Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Mysza mi tez sie tak wydaje:)Sylwia czuje to w koszciechhihi:D, ale bedzie niespodzianka fajowo:) Paula ja tez wiele razy zaklinałam test i nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Kurcze tez sie zmartwiłam Impersoną, ona ostatnio narzekała , ze sie źle czuje:( Trzymam kciuki za nia i jej dzidzię🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takze trzymam kciuki, ale mam nadzieje ze to nic powaznego, bedzie dobrz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Sylwia jeszcze chciałąm spytać cie co to znaczy ze masz szyjkę cofniętą możesz mi to jakos bardziej wyjaśnić? nie wiem czy jeszcze jestes bo pisałas że do szkoły idziesz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczynki,że nastrój juz lepszy:) Prosze jak niewiele Wam do szczęścia potrzeba: cos słodkiego:) A Wy łakomczuszki! Szkoda mi Impersony. Na pewno nie wytrzymała i za porządki świateczne siw zięła. Niesforna dziewczyna.Oby z nia i maluszkiem było wszystko dobrze:) Sylwia może to już? Fajnie by było. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Może Sylwia przerwie naszą zła passe naszych ostatnich negatywnch wyników testowania:):) a fajnie że nowe babki tu doszły wczoraj:):)witam wszystkie:) Awe to chyba tez nam ogłosi dobrą nowinke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żeby było smiesznej to ostatnio widzę same dziewczyny z pieknymi brzuszkami przed sobą i tylko ciągle myślę kiedy ja taki będę w końcu miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza a to moze nie jest tak ze jak masz owulacje to szyjka macicy sie obniza, a jak jest juz po \'wszystkim\' to wtedy sie podwyża i moze to coś oznacza tyko nie wiem co:) Kurcze ale wymysliłam he he, ale to pierwsze to prawda bo gdzies czytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Agusia chyba masz racje a ja mam chyba ciągle obniżoną i chyba znów bedzie@ bo ja mam 22 dc i jakby sie cos udało to juz nie powinna być obiżona nie? dobrze rozumuje?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal mi Imperesony chociaż jej nie miałam jeszcze okazji tutaj poznać i mam ogromną nadzieję, że wszystko dobrze się skończy i oboje z mleństwem wrócą tu cali i zdrowi. Impresona - trzymam za Was kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Agusia myśle tak dlatego że ostatnio przed@ tez miałam obnizona i co ?przyszła@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie myślcie tyle o tym, juz niedługo testowanie i się dowiemy co i jak :) nie dajmy się zwariować :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja mysle ze odwrotnie, bo jezeli jest owulacja to sie obnize aby plemniczki naszych mezczyzn łatwiej dotarły na miejsce , jak jest po to wszystko wraca do normy, ale to tylko moj domysł:) Chociaz jak jest ciąze to szyjka macicy jest rozpulchniona:) Sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu wiem wiem, ale im bliżej terminu @ tym coraz bardziej i częściej o tym myślę!! Nie daje mi to spokoju!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Kasia dajmy spokuj, bo jeszcze jakies głupoty powymyslamy:)he he;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Paula mam to samo nie moge o tym nie myślec, nawet podświadomie to robie, nawet jak ide siku itd.......... A swoją drogą to zobaczcie jaki przyszły tydzień będzie owocny w testowanie ho ho prawie dziennie czekaja nas wiadomości mysle że same dobre:):):)Estelka najpierw potem Kasia itd ojojoj co sie bedzie działo Aż żałuje z mam net tylko w pracy bo od wigilii juz nic nie bede o was słyszeć ani też ja nie bede mogła wam powiedzieć o moim tescie w wigilie(czy był czy nie:() i dopiero wróce na topik 28.12 :( ale jestem od was uzależniona hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza29 ja też mam niestety tylko neta w pracy buu a coraz bardzie zaczyna mi się tu podobać. Mysza29 musosz jedno obiecać!!!! Że jak tylko pojawisz sie tego 28 od rana od razu napiszesz nam wynik testu ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza29 ja też mam niestety tylko neta w pracy buu a coraz bardzie zaczyna mi się tu podobać. Mysza29 musosz jedno obiecać!!!! Że jak tylko pojawisz sie tego 28 od rana od razu napiszesz nam wynik testu ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Paula no jasne że tak jak tylko go będę robić:):) zresztą pierwsze co robie ,kurcze aż wstyd ,jak przychodze do pracy to sprawdzam co na naszym forum nowego :):)dobrze że szef nie wie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem kiedy sie z Wami spotkam.Wyjeżdżam na święta a potem mam wolne. Tam gdzie jadę nie będę miała dostępu do netu ale jak tylko będę miała możliwośc to wskoczę na kafterie i wypatrzę co u Was! Wiecie,że ja ostatnio nie myslę o dziecku często. Chce je mieć,ale luz.Jak spóźniała mi się @ to oddawałam się marzeniom ale teraz kiedy jest to pozbawiła mnie złudzeń. najfajniejsze jest to,że dni płodne będę miała za tydzień czyli w samiutkie święta- fajowo! Wam dziewczyny życzę wielkich grucbych wyraźnych dwóch krech na testach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mój jakby sie dowiedział to niebyłby zadowolony- zwłaszcza, że teraz siedzę na zastępstwie u niego w sekretaracie hahaha. A myslisz, że co ja dzisiaj zrobiłam od rana? Identycznie to samo! Najpierw sprawdziłam pocztę a następnie forum ;). Mam mały problem, bo wczoraj jak wysyłałam odpowiedź przez przypadek zaznaczyło mi się, żeby mnie powiadamiano o każdym nowym wpisie - teraz to mam masakrę - tak zawaloną skrzynke, że szok. Dzisiaj rano kasowałam ponad 200 wiadomości i nie wiem jak to usunąć. Może wy mi pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Lonia......Kalisz......nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella ............25.11....... 26.......................19.12 - 22.12 tu Kasia..........25.11........26- 28.................. 20.12 Malinka79........01.12........26-30...................26.12-30.12 Aga*..............29.11.........28-32...................27.12 Mysza29.........26.11........27-28...................24.12 Dioda.............29.11........30-31...................28.12 Olala..............23.11........27-31...................21.12 Agusia*...........26.11........28-32...................23.12 Sylwia19..........04.12.......28.......................01.01 asienka...........02.12.......28-29...................29.12 Dorota27.........23.11.......26-27...................20.12 paulakp............25.11.......28-29...................23.12 Malwa30.........23.11..........26-28.............18.12-20.12.... Lia...............15.11...........30-33..............14-17.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Paula upsss :) to ci sie porobiło a ty sie nie wpisujesz do tabelki?? czy ja może nie widze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Witam kobietki:-) malo ostatnio sie odzywam ale czas taki specjalny....z niczym nie mogę zdązyć:-) ja juz po badankach jak na ten czas ciązy to sa nawet dobre z moja dzidzia wszysto dobrze rosnie i kopie że na brzuszku robi trzesienie ziemi :-) ostatnio nasza gin poddała w wątpliwość czy aby na pewno będzie Kubuś hehehee dzidzia nie chciała pokazac nam swoich wdzieków a ja od poczatku ciązy zajadam sie słodkim ciasteczka czekoladki , cukierki.... z owocków bananki , mrozone truskawki i jabłuszka jakos na kwasne mnie nie ciągnie no i efekt mamy 28 tydz ciązy i 12 kg na plusie hehehee ale co tam po porodzie będe zrzucać najwazniejsze że mojej dzidzi jest wygodnie leży sobie w brzusiu z wyciągniętymi nózkami! co sie bardzo rzadko zdarza gin mówi ze ma u mnie hotel z 4 gwiazdkami hehehee. Teraz dla nas gorący czas świeta a praktycznie zaraz po nich nasz ślubik:-) "stare" ;-) forumowiczki wiedza że były plany na grudzien ale niestety biurokracja nas pokonała w końcu dopełnilismy formalności i termin mamy na 15 stycznia więc z nowym rokiem same pozytywne przezycia....a potem czekamy na naszego maluszka! Serdeczne gratulacje dla Domi nosić pod seduchem jedno maleństwo to cud nosić dwa to podwójny cud ! ale będziesz miała wspaniałe odczucia jak maluszki zaczną cię po brzusiu kopac i głaskac łapciami! Mam nadzieję że z Impresoną i dzidzią będzie wszystko dobrze:-) Dziewczyny te oczekujące i te starające się życzę wam by spełnił się cud :-) święta .....toz to czas ,spełniania marzeń :-) NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Lonia......Kalisz......nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem Agusia jakos się boję:) Wydaje mi się,że to takie zobowiązujące i wypada za chwile przenieśc się do drugiej tabelki, a @ może przychodzić jeszcze długo, długo. Nie wiem trudno mi to wytłumaczyc czemu ale chyba zaraz się wpiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do uzależnień to ja również się zaliczam :) tylko komputer odpalam i pierwsze co to kafeteria i ciekawość co nowego piszecie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarinko witam Cie serdecznie! Cieszę się,że twoja dzidzia zdrowa a i Ty czujesz się dobrze. Co do wagi to na pewno uda Ci się jua zrzucic zaraz po porodzie, zreszta Twoje podejście jest słuszne!! Wszystkiego dobregoKobietki znalazłam piękny wiersz a ponieważ się z nim utozsamiam to go wklejam: Bądź obecny Są takie chwile, kiedyś czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna; czyjaś obecność jest ratunkiem, wybawieniem, otuchą, pocieszeniem. Jak dobrze, że jest ktoś, do kogo możesz zwrócić się o pomoc. Jak dobrze, że ty jesteś, by komuś przyjść z pomocą, po prostu przy nim być, gdy tego potrzebuje. Jak dobrze, że jesteś... (Małgorzata Stolarska) Dziewczynki to też o WAS:) 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×