Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość klara5353

Jesli masz fajny cytat, mysl, ktotki wierszyk na zycie, podziel sie nim

Polecane posty

Jesli wiara czyni cuda musisz wierzyc ze sie uda. Pradwa jest cnota najwyzeszj potegi prawda sam Bog za prawde szczescie Cie czeka lecz jesli prawda masz zdradzic człowieka to.... kłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość again
"Miłość jest irracjonalna, znamy ludzi, a pomimo tego ich kochamy" "Zawsze widzimy tę najlepszą z dróg, jednak wybieramy tę, do której przywykliśmy" "Zycie jest po to, żeby żyć. Nie wolno zyć w próżni" "To co nazywamy rezultatami to dopiero początki" "Zycie nie składa się z pragnień, a z czynów" "Nic nie ejst jedyną szansą, Pan ofiarowuje człowiekowi wiele sposobności w życiu" "Będziemy kochani tyle, ile samo kochamy" "Kochamy ludzi ze względu na ich zalety i pomimo wad"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dawac ludzie
"Sa w zyciu chwile, w których trzeba podjac ryzyko i dac sie ponies szalenstwu. " "Kto kocha musi umiec zgubic sie i odnalezc."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dawac ludzie
"Sa w zyciu chwile, w których trzeba podjac ryzyko i dac sie ponies szalenstwu. " "Kto kocha musi umiec zgubic sie i odnalezc."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jest wiele sposobow zabijania czasu lecz nikt nie wie jak go wskrzesic\" \"spieszmy sie kochac ludzi bo tak szybko odchodza\" \"lap kazda okazje za wlosy zanim wylysieje\" \"blad jest przywilejem filozofow-tylko glupcy nie myla sie nigdy\" \"badz lekka w tancu lecz nigdy w zyciu,smiej sie przy ludziach placz tylko w ukryciu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teklunia21
1. Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez posługiwania się rękami. 2. Bywaja choroby, których nie warto leczyć, bo są jedynym lekarstwem na inne, jeszcze gorsze. 3. Ci filozofowie, którzy wierzą w istnienie logiki absolutnej, nigdy nie próbowali rozmawiać ze mną. 4. A co to kurwa powiedział ktoś z tłumu czy ty przypadkiem nie zgubiłieś rozumu? 5. Czułam się jak KSIĘŻNICZKA myślałam, że dobrze jest ale miłość prysła zmieniłeś się. 6. TeChwileGdySerceMocniejBijeIchNieZostawiewTyle JednaDobraRadaNigdyNieprzejmujSięTymCoKtośOTobieGada! 7. ..miłość czasem rani, lecz kochasz dalej... przyjaźń.. zdrada.. rozczarowanie tym wszystkim życie jest usłane-każdy ma swój mały świat w którym żyje co do sekundy..na CzAs.... 8. Czasami jestem poza zasięgiem całego świata ludzkich spraw, wtedy przez chwile wiem po co żyje ... 9. Pamiętaj nigdy nie daj się poddać życiu walcz o swoje, kochaj świat chociaż wiem, że czasami jest okrutny. 10. Bycie niedocenionym potrafi sprawić większy ból niż bycie niezauważonym... 11. Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi. 12. Człowiek jest jak rzeźba w rękach Boga, początkowo, nieokrzesany, zgarbiony głaz staje się powolutku kimś istotnym, nabiera kształtów, przez swoje postępowanie i doświadczenie. Jedynie woda spływająca po nas potrafi wydrążyć niepoznaną ścieżkę, którą podążamy, lub odwracamy się od niej. 13. Patrząc wstecz widze swoje błędy - teraz odczuwam ich skutki... Marzenie? Nie dla mnie... bylo ich za wiele, zbyt duzo rozczarowan =( 14. Patrzę w lustro co widzę? Dziewczynę z marzeniami, które nigdy się nie spełnią! 15. Korzystaj kiedy jest dobrze, bo kiedy bedzie źle nie będziesz miał z czego korzystać! :( 16.Bawisz sie uczuciami jak dziecko klockami-budujesz..rozwalasz.. 17. Czas.. to on mnie ubiegł, to on zamknął mi drzwi do życia i Twego serca... 18. Zabijasz mnie słowem, silniejszym jeszcze gestem... powiedz mi kim dla mnie jesteś?? 19. Czy wiesz jak ciężko jest walczyć z każdym nowym dniem, gdy obok nie ma Cie? 20. Dlaczego ludzie ktorych najbardziej potrzebuje opuszczaja mnie ... 21. Świat to bagno i każdy kto nie uważne stawia krok utonie w nim. 22. Są słowa których nie wybaczy nigdy... nikt... 23. Chce znów uwierzyć, że warto walczyć o jutro, że jeszcze trzeba żyć... 24. Największym żebractwem, jest błagać o miłość... 25. Milczac ranisz mnie bardziej niz mowiac rzeczy ktorych nie chcialabym slyszec!! 26. Słońce za oknem... Nie patrzę bo wiem, że kwiaty nocy pachną najmocniej! 27. Marzenie? Nie! Dla mnie...było ich za wiele, zbyt dużo rozczarowań :((( 28. Płacz, a będziesz płakać sam. Ciesz sie, a cały świat będzie sie cieszył z Tobą 29. Boicie się krzyczeć boicie się milczeć boicie się marzyć boicie się śnić... 30. Nie chce żałować żadnych chwil chociaż wiem że nie było kolorowo... 31. Prawdziwy Przyjaciel To Ktos Kto Wszystko O Tobie Wie A Mimo To Jeszcze Cie Kocha 32. Wypijmy za drzewa na nasze trumny aby rosły jak najdłużej ! 33. Nigdy nie pozbawiaj nikogo nadzieji, może to jedyne co mu zostało 34. "Chyba Kazdy Ma Chwile Ze Sie Po Cichu Zegna I Prosi Boga Zeby Zycia Nie Przegral" 35. Poznanie Ciebie Otworzyło Najpiękniejszy Rozdział W Moim Życiu :* !!! 36. "WszystkoNaCoMamOchotęJestNienormalneTucząceLubNielegalne" 37. Uratuj mnie przed nicością w którą z każdym dniem się przemieniam..:( 38. Wolność kończy się tam gdzie zaczyna się krzywda drugiego człowieka 39. DO KAŻDEGO FACETA POWINNA BYĆ DOŁACZONA INSTRYKCJA OBSŁUGI!!!!!!!!!!!!!!!!!! 40. jEcHaĆ wBreW wSzYsTkIm rEgUłoM i PiErDoLić tYcH kTóRzY TegO nIe CzuJą 41. Nie tłumacz mi jak żyć nie planuj za mnie tras... 42. ...KaŻdA ŁzA Z mOiCh OcZu OzNaCzA sMuTeK W MoIm sErCu... 43. Upaść I Jak Dziecko Szlochać Nigdy Nie Powstać Nigdy Nie Kochać!!!!! 44. Z każdym dniem zwiększa się ilosc ludzi którzy mogą pocałować mnie w **** 45. Najbardziej zawodzą ci na których nam najbardziej zalezy 46. Sen przy ukochanej osobie jest prawdziwym ukojeniem bólu i azylem dla duszy. 47. To ostatni raz, mocno przytul mnie, to ostatnia noc, to szalony sen. 48. Byłes dla mnie wszystkim zraniles moje serce teraz jestes nikim. 49. Dopiero gdy zabraknie ci bliskiej osoby zroumiesz co naprawde straciłeś... 50. Nie jest tak, jak miało być... nie jest tak, jak chciałam, by było... nie radzę sobie, choć na pozór wszystko jest ok... 51. Nie wiem co myśleć o tej historii chyba żałuję, nie nie żałuję jeden wieczór tak odmienił nas że pasowało każde jedno słowo a on miał rację, tak on miał rację Gdy zamykam oczy czuję tylko jego zapach Kocham! 52. Może kiedyś stracę Cię, Gdy będziesz dosyć miał Moich ciągłych zmian. Może kiedyś uznasz, że To, co było w nas Nie rozkwita już... 53. Nie idz tam, zgubisz sie... chesz tego? Dlaczego? Boisz sie? chcesz uciec? Chodz ze mna, pomoge Ci... Nie chcesz? Pragniesz tego co nie mozliwe? Masz dosyc udawania ze wszystko jest w porzadku? Ja tez. Mysla, ze jest dobrze? Nie obchodzisz ich? Jestes zly na siebie? Ja tez, ale nie zalamuj sie KIEDYS sie ulozy... 54. Przytul główkę do poduszki, nDobranoc Słonko! iech sen omota ciałko Twe, niech przyjdą do Ciebie dobre duszki i ukołyszą Cię. Kolorowych snów! 55. Klęski nie zabijają, są jedynie nową okazją do inteligentniejszedo początku! 56. Mężczyzna, który nie ma zaplecza w postaci kochającej kobiety, jest martwy. 57. Ludzie zawsze sprawiają nam zawód , dlatego nie należy oczekiwać od nich zbyt wiele... 58. Gra miłosna jest jak jazda samochodem: kobiety wolą objazdy, mężczyźni - skróty. 59. Marze o tm co jest nieosiągalne....Pragne tego czego nie mogę mieć.... 60. Zabijasz.. słowem... gestem.. spojrzeniem..... umieram :( 61. Masz głowe?? Rusz nią i dokonaj wyboru !!! :( 62. Każdy z nas chciałby coś zmienić ale wszyscy jesteśmy bezradni :( 63. Jeśli kiedyś powiem coś czym zranie do żywego to o jedno Cię prosze nie pamiętaj tego... 64. Niektórzy FACECI są bezcenni za wszystkich innych zapłacisz KARTĄ MASTER CARD !!! 65. Dlaczego to ona a nie ja... Dlaczego to ona a nie ja szczeście w życiu mA...? Dlaczego to ona a nie ja droge do twego serca zna... 66. W deszczu słów skąpani przez samych siebie niezrozumiani... 67. Nikt Nie wie co naprawde myśle i czuje :( 68. Marzenia to nie dla mnie, tyle ich bylo i zadne sie niespelnilo. 69. Pamietaj, ze najpiekniejsze chwile w zyciu, czesto przychodza niezapowiedzianie... 70. Zakochana osoba popelnia prawie zawsze ten sam bląd, nie czuje kiedy druga strona przestaje kochac... 71. Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, ze osiagniecie go wymaga dluzszego czasu. 72. .::Kazdy powinien miec swojego Aniola::.. 73. Kazda kobieta potrafi rozpalic ogien w meszczyznie ale... nie kazda potrafi go utrzymac... 74. Bywaja w zyciu dni lub tygodnie poczas ktorch dzieje sie tyle ze miesiecy a nawet lat trzeba by to wszystko sobie poukladac... 75. Aby byc kims nie wystarczy zyc! Trzeba sie starac aby pozostawic po sobie slad - chocby symboliczny - pocalunek ktorym obdarzamy bliskich! To tez jest gest - to tez historia... 76. Nie wystarczy miec dokad wrocic, trzeba miec jeszcze kogos, kto bedzie na ciebie czekal. 77. Wszystkie chwile w zwiazku sa wazne nie marnujcie nawet tej najgorszej... 78. Jezeli slowo CZESC moze byc usciskiem, uscisk moze byc pocalunkiem, pocalunek moze byc dotykiem, a dotyk moze zmienic sie w sex, to czy moge powiedziec Ci CZESC? 79. Niech Ci noc przyniesie sny, w ktorych bede ja i TY. Rozpaleni swa nagoscia, upojani namietnoscia, w nieskonczonym szczytowaniu i cudownym cial zjednaniu. 80. A ja rozbudzę Twe zmysły i ciało...a Tobie będzie wciąz mało.... 81. TaK mI dObRzE gDy CzUjE jAk NaMiĘtNiE cAłUjEsZ cIaŁo Me!! 82. Kobieta mówi o sexie bo chce miłości a mężczyzna bo pragniesexu! 83. MaM dUzO sIł LeCz UfAc NiE bĘdĘ... ZmIeNiŁ MnIe CzAs ZmIeNiŁy MnIe ŁzY 84. ChŁoPaK JeSt JaK sZkŁo, PoTrAfI tYlKo RaNiĆ... 85. Ktoś musi cierpieć by ktoś inny cieszył się szczęściem 86. Niemam już Ciebie, najwieksza strata, nienawidze za to siebie życia i całego świata. 87.Jeśli choć jedna osoba cię kocha, już jesteś potrzebny. 88. Faceci dużo rzeczy obiecują, ale słowa nigdy nie dotrzymują !!! 89. "oszukam czas, uciekne od tych wszystkich smutnych spraw" 90. A ja rozbudzę Twe zmysły i ciało... a Tobie będzie wciąz mało, Dotyk aksamitnych warg wydrąży w twej pamięci niezniszczalny ślad... 91. Spotkamy się w hotelu, mamy dosyć drobnych by włączyć radio zdumieni że jeszcze jesteśmy kochankami nie swoimi ale jednak kochankami mamy bezwstydną nadzieję i zawodowe nawyki którym ulegamy nieznacznie gdy je sobie uświadamiamy wyszukaną pieszczotę doskonale zapalające słowo głód o którym się nie mówi jak prawdziwi kochankowie obsypujemy się prezentami bez powodu Patrząc na nasze ubrania rzucone na krzesło dostrzegamy nasze własne skóry Boże cieszę się że nie zapomnieliśmy niczego i że możemy się kochać na wieki wieków 92. Nie interesuje mnie, czy caly swiat klamal. Ja klamalem. Nie wiem, czy caly swiat spiskowal przeciwko milosci. Ja spiskowalem. Wiem, ze atmosfera tortur nie jest zbyt wygodna. Ja torturowalem. Nawet gdyby nie bylo atomowego grzyba. I tak bym nienawidzil. Posluchaj. Robilbym to samo. Nawet gdyby nie bylo smierci. Nie chce byc trzymany jak pijak. Pod zimnym prysznicem faktow. Odrzucam uniwersalne alibi. 93. Jak pusta budka telefoniczna mijana w nocy. Jak lustra w hallu eleganckiego kina, w ktore spoglada sie tylko przy wyjsciu. Jak erotoman, ktory laczy tysiace dziwacznym braterstwem. Czekam. Na kazdego z Was. By mu sie wyspowiadac. 94. "Jedyne co mam to złudzenia, że mogę mieć własne pragnienia" 95. Zepsułeś me życie przez twoją głupotę... A ja teraz niepotrafie zapomnieć;( 96. Człowiek jest jak szkło, poznasz go jak się nim skaleczysz. 97. Kłamstwo jedno z rzeczy których nienawidze nauczony mówić prawde co myśle co widze kłamiesz mi to wiedz że tobą się brzydze ale tym żyje świat dlatego teraz z tego szydze!!! 98. Nie ufaj choc chcesz dać cały świat..nie odda Ci nikt straconych lat.. 99. Dokąd iść gdy nie ma dokąd pójść i skąd nadzieję brać??? 100. Nawet cisza może wywołać wiecej bólu niż sie spodziewamy:(( 101. Jeśli nie masz po co życ, to żyj na złosc innym...... 102. W każdej osobie można znaleźć coś dobrego, trzeba tylko dobrze poszukać! 103. Sny-nawet gdy są złe to się budzisz... 104. Będe grzeszyć zawsze i z uśmiechem będe gardzić waszą litością! 105. Nawet, jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpiliPokaż że się mylili! 106. "NiGdY niE DoCzEkAsH kOńCa CiErPiEnIa...GdY NIe ZnAjDzIeSh nAdZiEi..." 107. Tak Mocno Dają Mi Odczuć Że Nic Nie Znaczę... DLACZEGO? Czym Zasłużyłam Sobie Na To?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teklunia21
51. Nie wiem co myśleć o tej historii chyba żałuję, nie nie żałuję jeden wieczór tak odmienił nas że pasowało każde jedno słowo a on miał rację, tak on miał rację Gdy zamykam oczy czuję tylko jego zapach Kocham! 52. Może kiedyś stracę Cię, Gdy będziesz dosyć miał Moich ciągłych zmian. Może kiedyś uznasz, że To, co było w nas Nie rozkwita już... 53. Nie idz tam, zgubisz sie... chesz tego? Dlaczego? Boisz sie? chcesz uciec? Chodz ze mna, pomoge Ci... Nie chcesz? Pragniesz tego co nie mozliwe? Masz dosyc udawania ze wszystko jest w porzadku? Ja tez. Mysla, ze jest dobrze? Nie obchodzisz ich? Jestes zly na siebie? Ja tez, ale nie zalamuj sie KIEDYS sie ulozy... 54. Przytul główkę do poduszki, nDobranoc Słonko! iech sen omota ciałko Twe, niech przyjdą do Ciebie dobre duszki i ukołyszą Cię. Kolorowych snów! 55. Klęski nie zabijają, są jedynie nową okazją do inteligentniejszedo początku! 56. Mężczyzna, który nie ma zaplecza w postaci kochającej kobiety, jest martwy. 57. Ludzie zawsze sprawiają nam zawód , dlatego nie należy oczekiwać od nich zbyt wiele... 58. Gra miłosna jest jak jazda samochodem: kobiety wolą objazdy, mężczyźni - skróty. 59. Marze o tm co jest nieosiągalne....Pragne tego czego nie mogę mieć.... 60. Zabijasz.. słowem... gestem.. spojrzeniem..... umieram :( 61. Masz głowe?? Rusz nią i dokonaj wyboru !!! :( 62. Każdy z nas chciałby coś zmienić ale wszyscy jesteśmy bezradni :( 63. Jeśli kiedyś powiem coś czym zranie do żywego to o jedno Cię prosze nie pamiętaj tego... 64. Niektórzy FACECI są bezcenni za wszystkich innych zapłacisz KARTĄ MASTER CARD !!! 65. Dlaczego to ona a nie ja... Dlaczego to ona a nie ja szczeście w życiu mA...? Dlaczego to ona a nie ja droge do twego serca zna... 66. W deszczu słów skąpani przez samych siebie niezrozumiani... 67. Nikt Nie wie co naprawde myśle i czuje :( 68. Marzenia to nie dla mnie, tyle ich bylo i zadne sie niespelnilo. 69. Pamietaj, ze najpiekniejsze chwile w zyciu, czesto przychodza niezapowiedzianie... 70. Zakochana osoba popelnia prawie zawsze ten sam bląd, nie czuje kiedy druga strona przestaje kochac... 71. Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, ze osiagniecie go wymaga dluzszego czasu. 72. .::Kazdy powinien miec swojego Aniola::.. 73. Kazda kobieta potrafi rozpalic ogien w meszczyznie ale... nie kazda potrafi go utrzymac... 74. Bywaja w zyciu dni lub tygodnie poczas ktorch dzieje sie tyle ze miesiecy a nawet lat trzeba by to wszystko sobie poukladac... 75. Aby byc kims nie wystarczy zyc! Trzeba sie starac aby pozostawic po sobie slad - chocby symboliczny - pocalunek ktorym obdarzamy bliskich! To tez jest gest - to tez historia... 76. Nie wystarczy miec dokad wrocic, trzeba miec jeszcze kogos, kto bedzie na ciebie czekal. 77. Wszystkie chwile w zwiazku sa wazne nie marnujcie nawet tej najgorszej... 78. Jezeli slowo CZESC moze byc usciskiem, uscisk moze byc pocalunkiem, pocalunek moze byc dotykiem, a dotyk moze zmienic sie w sex, to czy moge powiedziec Ci CZESC? 79. Niech Ci noc przyniesie sny, w ktorych bede ja i TY. Rozpaleni swa nagoscia, upojani namietnoscia, w nieskonczonym szczytowaniu i cudownym cial zjednaniu. 80. A ja rozbudzę Twe zmysły i ciało...a Tobie będzie wciąz mało.... 81. TaK mI dObRzE gDy CzUjE jAk NaMiĘtNiE cAłUjEsZ cIaŁo Me!! 82. Kobieta mówi o sexie bo chce miłości a mężczyzna bo pragniesexu! 83. MaM dUzO sIł LeCz UfAc NiE bĘdĘ... ZmIeNiŁ MnIe CzAs ZmIeNiŁy MnIe ŁzY 84. ChŁoPaK JeSt JaK sZkŁo, PoTrAfI tYlKo RaNiĆ... 85. Ktoś musi cierpieć by ktoś inny cieszył się szczęściem 86. Niemam już Ciebie, najwieksza strata, nienawidze za to siebie życia i całego świata. 87.Jeśli choć jedna osoba cię kocha, już jesteś potrzebny. 88. Faceci dużo rzeczy obiecują, ale słowa nigdy nie dotrzymują !!! 89. "oszukam czas, uciekne od tych wszystkich smutnych spraw" 90. A ja rozbudzę Twe zmysły i ciało... a Tobie będzie wciąz mało, Dotyk aksamitnych warg wydrąży w twej pamięci niezniszczalny ślad... 91. Spotkamy się w hotelu, mamy dosyć drobnych by włączyć radio zdumieni że jeszcze jesteśmy kochankami nie swoimi ale jednak kochankami mamy bezwstydną nadzieję i zawodowe nawyki którym ulegamy nieznacznie gdy je sobie uświadamiamy wyszukaną pieszczotę doskonale zapalające słowo głód o którym się nie mówi jak prawdziwi kochankowie obsypujemy się prezentami bez powodu Patrząc na nasze ubrania rzucone na krzesło dostrzegamy nasze własne skóry Boże cieszę się że nie zapomnieliśmy niczego i że możemy się kochać na wieki wieków 92. Nie interesuje mnie, czy caly swiat klamal. Ja klamalem. Nie wiem, czy caly swiat spiskowal przeciwko milosci. Ja spiskowalem. Wiem, ze atmosfera tortur nie jest zbyt wygodna. Ja torturowalem. Nawet gdyby nie bylo atomowego grzyba. I tak bym nienawidzil. Posluchaj. Robilbym to samo. Nawet gdyby nie bylo smierci. Nie chce byc trzymany jak pijak. Pod zimnym prysznicem faktow. Odrzucam uniwersalne alibi. 93. Jak pusta budka telefoniczna mijana w nocy. Jak lustra w hallu eleganckiego kina, w ktore spoglada sie tylko przy wyjsciu. Jak erotoman, ktory laczy tysiace dziwacznym braterstwem. Czekam. Na kazdego z Was. By mu sie wyspowiadac. 94. "Jedyne co mam to złudzenia, że mogę mieć własne pragnienia" 95. Zepsułeś me życie przez twoją głupotę... A ja teraz niepotrafie zapomnieć;( 96. Człowiek jest jak szkło, poznasz go jak się nim skaleczysz. 97. Kłamstwo jedno z rzeczy których nienawidze nauczony mówić prawde co myśle co widze kłamiesz mi to wiedz że tobą się brzydze ale tym żyje świat dlatego teraz z tego szydze!!! 98. Nie ufaj choc chcesz dać cały świat..nie odda Ci nikt straconych lat.. 99. Dokąd iść gdy nie ma dokąd pójść i skąd nadzieję brać??? 100. Nawet cisza może wywołać wiecej bólu niż sie spodziewamy:(( 101. Jeśli nie masz po co życ, to żyj na złosc innym...... 102. W każdej osobie można znaleźć coś dobrego, trzeba tylko dobrze poszukać! 103. Sny-nawet gdy są złe to się budzisz... 104. Będe grzeszyć zawsze i z uśmiechem będe gardzić waszą litością! 105. Nawet, jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpiliPokaż że się mylili! 106. "NiGdY niE DoCzEkAsH kOńCa CiErPiEnIa...GdY NIe ZnAjDzIeSh nAdZiEi..." 107. Tak Mocno Dają Mi Odczuć Że Nic Nie Znaczę... DLACZEGO? Czym Zasłużyłam Sobie Na To?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaaaaa na maxa
Dziewczyno chyba pomyliłaś tematy. lepiej sobie wejdź do topicu "opisy". Uważasz, że to są fane cytaty??? Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswierzacz
tylko odswierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ulubiony mam w stopce, ale nie pamiętam gdzie go usłyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek
mój ulubiony: "gówno nawet latem marznie" hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyj tak aby Twoim znajomym bylo nudno jak umrzesz... Jaki by nie był powod łez i tak w końcu trzeba wytrzeć nos.. Każda wielka rzecz musi kosztować i musi być trudna. Tylko rzeczy małe i liche są łatwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaaa
"JESZCZE NIGDY TAK WIELU, NIE ZAWDZIĘCZAŁO TAK WIELE, TAK NIELICZNYM" (Winston Churchil o Polakach po bitwie o Anglię) piękny cytat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisałam to co prawda już w topiku o wierszach miłosnych ,ale powtórzę i tu: \"Ptakowi dano skrzydła, by wysoko wzlatał, Człowiek dostał miłość, by wzniósł sie wyżej od ptaka...\" I moje ulubione, wielokrotnie już przeze mnie powtarzane: \"Bo coś w szaleństwach jest młodości, wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu; Co jest mądrzejsze od mądrości i rozumniejsze od rozumu\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oto moja stopka ;) \"Jeśli któregoś dnia poczujesz,że chce Ci się płakać,zadzwoń do mnie! Nie obiecuje,że Cię rozbawie ale moge płakać razem z Tobą... Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec,nie bój się do mnie zadzwonić! Nie obiecuje ,ze Cie zatrzymam ale moge pobiec z Tobą... Jeśli któregoś dnia nie bedziesz chciała nikogo słuchać,zadzwon do mnie! Obiecuje być wtedy z Tobą i obiecuje być cicho! Ale jesli któregoś dnia zadzwonisz,nikt nie odbierze przybiegnij do mnie szybko! Mogę Cię wtedy potrzebować!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. a ja życzę Wam kochani :) bądżcie zawsze zakochani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teklunia21 świetne...
...masz te cytaty....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moje ulubione
Lepiej grzeszyć i później żałować,niż później żałować,że się nie grzeszyło. Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srał pierdzial gryzł wodę
a w dupie miał przeszkodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Gardził człowiekiem prostym. Miał powód - był prostakiem\" \"Orła mozna zmusić do upadku... A żmiję?\" \"W pogoni za poklaskiem tłumu, wielu zapędza się aż na pustkowie\" \"Ramy przyzwoitości zależą od formatu właściciela\" \"A jednak słabi nienawidzą mocniej\" \"Bywają zbliżenia, ktore niestety, oddalają\" \"Tupet - udoskonalone tupanie\" \"Dla krótkowidza i strach na wróble bywa drogowskazem\" \"Skoro twierdza jest nie do zdobycia, trzeba chociaz zdobyc tę pewność\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S.J. Lec: Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia. Zdarza się, że haczyk zostaje połknięty razem z rybakiem. I bezstronni nie są bezstronni. Są za sprawiedliwością. Myśli niektórych ludzi są tak płytkie, że nie sięgają nawet ich głowy. Optymizm i pesymizm różnią się jedynie w dacie końca świata. Bezmyślność zabija. Innych. Najtrudniej o prawdę w czasach, gdy wszystko może być prawdą. Nie sztuka powiedzieć „Jestem !” Trzeba być. Żeby być sobą, trzeba być kimś. Ci, co łatwo zapominają, lżej zdają egzamin życiowy. Łakniesz krwi? Bądź pchłą. Myśl nie jest nigdy wolna. Ograniczona jest horyzontem głowy. Dno jest dnem, nawet jeśli jest obócone do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klucz
Kluczem do sukcesu jest kompletny brak przygotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto mojeee
Większość nieszczęść ludzkości bierze się stąd, że ludzie za bardzo się kochają "A kto naprawdę kocha, będzie naprawdę nieszczęśliwy..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gattita
Life is what happens to you, when you're busy, making some another plans. Prawda, że daje do myślenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×