Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość roksana87
a ja dostalam juz drugi 3 dniowy okres echhh juz brak sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiam
dziewczyny...sama to przeżyłam...choc dzis dostałam okres dziewczyny mi powiedzialy ze niekiedy na poczatku ciąży tez sie dostaje....ale nie dajmy się zwariowac;) jak się człowiek boi o wpadke to widzi ją wszędzie...ja nawet na zdjęciu u koleżanki widziałam łóżeczko choc to był jakiś inny mebel:D:D także nie stresujcie sie bo jeszcze bardziej się wam okres spóźni...trzymajcie się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti233
we wrzesniu mialam ostatni okres czy jestem w ciazy skoro test ciazowy byl negatywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amasi
a ja???juz niewiem co robić tydzień temu skończył mi się@i po kilku dniach się zaczęło..ból w podbrzuszu,nabżmiałe piersi w okolicy sutków odczuwalny ból,mdłości..zrobiłam test i negatywny..czy może miał ktoś taki problem???niewiem co o tym mysleć..acha przez ostatnie 3 miesiace brałam duphaston..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20ewa20
witam was dziewczyny mam takie pytanie w srode skonczyl mi sie okres i na nastepny dzien kochalam sie z chlopakiem i mi sie spuscil 6razy w sobote to samo powtorzylismy i mam pytanie czy moge byc w ciazy prosze odpiscie na mojego meila bo nie wiem co myslec czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-ona
dziewczyny to ja wam cos powiem spadniecie z krzesla nigdy sexu nie uprawialam a mam objawy ciazowe od 2 miesiecy zaczelo sie od mdlosci mialam przez 6tyg parcie na pecherz maialm jakies 3 dni bole glowy stan podgoraczkowy slinotok a teraz teraz puchna Mi nogi nie wiem co o tym myslec mam lupilam test i wyszedl pozytywny chyba pozytywny w lewym okienku nic sie nie pojawilo a w prawym rozlany kolor rozowy intensywna barwa czy to mozliwe ze to cos z hormonami? przeciez kobieta wiatropylna nie jest..... chyba ze sie myle i przez kontakt z woda czy gdzies MI juz wszystko do glowy przychodzi boje sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiuska
ej też mam problem tzn moja kolezanka ktora kochala sie z zabezpieczeniem ale z tego co mi opowiadala gumka spadla a on ja spowrotem zalozyl doszlo do wytrysku w ktorym momencie nie zauwazyla ma tylko niecale 15 lat i juto idzie po test i do ginekologa to jest pewne ze usunie jak jest albo sie zabije ja ja dobrze rozumiem bo nie ma wsparcia w rodzinie ani w chlopaku co ma zrobic ???jak usunac??? i ile to kosztuje??? i czy musza byc przy tym rodzice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedobrze się robi jak się czyta coś takiego:O taka nieodpowiedzialna 15latka, moim zdaniem, nie jest w stanie sama podjąć decyzji o aborcji... i z pewnością przy tym będzie musiał być ktoś dorosły:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cale 15 lat... o boze. a ja mam wyrzuty,ze stracilam dziewictwo w wieku 19 lat ;| co za swiat :((( ale coz stalo sie... Twpja kolezanka powinna jak najszybciej powiedziec o tym komus doroslemu, bo w jej wieku ciaza jest wielkim zagrozeniem zarowno dla plodu jak i matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy po stosunku przerywanym, ktory powtorzyl sie 2 krotnie w ciagu nocy, do tego facet stwierdzil ze czul ze 3 razy jak cos ze tak powiem z niego wyciekało ( w czasie gdy był w srodku ) jest szansa na zajscie w ciaze? wiem ze pytam o to juz kilkakrotnie, ale nikt nie odpowiedzial mi na pytanie :) to były dni płodne dokladniej owulacja ( kłujacy jajnik, sluz przezroczysty ciagnacy sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradna 17
Zrobilam to z chlopakiem w poniedzialek i niestety gumka pękla a bylo cos na niej juz... w czwartek dostalam okres czy to mozliwe ze jestem w ciazy? pomocyy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MARTWCIE SIE
hej! kocham sie z chlopakiem od roku i zawsze bez gumek a zdarza nam sie to niemal codziennie.. do tej pory bylo dobrze bo wiem kiedy mam dni plodnne i kiedy niepłodne:) tyle ze w tamtym miesiacu wpadka- płodne! he he i wiecie co zawsze miałam okres co 30 dni ZAWSZE teraz okres mi sie spóznia.. juz 6 dzień a to jest dziwne, nigdy mi sie to nie przytrafilo ...... wię prawdopodobnie moge być w ciaży! nie przejmuje sie tym , zdaje sobie sprwe ze jak zaczyna sie sex to i trzeba liczyc sie z konsekwencjami w przyszłym tygodniu robie sobie test bo jak wiadomo mozna go robic dopiero 14 dni po zapłodnieniu aby cos wykazało i powiem wam jeszcze cos smieszne jest to co mówicie jak masz zajsc w ciaze jedna z druga od PALCA! he he pozdro nie martwcie sie BEDZIE DOBRZE:) CIAZA TO NIC STRASZNEGO NIE BÓJCIE SIE JEJ :) jesli boicie sie ze moglyscie zajsc sprawdzcie sobie czy uprawialyscie sex w dni plodne czy nie - KALENDARZYK DNI PŁODNYCH i wszystko jasne kazda z Nas powinna wiedziec kiedy jest bezpiecznie uprawiac sex. :) jesli to byly plodne trzeba zrobic tescik . ale same o tym dobrze wiecie. ja mam tyllko 17 lat no prawie 18 dla nie to rowniez jest szok:) poczekam kilka dni i sie okaze mam nadzieje ze jednak nie bede bo mam jeszcze szkole! a chcialabyum miec jakies wyksztalcenie buzka dla was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko. Moj chlopak bardzo chce miec dziecko ja nie. otuz skonczyl we mnie bez mojej zgody pytania itd... !!! Pobieglam odrazu sie przeplukac i na drugi dzien po 28h dokladnie lyklam tabletke wczesno poronna. Z tego co mi kolezanki mowily po niej powinna sie pojawic miesiaczka, krwawienie generalnie bo czy jest zaplodnione jajeczko czy nie wszystko powinno sie wydalic. Minely 4 dni od polkniecia tabletki i 5 od \"zalania\"tzw ktore nastapilo w 33dniu cyklu (spoznial sie najprawdopodobniej bo wrocilam z PL z urlopu spowrotem za granice no i zmiany klimatyczne) mialam bole jak na okres takie \"üczucie\" w podbrzuszu, piersi mnie pobolewaly w sumie lekko pokuwaly z jakies dwa dni ale przed okresem normalnie potrafia mnie o wiele bardziej bolec. No i od wczoraj nie chce mi sie tak jesc ale moze to przez stres zwiazany z tym. A na drugi dzien po \"zalaniu\" dostalam stanu podgoraczkowego ktory utrzymuje sie do teraz, ale do tego boli mnie gardlo i pracuje w sumie w zimnym pomieszczeniu gdzie sa rowniez przeciagi. Mam 37 dzien cyklu, okres u mnie wystepuje maksymalnie po 29dniach i nigdy nie opuznial mi sie znaczniej jak o jeden dzien. Czy to wszystko oznacza ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko. Moj chlopak bardzo chce miec dziecko ja nie. otuz skonczyl we mnie bez mojej zgody pytania itd... !!! Pobieglam odrazu sie przeplukac i na drugi dzien po 28h dokladnie lyklam tabletke wczesno poronna. Z tego co mi kolezanki mowily po niej powinna sie pojawic miesiaczka, krwawienie generalnie bo czy jest zaplodnione jajeczko czy nie wszystko powinno sie wydalic. Minely 4 dni od polkniecia tabletki i 5 od \"zalania\"tzw ktore nastapilo w 33dniu cyklu (spoznial sie najprawdopodobniej bo wrocilam z PL z urlopu spowrotem za granice no i zmiany klimatyczne) mialam bole jak na okres takie \"üczucie\" w podbrzuszu, piersi mnie pobolewaly w sumie lekko pokuwaly z jakies dwa dni ale przed okresem normalnie potrafia mnie o wiele bardziej bolec. No i od wczoraj nie chce mi sie tak jesc ale moze to przez stres zwiazany z tym. A na drugi dzien po \"zalaniu\" dostalam stanu podgoraczkowego ktory utrzymuje sie do teraz, ale do tego boli mnie gardlo i pracuje w sumie w zimnym pomieszczeniu gdzie sa rowniez przeciagi. Mam 37 dzien cyklu, okres u mnie wystepuje maksymalnie po 29dniach i nigdy nie opuznial mi sie znaczniej jak o jeden dzien. Czy to wszystko oznacza ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko. Moj chlopak bardzo chce miec dziecko ja nie. otuz skonczyl we mnie bez mojej zgody pytania itd... !!! Pobieglam odrazu sie przeplukac i na drugi dzien po 28h dokladnie lyklam tabletke wczesno poronna. Z tego co mi kolezanki mowily po niej powinna sie pojawic miesiaczka, krwawienie generalnie bo czy jest zaplodnione jajeczko czy nie wszystko powinno sie wydalic. Minely 4 dni od polkniecia tabletki i 5 od \"zalania\"tzw ktore nastapilo w 33dniu cyklu (spoznial sie najprawdopodobniej bo wrocilam z PL z urlopu spowrotem za granice no i zmiany klimatyczne) mialam bole jak na okres takie \"üczucie\" w podbrzuszu, piersi mnie pobolewaly w sumie lekko pokuwaly z jakies dwa dni ale przed okresem normalnie potrafia mnie o wiele bardziej bolec. No i od wczoraj nie chce mi sie tak jesc ale moze to przez stres zwiazany z tym. A na drugi dzien po \"zalaniu\" dostalam stanu podgoraczkowego ktory utrzymuje sie do teraz, ale do tego boli mnie gardlo i pracuje w sumie w zimnym pomieszczeniu gdzie sa rowniez przeciagi. Mam 37 dzien cyklu, okres u mnie wystepuje maksymalnie po 29dniach i nigdy nie opuznial mi sie znaczniej jak o jeden dzien. Czy to wszystko oznacza ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko. Moj chlopak bardzo chce miec dziecko ja nie. otuz skonczyl we mnie bez mojej zgody pytania itd... !!! Pobieglam odrazu sie przeplukac i na drugi dzien po 28h dokladnie lyklam tabletke wczesno poronna. Z tego co mi kolezanki mowily po niej powinna sie pojawic miesiaczka, krwawienie generalnie bo czy jest zaplodnione jajeczko czy nie wszystko powinno sie wydalic. Minely 4 dni od polkniecia tabletki i 5 od \"zalania\"tzw ktore nastapilo w 33dniu cyklu (spoznial sie najprawdopodobniej bo wrocilam z PL z urlopu spowrotem za granice no i zmiany klimatyczne) mialam bole jak na okres takie \"üczucie\" w podbrzuszu, piersi mnie pobolewaly w sumie lekko pokuwaly z jakies dwa dni ale przed okresem normalnie potrafia mnie o wiele bardziej bolec. No i od wczoraj nie chce mi sie tak jesc ale moze to przez stres zwiazany z tym. A na drugi dzien po \"zalaniu\" dostalam stanu podgoraczkowego ktory utrzymuje sie do teraz, ale do tego boli mnie gardlo i pracuje w sumie w zimnym pomieszczeniu gdzie sa rowniez przeciagi. Mam 37 dzien cyklu, okres u mnie wystepuje maksymalnie po 29dniach i nigdy nie opuznial mi sie znaczniej jak o jeden dzien. Czy to wszystko oznacza ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talusia123456
Cześć dziewczyny czy to normalne, że dzień przed spodziewaną miesiączka temperatura miezona rano w pochwie wynosi 36.9?? Prosze piszcie Dodam iz w poniedzialek kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia ale tylko chwile i do wytrysku nie doszlo. jutro spodziewam sie okresu wiec w pon.byly dni nieplodne. mozliwe ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talusia123456
Cześć dziewczyny czy to normalne, że dzień przed spodziewaną miesiączka temperatura miezona rano w pochwie wynosi 36.9?? Prosze piszcie Dodam iz w poniedzialek kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia ale tylko chwile i do wytrysku nie doszlo. jutro spodziewam sie okresu wiec w pon.byly dni nieplodne. mozliwe ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talusia123456
Cześć dziewczyny czy to normalne, że dzień przed spodziewaną miesiączka temperatura miezona rano w pochwie wynosi 36.9?? Prosze piszcie Dodam iz w poniedzialek kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia ale tylko chwile i do wytrysku nie doszlo. jutro spodziewam sie okresu wiec w pon.byly dni nieplodne. mozliwe ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to mozliwe zebym tak odrazu zareagowala....? czy jezeli okres tak mi sie spoznial to nie wiem jakie mialam dni. Sluz sie zmienia teraz co kilka dni nie wiem co mam myslec czy robic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to mozliwe zebym tak odrazu zareagowala....? czy jezeli okres tak mi sie spoznial to nie wiem jakie mialam dni. Sluz sie zmienia teraz co kilka dni nie wiem co mam myslec czy robic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona basiula
czy mozna miec objawy ciazy juz po 5-6 dniach czy po prostu wmawiam sobie ze stresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
objawy zwykle wystepuja po dluzszym czasie np po miesiacu...po prostu sobie wkrecasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona basiula
to kiedy pojawiaja sie pierwsze i jakie sa? bo mdlosci itd to chyba juz wiele pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona basiula
oo dzieki:) a kiedy powinny sie pojawic i ktore konkretnie bo mdlosci itd to o wiele pozniej prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona basiula
oo dzieki:) a kiedy powinny sie pojawic i ktore konkretnie bo mdlosci itd to o wiele pozniej prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×