Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Do ANA555: Nie przejmuj się, to nie jest duże spóźnienie. Ja praktycznie ciągle jestem około godziny \"do przodu\" lub \"do tyłu\", czasem nawet więcej i wszystko jest w porządku. Po prostu nie zawsze jest możliwość przyjęcia pigułki o danej godzinie. Najważniejsze, żeby PORA była zachowana. Także głowa do góry!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) dzis mija tydzien jak biore logest na szczescie nie odczuwam az tak powaznych skutkow ubocznych jedynie krwawinie jeszcze sie utrzymuje ale to podobno jest prawidłowe tak przynajmniej mowil lekarz ze w pierwszym miesiacu moga byc czeste plamienia no a poza tym troche jakby piersi sie powiekszały tylko niestety towarzyzsy temu bol czy wy tez tak miałyscie? pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii_mruuu
Mi także się opóźnia okres, to oznacza coś złego? (Biore logest kilka miesiecy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta- mnie tez bola piersi:(:( ale to chyba dobrze jezeli urosna :):):) na szczescie tak jak Ty nie mam zandych skutkow ubocznych.a widze same plusy schudlam, cera mi sie porpaiwla, nie mam mdlosci i bolu glowy-ale to chyba dlatego ze biore na noc i wszystko przesypiam:):) ha ha ha :) plamienia tez nie mam:) wiec w sumie dla mojego organizmu logest to bardzo dobry wybor :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Mam takie pytanie: Jak z Waszą masą podczas brania tabletek? Czy coś się zmieniło? Ja mam wrażenie, że od ostatnich 5 miesięcy przytyłam i zastanawiam się, czy nie ma to przypadkiem czegoś wspólnego z tabletkami. W domu mam jeszcze jedno opakowanie, mam zamiar je zażyć i przez ten czas troszkę mocniej się poruszać, pojeżdzić na rowerze. Jak uda mi się choć trochę schudnąć to OK, a jak nie, to chyba rzucę branie tabletek. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja- aisza: hmm trudno powiedziec na mnie akurat odwrotnie działają moja przemiana materii sie bardzo przyspieszyła i nie odczuwam specjalnego apetytu:) dzis mija 11 dzien jak biore i ubyło mi az 1,5 kg :) .Wydaje mi sie ze na kazda z nas inaczej działaja te tabletki moze akurat u ciebie powoduja wiekszy apetyt i przyrost masy ciała:( ale miejmy nadzieje ze to nie od nich:) pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela87
hej dziewczyny, czy moze któraś z was odczuwa czasami ból w okolicy podbrzusza? bo ja tak co drugi dzień czuje lekki ból i nie wiem, czy to normalne, zaczełam 3 opakowanie Logestu i oprócz tego pobolewania nie odczuwam zadnych skutków brania tabletek, a jak jest u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balla
ja biore 15 dzien i wszystko w pozadku,zadnych krwawiem bolu ani mdlosci tylko jednego sie boje,czy napewno juz jestem zabespieczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
Do Edyta: nie chce Cie straszyc, ani nic, ale ja przy pierwszym okowaniu schudłam 2 kg a przy nastepnych te własnie 2 kg wróciły i cała waga powiekszyła się o następne 2 :( i tak już zostało do konca ;( Co do tycia i rzucenia tabletek z tego powodu: ja bym tak nie zrobiła. Bo dla mnie wazniejsza jest pewna antykoncepcja, niż pare kilo w górę.. Bóle w podbrzuszu - miałam i mam nadal co jakiś czas.. Czasem czuję też skurcze (dość mocna, ale bardzo krótkie) w okolicy jajników.. Jestem przy 8 opakowaniu i w najbliżyszm czasie zmieniam gina.. i może formę antykoncepcji na jakąś o której nie bede musiała tam pamiętać, bo do tej pory pamietam stracha, jak 3 opakowania temu zapomniałam tabletki w pierwszym tygodniu :o Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Apo: Dzieki za ta informacje :) przynajmniej wiem czego sie spodziewac choc w moim przypadku to raczej nie zaszkodzi jesli przybiore na wadze :) Mam pytanie choc niewiem czy uzyskam odpowiedz poniewaz ja juz jestem mamą no i w przyszłosci chciałabym miec jeszcze jedno dziecko i troszke sie obawaiam czy po długim stosowaniu tych tabletek nie bedzie pozniej problemow z zajsciem w ciąze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolla
A u mnie juz nie dlugo wielki start. Logest to moje pierwsze tabletki. Ciekawa jestem bardzo, jak sie sprawdzą. W sumie cena jest dość nieciekawa - najtańsze jakie znalazłam były za 34 zł. Ale mam nadzieje, że im droższe tym lepsze. 3majcie za mnie kciuki - pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolla
A swoją drogę... w moim przypadku, to bym się nawet ucieszyła z dodatkowych kilku kilo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolla: Zyczę ci zeby było wszytko oki zadnych skutkow i same korzysci :) pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
Do Edyta25: teoretycznie żadnych skutków byc nie powinno. Jesli wierzyc ulotce i wielu lekarzom, to w ciąże można zajść praktycznie od razu po skonczeniu przyjmowania pigułek. Dla mnie jest to troche surrealistyczne, bo organizm musi sie przyzwyczaić znów do mniejszej (naturalnej) dawki hormonów.. Chociaż, z drugiej strony patrząc, to nawet jedna zapomniana tabletka w cyklu może oznaczać ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apo. A wiesz że po odstawieniu tabletek występuje tak zwana owulacja z odbicia? Czyli może być z obu jajników? Dzieje się tak bo jajniki wykazują wtedy wzmożoną aktywnośc. Dlatego też, tak czesto zdaża sie że zaraz po odstawieniu zachodzi się w ciąże bliźniacze nie jednojajowe ;). Więc z tym dojściem do normy nie koniecznie oznacza że jajniki potrzebują jakiegoś okresu czasu, by byc znów aktywne. Natomiast napewno trzeba paru miesięcy conajmniej żeby sytuacja sie unormowała i powróciła do stanu jaki był przed braniem tabletek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli chodzi o wagę, to w moim przypadku jest bez zmian, a może nawet troszeczkę spadła. Jestem w trakcie 9-tego opakowania i wszystko jest w porządku, czuję się świetnie. Jedyne co mi doskwiera przy pigułkach, to nieco bardziej bolesne miesiączki (paradoks?) i ból głowy pojawiający się w przerwie (średnio występuje w ciągu 1 lub 2 dni i przechodzi po tabletce przeciwbólowej). Natomiast te 21 dni z Logestem jest bez zarzutu. Co o tym myślicie? Pozdrawiam serdecznie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
Do Malice: no widzisz.. przynajmniej się czegos dowiedziałm nowego od Ciebie :) Do Cameila: ja w ogóle mam różne rzeczy w przerwie :/ cera mi sie psuje, waga rośnie, ogólne złe samopoczucie, bule brzycha co jakiś czas, łydek.. ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do APO: Dziękuję za odpowiedź. Pozdrowienia!:) Dziewczyny, widzicie jakąś różnicę pomiędzy samopoczuciem w trakcie brania 21 pigułek i w ciągu 7-dniowej przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukiereczek**
hej dziewczyny, na szczęście moja przygoda skończyła się dobrze, a tak sie martwiłam, dostałam okres czyli tabletki działają naprawde dobrze nawet jeśli zdarzy się nie przestrzegać regół (chociaż bardzo nie polecam), zaczynam czwarte opakowanie, czuję się świetnie w przerwie nie widzę zmiany samopoczucia chociaż może jestem bardziej wkurzona gdy mam okres, poza tym od kiedy biore logest jest on krótszy ale za to bardziej obfity no a jeśli chodzi o wage to ja troszke przytyłam ok 2\3 kilo zdaje mi sie że to od tabletek bo wcześniej przez kilka lat miałam tą samą wagę...pozdrawiam gorąco no i udanych wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dwa dni robie moją pierwszą przerwe mam nadzieje ze wszystko bedzie oki:) w ulotce jest napisane ze ma ona trwac 7 dni wiec jesli np okres zacznie sie w 5 czy 6 dniu to tak czy tak po tych 7 dniach trzeba zaczac brac nastepne opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do EDYTA25: Tak, nowe opakowanie zawsze zaczynasz dokładnie po 7 dniach przerwy tzn. w tym samym dniu tygodnia, co zaczynałaś brać pigułki, bez względu na to czy okres się skończył czy nie. Można sobie skracać przerwę i wcześniej zaczynać nowe opakowanie, ale nigdy później (ze względu na efekt antykoncepcyjny). Powodzenia i napisz jak tam Twoja pierwsza przerwa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukiereczek**
Oczywiście ok 2 lub 3 a nie 23 chyba przecinek zjadłam.No przy 23 nie pisałabym że jest ok he he pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika93
Hey dziewczyny, Powiem wam jedno chce zacząć przyjmować Logest , bo czytałam i wiele słyszałam o nim dobrego, a przede że się po nim nie tyje. Obecnie prxzyjmuję Cilest, straszne męki przechodzę, spuchłam jak nie wiem co , zwiększone łaknienie, przytyłam w ciągu dwóch tyg, 3-4 kg, cera niezbyt, zmiany nastroju toatal i cyce duże. Poza tym krwawienie trwało ponad dwa tyg. ale musze skończyć opakowanko i zaczynam Logest. Mam nadzieję że po nim schudnę , bo patrzeć na siebie nie mogę, a przez to ochota do życia 0. trzymajcie za mnie kciuki, myślę że po pierwszych dniach zobaczę czy to jest dla mnie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nekta
Masz rację rzuć Cilest!!!!!!!!!!!!!!! TO była kiedyś rewolucja tak jak teraż Yasmin, nie mogłam się zdecydować, kiedy rzucić te cholerne tabsy, nie mówiąc jakie spustoszenie wywołały w moim organiźmie szkoda gadać!@!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A ja już zdecydowałam. Właśnie biorę moje ostatnie opakowanie Logestu. Trochę szkoda mi się z nim rozstawać, bo dawał mi ogromne poczucie bezpieczeństwa, ale skoro przez rok radziłam sobie bez niego, to teraz też będę musiała się na nowo przestawić. Dla mnie te kilka kg, które przybyły mi przez ostatnie pół roku duzo znaczą. Nie spodziewałam się takiego efektu ubocznego i trudno mi się z nim pogodzić. Oczywiście nie oznacza to, że raz na zawsze rzucam Logest. Planuję zrobić sobie przerwę do przyszłego lata, żebym w wakacje znów mogła poszaleć do woli. Życzę Wam wszystkim miłego wypoczynku w wakacje i od czasu do czasu jeszczę będę Was odwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukiereczek**
No właśnie, te zbędne kilogramy, mnie denerwuje jedynie to że większość moich spodni zrobiła się na mnie ciasna albo bardzo ciasna, zawsze byłam bardzo szczupła teraz też nie ma takiej wielkiej różnicy oprócz tego że niektóre moje ulubione ciuszki muszą iść w odstawke, a mojemu chłopakowi się to podoba bo mówi że wczesniej to mógł mnie za kości tylko łapać =o) jednak mam nadzieje że bardziej już nie przytyje.Napiszcie dziewczyny jak to u was wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do JA_AISZA: Wiesz, ja wkrótce też przymierzam się do przerwy. Pewnie w listopadzie, jak minie rok odkąd biorę Logest. Mam więc prośbę - jak już \"rozstaniesz się\" z Logestem, napisz proszę jak u Ciebie wygląda odstawienie tzn. jak się czujesz już bez tabletek, jak Twój organizm reaguje na ich brak. Byłabym bardzo wdzięczna za takie informacje. Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka!:) No i ponawiam pytanko o zmiany w Waszym samopoczuciu podczas 21 dni i 7-dniowej przerwy - są jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika93
no ale odpowiedzcie mi czy tyjecie [o Logescie czy faktycznie sie chudnie. Ja jestem niską, wręcz malutką osóbką, i jak tylko puchne to widać jakby się toczyła mała kulka. dlatego mówcie jak to faktycznie jest. uważam że po pierwszym op. już coś można powiedzieć Pozdrawiam Was wszystkie i życze udanych wakacji i urlopów !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×