Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Machu machu i do piachu... Idę szukać sensu bytowania. Jak znajdę, to się podzielę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
ja w stanie totalnego zamulenia jeszcze poczytam sobie durne topiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wyżeram dzieciom słodycze z zakładowej, mikołajowej paczki....fuj, ale jestem okropna.......;-) Zobaczymy, czy się połapią......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
eee tam, zaraz okropna, ja też z chęcią bym to zrobiła, ale paczka w domu została ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batonik nugatowy o smaku rosoła? :o Szarak - z ciebie byłby zmaczny pasztecik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Dzieci na Mikołaja czekaja... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanaszka! Będzie Mikołaj....wszystkiego nie wchłonęłam....ale sporo ubyło........ mam kaca- moralniaka! fuj!!!!! obiecuję- więcej nie będę, przynajmniej przez rok.......;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Jovik uśmiałam się z Ciebie :D fuj do potęgi ;P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probóje przybic tablice korkowa do sciany,zeby poprzypinac na niej moje skarby wspomnieniowe:):) Aj kurcze tak to jest jak sie to robi miedzy klikaniem na klawiaturce a wywijaniem młotkiem;) Aha jeszcze doslownie wyzeram czekolade i zblizam sie do jej konca łeeeee i jak ja lubie czekolade:):):) mniam mniam am am :):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelly
Narobiliscie mi tylko chceci na rosolek i czekolade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula uwazaj bo jeszcze klawiaturke niechcacy przybijesz :) Mmmmm....batonik mniam mniam Czy wy tez w czasach swojej mlodosci :) zakladaliscie maski przeciwgazowe.....buhehehehe masakryczne to bylo :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolfram
W młodości? Pewnie! Uwielbiam maski p-gaz! Nawewt teraz gdy to piszę siedzę w masce. A już najlepszy jest sex w maskach, ale jazda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dosc ze sie nie widzialam z chlopakiem tydzien to sie jeszcze przed chwila poklocilam z nim przez...gg :O ! Poza tym, jestem samiusienka w domu, glowa mnie boli i mam potrzebe sie do kogos przytulic...jest w prawdzie chomik,ale boje sie ze jak go mocniej przycisne to mnie obsika... I to wcale nie jest smieszne :( !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to go najpierw
odciśnij nad zlewem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollie
Cordula, tu jesteś? Zajrzyj do anołków! Bez zamysłu - podoba mi się ten zamysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanka
Szarak po miedzy kica zarumienione me lica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff...... własnie umyłam jedno okno.............stare mam, żeby nie było, że plastiki.To jest męczarnia..... nie poproszę dzieci o pomoc, bo mam wyrzuty sumienia za poczki mikołajkowe, więc macham sama!!! Ściera, płyn i puc, puc................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 zeżarty cichaczem mars = 105 machnięć ścierą po szybce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micha---> litości. Czy kara musi być długa i uciążliwa..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry--------------> nie pamiętam....razem pisane czy osobno....;-) Witam, dopiero co wstałam............słonko świeci!!! Kurna....dziś też Mikołaj nie przyszedł do mnie! No, do jutra ma czas..........idę coś wchłonąć......pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry--------------> nie pamiętam....razem pisane czy osobno....;-) Witam, dopiero co wstałam............słonko świeci!!! Kurna....dziś też Mikołaj nie przyszedł do mnie! No, do jutra ma czas..........idę coś wchłonąć......pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO WSZYSTKICH MATEK!!!!!!! Czy wy wszystkie czy tylko moja macie tak nasrane we lbie?? Spie sobie smacznie, cielputko i milutko w lozeczku, a nagle wpada moja mama (zaznaczam godzina 7!!!) i zaczyna otwierac okno \"bo zagoraco\" pytac sie mnie co do prania a co nie, pralke wlaczyla, telewizor i jeszcze na dodatek radio w kuchni....i tak sie skonczylo moje spanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konee-------------> co za dzieci! Łikend wolny, niedziela..........godzina 7.30, wpada moja córka do pokoju. Mamo, gdzie jest moja bluzka, wyprałaś ją? Wybudza mnie nagle, środek nocy z pytaniem jak z kosmosu!!! Musiałam wstać i robić dochodzenie, gdzie ta przeklęta bluzka, którą koniecznie musi ubrać dzisiaj!!!!! Więc to działa w obie strony!!!!Dzieci! Litości choć w niedzielę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicita
aaaaaa...przypomnialo mi sie,przeciez jutroo mikolajki sa.....hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie zjadlam niedobra mrozona pizze(tylko ze juz po odmrozeniu i upieczeniu ja zjadlam ;) ) a teraz pije herbatke i zaczynam sie uczyc jak dobrzepojdzie to ok 22 skoncze a jak nie to sie nie wyspię...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×