Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

... Może nie... może tak... może wspak... może na opak Morze możliwości i wątpliwości... Czy jest szlak prowadzący do portu pewności?... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie... moze tak... moze czekasz na znak moze on... moze nie... smutek zżera i tnie a na dnie kropli dwie... serce bladzi we mgle rozum?.. nie... serce?.. tak... rownowagi wciaz brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozum krzyczy: uciekaj! serce szepce: zaczekaj... co wytrwalsze: głośny wodospad czy cicha, drążąca skałę kropla? same \"ale\" odpowiedzi - wcale... dylemat na poemat... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nic mądrego nie przychodzi mi do głowy... Do połowy zapełniony dzień, na wieczór kładzie się cień... Jakoś tak, bez polotu, szykuję się do odlotu. Miłego weekendu :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie poetów i poezję:):D Dzisiaj szybsi od głosu, Pojutrze od światła, przemienimy głos w żółwia i światło w zająca. Ze starej przypowieści czcigodne zwierzęta zacna para od wieków współzawodnicząca...........................:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..w gardle mnie drapie... ...i talent mnie męczy od rana... ...svet--je lopta sarena la la la..... :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi
teraz łazi po głowie piosenka Golców co ją śpiewali w przerwie skoków narciarskich...... kuwa jak ona do cholery leciała ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....... Pstryk i ślad znikł... A może go nie było? Może tylko się śniło, że kwitł? Jak przebiśnieg zimą... Chyba go nie było... Pstryk ..... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja krótko zaśpiewam
Dziordzia on maj maaaaajnd... już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksówkarz warszawski
Dawno mnie tu nie było. No to kontynuuję jak gdyby nigdy nic. Obrębowa, Obiegowa, Ochocza, Odblask, Odpoczynek, Ogólna, Ogórkowa, Okienko, Okoliczna, Okrąg, Określona, Ołówkowa, Opłotek, Optymistów, Orbity, Orderu Uśmiechu, Orlego Lotu i Orlich Gniazd (w zupełnie różnych częściach miasta), Orła Białego (jeszcze gdzie indziej), Orna, Osiedle, Owalna (w rzeczywistości prosta jak drut).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwłaszcza Ogólna... 🌼 ... Dawno mnie tu nie było... Cóż, chyba wenę mi zmyło... Zmyło ją morze szerokie, na cztery palce głębokie, potężne wiry kręciło. W najgłębszych morza odmętach mieszkała mała syrenka - cóż, życie jej nie pieściło. Ni życie, ni morskie fale... I mogę pisać baśń dalej, lecz pewnie by Was to znudziło... Więc kończy się bajka krótka, dźwięcząc w syrenich wciąż smutkach... nie wiem już, co prawdą było... ... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a mnie od dłuższego czasu dręczy moralny dylemat......powiedzieć czy nie.....wyrazic swoje zdanie czy zamilknąć usta na wieki.....język mnie swędzi, żeby jednak wygarnąć ale z drugiej strony....w czyjeś uczucia nigdy się nie mieszałam....nie wiem, qcze.....a jutro o tym pomyśle.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...powinna przyświecać jedna zasada - lepiej coś zrobić i żałować, niż żałować, że się nie zrobiło... pomyśl dziś decyzję wprowadź jutro w życie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustawaoochroniedanychosobowych
czy ja obowiązuję czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki szarak- wierszokleto.... Ale napłodziłam \"zamilknąc usta na wieki...\" Ae też.......jestem zwolennikiem mniejszego zła....tylko które wyjscie będzie mniejszym złem????????? Ide napalic w piecu i wywróże z iskier....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z popielnika na Wojtusia iskiereczka mruga chodz chodz bajkę Ci opowiem bajka bedzie długaaa......................:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Róż zachodniego nieba… Czegóż więcej potrzeba? Lot ptaka wysoko… Co bardziej cieszy oko? Słońce kładzie się pięknie… Do czego wzdycham tęsknie? Do nocy, co nadchodzi, czy za dniem, co odchodzi? Szarak zamyślony… Ot, i wierszyk skończony…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIRONCZARNIA męczy się człowiek Miron męczy znów jest zeń słów niepotraf niepewny cozrobień yeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
...ferie dzieci mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieg zaległ na chodnikach... Z tego wynika, że powrót może być na odwrót. Poślizgiem z wizgiem opon i obcasów Do czasu... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Pije teraz mleczko z masełkiem i miodem..........jako dziecko nienawidziłam tego , ale dziś.......mniaaammmm.............chyba uwsteczniam się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadenerwuje, nabiega się człowiek przez cały dzień. Przez oczy włażą do mózgu przedmioty, przedmioty... Ruchy, słowa i myśli przez cały dzień. Wieczorem zmęczone oczy mdleją z tęsknoty. ................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Koleżanka opowiadała dziś o doświadczeniach jej taty, który przeszedł śmierć kliniczną. Podobno po tej drugiej stronie jest przepięknie, jasno, kolorowo... Wszyscy radośnie go tam witali... Pierwsze słowa, jakie wypowiedział po przywroceniu go na ten padół, brzmiały \"dlaczego mnie wybudziliście?...\"... ..... Nie wiem, co ze sobą zrobić... Czy mam dalej brodzić w codzienności kałuży? Egzystencja się dłuży i nuży... Czas ucieka jak rzeka dzień na noc, noc na dzień czeka nie obiecując nic... Chce się wyć... Jak być?... .... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem sobie jestem głupi co mam robić a co mam robić jak nie wiedzieć a co ja wiem co ja jestem wiem że jestem taki jestem może niegłupi ale to może tylko dlatego że wiem że każdy dla siebie jest najważniejszy bo jak się na siebie nie godzi to i tak jest się takim jakim jest (wywód jestem`u)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×