Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

tam jest pieknie i mile ... tu sa skrzydla motyli... tam jest cudnie, serdecznie ... tu godzenie po sprzeczce... tam jest wszystko wiadomo ... tu zagadek od groma, cud narodzin i wlasne wybory, lato z zima i wieku walory, moc nowosci i dziwnych nalogow... ... mig... lecz moze byc piekny,na boga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
nooo...dorośli to ferii nie mają....w raju tez nie zyja... :( a wybory...tak sobi emyślę, ze zalezy jak sobie w głowie poukładamy, ale człowiek to nie maszyna, nie da się zaprogramowac niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...lecz jak poukładać w głowie, by wszystkim to wyszło na zdrowie?... ...co lata wziąć, co z zimy, by czuć, że się wreszcie zmienimy?... ...czy być motylem, czy ptakiem? sprzeczności targają szarakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszystko wina słońca. To znaczy tego, że go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sam już nie wiem
co mnie wali a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, w sumie walenie to takie miłe krówki. A jak muczą namiętnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna krowa w kropki bordo gryzła trawę kręcąc mordą. Inaczej: Duże ciemne cielę je i buzią miele. (To nie moje, tylko krasnala Kocimiętki.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
dzisiaj to nawet taksówkarz warszawski mnie nie pocieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taksówkarz z Uhrydziewa Młp.
Wymienię wszytskie ulice u nas: Akacjowa, Brata Alberta, Główna, Gruntowa, Jesienna, Kopernika, Kwiatowa, Lelewela, Piłsudskiego, Rolna, Strumyk, Wiejska, Zamojska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzycie! Znienacka napadł mnie... mały głód! No to ja go jabłkiem! Ufff... ale powiedział, że wróci... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniegiem posypało... a mnie porypało... Powaliło na kolana i tak trzyma już od rana i jeszcze mu mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksówkarz warszawski
Taksówkarze wszystkich miast, dopisujcie się! Pachnąca, Pacholęca, Pajęcza, Paluch, Pancerz, Panny Wodnej, Parcelacyjna, Parnas, Parowcowa, parowozowa, Pasaż Columbia Heights (!!), Pasaż Noyelles les Vermella (??), Pastuszków, Paśników, Perlonowa, Perzowa, Pielęgniarek, Pisankowa, Planetowa, Pliszki, Pląsy, Plutonowych, Płyćwiańska, Pociskowa, Pod Lipą, Podstawowa, Pohulanka, Pomidorowa (kolejna zupa...), Pomocnicza, Ponczowa, Popas, Porannej Bryzy, Pory, Pospolita, Pospieszna, Potażowa, Potrzebna, Potułkały, Powałów, Poziomek i Poziomkowa, Pozytywki, Prawdziwka, Projektowana, Promienista i Promienistych oraz Promienna i Promyka, Pryzmaty, Przebieg, Przedatki, Przekorna i Pokorna (daleko od siebie - nic dziwnego), Przy Bernardyńskiej Wodzie, Przyce (??), Przygodowa, Przyjemna, Przytyk, Ptysiowa, Puzonistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... Znów nie śpię w tym mieście... już świecą latarnie, do których się garnie kot - miauczy marnie... Wciąż nie śpię w tym mieście... ciemno na ulicach w oknach w kamienicach zmęczone już lica... Ech, nie śpię w tym mieście... za oknem śnieg, co zbyt mokry zaległ - już poległ... I nie śpię w tym mieście... bezsenność mnie męczy, natłok myśli dręczy, jaźń jęczy... ..... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jęki z rana
co to da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja nie jęczę, tylko me zajęcze jestestwo niedospane jest nieco potargane. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczesany kolokwiatorysta
Potargane? Może wyczesać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ chętnie - a masz grzebień? O zębach szerokich jak zboża łany, bo szarak dzisiaj bardzo potargany... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczesany kolokwiatorysta
łany, łany... kazachska kukurydza - to dopiero są łany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być i kukurydza - zając dzisiaj nie wybrzydza! Jeno pospiesz się, mój drogi, nie zatrzymuj się wpół drogi, chwytaj grzebień, szczotkę bierz, mą czuprynę bujną czesz! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczesany kolokwiatorysta
Nogi też są do czesania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, do czesania się nadaje tylko czupryna, mój miły Panie! Ale że bujna ona zatem zaspokojona zostanie raz-dwa fryzjerska potrzeba Twa. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczesany kolokwiatorysta
eeee, nieeee... mnie rajcują włosy na nogach. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, jak cudnie, wyśmienicie! Morda śmieje się i zycie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×