Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość nie to nie jest mozliwe
Nie ma okresu przy ciazy! sa tyulko krwawienia ewentualne! takie ok 2dni! Ludzie... prosze was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieronimka21
Mam naprawde powazny problem. 1 grudnia mialam ostatni okres. 9 uprawialismy seks z moim narzeczonym, niestety pekla nam prezerwatywa. 13 godzin pozniej zazylam postinor, lekarz uspokajal mnie, ze to niemozliwe, zebym byla w ciazy. Ok. 5 dni po zazyciu postinoru mialam 2-dniowe krwawienie. Moj okres powinnam dostac 31-1(mam miesieczne cykle). Niestety, nie pojawilo sie nic. Boje sie zrobic test. Jak myslicie, o co w tym wszystkim chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to nie jest mozliwe
postinor opoznia okres, spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile plemnik jest w stanie przezyc w drogach rodnych kobiety? czy mam obawy, że będe w ciązy - kochałam się 10.tego dnia cyklu, facet skończył we mnie, a biorę tabletki Cilest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieronimka21
Mimo wszystko sie boje, bo zawsze mialam regularne. Mowicie, ze ten postinor naprawde opoznia okres? Najrozsadniejszym wyjsciem bylby test, ale sie dygam strasznie przed nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieronimka21
poza tym jak to jest z tym krwawieniem? kolezanka twierdzila, ze jak bylo krwawienie w tygodniu po zazyciu tabletek to nie jestem w ciazy, ja chyba zwariuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-tylko-ja
jak bierzesz tabletki to nie będziesz w ciąży. Bo w czasie brania pikułek nie ma jajeczkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-tylko-ja
Słuchajcie czy jest to możliwe że jestem w ciąży, boli mnie podbrzusze tak jakby 2 jajniki bolały mnie jednocześnie. Ja bym chciała ale boje sie że zabardzo sie nastawiam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adziab
Mam 29-dniowy cykl. Ostatnia miesiączka 30.11, a 22.12 kochałam się z mężem bez zabezpieczenia (chyba zwariowałam :) ) Dzisiaj jest 4 styczeń a 3 testy ciążowe negatywne. Okropnie się boję bo w pracy zmiana dyrektora i możliwe czystki - po prostu nie chcę być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 89
Co za bzdury ludziska gadacie??Rozbawiło mnie to jak dziewczyna sie pyta czyzajdzie w ciaze przez ubrania( majtki) heh jak to jest kobieto mozliwe???one nie chodza i nie skacza!! W materiał wsiaknie płyn i nic sie nie stanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 89
Do hieronimki!! Kobieto nie martw sie nie jestes w ciazy ani nic z tych rzeczy.Te tabletki naprawde spóźniaja okres. Moja mama jest ginekologiem i słyszałam jak mowiła do swojej kolezanki ostatnio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okresowiec
ej dziewczyny a jak to jest z tym krwawnieniem w czasie ciazy ??? jak to odroznic od okresu ? ja kochalam sie w sylwestra i dostalam okres 5 stycznia (spoznil sie 3 dni chyba z nerwow) wczensiej co miesiac tez mialam regularnie okres a wspolzyje regularnie co tydzien nawet czesciej - stosunek przrywany odp prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoooooooneczko
Kochałam sie w chłopakiem 6 dnia cyklu, miałam okres wtedy, stosunek przerywany, wytrysku wogole nie było, cykle mam 28dniowe, czy jest jakas szansa na zajście w ciąze? Dodam, ze moj facet był przeziębiony i czy to ma jakis wpływ na pleminiki:( test mam zamiar zrobic, ale chce sie dowiedziec co Wy o tym myślicie, aa moj okres trwa 7-8 dni.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otinek
a ja to juz kompletnie nie wiem dlaczego nie mialam okresu w grudniu.. i do tej pory go nie mam:( ostatni raz wspolzylam na poczatku listopada,pod koniec listopada mialam normalny okres taki jak zawsze, po calym stosunku sprawdzilismy czy przypadkiem prezerwatywa nie pekla,ale na szcescie okazało sie ze NIE:)...zero objawow ciązowych... test ciazowy zrobiony po 2 miesiacach od mozliwego zaplodnienia i NEGATYWNY ( zrobiony teraz 3 stycznia)... wizyta 2 dni temu u ginekologa... podczas ktorej babka nie wykryla podczas badania zadnych zmian w macicy,ktore moglyby swiadczyc o ciazy... ja naprawde nie wiem o co w tym wszystkim chodzi? teraz caly czas chodze nerwowa i sie zastanawiam czy to moze jednak ciaza? nom ale 2 miesaice po stosunku zroiony test i wyszedłby fałszywy?;/ co o tym myslicie?? i w ogole ta miesiaczka po calym stosunku..zero objawow..nie no idzie juz zwariowac.... babka przepisala mi luteine na wywolanie okresu...mam zazywac przez 5 dni...3 razy dziennie.... dzisiaj wlasnie jest drugi dzien jak ja zazywam...ciekawe czy dostane miesiaczke;( dodatkowo teraz tak sie tym wszystkim denerwuje,stresuje...ze cos mi sie zdaje ze tez przez to moze mi sie opozniac... a mialam miesiaczke dostac 26 grudnia mniej wiecej.. kiedys jeszcze jak nie wspolzylam z moim K. to mialam taki czas ze nie mialam okresu przez 4 miesiace i tez wtedy dostałam luteine na wywolanie okresu... i wtedy pomogła... a teraz kiedy wiem ze wspolzylam z moim K..to boje sie,ze moze jednak.... ;( Prosze napiszcie mi cos co o tym myslicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooolinka
moze orientujecie sie jakie paski wychodza w przypadku ciazy? uzywalam testu strumieniowego, kiedys kupilam go i byly 2 testy w opakowaniu a ja wtedy zuzylam jeden, opakowanie wyrzucilam i teraz nie wiem jakie paski o czym swiadcza:((( prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanssss
czesc. ja tez mam takie dziwne objawy. kochałam sie z chlopakiem poltora miesiaca temu. 3 dni po stosunku miałam okres. zrobilam test i wyszlo brak ciazy. teraz ostatnio miałam drugi okres. ale od tego okresu boli mnie brzuch. mam nudnosci. mam taki dziwny twardy brzuch raczeja takiego jeszcze nie miałam. i mam czesto pod wieczor zatwardzenia. czy mozliwe jest ze jestem w ciazy??? odpiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hologram
BLAGAM Pomozcie! a wiec tak wspolzyje od 4 miesiecy mialam 3 okresy -moje zabezpieczenie wyglada tak iz on uzywa prezerwatywy z srodkiem plemniko bojczym i stosunek jest przerywany -nie doszlo nigdy do wytrysku we mnie -jednak od ponad miesiaca nie mam okresu- mam 16 lat i miseiaczkuje od niecalych 2 lat... nigdy nie mialam regularnych miesiaczek a na poczatku to co 2 miesiac mnie wiecej mialam ... teraz sie torche boje - tydzien temu test zrobilam i wyszlo ze nie jestem -od ponad miesiaca yje w duzym stresie zwiazanym ze szkola i rodzina.. nie wioem jaka jest mozliwosc ze jestem w ciazy? pomozcie ...po tym tescie to sie troche wyluzowalam i zaczely mi piersi nabrzmiewac - ale teraz znowu jestem zestresowalam a i jeszcze mam czasami podwyzszona temperature - jednak nie dawno przeziembiona bylam i sie nie wyleczylam - prosze POMOZCIE juz nie moge wytrzymac... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllll
mam pytanie okres miałąm 24 w wigilie trwał 4-5 ( przy cyklu 25-26)dni w sylwestra kochalismy sie z finałem w srodku ostatni raz( po okresie tez sie nie zabezpieczalismy do tego dnia), a 3 stycznia w stosunku przerywanym a pozniej załozył prezerwatywe i tak skonczył, czy moge byc w ciazy?wydaje mi sie ze obecnie mam nabrzmiałe brodawki i jakby jakas wydzieline no i chyba czesciej chodze do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my life is U
BŁAGAM O ODP!:( Czy jesli po tygodniu od sytuacji boli mnie podbrzusze i czasem mam wrazenie,ze jajniki mnie zabola to moge byc w ciazy? Z niecerpliwoscia czekam na okres ,ale to ok 25 dopiero:( Podczas pieszczot doszlo do wytrysku,ale nie we mnie.Ukochany zapewnia,ze wszystko jest wporzadku,jednak ja sie obawiam,ze moze jednak mial brudna raczke,albo w jakis inny sposob.to nie daje mi spokoju!:(POMOCY,PROSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupias...
niemozliwe... tez takmialam, nieraz, niemozliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniechaaa18
tydzien temu piescilam sie z chlopakiem mialam kontakt z jego penisem ale nie z ta czescia gdzie wyplywa sluz....wytrysku nie bylo..dzis jest 15 dzien mojego cyklu a ja od 3 dni czuje sie kiepsko bola mnie jajniki okolice krzyza i taka jakas ciezka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycha
3 miesiące temu współźyłam ostatni raz z chłopakiem.... czy mozliwe jest ze jestem w ciąży?????????????????????????????????????????? bo okres spóźnia mi sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :'(:'(:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycha
3 miesiące temu współźyłam ostatni raz z chłopakiem.... czy mozliwe jest ze jestem w ciąży?????????????????????????????????????????? bo okres spóźnia mi sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :'(:'(:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my life is U----> nie nakrecaj sie bez powodu. Jesli nie doszlo do wytrysku, to z czego ma byc ta ciaza???? agniecha18---> pewnie zlapalas grype lub inny wirus przeziebienia. patrycha--> ile spoznia ci sie ten okres? robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_stacha
Byłam u przyjaciela. Miałam go pocieszać, bo miał dolinę... No ale doszło do przytulania, całowania, Nie chciałam abyśmy TO zrobili i mu to powiedziałąm. Rozebał mnie i w pochwie mi palcem grzebał... Boże.. a jak ja jestem w ciąży? Może miał gdzieś sperme na palcu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka_stacha----> nie zrozum mnie zle, ale jak mozna isc pocieszac przyjaciela i skonczyc na grzebaniu w pochwie???? Napisz, w ktorym dniu cyklu to bylo i czy on dotykal swojego penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_stacha
był to 29 dzień cyklu, okres mam co miesiąc. Nie wiem czy on dotykał swojego penisa.. nie patrzyłam na jego ręce... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_stacha
może powinnam z nim o tym pogadać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli bylo to na krotko przed okresem, to mozesz sie wyluzowac. Dziecka z tego nie bedzie. A na drugi raz pociesz kolege na inny sposob ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_stacha
dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×