Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

miętka pupa no ja takich skutów ubocznych nie miałam tyle że po bardzo długim stosowaniu jednak libido spadło i ta suchość ale nic pozatym no i najwżniejsze nie przytyłam, tak chyba jednak zacznę brać jakby co to odstawię i nie będzie problemu :) miętka pupa Ale współczuję Ci takich skutów ubocznych bo sama to bym się załamała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalabrii
hej Logest jest pomyłką! Brałam go prze 4 miesiące.95% skutków ubocznych. Musiałam go zmienic na poprzedni czyli Regulon i jest o niebo lepszy. A libido..po wszytskich tabsach spada.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana migosia
dziekuje za odp Oliwka_ :) Mam nadzieje ze wszystko wroci u mnie do normy;) ja poza tym ze mam caly czas plamienia:( o logescie-nic zlego powiedziec nie moge.Libido w normie;) przytylam tylko 1kg wiec tez najgorzej nie jest:) zadnych mdlosci, depresji ani nic takiego:)Tylko okres mam jak mialam cale 7dni i to takie ze podpasek nie nadazam zmieniac;( A po okresie plamienia i tak wkolo:( mam nadzieje ze w koncu sie wyreguluje...bo jak nie to chyba je zmienie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanami
Witam pilnie odkupie logest jesli ktos ma prosze o kontakt na maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ogromniasta prośba:::::: Która poratuje jednym opakowaniem Logestu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymiśka
kiedyś go próbowałam i przy 1 opakowaniu mdlałam miałam kołatanie serca, bóle głowy, szybko odstawiłam i zmieniłam na Mercilon - ten była super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fritka
strone wczesniej dziewczyna pisala o zamienniku logest, ostatnio ide wykupic recepte patrze co babka w aptece mi daje a tam czarnobiale opakowanie wiec ja do niej co to jest? ja chce normalne opakowanie a ona do mnie ze tylko takie maja, tylko dziwne ze wczesniej kupilam tam 2 opakowania normalne kolorowe, wiec ja do niej ze tego nie biore i ma mi oddac recepte, jeszcze zauwazylam ze nie brala opakowania normalnie z szafki gdzie zawsze tylko spod kasy!! wiec poszlam do drugiej apteki i to samo, do 3 i to samo, mowie dosc, pojechalam do innego miasta i mowia ze to samo wiec juz mnie szlag trafil i prosze babke czy nie moze mi zamowic normalnego opakowania, babka byla mila i dostalam kolorowe normalne opakowanie, nie z importu jak to mowily. ja bym tego opakowania nie brala, bralam juz 2 lata te kolorowe i nie zamienie tego w aptece mi babka powiedziala ze to niby jest z UE i nie jest rozpakowane w Polsce, tylok dziwne czemu tansze o prawie 10zl :o za cholere tego nie wezme! a mi sie to opakowanie kojarzy jak " MADE IN CHINA" :o grrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś wie coś o interakcjach Logesstu z lekiem Groplinosin (zabijającym wirus opryszczki pospolitej) ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, moja lekarka przepisała mi logest jako pierwsze pigułki, ale powiedziała żeby brać nie od 1 ale od 5 dnia okresu - czy któraś z Was spotkała sie z takim zaleceniem? i może wiecie gdzie w Warszawie można kupić Logest tanio? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem można w ten sposób, ale nie będziesz zabezpieczona od pierwszej tabletki. Doczytaj na ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka167
hej dziewczyny! Chciałabym nawiązać do wypowiedzi FRITKI. Słuchaj, nie musisz sie obawiać tych tabletek. Nie wiem dlaczego u Ciebie były tańsze, ja np kupiłam je w normalnej stałej cenie i to jest jeden i ten sam lek. Wystarczy przeczytać skład z ulotki. Zresztą wszystko jest tak samo jak w tych kolorowych, jedyne co sie różni to opakowanie i to że na listku dni nie są po polsku. Ja właśnie ostatnio też takie dostałam i wszystko jest w porządku. Pozdrawiam wszystkie zadowolone kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkaa
hh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkaa
laski mam pytanie: w poniedzialek wzielam ostatnia tablete z opakowanka a w czwartek dostalam okres-czy to prawidlowo czy za wczesnie??bo zgubilam ulotke:( no i teraz mam dalej okres...to co jutro znow zaczac nowy blister??? bardzo prosze o odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva27lat
Jeśli nią wzięłas w poniedziałek a wczwartek dostalas okresu to bardzo dobrze (ja. na postaję w piątek lub sobotę). Teraz kolejną bierzesz po 7 pełnych dniach czyli we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkaa
dzieki Evo27 o odp ale w poniedzialek jeszcze wzielam tabletke:) no i rachunek nie zgadza mi sie o tyle, że 21dni jjemy tablety a 7dni to odstawienie tak?? czyli po 7dniach od odstawienia powinno sie chyba dostac ten okresik...hmmm...no nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva27 lat
Nie tak, 7 dni nie bierzesz tabletek, w ciągu tych 7 dni powinno nastąpić krwawienie, np. 4 albo 5 dnia. Ja dostaję np. 5 dnia. czyli 21 dni bierzesz i 7 dni nie bierzesz. Ja też wzięlam ostatnią z opakowania w poniedziałekk, a w sobotę krwawiłam. Jutro - wtorek zaczynam kolejne opakowaie, choć nadal jeszcze krwawię. Jest to też zapisane w ulotce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logestka
Hej kobitki mam pytanie! Po raz pierwszy stosuję tabletki anty, zuzyłam juz całe 1 opakowanie i teraz mam 7 dniową, czy drugie opakowanie mam zacząć, gdy pojawi się krwawienie, czy równo po siódmym dniu, baaaaaaaardzo dziękuję za odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 7 dniach, krwawienie nie ma tu nic do rzeczy. Np. kończysz w sobotę, następne zaczynasz w kolejną niedzielę. Ulotka się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logestka
Dziekuje bardzo za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logestka
Chyba mam kłopot. Zużyłam całe opakowanie logestu , po raz pierwszy, po 21 dniach zrobiłam siedmiodniową przerwę, okres nie przyszedł, a ja zaczęłam drugie opakowanie, czy słusznie?? Muszę przyznac, ze okres trwał około 15 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logestka
Czy dobrze robie biorąc drugie opakowanie, mimo ze nie mam okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy nie czaje, no robisz 7-dniową przerwę i nawet jeśli nie masz okresu to bierzesz po tej przerwie tabletki, jeśli taka sytuacja się powtórzy możesz być w ciąży, radzę poczytać dokładnie ulotkę, bo na początku brania tabletek tak może być. Poza tym piszesz najpierw ze okres nie przyszedł a potem że trwał 15 dni... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logestka
Jak pierwszy raz użyłam tabletek, to po nich okres trwał długo, po 21 zrobiłam siedmiodniową przerwę i nie wiedziałam czy brac tabletki po tych 7 dniu dniach skoro w ciągu tych 7 dni nie dostałąm okresu. Nie spałam z facetem wiec ciąża wykluczona :) Więc to normalne tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dobrze zrobiłaś, skoro plamiłaś podczas brania opakowania to już swoje wykrwawiłaś :D powinnaś wziąc tabletkę po tej przerwie mimo, że w niej nci się nie pojawiło :) w następnej przerwie już wpoinno być ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzkaKatowice
Hey dziewczyny..Biore tabletki logest.17stego polknelam ostatnia tabletke 2 opakowania..dzis jest 20 a ja nadal nie mam krwawienia ktore ma wystapic w tych 7 dniach ;/.. strasznie sie denerwuje bo kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia (lecz nie konczyl we mnie..) i bralam przy tym poczatkowe antybiotyki bo bylam chora ..Dodam tez ze Przy 1 opakowaniu mialam ciagle uplawy i krwawienia lecz przy tym opakowaniu ktore wlasnie skonczylam bylo wszystko dobrze.. mimo to ze jest jeszcze 5 dni przerwy bardzo sie denerwuje.. po ilu dniach przerwy wy dostajecie krwawienia ? pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Jestem już po malej logestowej kuracji:) teraz leci bodajże trzecie opakowanie:) Czuję się świetnie- nie mam żadnych efektów ubocznych, nic mnie nie boli, nie mam humorów- pomijając te tradycyjne:)żadnych objawów.. oprócz jednego- zmieniły mi się piersi- tzn urosły.Spełniło się moje marzenie, bo po tym jak schudłam trochę to pierwszy zjechał biust:) No a poziom libido - ten sam jeśli nie wyższy:D z tego co widzę co dziewczyny piszą to zazwyczaj jest odwrotnie.. poziom libido spada- a ja chodzę wiecznie nagrzana:D hahahahahah Mój facet już powoli ma mnie dosyć::D:D nie może dotrzymać mi kroku:)jestem jakimś ewenementem:) Generalnie przez pierwszy tydzień miałam kiepskie samopoczucie ale nie jestem w 100% przekonana, że to wina Logestu ponieważ miałam do czynienia z farbkami, sprayami więc wiecie- to mogła być wina zapachu, który cały czas wdychałam. Po tygodniu jak ręką odjął minęły wszystkie objawy:) Teraz jestem zadowolona , uśmiechnięta- bo kobieta po udanym sexie zawsze jest zadowolona:D Życzę Wam, żebyście też się tak fantastycznie czuły jak ja teraz przez ostatnie miesiące:) Życie nabrało barw:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelea-100
Hej dziewczyny mam problem ponieważ zginęła mi jedna tabletka z poniedziałku, wzięłam kolejną z wtorku co mam zrobić czy ktoś wie proszę o odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Zapomnialam wziasc 1 tabletke z ostatniego tygodnia i wzielam ja po 12 godzinnej przerwie i potem wzielam jeszcze te ktore mi zostalyi i nie odstawilam ich gdzy opakowanie mi sie skonczylo zrobilam przerew a teraz czytam ze tak sie nie powinno robic.Czy te tabletki z nastepnego opakowanie beda normalnie dzialay? czy dobrze zrobilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×