Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość kotunaplotu
witam was wszystkie bardzo goraco tak sobie siedze i rozmyslam... skad wiedziec - spytam wprost - czy sie nie zaszlo w ciaze. tabletki tabletkami, ufamy im, bierzemy regularnie. czy krwawienie w czasie tygodniowego odstawienia jest jednoznaczne z: "nie jestes w ciazy" ? Czy mam racje? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik18
czasem jest podobno tak ze moze nie wystapic i nie oznacza ze jestes w ciazy. zrob sobie test ciazawy. wiem ze branie tabletek nie ma wpływu na niktore testy np. bobo-test(kosztuje koło12zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaba
hej dziewczyny pisze po raz drugi, okresik sie troche spoznił i dopiero od dzis bede prała LOGEST za parę dni się odezwe i napisze co i jak czy sa jakies skutki uboczne? i czy na prawde działaja? ps. u mnie w mieście tabsy kosztuja 36,60 (masakra) chyba najdrozsze z tego co widziałam na forum. Niestety takie jest życie we Wrocku. pozdrawiam i przesłam ciepłe buziaki dla was wszystkich. papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waneska19
Przed chwilka zabrałam czwartą tabletke LOGESTU.Sa to moje pierwsze tabletki. Nie zauwazyłam zadnych skutkow ubocznych poza tym ze nie mam okresu, wczoraj byl co prawda, słaby ale byl. A dzis?? Nawet plamnienie nie wystąpilo. Z tego co przeczytałam na forum zadna z was nie miala takiego skutku. Zaczynam sie martwic... Do Madziaba W moim miescie kosztują tyle samo ;/ ale to nic moze z czasem cena spadnie. Pozdrawim goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waneska19
Przed chwilka zabrałam czwartą tabletke LOGESTU.Sa to moje pierwsze tabletki. Nie zauwazyłam zadnych skutkow ubocznych poza tym ze nie mam okresu, wczoraj byl co prawda, słaby ale byl. A dzis?? Nawet plamnienie nie wystąpilo. Z tego co przeczytałam na forum zadna z was nie miala takiego skutku. Zaczynam sie martwic... Do Madziaba W moim miescie kosztują tyle samo ;/ ale to nic moze z czasem cena spadnie. Pozdrawim goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik18
ja tez kiedy zaczełam barc to odarzu miałam krotszy i mniej obfity okres!!! jak normalnie miewałam takli po 6 dni, tak przy czwartej tabletce juz prawie wogole go nie było - tez sie zanipokoiłam - potem nic nie miałam i tak po trzech dniach po zakonczeniu okresu dostałam plamien ktore mam do tej pory (ale sa coraz słabsze) - jestem przy szesnastej tabletce i wybieram sie wkrotce do gina na badanka i po kolejne opakowanie - bo chyba logest mi odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivona28
czesc witam! mam pytanie dotyczace Logestu wybralam juz 10 tabletek i czytajac niektore wypowiedzi nie wiem juz sama czy zabezpieczaja od pierwszej pastylki wzietej w pierwszym dniu cyklu czy dopiero po wybraniu calego opakowania?bardzo prosze o pomoc bo juz zaczynam sie bac ze zalicze wpadke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *zuz*
O MAJ GAT! Czy Wy potraficie czytać?! Pisano już o tym z tysiąc razy na tym forum, nawet na tej stronie ZABEZPIECZONA JESTEŚ JUZ PO PIERWSZEJ TABLETCE, WZIĘTEJ PIERWSZEGO DNIA OKRESU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Potwierdzam osobiście :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaba
Hej Laski no wiec jestem po 5 tabletce Logestu, u mnie wszystko Ok, co prawda piersi troche pobolewaja, ale nic po za tym sie nie dzieje, żadnych plamień, zadnej deprechy, a i ochoty na sex mniejszej też nie mam (wrecz przeciwnie- ochote na sex to ja mam i to bardzo duza:P), tak jak opisywałyście wcześniej Logest działa od pierwszej tabletki. I jak dla mnie jest on super. PS Z dzwiękiem dzwonków melodyjnych Wraz z opłatkiem wigilijnym W dzień Bożego Narodzenia przesyłam Wam serdeczne życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dołączam się do życzeń - zdrowych, spokojnych i przepełnionych wyjątkowym nastrojem Świąt Bożego Narodzenia, a także samych wspaniałości na Nowy 2006 Rok. Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil18
Ja dzisiaj wezmę swoją drugą tabletkę Logestu, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze - bo na razie jest, na ale zobaczymy później :) Ja też życzę wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik18
wczoraj skonaczyłam swoje pierwsze opakowanko legesciku i wsio jest super - tyle tylko ze mam małe palmienie. tez zycze spokojnych swiat i happy new year!!! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaa
od 7 dni biore logest i jak narazie kiepsko sie po nim czuje. caly czas mam p[lamienie i nie wyglada na to zeby mialo sie niedlugo skonczyc!!! poza tym w ogole nie mam ochoty na sex i mam mdlosci!!! nie wiem czy je dalej brac i czekc az te objawy znikna czy po prostu zmienic je na inne?! najgorszy jest ten spadek libido bo jak to ma byc tak caly czas to ja wole ich dluzej nie brac. prosze napiszcie czy po jakims czasie zwiekszyla sie wam ochota na sex czy to tak juz zostaje????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil18
A po jakim czasie dostałaś te skutki uboczne? Po pierwszej tabletce czy powiedzmy po czwartej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik18
no wiec mi to libido odrazu skoczyło, ale to chyba dlatego ze skonczył sie stres zwiazany z uzywaniem samej gumki(wpadka) :) a krwawienie to mozesz miec nawet do 3 miesiecy. gorzej jezeli masz mdłosci, moze sa zwiazane z czyms innym??? no wiesz -sa swieta i sie objadłas roznymi pysznosciami itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil18
No ja mam podobnie jak Kasik - chociaz jestem dopiero po 4 tabletkach, to czuje ze moje libido podskoczylo mozliwe ze z tego samego powodu co wyzej... Do tego czuje sie swietnie - na razie nie mam zadnych skutkow ubocznych, i wolalabym by to sie nie zmienilo... Organizm musi sie przyzwyczaic do nowej dawki hormonow - i ja bym poczekala chociaz do konca calego listka tabletek, moze w tym czasie wszystko sie juz unormuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logitea
Biere logest od 2 tygodni.to moje pierwsze tabletki.jestem dosc mloda i ciesze sie ze dostalam te z tak mala iloscia hormonow.nie mam zadnyhc skutkow ubocznych, oprocz uporczywych plamien. nie kochalam sie jeszcze w czasie ich brania(problemy techniczne) ;) ale to niedlugo sie zmieni i bardzo mnie to cieszy wiec z libidem tez chyba wszystko ok. boje sie tylko sexu z tymi plamieniami :/ nie zabardzo wiem czy to nie bedzie przeszkadzalo.on mowi ze jemu nie ale ja jakos nie wiem... narazie chce rowniez korzystac z gumki. przynajmniej przez pierwsze opakowanie... Bardzo sie ciesze ze znalazam ten temat i ze moge poczytac o doswiadczeniach innych kobiet z logestem :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 25
JA tez biorę logest od 4 lat. Jednak miesiąc temy wyjechałam na wekend i zapomniałam zabrac ze sobą tabletek. W związku z tym musiałam je odstawic. Mam pytanie czy gdy dostane okres mogę je znów zacząc zażywać i czy będą działały od pierwszej tabletki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 25
JA tez biorę logest od 4 lat. Jednak miesiąc temy wyjechałam na wekend i zapomniałam zabrac ze sobą tabletek. W związku z tym musiałam je odstawic. Mam pytanie czy gdy dostane okres mogę je znów zacząc zażywać i czy będą działały od pierwszej tabletki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *zuz*
Witam Was dziewczynki!:) Jestem w połowie drugiego opakowania i narazie wszystko jest wprzorządku. Cera jakby lepsza, piersi pełniejsze, i najważniejsze - zero stresu podczas kochania:) Plamienia miałam przez pierwsze dwa tygodnie przyjmowania tabletek. A co do tej przerwy, to chyba tabletek nie można zacząć brać po przerwie ot tak, musi minąć conajmniej pół roku. Pozdrowionka*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
Hej dziewczyny:) Dolacze do Was ze swoimi watpliwosciami. Dzis wzielam 5.tabletke, ale zaniepokoila mnie jedna sprawa. To moje pietwsze anty wiec zasiegam rady;) Tabletki prawie zupelnie zatrzymaly mi okres. Trwal on w zasadzie 2 dni, tez mam niewielkie plamienia. Czy to normalne? Pozdrawiam cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Do KASIA 25: Lepiej nie funduj swojemu organizmowi takiej huśtawki. Myślę, że najrozsądniej w tej sytuacji byłoby odstawić tabletki, odczekać ze 3 cykle do unormowania sytuacji hormonalnej i dopiero wtedy ponowne rozpoczęcie brania tabletek. Pozdrawiam! Do NOWAAA: Nie przejmuj się, wszystko w normie. Tak to właśnie zazwyczaj wygląda na początku. Życzę powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, mam pytanko kiedy pigułki w ogole zaczynaja dzialać, od pierwszego dnia zażycia czy musi minąć jakiś czas?? Pozdrawiam :) czekam na szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaaa_17
dziewczyny a tabletki i alkohol???? mozna pić?? prosze o szybką odpowiedz.... buziak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waneska19
czesc dziewczyny. bore logest od dwoch tygodni. zaczelam brac od 1 dnia okresu. trawl on niecale 3 dni. jak do tej pory nie ma czadnych plamien ani skutkow ubocznych. powiekszyly sie moje piersi i przytylam z 1.5 kilo ;/ . tabsy biore regularnie o godz 16. mam pytanko co do tych plamien ? czy nie zawsze wystepuja? bo ja ich nie mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
Dzieki Camelia:) Nawiazujac do wypowiedzi Logitei, dobrze ze ten topik istnieje bo ja tez śledze doswiadczenia innych dziewczyn:) Szczesliwego nowego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do LUIZKA: Ten temat był już tu wałkowany milion razy - od pierwszej tabletki przyjętej pierwszego dnia okresu. Do OLGAAA_17: Jeśli masz na myśli picie w normalnych granicach, to spokojnie. ;) Do WANESKA19: Z plamieniami to może być różnie, zresztą widać to po wypowiedziach dziewczyn na tym forum - często się pojawiają, ale nie jest to reguła. Do NOWAAA: Nie ma za co. :) Pozdrawiam i życzę powodzenia dalej! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DZIEWCZYNY!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, zobaczcie tu: http://www.abc.com.pl/serwis/du/1996/0571.htm w tabeli w związkach rakotwórczych są doustne środki antykoncepcyjne... To chore! O co chodzi w ogóle? Dlaczego coś co jest rakotwórcze (nie \"prawdopodobnie rakotwórcze\", a \"rakotwórcze\") jest dopuszczone do obrotu? Co tu się dzieje? Przypadkowo dziś się natknęłam na tę stronę i mi wara opadła do ziemi ze zdziwienia :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwina 22
dziewczyny nie popadajmy w skrajnosc!!! wiecie co jakis czas temu moja babcia miala operacje (zlamala noge)w szpitalu byl z nami moj wujek ktory jest ginekologiem rozmawialismy na temat osteoporozy i moj wujek powiedzial tylko jedno zdanie na ten temat- Ze baby to sa glupie boja sie brac hormony bo wielce maja im zaszkodzic , a w rezultacie w wielu przypakach moga pomoc, a ze sa glupie to juz ich sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwina 22
zapomnialam dodac ze wtedy dopiero zaczynalam brac tabletki antykoncepcyjne i chyba nigdy w zyciu jak wtedy nie przeszkadzalo mi ze powiedziano na kobiety ze sa glupie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×