Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Gość tanasza
[głaszcze rybę, co rusz ocierając rękę o spodnie ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie umiem rozkręcić komputera i znaleźć w środku odpowiednich komponentów :-0 A teraz z zupełnie innej beczki - czy w przypadku zakłócania ciszy nocnej dzwoni się po Straż Miejską czy Policję? Chyba to drugie... Znalazłam sobie już namiary na Komendę Rejonową Policji Warszawa IV i nie zawaham się ich użyć! Skoro Komenda Drogówki, która jest za rogiem, nie reaguje... Nie wyspałam się przez sąsiadów - debili! Czas poszukać nowego akwarium. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
zrob tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Biegam z psem po parku. Kto by pomyślał.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę, trzymajcie za mnie mocno kciuki. Potrzebuję wsparcia życzliwych. Choćby wirtualnych. Proszę. Dziękuję. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
O matko! [ w ciężkim szoku] Szarak! Nie poznaje kolegi! :D Ty doroślejesz. Bracie! Doroślejesz :D :D :D hihihi Tak trzymac i nie puszczać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jeju jeju jeju hej
kur.wa chyba jestem znowu w ciąży. a moje dziecko ma 4 miesiące. dupa dupa. glupia dupa ze mnieeee!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, Tanuś, czy dorośleję. Po prostu muszę choćby z jedną rzeczą ruszyć. Do przodu. Szkoda, że nie mogę liczyć na wsparcie \"namacalne\". Trudno. Przyzwyczajam się do myśli o samotności, który pewnie nadciągnie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Brak wiedzy o przyszłości bywa zbawienna. Marzenia o przyszłości bywają śmiertelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę że coś się wydarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa tam się wydarzy
nie podniecajmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się wydarzy, ale nie umiem określić zwrotu wydarzeń. Aktualnie patrzę na Górkę Szczęśliwicką. We mgle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgły. Częste zjawisko atmosferyczne jesienią. Coraz słabiej ogrzewające atmosferę Słońce nie jest w stanie szybko rozproszyć nocnych, niskich chmur typu stratus. Latem dzieje się to w kilkanaście minut i mamy słoneczny poranek. Teraz stratusy powoli i niechętnie rozmywają się przy powierzchni ziemi co dla nas z dołu oznacza stopniowo zanikającą mgłę. Ale takie zanikanie może trwać i parę godzin. Jesień, panie dziejku. Jesień. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilsner-z-rana-jak... kop-w-D
Zaklady Miesne, rzeznia nr 5. Stoja dwie krowy: - Jestem Mucka, czesc. - Krasula. - Pierwszy raz tutaj? - Nie, k...wa ! Drugi ! :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalezione w sieci
W szpitalu po operacji leży facet na łóżku, a obok siedzi jego żona, uśmiecha się i głaszcze go po głowie. W pewnej chwili on otwiera oczy, patrzy na nią z niedowierzaniem i mówi: - Jak się żenilem, to ty byłas koło mnie... - Tak kochanie. - Jak złamałem nogę, to ty byłaś ze mną... - Oczywiście najdroższy! - Jak rozbiłem samochód, ty siedziałaś koło mnie... - Tak kochanie! - Dzisiaj miałem operację i ty również jesteś u mego boku... - Och!!! - Tak moj kochany. - Wiesz co? Ty mi ku**a pecha przynosisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnica Szyfru Marabuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o obrotach spraw niebieskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak ulotnym jest złudzenie, że nadeszło polepszenie... ...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Eee...tam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiedzieć
czmu sie tu wpisuję. A bo jakoś tak mi smutno dziś w sobotni wieczor. Jesień przyszła a ukochany daleko..i nawet nie wie, ze tęsknię...caluję...siecią telefoniczne neostrady tp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×