Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania28

POMÓŻCIE!CÓRKA POŁKNEŁA PIENIĄDZ!!!!

Polecane posty

Gość ajam
Kochana , nic się nie martw! Moneta jest okrąglutka nic się nie stanie. Ja połknęłam jako 2 latka szpilke było trochę zamieszania podobno, ale wyszła z kupką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - nie denerwuj sie durnymi pannicami, ktore sa tak zgorzkniale, ze tylko tutaj moga sie na kims wyzyc bez wiekszych konsekwencji. Jestem pewna ze tak niewilki pieniazek zostanie \"naturalnie\" wydalony przez twoje dziecko. A dla wlasnego spokoju, jesli nie zauwazysz go przez najblizsze dni i gdyby dziecko skarzylo sie na bole brzuszka wtedy pojdziesz zrobic przeswietlenie. Te pannice ktore wysylaja cie natychmiast na ostry dyzur chyba mysla, ze lekarz natychmiast jakims cidem te 2 grosze wyciagnie... bez komentarza. Pozdrawiam i nie przejmuj sie tymi, ktorzy cie tu napadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUŻ WSZYSTKO OK, BRZUSZEK JEST PUSTY,PIENIĄŻEK WYSZEDŁ ;) dziewczyny juz wszystko ok, moneta wyszła z kupką godzinkę temu, te które sa mamami napewno mnie rozumieją co ja przeszłam. Uwierzcie mi że nie jestem złą matKą (tak myślę) mama dwójkę dzieic i bardzo bardzo je kocham. Same wiecie jak trudno jest upilnowac malucha a szczególnie jeśli ma się ich dwoje. B ardzo dziękuję za słowa otuchy, a tym którzy nie byli najmilsi życzę żeby mieli życie z dziećmi bez kłopotów, bo jak cierpi dziecko to matka oddałaby wszystko żeby to ona cierpiała zamiast swojej ukochanej pociechy. I nigdy w życiu nie krytykowałabym matki która szuka pomocy u innych. raczej krytyka nalezy się tym których dzieci nic nie obchodzą , nawet własne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile 5 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×