tylko 14 dni....byłam zdziwiona, ze mam miesiączke...zawsze moje miesiączki były 29-30 dniowe...ale ostatnio ciężko pracuje, wydaje mi sie,ze to od tego........poczytałam kilka postów i stwierdzam,że sie myliłam ....nie mam apetytu...w ogole nie wiem co robić... Proszę wpisujcie sie...co o tym myślicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!! :D mam pytanko kochałam się z moim narzeczony w pierwszym dniu dni płodnych , trochę się zapomnieliśmy i niestety skończył we mnie.. teraz okres spóźnia mi się już 5 dni.. mój organizm szaleje masakra....czy prawdopodobne jest ze jestem w ciąży..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noe_mi
witam... moj okres od jakiegos czasu byl w miare rewgularny, srednio co 26-28 dni, jednak nie zawsze, czasem zdazalo mi sie dostac pozniej badz wczesniej. kochalam sie z chlopakiem tydzien temu w sobote a w ta sobote (tj przedwczoraj) dostalam miesiaczke. 3-4 dni wczesniej niz byla planowana. w sobote i w niedziele, czyli pierwsze dwa dni okresu mialam normalnie, obfite krwawienie, towarzyszyly im bol miesni i brzucha, ale wlasnie wstalam i widze, ze dzis w nocy juz nie wystepowaly krwawienia. kiedy kochalismy sie z chlopakiem tydzien temu mielismy zabezpieczenie, ale jeden raz zanim wlozyl gumke wszedl we mnie ale tylko tak kawaleczek a dopiero potem ubralismy gumke i zaczelismy sie kochac. ja wiem ze na wszelkie objawy ciazy pewnie jest jeszcze za wczesnie, ale ja juz jestem cala chora jest mi niedobrze ale to pewnie z nerwow, kreci mi sie w glowie i wiecznie dopatruje sie jakis objawow ciazy... potrzebuje pomocy a obawiam sie ze testu ciazowego nie bede w stanie zrobic z nerwow. czekam na odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka z ksiezyca
ja tez nie ejstem w stanie zrobic testu z nerwow wlasnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duśśśka
4 listopada przypuszczalnie miałam owulację. 7 listopada doszło do pełnego stosunku. Czy ten dzień był dniem płodnym czy już niepłodnym? Jaka jest szansa, że mogę być w ciąży? Okres mam mieć przypuszcalnie za tydzień a strasznie się niecierpliwię. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, 2 dni temu kochałam się z moim chłopakiem. Zabezpieczamy się jeszcze tylko prezerwatywa jak do tej pory. Niestety prezerwatywa pękła, zorientowalismy się dopiero po wszystkim. Ostatnią miesiączkę dostałam 26 października, a raczej mam regularne miesiaczki. Wiem, że istnieje możliwość zajścia w ciążę.. Zastanawiam się kiedy mogę już zrobić test ciążowy i jakiej firmy są najbardziej wiarygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was cieputko :) Błagam pomóżcie mi określić czy jestem w ciąży, problem polega na tym, że nie pamiętam kiedy miesiąc temu miałam okres, wiem brzmi to glupio ale poprostu nie wiem, we wrześniu miałam około 20 a w październiku nie mam pojęcia, a teraz jest już 22.11 a ja nadal nie mam okresu. Strasznie się boję bo to nie jest idealny moment na dzidziusia, z objawów to jakiś tydzień temu bardzo bolał mnie krzyż na dole w okolicy kości ogonowej, schudłam troszkę pomimo tego, że zaczęłam podjadać o 24 co nigdy wcześniej tego nie robiłam, bolą mnie piersi ale mnie zawsze bolą przed okresem, między 13 a 15 jestem staaaasznie śpiąca poprostu idę a mi się oczy zamykają i w ogule śpie bardzo długo, to chyba na tyle może miałam 1 zgagę i niedobrze mi było ze 2 razy ale to nic takiego myślę. Błagam pomocy jak myślicie czy dostanę ten wymarzony okres :) czy będę bawić maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magi-88
ostatni raz kochałam sie z chłopakiem 11 listopada było z zabezpieczeniem i facet nie skonczyl bo bylismy lekko wypici , okres ostatnio mialam 15 pazdziernika cykle ok 33-38 dni (róznie to bywa) od 8 listopada duzo imprezowalam srednio co 2 dni co doprowadzilo do tego ze zachorowałam na grype ok 20 listopada, goraczkowałam i w ogole zle sie czulam. 24 listopada rano wydawało mi sie ze dostałam okres ale okazało sie ze to tylko plamienie ktore trwało do dzisiaj nie byl to normalny okres a mialam objawy poniewaz jak zawsze boli mnie brzuch. Zastanawiam sie czy to moze byc ciaza.Czy grypa i zwiekszone naduzycie alkoholu w ostatnim czasie mogły wpłynąć na miesiączke? dodam ze to plamienie mialo brzydki zapach :/ prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magi-88
puk puk jest tu kto?? prosze o odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączzek
A ja uprawiałam petting 11 dnia cyklu, chłopak włożył mi palca do pochwy, był w bokserkach, ale poprawiał je sobie, więc mógł teoretycznie dotknąć spermy. Okres mam co 27-30 dni. Dzisiaj mam 30 dzien cyklu i okresu nie widać, za to ból jajnika w nocy, owszem, problemy ze snem i kolatanie serca takze. Wydaje mi się, że znacząco poprawiła mi się cera. Zrobiłam test płytkowy, ale nie naczczo i wyszedł negatywny. Temperatura 36.7, mierzona o 6 rano. Jak narazie nie zauważyłam żadnych innych objawów, nie jestem jakoś szczególnie zmęczona ani nie bolą mnie piersi, a żyłki na klatce piersiowej miewałam też wcześniej. Mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia1909
witam. bardzo chcialabym byc w ciazy:) z chlopakiem wspolzyjemy bez zapezpieczenia od 4 lat. ostatnio kochalismy sie bardzo czesto. @ powinnam dostac kilka dni wczesniej poniewaz ostanio mje cykle nie przekraczaja 28 dn. wczoraj robilam test i jedna kreska od ponad tygodnia pobolewa mnie podbrzusze piersi bola ale inaczej niz na @ nie wim moze wmawiam sobie bo tak bardzo chce byc w ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajjj
Słuchajcie....obawiam sie ze jestem w ciazy.. Ostatni okres wystapil dokladnie w terminie... Biore tabletki ale ostatnio jednej zapomnialam a kilka dni pozniej kochalam sie z chlopakiem a on mial wytrysk w srodku.... Czesto bola mnie jajniki..i piersi....no i mam dziwne zachcianki..jakas taka nerwowa sie zrobilam.. :/ czy mozliwe ze to ciaza ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
Odpowie mi ktos ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istnieje taka mozliwośc, że jesteś w ciąży. objawy co prawda są, ale moga być urojone. Więc dla pewności udaj się do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istnieje taka mozliwośc, że jesteś w ciąży. objawy co prawda są, ale moga być urojone. Więc dla pewności udaj się do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez z pytaniam
ostatni okres mialam 22 grudnia, nigdy jakos nie zwracalam dużej uwagi na to jak długie są moje cykle (wiem tyle że napewno nie krotsze niz 30 dni) i 10 dnia cyklu, czyli 5 dni po skonczonej miesiaczce kochalam sie z chlopakiem. badanie beta hcg robiłam 13 dni po stosunku, czyli w 23 dniu cyklu. wynik negatywny! mam powody do niepokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slepa_Cytryna
Skoro wyszedł negatywny to jakim cudem masz być w ciąży? Dla uspokojenia nerwów proponuję jeszcze zrobić domowy test bądź udać się do lekarza w celu potwierdzenia braku dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marugilita
Witam serdecznie kochane! 10dnia cyklu kochalismy sie z moim świeżo poślubionym małżonkiem analnie i skonczyl we mnie. Oczywiście cala sperma przedostala sie droga zewn w str pochwy. Niby mialam niepłodne, ale czytałam, że plemniki mogą 'przedłużać swoją żywotność' do paru dni. Fakt, mam jeszcze 4 dni do okresu i nie chce sobie wmawiac ciazy [chociaz gdyby byla, to nie obrazilabym sie- a wrecz przeciwnie, cieszylabym sie, bo oczywiście chcemy mieć dzieci] ale ostatnio zauwazylam u siebie pare zmian, np. wzdęcia, powiększone, bolace piersi, ktore nie bolaly mnie nawet przed okresem [a także żyły na piersiach strasznie mi sie odznaczają] , zaparcia, i lekki bol w podbrzuszu [ale nie taki jak na okres]. Jestem nałogową palaczka i gdy ostatnio zapalę to mnie muli, tzn kręci się w głowie i nie jestem jej spalić calej fajki do końca. Oczywiście nie chcę sobie wmawiać, bo wiem, że kobieta gdy chce ciąży, czy wręcz przeciwnie to wszystko sobie moze wmowic. Z testem wolałabym poczekać do pierwszego dnia spodziewanej miesiączki :). Jednak prosiłabym o waszą opinię, bo jestem strasznie ciekawa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty_bażant
Faktycznie, lepiej, zebys poczekala jeszcze te 4 dni i wtedy sie okaże, a nóż zostaniesz mamusią ;). Tego Ci zycze, choc mam male watpliwosci, czy doszlo do zaplodnienia, kiedy mialas dni nieplodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×