Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Gość tanasza
...a potem zmiana... doloż moja kochana... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiany nie będzie źle los się przędzie... przyjdzie mi żywot spędzić na grzędzie... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na grzędzie ty siedzisz? Rozumiem, tyś kura... Co będzie gdy kogut wychynie zza mura? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kogut przybędzie obok mnie siędzie i powie mi czule \"dziś ja Cię przytule...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym właśnie jest cały ambaras, Kirdanie, żem zając.. Z kogutem...?! Cóż z tego powstanie??!!... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można mówić \"dobranoc\" komuś, kto tego nie chce, prawda? Czy fałsz? Się gubię... :-( PS. \"Lecz wystarczy pieskowi dać mleczko i już nie ma smuteczków nad rzeczką\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, przegięcie. Od kilku dni śnią mi się trupy - powstające w różnych okolicznościach czasu i przyrody. Ale dziś były cztery... Pod kuchenną ukryte podłogą... :-0 Jak one mogą?? Dlaczego mi to robią?? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywka dla Szaraka
to nie bylo na powaznie, sen wyswietlil sie na niby: z Kazia, Zyta i Tanasza udawalysmy tam grzyby.................... [halucynogenne w domysle] :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duże to ciemne bardzo, duże... niczym na asfalcie kałuże. ;-) A co ciemność skrywa i tak przecież widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czary mary - uśmiech jary :-D (chociaż stary, nie-do-pary... ;-) ) Po krótkiej rozmowie z psychologiem - chociaż w kimś te moje nocne widzenia budzą nieskrywany entuzjazm... :-0 Ciekawe, czy dzisiaj wyciągnę skądś jakiegoś trupa... Np z szafy... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWŁOKI KNURA.
Zwłoki knura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie, to zdecydowanie ludzkie zwłoki! :-D Dziś jedne dorosło-męskie i trzy dzięcięce (dokładny wiek i płeć nie ustalone) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynym wyjściem jest wprawienie się w stan słodkiego upojenia... żeby przetrwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja córka przebrała sie i umalowała na \"trupa\" i poszła straszyć sąsiadów..(.wiecie \"albo psikus albo cukierek\".)....i usłyszała....\"jesteś taka podobna do mamy\"........no coment.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik --> :-D Idę podmuchać. Na zimne. Do (nie?...) widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak nie potrafię nie zwracać uwagi i oderwać się od historii, której nawet nie jestem częścią... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×