Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość Dorota27
Szkoda, że sie dowiem o Waszych wynikach testów dopiero po świetach, nie mam internetu w domku:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soul78 hej :) moze to ciśnienie i dlatego głowa Cie boli, brałaś coś na ból głowy?? moze Ci przejdzie w weekend jak odpoczniejsz troszkę :) Dorota to zawsze dodatkowa niespodzianka po świętach :) ciekawe ile pozytywnych wyników będzie :) kurcze a mnie jak na złość nic nie pobolewa i sie czuje świetnie Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasiu, to witaj w klubie, mie też nic nie pobolewa :-) w sumie lepiej jak nie boli, niż jak mamy cierpieć. A w sumie wyniku to nie przesądza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko dzieki za troskę!:) Nie brałam dzis tabletek,narazie jest ok, wypiłam kawkę i czuje sie nienajgorzej. Martwię się,że ostatnio miewam kłopoty ze snem,mimo iz zawsze jestem zmęczona i bardzo lubię spać:( Mam nadzieje,że to nie początek bezsenności na tle nerwowym. Masz Kasiu rację, nie dośc że weekend tuż, tuż to jeszcze od czwartku mam wolne do końca roku. Wypoczne za wszystkie czasy. ostatnio tyle wolnego miałam w wakacje. Dorotko!Zobaczenia 2 kresek w Wigilię to najpiekniejszy prezent jaki można dostać.W dodatku prezent który ucieszy co najmniej kilka osób. Mnie niestety to ominie, bo jestem w 5dc. Ale wierzę,że następną Wigilę będę spędzała z moim dzidziusiiem! wam też tego życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Dziewuszki to może dobrze, ze nic nie pobolewa:)Zapomniałam, ze miałam wczoraj zmierzyc sobie temperaturke, dzisiaj to zrobie, kurcze gdyby nie te plamienia miałabym jeszcze sporo nadziei:) ale nadziei nigdy nie mozna tracić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 😘 ! pare dni mnie nie bylo a tu tyle do czytania... az mi sie chce smiac jak mysalysmy ze topik umiera smiercia naturalna :) Ja ostatnimi czasu sie nie najlepiej czuje :( Co prawda nie mam juz takich mdlosci jak we wtorek ale caly czas cos mi przeszkadza w zoladku, brzuch mnie praktycznie caly czas pobolewa, szyjke mam jakos dziwnie cofnieta ( jeszcze czegos takiego u siebie nie zauwazylam)! serdeczne gratulacje dla DOMI i dla naszej pani doktorowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
dzien dobry wam:) ja jestem dzisiaj strasznie naminowana i jakas rodrażniona wrrr nie wiem czemu:( Dorota ja myśle że 2 kreski i jeszcze pod choinka to tak piekne że prawie niemożliwe :) tak myśle o sobie przynajmniej A w ogóle to dzisiaj mam takie przeczucie że wy wszystkie zatestujecie i będziecie mieły 2 kreseczki i tylko ja nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soul78 no widzisz, troche odpoczynku zawsze się przyda :) Dorota mówisz że to że nic nei boli to nic takiego, moze i masz racje, ale wiesz w zeszłym cyklu też mnie nic nie bolalo i bach @ przyszedl, moze tym razem bedzie inaczej, ale zobaczymy, jakby nie patrzeć do poniedziałku juz nie duzo zostało :) hej sylwia :) co tam u CIebie słychac?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mysza :) kup sobie coś słodkiego, napij się kawki, moze Ci się humorek poprawi, własciwie to musi się poprawić :) w końcu weekend za pasem, no i święta wielkimi krokami idą :) i nie myśl tak pesymistycznie, na każdą przyjdzie czas, jak nie teraz to potem prawda :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Kasiu chodziło mi o to, że czasem mozna nie miec objawow a byc w ciązy, a nie, że to nic takiego. Raczej patrzyłam na to pozytywnie, każdy organizm reaguje ianczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Na początek chciałam wam bardzo podziękowac za wczorajsze słowa pociwszenia i otuchy. Malwa30 ja też mam dostać @ w niedziele lub w poniedziałek - ale nie ukrywam, że wolałabym nie ;). Lekarz twierdzi, że ze mną jest wszysko wporządku, wyniki mam ok staram sie teraz podchodzić do tego na luzie, bo to tak zawsze jest, że jak bardzo się chce to nie wychodzi, a jak sie odpuści i podejdzie na luzie to - na zasadzie - co ma być to będzie - to wtedy jest fasolka :). Pozdrawiam także moją imienniczkę paulakp- buziaki. Ja niestety mam narazie tylko internet w pracy, ale obiecuję, że będę pisać tak często jak sie uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kasiu... jak widzisz nie najlepiej sie ostatnio czuje i zastanawiam sie czy to TO. moje kochanie nie moze ze mna wytrzymac bo mam taka hustwke nastroju ze sama sie sobie dziwie. Jak tylko sie po cos schyle czy cos podniose to lupie mnie w krzyzu... chyba sie troszke nakrecam ale to moze przez to ze kolezanka mnie namawia na test zebym go juz zrobila a ja chce poczekac przynajmniej do przyszlego tygodnia :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia19 - ja bym na twoim miejscu poczekała jeszcze do przyszłego tygodnia. wiem że to nie jest łatwe, bo ciekawość jest gorsza od faszyzmu - jak to mówią u mnie, ale postaraj sie i odczekaj. Pozdrawiam i trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasiu dzieki za słowa otuchy :) a co do objawów czy to ciąża czy nie to ja ostatnio miałam strasznie bolące piersi a teraz nic kompletnie mnie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Wiecie Dziewczynki, wyczytałam na innym topiku, że Impersona jest w szpitalu. Zemdlała na wizycie u lekarza, w nocy zaczęła krwawić i zrobiło się rozwarcie i jest na oddziale wcześniaków, gdzie starają się nie dopuścić do porodu. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że wszystko będzie z Nią i z Kubą dobrze. 🌻 Ja chyba nie będę testować, tylko czekać, jak minie termin i @ nie przyjdzie, to wtedy może wyjmę z szafy test :D, ale boję się jak diabli, żeby się nie nastawiać na ciążę, a potem jedna krecha 😭 Agus, to może bromergon byłby lepszy? Ja po nim nie mam takich przebojów, jak Ty opisałaś u siebie, zapytaj lekarza :D Witaj Lia- moja sytuacja jest podobna do Twojej, też prolaktyna, też Aniołek, też chcę dzidzi, a tu nic...Będzie dobrze, zobaczysz. Tyle kobietek na tym topiku zaciążyło, że nam wszystkim musi się w końcu udać, no nie Kobietki? A już tym bardziej przed Świętami! Już nie mogę się doczekać tego 21, może @ nie przyjdzie? Nie mam żadnych objawów, a wczoraj znów było mi troche niedobrze, ale podejrzewam, że to od nadmiaru pierniczków hi hi :D Pozdrawiam Was Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Wiecie Dziewczynki, wyczytałam na innym topiku, że Impersona jest w szpitalu. Zemdlała na wizycie u lekarza, w nocy zaczęła krwawić i zrobiło się rozwarcie i jest na oddziale wcześniaków, gdzie starają się nie dopuścić do porodu. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że wszystko będzie z Nią i z Kubą dobrze. 🌻 Ja chyba nie będę testować, tylko czekać, jak minie termin i @ nie przyjdzie, to wtedy może wyjmę z szafy test :D, ale boję się jak diabli, żeby się nie nastawiać na ciążę, a potem jedna krecha 😭 Agus, to może bromergon byłby lepszy? Ja po nim nie mam takich przebojów, jak Ty opisałaś u siebie, zapytaj lekarza :D Witaj Lia- moja sytuacja jest podobna do Twojej, też prolaktyna, też Aniołek, też chcę dzidzi, a tu nic...Będzie dobrze, zobaczysz. Tyle kobietek na tym topiku zaciążyło, że nam wszystkim musi się w końcu udać, no nie Kobietki? A już tym bardziej przed Świętami! Już nie mogę się doczekać tego 21, może @ nie przyjdzie? Nie mam żadnych objawów, a wczoraj znów było mi troche niedobrze, ale podejrzewam, że to od nadmiaru pierniczków hi hi :D Pozdrawiam Was Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisałyście:D Ja dzis lepiej sie czuje wczoraj mniejsza dawke leku wzięłam:) Dorota códownie by było dowiedziec sie w wigilię i myśle ze tez códownie w Boże Narodzenie:):D, no i mysle ze ktoras z nas sie dowie...:) Myszko ze słodkosci polecam Tobie Picnic :):) pycha... Na poprawe humorku, no chyba ze nie lubisz rodzynek:). Ale uszy do góry i chce usmiech widziec:) Paula u mnie tez wszystko w pozadku pod wzgl. gin tylko problem jest endokrynologiczny:). Całe szczęscie bo jakby było inaczej to bym sie załamała. Awe no to dzidzia bedzie:) Wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula23 dzieki za dobre slowo. ja chce poczekac do przyszlego tygodnia conajmniej ale jutro znow pojde na kawe i znow bedzie mi kumpela mowila zrob test :0 Prawda jest taka ze sama chcialabym wiedziec :) ale mysle ze wytrzymam do przyszlego tygodznia bo moj weekend zapowiada sie bardzo ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Olala na jakim topiku to wyczytałaś o Impersonie? ojej co sie stało mam nadzieję że wszystko ok z nią i Kubą, a tak sie ciągle zastanawiałam co z nią i nawet dziś rano jak wtałąm też pomyślałam o niej, kurcze trzuymam mocno kciuczki zeby sie wszystko dobrze skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Właśnie zaczął mnie boleć okresowo brzuch:( Jutro na pewno przyjdzie @ :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezbyt ciekawie z ta nasza kochana Impresona :( ale musimy byc dobrej mysli i wierzyc ze wszystko bedzie ok, bo przeciez bedzie prawda??? Witam wszystkie nowe formuowiczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia poczekaj jeszcze za wczesnie jest :) mysza nie ma sprawy :) Olala na jakim wątku czytałaś o tym?? kurcze pewnie się przemęczała zamiast odpoczywac, ja również trzymam kciuki żeby się wszystko udalo. Impersona czekamy aż do nas wrócicie z dzidzią :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia19- wytrzymaj! czy ty wiesz ile razy ja sie biłam z takimi myślami? Siedziałam w domu i wpatrywałam sie w test - zrobic - nie zrobić - zrobić - nie zrobić. Tylko, że jak narazie niestety zawsze mi wychodzila ta paskudna okropna jedna kreska (druga chyba poszła na piwo i zapomniała się pokazać). Trzymam mocno kciuki za ciebie i za twoja silną wolę!!!! :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu pewnie poczekam :D a teraz lece do szkoly :( troche mi sie nie chce ale co mi tam :D przynajmniej nie bede siedziala caly czas i wsluchiwala sie w swoj organizm ;) Milego dnia dziewczyny 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia uzbrój sie w cierpliwość:D Ola juz dobrze, ale jak dojde do połtora tabletki i bedzie tak samo to poprosze o ten lek. Wogóle ona przepisała ni Ergolaktyne, ale w sptekach ciezko dostac i mowiła ze bromocorn tez może być:D. Dzieki za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Agusia już:):):):):):):) dzieki:) a picnik lubie ale właśnie ze względu na rodzynki bardziej lubie snikersy mmmmm chyba faktycznie coś słodkiego wszmam mmmm Sylwia ja na twoim miejscu juz bym nie wytrzymała bo tek myśle że chyba jesteś w ciąży:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza jak to przeczytalam to az mi sie buzka usmiechnela... Zobaczymy postaram sie wytrzymac :) To juz moje ostatnie slow teraz bo juz naprawde musze uciekac !!! do zobaczenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×