Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Witaj Joanno :) trzymaj się i gwa do góry, dobrze będzie :) jakbyś juz do koońca roku nie wpadła to życzę wesołych swiąt i duzo szcześcia w nowym roku :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaki był wasz rekord z doprowadzeniem pijaka do domku? mój tylko 39 metrów :P dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam,że wiele wam do szczęścia nie potrzeba. Hihihi Cieszę się,że mogłam wam zafundować fajna zabawę. ja przeszłam własnie 56 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Musiałam zajac sie pracką a to prosze sporo mnie opusciło:) Mi cos z tym pijakiem kiepsko idzie, narazie 12 metrów, jak osiagnęłyscie takie super wyniki:)) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
ale super gra no to koniec juz nie bede nic robić:)mi sie udało 40m tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
jest lepiej mam 30 metrów hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
68m!!!!!!!!!!!:):):):):):):)udało sie hurrrrrrrraaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
zobacz Soul wszyscy oszaleli na punkcie tej gry hi hi łącznie ze mna :):)ale numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jest jest 69 metrów !!!!!!! Hurrrrrrraaaaaa!!!!!! Lalalalalaalalalalalalalalalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Dziewczyny wsytd:) Dorosłe kobiety a bawia się jak dzieci:) Niewiarygodne. Widzę,że skutecznie odciągnełam Wasze mysli od dzidziusiów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soul widzisz jaki skuteczny sposob znalazłaś :) kiedys dostalam tego linka ale o nim zapomnialam dawno :) a teraz siedze i sobie łaże pijakiem hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
70m!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hurrrrrrrraaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przywołują Was do porządku!!!! Może pogadamy trochę? Aż Wy łobuzy!!! PS. Miałam mjeszcze fajnego linka ale go wykasowała:( Szkoda, bo teraz wrzuciałbym go na topik. Myszka,Paula to nie świadczy o was dobrze;) Widać macie wprawę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Soul dokładnie sobie to pomyślałam:):) a tu do mnie gdzie pracuję przychodzą tacy ludzie czasem:):) to widać że mam już z nimi praktyke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Paula własnie z tej stronki twojej grałam w ta gre z britney spears hi hi ale numer:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co????? poszaleć trochę nie mozna czasami???? ale ok. W takim razie mam do was pytanie. wytłumaczcie mi proszę dokładnie o co chodzi z tymi testami owulacyjnymi. ile to kosztuje, jak to wygląda i na czy to polega, bo szczerze mówiąc słyszałam o tym ale nie testowałam a może warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaleźć wrażliwych ludzi, którzy czują to, co my, jest z pewnością największym szczęściem na ziemi. Carl Spitteler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×