Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Gość rok 1997
Ciekawe rzeczy się w Polsce zdarzyły w roku 1997. 1. Wprowadzono zakaz produkowania i używania azbestu oraz handlu nim. 2. Zniesiono obowiązek posiadania apteczki w samochodzie (kto to wymyślił???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
brak ogona mnie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie taki omyk niezastąpiony, jak myślą niektóre żony... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ma myśl mnie wciąż dobiega czy szarak ma uszy do nieba;):D I czy skoki szarakowe są jak łodzie motorowe?;):D :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Szaraka widziałam, ale nic na ten temat nie powiedziałam... :D nie o taki ogon mi chodziło hihi...chociaż....kto wie...kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... Z nieba spadła gwiazda - przysiadła u mnie na parapecie... Pewnie nie wiecie, że gwiazdy są z anielskiego puchu i kosmosu okruchów... Nie można ich dotknąć, choć łatwo się o nie potknąć, gdy leżą na chodniku... Potem lądują w śmietniku zmiecione o poranku przez blokowego ciecia... O, kolejny deszcz zużytych gwiazd przeleciał... ........ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie gwiazdy
To pył styropianny z ocieplania bloku obok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo`s kosmicznych okruchów. Codzienie w Ziemię uderza kilka ton kosmicznego śmiecia - pył, kawałki wielkości główki od zapałki (te widzimy jako meteory i wypowiadamy wtedy życzenia...) i większe obiekty. Raz na kilkadziesiąt milionów lat jest to na tyle duży kloc, że powoduje poważne kłopoty o czym przekonały się swego czasu dinozaury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... O poranku gwiazdy wieczornej już nie było... Stopiła się? Czy to wszystko tylko mi się śniło?... Hmmm... Wasz zamyślony dziś Lepus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażony wizją
Kirdan ma absolutną rację - kloc większy niż zwykle zwykle zwiastuje kłopoty... Ale mówmy o czymś innym, na przykład o nanosach aluwialnych. Albo nie. Sam już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarak ma dziś snieg na wąsach Zaraz znajdzie się w anonsach Ze na nosy ma na rząsach :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoję na rzęsach wijąc się w wykrętach przed dnia wyzwaniem - walką z niewyspaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid_Ciechanów
Zakochałam się w warszawskim taksówkarzu. Jest inteligentny, słodki i pociągający. :-) I na pewno uczciwie liczy stawki za km :-) Taksówkarzu - kocham Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też go kocham...
... choć kiedyś prawie mnie rozjechał... ale to było na moje wyraźne życzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taksówkarz warszawski
Co ja poradzę że jestem taki zabójczy... Dla stałych bywalców tego topiku - rabat 10% i gratis objaśnianie warszawskich zabytków :-) Racjonalizacji, Radosna, Rafii, Rajskich ptaków, Raniuszka, Rapperswilska, Remontowa, Rencistów, Reniferowa, Resorowa, Rękopis, Rodzynkowa, Rosnąca, Rosochata, Rozkoszna, Rozszerzona, Rumiana, Runa Leśnego, Rusałki, Ruskowy Bród, Rzodkiewki. Ponownie apeluję do taksówkarzy innych miast - wpisujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmata Myśl
Ach - rozkoszna i rozszerzona! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kosmatej myśli
Mogłabyś przynajmniej stać się Rumiana kiedy takie rzeczy wypisujesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się i tak najbardziej podobają Zajęcza i Zajączkowska! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taksówkarz Warszawski
no i pewnie Szara... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, jakby była Szaracza (że o Szaraka nie wspomnę...), to było dopiero git... ;-) Może mógłby ktoś coś zrobić w tej sprawie?... Ładnie bardzo proszę... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK SUBS
A lokalny oddział ZUS-u powinien mieścić się przy ul. Rencistów, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taksówkarz warszawski
UK Subs---> dla Ciebie - Pułkowa (Punkowej nie ma, ale to przecież tylko jedna litera...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to dzisiaj
jakiś taki wkurzony jestem i w ogóle bym w coś przyładował. Oto mój wpis w dowolny sposób :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK SUBS
Intrygujesz mnie... Wcale nie jesteś taksówkarzem. To jeno moja hipoteza tylko, oczywiście. Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaraczku, nic wiecej jak Szarych szeregow zaproponowac nie moge... :-O... jest, co prawda, Szarańska... ale jakos tak brzydko mi siem kojarzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taksówkarz warszawski
Szarak, a Pałac Królikarnia może być? Zawsze to jakaś rodzina... zbadaj drzewo genealogiczne, może masz prawo do jakiegoś kawałka? UK Subs - ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×