Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość cathrina
Do MadziakM! Mozesz odtawic nie martwiac sie o wpadke ale jak odstawiasz nie konczac mozesz miec przez jakis miesiac plamienia i zle sie czuc ale pozniej to zniknie! juz pisalam o tym tak powiedzial moj lekarz! aj mimo ze chcialam odstawic odczekalam do konca!pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathrina
Do dziewczyn ktore odstawily lub sa w trakcie:-) Juz 4 dzien nie biore humor super wciaz sie smieje i jest OK! Libido wzroslo tak ajk przed braniem i jest super!troche mmnie glowa boli ale to chyba normalne po odtawieniu a i jeszce jedno, czy ktoras z was po skonczonym okresie miala plamienia? bo cos czytalam ze ktorejs z Was sie tak zdazylo! wlasnie dzis rano mam jakies plamienie choc okres skoczyl mi sie w poniedzialek! napiszcie czy dlugo to trwa?buziaki gorace:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja mam za sobą tydzień \"odtruwania\". ;) Jestem bardzo zadowolona z tej przerwy, bo czuję się bardzo dobrze. Na początku pobolewała mnie głowa, ale minęło. Wczoraj miałam bóle brzucha, takie podobne do tych owulacyjnych - hmmm, myślicie, że to może być środek nowego cyklu? Dziś już wszystko jest super i oby tak dalej. :) Do CATHRINA: Witaj! Tak, ja miałam plamienia. Zaczęły się kilka dni po zakończonej miesiączce i były bardzo słabiutkie. W sumie to nadal się zdarzają, ale naprawdę nic wielkiego, w porównaniu z tymi które miałam np. podczas całego pierwszego opakowania Logestu. Więc nie martw się, podobno to normalne po odstawieniu. Super, że tak dobrze się czujesz. :) Ja też odżyłam. A jak u Cuebie z nowym zabezpieczeniem? Pozdrowienia serdeczne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathrina
Do Camelia! dzieki wielkie za odpowiedz! no mnie teraz jakos boli brzuch tak jak przed okresem a plamienia niewielkie wiec mam nadziej ze mina!:-) a co do zabezpieczenia to gumeczki nic wiecej! pzrez pol roku uzywalismy gumek wiec damy rade:-) trzeba tylko uwazac! buziunie gorace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO cathrina: dzieki wielkie. na razie nie przestalam brac. chyba za twoja rada, poczekam do konca opakowania. no i przejde sie do ginekologa. nie moge znalezc twojej wypwiedzi o odstawianiu i o tym co ci powiedziala lekarz;) po jakim czasie ty odstawilas? czy jest ktos kto odtawil po jednym opakowaniu, bo juz nie mogl scierpiec???:( znowu mam okropny humor i totalny brak ochoty na sex, co pewnie jest polaczone...:( dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotu
do Camelii i innych dziewczyn, mam pewien problem... koncze wlasnie 6 opakowanie, zostalo mi 3 tabletki i dzis rano pojawila sie ciemna plamka wydzieliny z pochwy. nigdy nic takiego nie wystepowalo no moze poza poczatkowymi plamieniami. jesli chodzi o ciaze to nie sadze zeby to ona byla tego powodem bo zabezpieczamy sie jeszcze prezerwatywa. musze miec pewnosc.... ale chyba zaczynam panikowac... co sie dzieje. koncza mi sie tabletki i umowiona juz jestem do lekarza na wtorek. co mam zrobic. czekac? mialyscie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwina 23
Do KOTU!!! nie masz co panikowac niedawno mialam tak samo przy 5 opakowaniu. Bylam u ginekologa i powiedzial mi ze to normalne i niekiedy sie zdarza nawet po kilku opakowaniach. Pozdrawiam:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Dziś 10-ty dzień po odstawieniu, a samopoczucie nadal bardzo dobre. Humor dopisuje, czuję się lżejsza, oczyszczona, a ostatnio wydaje mi się, że mój organizm obudził się do życia, bo bolały mnie jajniki, miałam małe plamienie i takie objawy owulacyjne. ;) Oby to było to. Cera w sumie nawet lepsza i mam nadzieję, że już tak zostanie. Więc póki co, to oceniam tę decyzję na wielkiego plusa! :) Do KOTU: Wiesz, mnie się coś takiego nie zdarzyło. Jeśli to tylko kropla, to raczej nie ma się czym przejmować. Zwłaszcza, że już za kilka dni idziesz do lekarza, więc na pewno wyjaśni Ci wszystko. Głowa do góry i zaczekaj do wizyty. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha150
Mam taki problem,.Przez 1,5 roku brałam Logest i wszystko było ok - żadnych skutków ubocznych oprócz spadku libido. W związku z tym lekarz przepisał mi Regulon. Od momentu zażywanie Regulonu, czyli od środy, mam silne bóle głowy i nudności. Dzisiaj poszłam do ginekologa, który bardzo się zdziwił i stwierdził, że wątpi, żeby te objawy były od tabletek, bo Regulon ma taki sam skład jak Logest. Kazał mi wykupić Logest, wyrzucić 3 tabletki i dalej zażywać Logest. Sama nie wiem co mam robić. Czy próbować pobrać jeszcze Regulon i zobaczyć jak będę się czuła czy od razu wrócić do Logestu.. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawannna
Mnie też lekarz zmienił tabletki w trakcie brania już nowego opakowania i byla to dobra zmiana, bo objawy, ktore mialam ustapily.Po co masz sie meczyc? Ale i tak nadal uwazam,ze odstawienie tabletek to najlepsze,co moglam zrobic:) jest ok:) Ciekawe czy dostane regularnie miesiaczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha150
No masz rację, ale tak sobie myślę, że może te nowe tabletki pomogłyby mi na spadek libido. A jeśli wrócę do Logestu to znowu będę w punkcie wyjścia. Jeszcze dziś wziełam Regulon. Jeśli jutro nadal będę się tak źle czuła to wykupię Logest. Ja na razie nie mogę sobie pozwolić na całkowite odstawienie tabletek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zauważyłam po opisach innych dziewczyn, że zazwyczaj jest tak, iż jeśli tabletki były stosunkowo dobrze tolerowane, to i po odstawieniu nie ma jakichś radykalnych wstrząsów. Mam więc nadzieję, że utrzyma się u mnie dobre samopoczucie na każdej płaszczyźnie. :) Dodatkowo cały czas wspomagam się witaminkami, skrzypem polnym i Folikiem - polecam! Zajść w ciążę można zawsze, bo nie ma 100% metody (chyba że szklanka wody zamiast :D ), a ważne jest, aby mieć odpowiedni poziom kwasu foliowego. Nie zaszkodzi, a w razie ciąży na pewno pomoże maleństwu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy komus sie tez strasznie wysuszyla cera po logescie?jestem pod koniec pierwszego opakowania, a moja cera, jak zawsze byla mieszana to teraz zrobila sie sucha. okropne odczucie. czy ma szanse wrocic do poprzedniego stanu?albo sie przynajmniej unormwac? czy to juz tak zostanie i mam w wieku 21 lat zaczac kupowac kremy przeciwzmarszczkowe?;) pozdrawiem wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathrina
Do Madziak M Ja mialam podobnie i mnie tez to strasznie martwilo bo moja cera byla przed tez mieszana a teraz po 2 latach jest sucha a mam 20 lat i zrobily mi sie niewielkie zmarszczki ale powiem ci ze jak ostawilam a juz tydzien nie biore widze ze jest lepiej! nawet moj chlopak mowi ze duuuzo lepiej wygladam ze jakas barzdiej atrakcyjna sie stalam i pelma energii! a ze cera sie wysusza od tabletek to jest t o sprawdzone z reszta widze po sobie ze wraca do normy:-)pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciesze sie ze ci wraca wszystko do pozytywnej normy:) ja czuje ze nie zaryzykuje 2iego opakowania:P czuje sie jakbym sie sypala. dzieki wielkie za odpowiedz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, najlepszego z okazji naszego święta! :) U mnie dziś miną dwa tygodnie od odstawienia. Samopoczucie nadal w porządku, żadnych plamień, pobolewań. Jedyne co zauważyłam, to że skóra już nie jest taka sucha, bardziej się przetłuszcza, więc trzeba kremy zmienić. ;) Ale poza tym jest super. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawannna
Hello! Miesiac odkad nie biore;) Powinnam dostac miesiaczke:) ale kto wie, moze jakis bejbik w drodze?:) Samopoczucie dobre, cera znosna:) No i radosc zycia!! :) I ochota na seks:) W KOŃCU! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena k....
cześć dziewczyny...mam problem i prosze o rade...brałam około roku logest i czułam się po nim świetnie.żadnych skutków ubocznych.dwa miesiące temu odstawiłam i pierwszy okres po odstawieniu okres dostałam prawie na czas a z nastepnym mam problem...czy to normalne?robiłam test i wyszedł negatywnie.po ostawieniu tabletek są problemy z okresem?powoli zaczynam się stresować.prosze napiszcie mi coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do LENA K....: Niestety sama dopiero się przekonam jak to będzie, ale słyszałam, że to ponoć częste zjawisko po odstawieniu - pierwszy naturalny okres w terminie, a potem to czysta ruletka... Sądzę, że najlepiej zrobisz jak udasz się do lekarza. Może potrzebne będą badania poziomu hormonów i zastosowanie leków, które przywrócą miesiączkę - to oczywiście tylko pewna ewentualność. Ale wizyta u lekarza na pewno rozwieje Twoje wątpliwości. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 19-ty dzień przerwy... Ogólnie jest w porządku, tylko ostatnio pobolewają piersi i jajniki. Ciekawe jak będzie z okresem. No i nie muszę już chyba dodawać, że nastrój o wiele, wiele lepszy, jak również większa ochota na... ;) Pozdrawiam i czekam na Wasze spostrzeżenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale...
Ja tez odstawiłam Logest, czekam na o. Rok z Logestem zaowocował zerowum libido i zmiennymi nastrojami(np. ryczenie jak głupia w kinie na komedii:). Generalnie odechciało mi sie wsystkiego. Co do wciskania leków to sponsoring robi swoje...Moja lekarka choc b. fachowa optuje za Scheringiem...Na razie koniec z chemia, potem będę walczyć:) Na razie nastrój niezły, jakos lżej bez chemii. Duzo czytałam na necie o różnych pilach i wniosek jest taki, że trzeba na sobie eksperymentować. mercilon zbierał dośc pozytywne opinie, choc znalazłam wypowieź 1 francuzki, która "zaszła" biorąc go regularnie jak w zegarku (chyba wpływ leków anty-alergicznych). Moj optymizm z początków Logestu już na pewno nie wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomonka
dziewczyny mam pytanie: ile kosztuje mercillon i co o nim sądzicie. wiem że może już było ale przeczytać te wszystckie posty to marzenie ściętej głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena k....
dzięki camelia za odpowiedz;)))))))))))dziś jest już luzik...wiecie kiedy dostałam okres?w drodze do łazienki jak szłam zrobić następny test ciążowy.śmiechu warte.szkoda tylko że rozdarłam ten test bo niewiem czy on będzie się jeszcze do czegoś nadawał w razie potrzeby........a wszystko to wina mojego uroczego pana doktorka który bez mojej zgody wypisał mi recepte na cilest zamiest logest,a kiedy się zorientowałam było już za póżno żebu coś wymyślić i stąd ta przerwa w braniu.dziś wracam do logestu a na następnej wizycie porozmawiam z lekarzem o tabletkach drugiej generacji.są dużo tansze a dziewczyny z netu je chwalą....bo w logeście nie podoba mi się tylko cena.u mnie w aptece prawie 40 zł.pozdrowionka dla wszystkich.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_son
40 zł to faktycznie sporo jak na comiesięczny wydatek. a mozecie mi napisać jakie są dobre ale tańsze tabletki bo w poniedziałek idę do ginekologa po swoje pierwsze i chciałąbym mieć jako takie rozeznanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ANIA_SON: Cena to niestety kwestia apteki. Ja za Logest płaciłam np. niecałe 29 zł, więc jak widać rozpiętości sa ogromne. Ale radzę Ci nie kierować się ceną, ale tym aby były jak najlepiej dopasowane do Twojego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziala link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×