Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Tak jak Ela87 jestem przy 6 opakowaniu i przy 2 tyg pojawilo sie krawawienie i to wcale nie lekkie sama nie wiem od czego nie przegapilam tabletek etc nie wiem co sie dzieje ;// ktos by mogl mi odpowiedziec ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela87
do dzaga88 u mnie to krwawienie przeszło w okres, sama nie wiem dlaczego, czy powinnam się czegoś obawiać?? Znalałam w necie na stronie Wpadka.pl mozliwość zadania pytania specjaliście - ginekologowi i czekam na odpowiedź. Czy którejś z was też coś takiego się przydażyło? Piszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydzia
Witajcie!W piatek zaczelam juz 5 opakowanie Logestu i jak na razie nie narzekam.To moje pierwsze tabletki i dlatego zaczelam o najmniejszej dawki hormonow:)ale z tego wzgledu pilnuje sie zeby brac pigulke zawsze o tej samej porze,zapomnienie jej byloby dla mnie zbyt wielkim stresem bo mam za sobą juz przygodę z postinorem:/wiem co znaczy niepewnosc przyszlosci...U mnie skutkow ubocznych nie bylo od początku,moze z wyjątkiem niewielkiego powiekszenia piersi,ale na to akurat nie narzekam;p Poza tym w 7-dniowej przerwie wracają do swoich naturalnych rozmiarow;/Okres jest zawsze w 4 dniu.Na początku,przy 1 opakowanieu strasznie przezywalalm ze go nie ma dlugo,ale potem sie przyzwyczailam do tego 4 dnia:)I zawsze z poslizgiem czasowym nie wiekszym niz 3 godziny;p To dla mnie wielki plus pigulek bo kiedys mialam cykle bardzo nieregularne i dlugie;/ Teraz moge sie kochac bez stresu,za to z przyjemnoscią;) a cykle mam 28-dniowe:D Tylko ostatnio musialam brac przez tydzien antybiotyk(Dalacin C) ale na szczescie Logest dzialal:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Cop.
Hej dziewczyny!! Czy moze ktoras z was wie czy Logest wchodzi w interakcje z propranololem?? Prosze o porady!! Pozdrawiam!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydzia
Lady Cop niestety nigdy nie slyszalam o propranololu dlatego nie moge Ci pomoc,ale ja sie zawsze sugerowalam informacjami w ulotkach,porownując skladniki leku ze związkami wypisanymi w ulotce Logestu.A jesli jzu nie wiedzialam zupelnie to dzwonilam do swojej ginki i pytalam o ten lek.Mozesz poczytac ulotke a jesli tam nie ma to poszukac w internecie informacji o tym leku w jakichs serwisach medycznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopik
Cześć dziewczyny! Mam problem, tzn. zgubiła mi sie jedna tabletka Logest,która powinnam zażyć we wtorek o 22. Pójde do mojego ginekologa po recepte na tabletki w środe o 18,czyli czas od momentu kiedy powinnam zażyć tabletke przekroczy prawie 20 godzin. Jest to ostatnia tabletka w cyklu. Co mam zrobić?? Mam zrobić o 1 dzień wcześniej 7 dniową przerwe czy po prostu dzień później zażyć tabetke.Pomóżcie mi prosze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prosty ci się wszystko o jeden dzień przesunie! Jeśli ostatniej nie wziełaś, to przerwe skróć o jeden dzień. Tylko pilnu sobie tego bo już zawsze będziesz brała o ten dzien wcześniej. Jeśli załóżmy zawsze zaczynałaś opakowanie w czwartek to teraz zawsze będzie to środa, więc uważaj żeby się nie pomylić zaczynając kolejne opakowania. I czytaj ulotke! tam to pisze! Przerwe można skracać ale NIGDY WYDŁUŻAĆ! W 3cim tygodniu jak zapomnisz możesz odstawić i zrobić wczesniej przerwę, lub wziąść zapomnianą i następne opakowanie zaczać nie robiąc przerwy w ogóle. Ja osobiście stosowałam 1wszą metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela jak dostaniesz odpowiedz to napisz ja jak najszybciej ale u mnie chyba przez 2 tyg nie bedzie to trwalo az dostane okres sama juz nie wiem co o tym myslec a nie wiedze zeby ktoras z was byla w stanie nam pomoc powtarzam pytanie jestem przy 6 opakowaniu i w srodku dostalam nieoczekiwanego krwawienia nie wiem ocb odpowiedzcie PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela87
do dzaga88 jak tylko dostanę odpowiedź to zaraz dam znać, ale ten gin jakoś nie spieszy się z odpisaniem :/ ja dostałam to krwawienie 3 dni przed zakonczeniem opakowania, przez 2 dni było słabe, później przekształciło się w okres i juz trwa 4 dni ( normalnie mam 5) więc zobaczę jak to z tym będzie. Sama mam wielkie obawy, bo wcześniej się z czymś takim nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaa
Hej dziewczyny Ja wlaśnie zaczynam swoją przygode z tabletkami od logestu. zaczelam czytac o nim rozne informacje i tak trafilam na Wasze forum, ktore dalo mi odpowiedz na wiele moich pytan. Nie ukrywam, ze najbardziej obawiam sie skutkow ubocznych w postaci przybierania na wadze i "popsucia" sie cery. Wiem, ze to nie dot. wszystkich dziewczym, ale jednak pewnien stres jest. Wczoraj wzielam swoja trzecia tabletke i oprocz bolu mieśni narazie nic innego nie zauwazylam. Mam nadzieje, ze i to minie. Mam jednak do Was pytanie: po jakim czasie od wziecia pierwszej tabletki zauwazylyscie u siebie jakies objawy uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział, że były objawy uboczne? ;) U Ciebie wcale nie muszą wystąpić, tak jak i ja nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sluchajcie wzielam wczoraj pierwsza pigulke logestu i mialam po niej straszne zawroty glowy, nudnosci i strasznie bolal mnie brzuch-dzisiaj rowniez mam bole brzucha:( niepokoje sie tym:( czy to moze byc od pigulki?? czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze co mi się rzuca w oczy, toTwój wiek (o ile 15 to wiek).... Pierwsza tabletke bierze sie pierwszego dnia okresu, więc zastanow się czy to nie ma z okresem związku i czy wcześniej też miewałaś ból brzucha. Druga sprawa jest taka, że organizm się musi przyzwyczaić, i nawet jeśli w tej chwili coś wydaje się nie tak, z czasem powinno ustąpić. Jeśłi nie ustąpi zmień tabletki. Po 1 dniu nie da się nic powiedzieć, poczekaj trochę, jak będzie dalej jak jest idz się poradź lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to moj wiek:) wiem, troche dziwne ze w takim wieku biore tabletki antykoncepcyjne;) wzielam pierwsza tabletke wczoraj bo dostalam okres wiec zaczelam je brac. zobacze co bedzie dalej, ale mam nadzieje ze sie to uspokoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wiem.. Jak już masz współżyć, to przynajmniej nie ryzykując że będąc jeszcze dzieckiem sama będziesz je miała. Mam nadzieje, że już Ci się okres wyregulowała, bo na ogół nie powinno się tak wcześnie zaczynać, zwłaszcza jeśli cykle się nie zdążyły ustabilizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanie: czy to prawda(bo slyszalam) ze po braniu tabletek antykoncepcyjnych mozna nie zajsc w ciaze, a jesli juz to po wielkich trudnosciach?? tylko mi chodzi o to ze jak sie te tabletki odstawi;)piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi kiedy zaczyna dzialac tabletka logest? zaczelam dopiero jedna pigulke. kiedy moge byc spokojna ze nie zajde w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze niech ktoras kobitka odpowie mi na pytanie bo to ciagle mnie zastanawia(to z ta ciaza).czekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotunaplotu
witam was dziewczyny, dawno tu nie zagladalam, ale tez nic takiego sie nie dzialo. koncze brac drugie opakowanie i juz troszke moge wam opowiedziec. wiec tak: wyraznych skutkow ubocznych raczej nie zauwazam. no moze nie do konca. w trakcie tygodnia bez tabletek mialam codziennie migrene. nie wiem czy to wiazac z tabletkami, zobacze jak bedzie po drugim opakowaniu. no i teraz najgorsze... przechodzi mi ochota na seks. no moze ochote mam, ale jak juz przyjdzie co do czego to hmmm to ta ochota nie wystarcza. jeju to mnie zaczyna martwic. nic mi nie dolega wiec uwazam ze tabletki sa dla mnie dobre. no tylko o to jedno chodzi. mozecie cos poradzic? pozdrawiam was logestowiczki goraco cium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudności można mieć i bez tabletek z wielu przyczyn. Nie powiedziałabym że to prawda. Po odstawieniu organizm musi tylko wrócić do dawnego rytmu. Co do pytania kiedy zaczyna dziłaać pierwsza tabletka... Przeczytałaś ulotkę????Jak nie to zacznij od tego, tam to wszystko pisze. A na spadek libido nic nie poradzisz niestety. tak bywa. Możesz spróbowac zmineić tabletki moze będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy jak wzielam jedna tabletke logestu o 17 to czy moglabym ja przesunac np na 21?? bo mi ta pora(17) nie odpowiada. pomozcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pewnosc ze wszystko bedzie dobrze?? bo sie troche boje tak przestawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki napiszcie mi jakie badania trzeba zrobic jak sie zaczyna brac te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOŚĆ LOGESTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Koniec !! Zostały mi dwa opakowania i przerwyam , juz dłużej nie wytrzymam. Zażywam je 2 lata(innych nie brałam). Nie miałam żadnych poważnych skutków ubocznych,zadnych krwawień , bólów głowy itp. Ale teraz juz mam dośc.Moje libido = ZERO !!!!!!!!! I to juz po dwóch latach, a to nie jest aż takbardzo długo.Mam deprechę ....nic mi sie nie chce. Sex....2 razy w miesiącu.. Koszmar!! Zresztą zaczyna siadać mi psychika...jestem jakaś nerwowa, nawet agresywna czase....mówiąc brzydko \"odwala\" mi :/ Czasem mam uczucie ze mnie rozsadzi od środka:/ JUż nie chce zażywać żadnych tablatek...Mój facet powiedział mi że się robię coraz bardziej dziwna...z miesiąca na miesiąc...No i nie chce mi sie kochac...:( I mi smutno jak patrze na mojego kofanego faceta a on mnie KOMPLETNIE nie podnieca!! A bardzo go kocham:( KONIEC Z LOGESTEM I WSZYSTKIMI TABLETKAMI ! NIE BEDE SIE WIECEJ TRUĆ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOŚĆ LOGESTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Koniec !! Zostały mi dwa opakowania i przerwyam , juz dłużej nie wytrzymam. Zażywam je 2 lata(innych nie brałam). Nie miałam żadnych poważnych skutków ubocznych,zadnych krwawień , bólów głowy itp. Ale teraz juz mam dośc.Moje libido = ZERO !!!!!!!!! I to juz po dwóch latach, a to nie jest aż takbardzo długo.Mam deprechę ....nic mi sie nie chce. Sex....2 razy w miesiącu.. Koszmar!! Zresztą zaczyna siadać mi psychika...jestem jakaś nerwowa, nawet agresywna czase....mówiąc brzydko \"odwala\" mi :/ Czasem mam uczucie ze mnie rozsadzi od środka:/ JUż nie chce zażywać żadnych tablatek...Mój facet powiedział mi że się robię coraz bardziej dziwna...z miesiąca na miesiąc...No i nie chce mi sie kochac...:( I mi smutno jak patrze na mojego kofanego faceta a on mnie KOMPLETNIE nie podnieca!! A bardzo go kocham:( KONIEC Z LOGESTEM I WSZYSTKIMI TABLETKAMI ! NIE BEDE SIE WIECEJ TRUĆ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) dawno tu nie zagladałam ale postanowilam znow sie odezwac...Brałam logest przez 3 miesiace niestety zaczeły mi puchnac łydki pojawiły sie straszne wylewy zczełam sie obawiac ze to poczatki zakrzepicy.Byłam u mojego ginekolga ale on nie potraktował tego zbyt powaznie kazał nie przerywac zapisał mi tylko magnez i tabletki na lepsze krazenie krwi niestey nic nie pomagało i zdecydowałam sie przerwac na własna odpowiedzialnosc o dziwo jak reka odjął wszystkie wylewy znikneły opuchlizna tez. Ale teraz mam inny problem otoz po samym odstawieniu dostałam normalnie okres ale sie dziwnie czułam pozniej z niecierpliwoscia czekałam na nastepne krwawienie ale dostatłam je dopiero po 37 dniach i było ono jakies dziwnie krotkie teraz czuje sie jakbym była w ciazy mam dziwne pobolewania w dole brzucha czeste oddawanie moczu i straszne zmeczenie i snennosc czasami mdłosci.I tak sie zastawiam czy czasami nie jestem w ciazy czy to tylko efekt po odstawieniu pigółek.Ja juz mam jedna ciaze za soba i jak pamietam czułam sie na poczatku podobnie jak teraz. Co o tym sądzicie czy moge sie obawiac czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem ze jestem juz po trzeciej pigulce i czuje sie dziwnie:( zawsze w poludnie dostawalam strasznego bolu brzucha, mialam mdlosci i wogole czulam sie jakas niezywa. ale jak narazie jest oki. dzisiaj wezme nastepna tabletke i zobacze co bedzie dalej. a jeszcze na dodatek zachorowalam i ogolnie to wszystko sie na mnie zwalilo:(jedynie ciekawa jestem czy ten bol brzucha to od tych tabletek. a wy jak myslicie od czego to moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem ze jestem juz po trzeciej pigulce i czuje sie dziwnie:( zawsze w poludnie dostawalam strasznego bolu brzucha, mialam mdlosci i wogole czulam sie jakas niezywa. ale jak narazie jest oki. dzisiaj wezme nastepna tabletke i zobacze co bedzie dalej. a jeszcze na dodatek zachorowalam i ogolnie to wszystko sie na mnie zwalilo:(jedynie ciekawa jestem czy ten bol brzucha to od tych tabletek. a wy jak myslicie od czego to moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×