Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Co Wy wszyscy z tym analem? :D Ryba - mam nadzieję, że to nei przez moje wczorajsze pseudomądrości... I trzymaj się, bo wiesz, co Cię czeka - następnym razem jak będę w Wawie już Ci nie przepuszczę :P (I tak znów wróciliśmy do dupy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee... Z tym głodem to masz na myśli seks? Sorry - pomału zapominam, co to takiego ;) A Ty się masz trzymać i juś. I zacząć wreszcie podejmować decyzje. I nic się nie zacznie, a nawet jeśli - odzywaj się. Będę przy Tobie, chociaż tylko wirtualnie albo telefonicznie. I jeszcze, z własnego doświadczenia - nie ma tego złego... ;) Sytuacje jasne są zawsze lepsze, nawet jeśli wydają się być ciemne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cilest? :-D Chyba jednak wolę Prostatan. Świetnie komponuje się z jajecznicą ;-) Ps. Tanka, nie wysychaj i w ogóle w grę serca. Mam niezłe dojście na Cilest. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
noooo dobraaaa...nie wyschnę (jeszcze przez jakieś 3654328dni ;) ) pozdrowienia dla zainteresowanych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowani
Dziękujemy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opsaaaa
17:39 Tu wklejamy zdjęcia naszych pierścionków zaręczynowych ... (ost.) 53 opinie - autor: przenoszę 17:39 kobietki kogo byście wybrały 1 opinia - autor: wątpLiwaaaa 17:39 PRZYZWYCZAJENIA WASZYCH ŻON I MĘŻÓW- POŚMIEJMY SIĘ RAZE... (ost.) 333 opinii - autor: Xymena 31 17:39 Kobietki mające facetów w wojsku - zapraszam!!!! (ost.) 16992 opinii - autor: Pocahontas777 17:39 Kochałam się z trzema facetami (ost.) 109 opinii - autor: natali85 17:39 Mężatki zakochane...nie w mężu... (ost.) 2823 opinii - autor: Platoniczna 17:39 ***** Szczęśliwe związki ***** (ost.) 118 opinii - autor: ochotka ...tor topikowego myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikuje na rykowisku
zycie jest do dupy i polega na walce.albo my komus dokopiemy, albo ktos dokopie nam. pytam po co zyc ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dość szczupłe pośladki
ale czasem wydaje mi się, że mam wszystko w d... Zwykle jednak ten stan nie trwa długo i dochodzę do wniosku, że pozytywy przeważają nad negatywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Mało czasu na głupoty.../zapracowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też szukam pozytywów. Wykopany mnie osacza, znów jest miły, i pomocny, i do rany przyłóż, i pożyczył internet, i na kawę zaprasza, i chlebem własnoręcznie pieczonym obdarował, i filmy moje oddał, które zabrał "przypadkiem", i płyty z muzyką, i ma nowy fajny film, może dać, bo już obejrzał, i najnowszą Politykę, skoro jeszcze nie czytałam, i smsy z życzeniami miłego dnia, grrrrrr... Nie mogę przestać się z nim kontaktować, bo nie rozwiązana jest jeszcze kwestia samochodu, grrrrr... Obym nie pękła, obym nie pękła, obym nie pękła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z.s.k.p.
Własnoręczny chleb robi wrażenie, trzeba przyznać. :-P Już pękasz... ale chyba nie ma się co zmuszać, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Nikt do mnie nie mówi mysza...Nijaka taka...Biegnę z górki, powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
„Robię to co potrafię najlepiej” - Gutierez Gadam ci o samolotach lotach w kosmos i głupotach o sobie nic Wierzę tyle ile trzeba w cuda co przylecą z nieba w siebie mniej choć robię to co potrafię najlepiej Biegnące myśli w mojej głowie pędzące tak niczym pociągi na wietrze tnące powietrze… to moja fortuna Truję umysł tabletkami wieczorami śpię z duchami o nich śnię Otoczony mieszkaniami w których sypia się parami leżę sam choć robię to co potrafię najlepiej Biegnące myśli w mojej głowie pędzące tak niczym pociągi na wietrze tnące powietrze to moja fortuna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stiuk z santa fe
😭 Jak mi dzisiaj źle 😭 Pomimo tego, że w zasadzie nie mam żadnego sensownego powodu do doła, udało mi się go przyłapać mimochodzem :( :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteriuszka - :D:D:D Jedynym, co mnie w tym wszystkim cieszy, jest fakt, że wreszcie mogę sobie ulżyć i kulturalnym głosem mówić wszystko to, czego nie miałam szansy powiedzieć przy rozstaniu, z racji tempa wydarzen i oszołomienia poszpitalnego. Poczynając od \"Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że jesteś poj***ny?\" a kończąc na bardziej, khm, bezpośrednich zwrotach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanka - pozdrawiam tutaj i lecę dalej... realnie... Aha - kissssss! 👄 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powrót fazy rozpuszczalnikowej? W końcu i tak mnie nie ma... nawet, jeśli jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pla pla pla
nie mam pracy, nie moge schudnąć, facet mój coś mnie olewa, nie mam kasy ale pierdole to wszystko bo mam internet :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieta
wieta rombnieci jestesta jak sie to czyta ale kazdy suma sumaru rombniety jest i kropka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieta
mam sierść na języku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość należy się
Prawie wszystko jest dobre, choć nie wszystko od razu takim jawi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało co jest dobre. Z powodu bardzo smutnych wydarzeń mających miejsce tego poranka w mojej rodzinie życzę wszystkim wszystkiego dobrego i miłego dnia! Trzymajcie się - i niech Wam się ciąże i porządki nie śnią! :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda z mydłem
Czas najwyższy zmienić opony na zimowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×