Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Dziewczyny czy podczas brania tabletek LOGEST, stosujecie jeszcze jakieś zabezpieczenia? tzn czy wasz partner stosuje dodatkowo prezerwatywę? Wiem że to pytanie padło tu na forum już setki razy ale właśnie do was dołączyłam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie... biorę logest od niedawna, zawsze o 22. dziś wzięłam pół godziny później... bd miało to duży wpływ? mam na myśli współżycie.... tydzień z gumką? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryśkaa
z tego co wyczytalam i z tego co wiem, możesz do 2 h się spóźnic :) nie powinnaś mieć obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midzi
heloł dawno mnie tu nie było;) Laga do 12 h mozesz sie spoznic i spokojnie wspolzyc bez dodatkowego zabezpieczenia tyle ze po tych 12 h musisz przyjac juz 2 tabletki ale o tym chyba wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva27lat
Witajcie. Chciałabym zapyta czy przy braniu pigułek zdarzają się wam infekcje typu swędzenie i "pieczenie" w okolicach intymnych? Jak to leczycie? Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem zupełnie nowa. Poraz pierwszy biorę tabletki anty. Zanim zdecydowałam się na taką metodę obczytałam chyba wszystko co może być. Przyznam, ze miałam mnóstwo obaw, za i przeciw. Wkońcu podjęłam decyzję. Chodzę do gina, który nie jest zwolennikiem antykoncepcji, ale jak pacjentka zawzięta to.... Na sam początek dał skierowanie na wyniki i to na ich podstawie przepisał mi LOGEST. Wzięłam już 4 tabletkę i jak na razie wszystko jest ok. Bóle miesiączkowe jakie miałam w pierwszym dniu prawie wogóle się nie pojawiły, żadnych mdłości. Czuję się po nich rewelacyjnie...taka szczęśliwa i ładna :) Jedyne co mnie zastanawia to to, że pierwszego dnia krwawienia wzięłam 1 tabletkę o 10ej, jednak stwierdziłam, że i tak zawsze rano wstaję o 7ej i to będzie odpowiednia pora na branie specyfiku. Już drugiego dnia zmieniłam godzinę przyjmowania tabletek (3 godziny wcześniej jak pierwszą) i tak już pozostało. Chyba wszystko ok? Zobaczymy co będzie dalej jak skończy się miesiączka i czy będę miała jakieś plamienia. mam nadzieję, że jednak nie. Odezwę się jeszcze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryśkaa
na temat swędzenia i pieczenia nic nie mogę podpowiedzieć. Jestem dopiero przed wzięciem Logestu, więc wszystko przede mną. Czekam na początek lutego na miesiączkę, więc dopiero wraz z nią wezmę pierwszą tabletkę. Natomiast moje pytanie brzmi do dziewczyn które już biorą? a zwłaszcza od niedawna, dajecie radę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o odpowiedź. Dziś rano obudził mnie straszny ból glowy z regóły jestem niskociśnieniowcem. O 7 rano wzięłam tabletkę anty, nie wytrzymywałam z bólu więc po 30min wzięłam apap. Czy apap obniża działanie logestu. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midzi
nie obniża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do sprzedania 3 opakowania logestu (femodette) LUBLIN, ten sam lek tylko inna nazwa jak ktoś zainteresowany to piszcie na maila martus4@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisz84
Witam, brałam Logest przez dwa lata, nie przytyłam, cera okey, ochota na sex - przez pierwsze miesiące najlepiej bym z łóżka nie wychodziła, no i w końcu mogłam kochać się tak w pełni do końca po prostu bajer, nic dodać nic ująć.Po pewnym czasie moja ochota na igraszki zmalała, ale mógł być inny powód nie wiem. Postanowiłam zostać matką, odstawiłam no i pach po 3 miesiącach ciążą :o)( po odstawieniu masakryczny wysyp wulkanów-pryszczy na plecach minęło po około 2-3 miesiącach, może związek z ciążą, nie wiem, w ciąży cera jak u niemowlaka) Teraz moje dzieciątko ma 14 miesięcy mam dość kochania się tylko do połowy, postanowiłam wrócić do tabletek antykoncepcyjnych, mój ginekolog doradził, że skoro Logest mi służyły to warto spróbować znowu, a więc od następnego okresu znowu będę je brała co z tego wyniknie zobaczymy! Szczerze to naczytałam się tyle różnych opinii o Logeście, że sama już nie wiem, ale mówią, że najlepiej na własnej skórze, każdy organizm jest inny! Pozdrawiam :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisz84
JESZCZE JEDNO CO WY KOBIETY MACIE ZA HISTERIE BIERZESZ TABLETKI ŻEBY NIE ZAJŚĆ W CIĄŻĘ I KOCHAĆ SIĘ DO WOLI,( CZYLI CZYTAJ - ON KOŃCZY W TOBIE!!!) JA TAK ZAWSZE ROBIŁAM PRZEZ DWA LATA I NIC ŻADNYCH NIESPODZIANEK, GDY CHCIAŁAM BYĆ W CIĄŻY TO ODSTAWIŁAM TABSY... PROSTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lini013
Ja brałam Logest przez 3 lata. Nie przytyłam. Nie miałam żadnych odczuć poza bólem piersi no i libido trochę jednak spadło.. Odstawiłam tabsy aby mieć dziecko. Staram się już rok. Zaczęłam robić badania. Hormony mam porozwalane -progesteron a właściwie jego brak uniemożliwia owulacje :( Gdybym mogła cofnąć czas nie brałabym tabletek choć nie wiem czy to wina tabletek, które jak wiadomo ingerują w równowagę hormonalną ogranizmu. Teraz moim jedynym marzeniem jest dziecko. Nie wiem czy się uda. Boję się. A wydawało mi się to takie proste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva27lat
Jeśli masz problemy z zajściem w ciążę to na pewno winowajcą nie jest Logest. Księża i różne stowarzyszenia religijne "rozsiewają" taką propagandę. Jak nie bierzesz pigulek to mnozysz się jak "krolik" he he dzięki temu jest więcej narodzin - chrzcin - i do koscioła plynie kasa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva27lat
Jeśli masz problemy z zajściem w ciążę to na pewno winowajcą nie jest Logest. Księża i różne stowarzyszenia religijne "rozsiewają" taką propagandę. Jak nie bierzesz pigulek to mnozysz się jak "krolik" he he dzięki temu jest więcej narodzin - chrzcin - i do koscioła plynie kasa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryśkaa
dziewczyny czy wzięcie 2 tabletek nurofen forte osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych? dziś z bólu brzucha silnego wzięłam dwie i mam zacząć brać dziś logest bo to mój 1 dzień. Proszę bardzo po pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryśkaa
kamila1 dzięki za odpowiedź :) Ale muszę powiedzieć jedną rzecz. Dziś mój 3 dzień brania Logestu. Narazie nic mi się nie dzieje, ale zaniepokojona jestem opakowaniem. Mam poprostu takie czarno białe, bo takie podała mi w aptece, natomiast widziałam że jest i w bardziej kolorowym opakowaniu. Czy to coś zmienia? bo już biorę 3 tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabryśkaa: ja biorę takie same tabletki. w aptece chyba wiedzą co dają :) mam taką nadzieję. Jestem po pierwszym opakowaniu logestu. Zrobiłam przerwę i w 2 dniu dostałam krwawienie z odstawienia. Trochę mnie to zastanawia bo okres zawsze miałam w pierwszych dniach raczej obfity a teraz takie skąpe plamienia. Ale mimo wszystko ufam że jest oki. Mam lekkie pobolewania krzyża i brzucha. Co do skutków ubocznych w czasie brania pigułek to nie miałam żadnych. Schudłam nawet 2 kg :) Mąż do pigułek mnie nie namawiał a nawet mówił żebym dała sobie spokój bo to moje pierwsze pigułki i jak się dowiedział jakie mogą być skutki i takie tam to bardziej panikował jak ja (kochany jest:) ) a seks jest cudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryśkaa
KAMILA1 : Tak właśnie zastanawiało mnie to opakowanie i myślę sobie że zapytam :). Jeśli chodzi o miesiączkę że już nie jest tak obfita to raczej jest to efekt właśnie hormonów więc nie powinnaś się niczym martwić :). Ja tydzien temu jak dostałam okres, też już nie był obfity.Dzisiaj u mnie będzie to 6 tabletka, a póki co również nie mam żadnych dolegliwości i mam nadzieję że mieć nie będę. Dziękuję za uczestwictwo na forum :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena.t
Stosuje loges od 7 lat. jestem niezwykle zadowolona - choć fakt, piersi czasem bolą, a z tym chudnięciem to różnie bywa. Był taki czas, że w pół roku schudłam 7 kg, teraz utrzymuję wagę, natomiast moja koleżanka bardzo przytyła - tak więc to chyba od osoby zależy. A co do opakowania, myślę, że nie masz się czym martwić, miałam do czynienia z czarno - białym opakowaniem, z kolorowym, raz nawet miałam logest z rosyjskimi napisami hihi - farmaceutka tłumaczyła, że coś im się w ustawieniach maszyn pomyliło. Także i takie kwiatki były. Najważniejsza jest jednak data na opadkowaniu - to zawsze sprawdzam w aptece ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryśkaa
MILENA T : ja własnie zwróciłam uwagę na opakowanie bo pamiętam że na którymś forum właśnie dziewczyna pisała że jak zobaczyła czarno - białe opakowanie to nie wzięła bo coś się jej nie spodobało, stad zaczełam sie zastanawiać, chociaż i tak za późno bo już brałam te tabletki :) Ja dzisiaj 8 tabletkę brać będę. Do tej pory żadnych skutków ubocznych, jedynie co mam jakieś tam minimalne plamenia pookresowe. A tak wszystko przebiega w jak najlepszym porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do sprzedania 3 opakowania logestu (femodette) LUBLIN, ten sam lek tylko inna nazwa jak ktoś zainteresowany to piszcie na maila martus4@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryśkaa
Proszę o pomoc dziewczyny. Czy którejś z was zdarzyło się tak, że przy 1 opakowaniu były plamienia? Ja będę dziś brać 12 tabletkę i niewielkie plamienia są. Czy wam też się tak zdarzało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva27lat
To normalne na poczatku. Jeśli będzie trwało przy drugim opakowaniu idź do lekarza zmieni Ci pigułki (bo może być nie dopasowany). Mnie zdarzyły się plamienia po 2 latach brania (stres, ostra dieta odchudzająca). Lekarka mi wówczas powiedziała, że to też moze być efekt "nietrzymania cyklu" przez pigułki i że jeśli przy drugim opakowaniu nie przestanę plamić mam szybko przyjść, aby zmienić proszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryśkaa
EVA27LAT : dziękuję bardzo za odpowiedź :). Ja jestem przy pierwszym opakowaniu, także wolałam zapytać. W zasadzie nie mam żadnych dolegliwości, może minimalnie mi się piersi powiększyły, no i te bardzo sporadyczne plamienia. Także jak mówisz będę się obserwowała przy drugim opakowaiu :) ale to jeszcze na nie muszę poczekać bo aktualnie jestem przy 13 tabletce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przy 4 opakowaniu logestu. Pierwsze - plamienia, lekka opuchlizna, przy drugim było absolutnie wszystko ok. Przy trzeciem i czwartym (kupuje po dwa opakowanie) dostałam okresu przy 15 pigułce. Miała któraś z Was cos takiego? Zaczeło mnie zastanawiać to, że 3 i 4 opakowani kupiłam razem i mimo że nie robiłam przerwy okres pojawił się w obu przypadkach przy 15 pigułce, może to jakaś wadliwa seria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryśkaa
KAROLENKA : Niestety w tym Ci nie pomogę. Ja jestem przy 1 opakowaniu i póki co mam bardzo sporadyczne plamienia a praktycznie znikome. Chciałabym pomóc ale nie mam jak. :) Natomiast ja mam pytanie czy przy pierwszym opakowaniu faktycznie należy tak zabezpieczać się, mimo że nie ma się żadnych skutków ubocznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midzi
karolenka:do lekarza śmigaj tak nie powinno być gabryśkaa: a dzidziusia chce mieć?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×