Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Gość buuuuuuuuuuuuuuu
brzuch mnie boli!!!!!! :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Free Willy
Miło mi że się przydałem. Nie interesuję się tym tematem, ale potraktowałem Twój post jako wyzwanie. Jeśli rzucisz palenie to będę Ci pisał wiersze. Kobieta paląca to jedna z najgorszych obelg wobec elegancji i wdzięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smętek
...a mnie nikt nie kocha i nie chce mi pisać wierszy, chociaż nie palę i spełniam wszyskie zasady wdzięku i elegancji... książek nikt dla mnie nie szuka, płyt nie puszcza, na filmy nie wyciąga... i w ogóle... idę posmęcić gdzie indziej, żeby nie zatruć tu powietrza... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rurki kokosowe są lepsze od kakaowych. Wyglądają przy tym jak papierosy, więc można nimi oszukać umysł. Paczuszka kosztuje 3,00 PLN w osiedlowym sklepiku \"Stokrotka\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawostka. Pluton prawdopodobnie nie jest planetą. Jest jednym z tysięcy obiektów tzw. pasa Kuipera, małych globów o średnicy do 2000 km krążących daleko za orbitą Neptuna. Jednak zdetronizowanie Plutona wcale nie jest łatwą rzeczą! Plutona odkrył w 1933 roku Amerykanin Clyde Tombaugh i astronomowie amerykańscy blokują w Międzynarodowej Unii Astronomicznej wszelkie próby \"wykopania\" Plutona z kategorii planet. Tak to status kuli zamarzniętych gazów miliardy kilometrów stąd, zależy od ziemskich kwestii narodowościowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ostatni wielki wybuch plazmy na słońcu zakłócił pracę ziemskich urządzeń i satelitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
Jadę na studia-o rany jak się nie chce :0 Słucham "starego" Krawczyka-każda piosenka taka smutna,tak do mnie pasuje,że znowu płaczę :( A serce nie pęka,twarde jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko chwilkę tu powęszę... W poszukiwaniu utraconej Cieciowej... Tu też jej nie ma?... Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie mówię i tak jest dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rzadki jak sraczka
Znikła cieciowa boli mnie głowa Nie ma cieciowej Nie będzie nowej Cieciowa prysła Noś koromysła Cieciowa gone Nam bije dzwon Sie ist verschwundet Na lat ein Hundert Wracaj cieciowo rządź nam na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pale papieroski tak aby nikt nie wiedzial....no dobra w klasie wiedza ale tylko dlatego ze z nimi chodze na przerwach do kibelka palic :) Mi tez nikt nie mowi abym rzucila palenia...nikt nie pisze dla mnie wierszy.....nikt mnie nie kocha :( ide sie uczuc na Biole jakis glupich glupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
gdzie te czasy co się w kiblu na przerwach paliło :D ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, śmigajże, rzadki, na Kamieniczne obiadki! W ramach zastępstwa Zyta zakalec pichci - a robi to doskonale! A ja dam marchew - piękną i jędrną, zatem nie zwlekaj, śmigajże prędko! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przerwach się paliło, a normalny człowiek nie mógł siusiu zrobić przez zasłonę dymną ;) Szarak zamiast skakać niech energię oszczędza, bo czas posuchy bliski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szef niesprawiedliwie traktuje ludzi w mojej pracy. Hołubi jednych, opiepsza drugich, jedni dostają podwyżki, drudzy nie. Jedni jak popełnią bląd to szef mówi :trudno, każdemu się zdarza, a jak inny popełni błąd to dostaje takie zjeby że uszy puchną 😡 😡 😡 w dupie to wszystko mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
nie ma to jak być szefem :P szkoda, że nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli mnie brzuch
a to dziwne bo prawie nigdy mnie nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego, co go brzuch boli - ku przestrodze :-) Pan kotek był chory i leżał w łóżeczku. I przyszedł kot doktor: \"Jak się masz, koteczku?\" Źle bardzo - i łapkę wyciągnął do niego. Wziął za puls pan doktor poważnie chorego I dziwy mu prawi - Zanadto się jadło, Co gorsza nie myszki, lecz szynki i sadło: Źle bardzo...gorączka! Źle bardzo, koteczku! Oj ! długo ty, długo poleżysz w łóżeczku I nic jeść nie będziesz, kleiczek i basta. Broń Boże kiełbaski, słoninki lub ciasta! A myszki nie można? - zapyta koteczek Lub z ptaszka małego choć parę udeczek? Broń Boże ! Pijawki i dyjeta ścisła! Od tego pomyślność w leczeniu zawisła I leżał koteczek: kiełbaski i kiszki Nietknięte z daleka pachniały mu myszki. Patrzcie, jak złe łakomstwo ! Kotek przebrał miarę Musiał wiec nieboraczek srogą ponieść karę. Tak się i z wami, dziateczki stać może: Od łakomstwa strzeż was Boże! (Stanisław Jachowicz) 🌼 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuch mnie boli
Ależ ja się wcale nie przejadam... może jem za mało? A na pewno nieregularnie. Natomiast w mojej diecie jest bardzo mało mięsa, praktycznie zero wędlin i tłuszczu zwierzęcego... Myszek nie jadam - chyba że dobrze poszatkowane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Ameryce Północnej po odejściu karibu na ich zimowe tereny, wilki żywią się gryzoniami, szczególnie myszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksówkarz warszawski
dzisiaj litera "L" i "Ł": Lajkonika, Lalki, Lambady, Lasek Brzozowy, Leondisa, Leśnej Polanki, Levittoux Karola, Liczydło, Lipiec Reymontowskich, Lisi Jar, Logiczna, Loteryjki, Lubczyka, Luksusowa, Bł. Ładysława z Gielniowa, Łaziebna, Łączyny, Łuczywo, Łuki Małe, Łuki Wielkie (a jakże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K a p i b a r a
Cześć Zjadłam dziś gruszkę kandyzowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krapcia
srutututu majtki drutu, sratki tatki dupa w kratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksówkarz warszawski
Magenta, Malin, Maluchów, Małej Łąki, Marcina z Wrocimowic, Materii, Melomanów, Metrykantów, Młota Jana, Mokry Ług, Muchomora, Moździerzy, Na Bagnie, Na Bateryjce (już było), Nadziei, Namioty, Naprzełaj (tak, pisane razem), Na Przyzbie, Narwik, Na Skraju, Na Wyraju, Nehru Jawaharlala, Niedotrzymska, Nokturnu, Normatywna, Nowoksiężycowa, Nowosolipsowska, Nugat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksówkarz warszawski
Nugat ma skrzyżowanie z Rosoła. Zestaw w sam raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksówkarz warszawski
Mogę Cię dyskretnie przejechać swoją pancerną gablotą, jeśli jesteś z Warszawy. Gdzie stoisz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
to możemy sobie pomachać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×